Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

+6
Pfaff
Jean
Zeleni_vlak_ARENA
Narcis
Drempa
Thommo
10 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo pet 20 stu 2009 - 11:02

Poštovani!

Obavještavamo vas da će DPŽ Štacion - Rijeka, tj. Modelarska sekcija udruge, ove godine sudjelovati na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika", u organizaciji riječke Zajednice tehničke kulture.

Imati ćemo prostor s dvije visoke staklene vitrine, te mjesto za našu digitalnu maketu željeznice u 1:87 mjerilu. Planiramo predstaviti modelarske projekte naših članova, kao i modele željezničkih i cestovnih vozila povezanih s našim podnebljem.

Mjesto održavanja izložbe je Rijeka, Filodrammatica, Korzo 28/1, prvi kat.
Izložba će biti otvorena od srijede do petka, 25. do 27. 11. - dvokratno, ujutro od 10 - 13h, te popodne od 17 - 20h.


Više o izložbi, kao i skicu prostora možete vidjeti na http://www.ztk-rijeka.hr/novosti.php

Mnoge druge udruge koje djeluju u okrilju ZTK Rijeka također će biti na izložbi (brodomodelari, aviomodelari, radio klubovi, inovatori, ...), pa vjerujemo da se isplati doći do riječkog Korza i pogledati izložbu!

Vidimo se, lijep pozdrav!

www.stacion.hr


Zadnja promjena: Thommo; uto 24 stu 2009 - 22:56; ukupno mijenjano 1 put.
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo uto 24 stu 2009 - 14:57

Bump. smiling devil
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Drempa uto 24 stu 2009 - 20:33

Ja dolazim sa vlakom iz Zagreba koji kreče u 6.50 sa glavnog kolodvora u petak i vračam se isto kao i prošli puta u 17 .10 sati
Drempa
Drempa

Broj postova : 413
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 06.04.2009

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost uto 24 stu 2009 - 21:00

DOšao je dan "D"! Ekipa ... spremna! Vitrina ... spremna! Modeli ... spremni! Ekšnnnnnnn! kul

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000071f

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000072w

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000075k

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000076r

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000077i

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000078e

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000080

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000087

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000092j

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000093

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000094

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000095y

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000096f

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000098h

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000099v

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000101l

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000102b

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo uto 24 stu 2009 - 22:55

Drempa je napisao/la:Ja dolazim sa vlakom iz Zagreba koji kreče u 6.50 sa glavnog kolodvora u petak i vračam se isto kao i prošli puta u 17 .10 sati
welcome2
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Narcis uto 24 stu 2009 - 23:35

A evo i mojeg viđenja pripreme izložbe.
"Štacion" je uspio upasti u ovo društvo
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05081

Vitrina je još nprazna, eksponati samo što nisu postavljeni
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05080

U međuvremenu je stigla i maketa, još joj nisu ni postolja montirana
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05083

Malo detalja makete, ja sam uživao gledajući je, zašto ne biste i vi:mrgreen:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05084

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05085

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05086

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05087

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05088

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05089

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Narcis uto 24 stu 2009 - 23:52

A evo ga i naš Actros, upravo se vratio iz daleke Amerike via Zagorje mrgreen
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05091

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05104


Vitrina se već počela puniti prometnim arsenalom
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05092

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05093

Odljev žutke u originalnom bojanju kojeg smo toliko željno iščekivali. tru truuu by_gr
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05095

Helge ponos riječke pruge, barem za kratko vrijeme
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05101

Papirnati modeli
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05102

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05105

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05106

Odljev žutke u sadašnjem bojanju
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05103

A u međuvremenu je i na maketi uspostavljen promet
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05108

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05109

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) DSC05112

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Narcis sri 25 stu 2009 - 0:04

A kako maketa izgleda u pogonu; pogledajte
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Th_MOV05110

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Th_MOV05111

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Narcis sri 25 stu 2009 - 11:01

Imam informacije sa izložbe koja je svečano otvorena jutros u 10 sati a to je;
Društvo Prijatelja Željeznice "Štacion" je dobilo priznanje za najzapaženiji štand na izložbi.
clap clap clap clap clap
O detaljima će vas izvijestiti naš fotoreporter koji je na terenu. :foto2:

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost sri 25 stu 2009 - 12:04

Narcis je napisao/la:... Društvo Prijatelja Željeznice "Štacion" je dobilo priznanje za najzapaženiji štand na izložbi.. ..:

Da, vijest je bila toliko "vruća" da jednostavno nije mogla čekat da ja dođem doma i da to obznanim te sam zato zamolio Narcisa da to objavi na 4umu! Priznanje je u ime "Štaciona" primio Zelko. Za sada samo ove tri fotke jer ovo je ipak nešto posebno! Ostale će biti u toku dana.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000185f

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000187x

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000188v

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo sri 25 stu 2009 - 12:17

FAN-TAS-TIČ-NO!! bravo bravo
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Narcis sri 25 stu 2009 - 12:24

Super clap clap clap clap clap suuupeer suuupeer suuupeer suuupeer suuupeer suuupeer
Sada nam stvarno treba prostor, pošto smo počeli dobivati priznanja, treba do negdje izložiti.. super2 super2 super2 super2 super2

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost sri 25 stu 2009 - 12:26

Thommo, je tebi tko jučer o ovome što govorio? Ili barem dao naslutiti? Jer cura koja je najavljivala na kraju je ... pokušat ću otprilike prenijeti jer sam još uvijek pod dojmom ... "I za kraj ZTK dodjeljuje priznanje DPŽ "Štacion"-u (tu se malo spetljala ali sam zaboravio što je rekla mrgreen ) za najzapaženiji izložbeni prostor". I sad čovjek dobije papir i čeka da se netko pojavi da to preuzme. a nas dvojica stojimo u nevjerici i neznamo što. Samo sam uspio prozboriti "Ajde Željko!" i malo ga pogurnuo tako da je on preuzeo priznanje jer mislim da je ipak on bio zaslužniji nego da ja to preuzmem.

Ostalo je povijest!

***

Eto, povratna informacija je da ni Thommo nije znao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost sri 25 stu 2009 - 12:58

Evo i materijal koji sam ja snimio. Kako se tko zvao i tko je sve dobio nagrade nemam pojma! Bitno mi je samo da smo mi kao debitanti odlično startali!!!

1/3.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000158r

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000160g

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000162i

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000163

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000164v

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000165

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000166h

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000167q

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000168x

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000170hy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost sri 25 stu 2009 - 12:59

3/3.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000185w

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000187x

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000188dm

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000189i

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000190k

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000191c

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000192u

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 1000194pn


Toliko od mene za danas! Vjerujem da će biti još današnjih fotki jer sam načuo da biti još posjetilaca iz "Štaciona" danas yes .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Cestitam!

Postaj by Zeleni_vlak_ARENA sri 25 stu 2009 - 23:29

Cestitam na priznanju! super suuupeer suuupeer suuupeer super MAJSTORI!!! Ponosan sam što imam takve prijatelje! Neizmjerno mi je žao što nisam mogao doći! Da sam tamo bio, ne bih se od štanda maknuo - ne znaš što je ljepše: lokomotive, vlakovi, kolodvor OPATIJA-MATULJI ili brodovi!

Lijep pozdrav

Zeleni_vlak_ARENA
Zeleni_vlak_ARENA
Zeleni_vlak_ARENA

Broj postova : 39
Age : 57
Lokacija : Zürich
Registration date : 27.01.2009

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Jean čet 26 stu 2009 - 2:11

happy suuupeer suuupeer suuupeer

Odlična vijest iz Filodrammatice! Ova nagrada jasno govori koliki je interes Riječana za željezničko maketarstvo, koliko su Riječani i grad Rijeka saživljeni sa željeznicom te kako naši članovi, ponajprije modelari rade pravi posao!

Hvala svima koji su doprinjeli da se za Štacion čuje. Posebno hvala i tebi, Arena, na trudu kojeg si uložio i na angažmanu pri izradi makete matuljskog kolodvora!

Nažalost, danas su me spriječile nekakve obveze, pa nisam mogao doći, ali slijedećih dana ću zasigurno doći još koji put do Filodrammatice.

______________________________________
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Pfaff čet 26 stu 2009 - 9:19

Nemam nešto bitno za dodati, al' evo i mog viđenja izložbe:

Izložba se zove "Informatika, inovacije, tehnika" i pretpostavljam da se "Štacion" nalazi u ovoj posljednjoj trećini

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-01

Izložba je priređena u dvorani Filodrammatice na Korzu i evo što se nalazi ispred:
Dva Moto Guzzija,

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-02

... Topolino,

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-03

... Millecento R i Renault šestica

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-04

I na kraju – heroj WWII kul

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-06

U dvorani idem ravno prema "Štacionovom" štandu

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-07

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-08

Maketa se zove "Draga" prema rodnom mjestu autora

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-09

Sve to lijepo trči

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Th_RiIIT09-10

Ovo je prvi nastup "Štaciona" i odmah smo dobili priznanje za najinteresantniju postavu!
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) KlapKlap Bravo mi! Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) KlapKlap

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-11

Nova maketa željezničkog kolodvora Opatija-Matulji u HO mjerilu

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-12

Štacionci su izložili makete i modele iz vlastitih kolekcija i radionica.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-13

Za one koji ju nisu nikad ranije vidjeli: Ona žuta dizalica napravljena je od kartona (i nije jedini takav model)

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-14

Nekadašnji riječki trolejbus – ponos kolekcije našeg prežidentea Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Suuper2

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-15

Sve od kartona i tempere...

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-23

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-24

Malo vintage autića

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-25

Čuveni "Štacionov" kamion koji je obišao pola kuglane zemaljske Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Krepah

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-26

Željko provjerava tehnologiju

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-27

Najkompliciranije je uvijek u najdaljem uglu Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) VidBudale

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-28

Pa da malo obiđem i ostatak izložbe...

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-29

Ovo nam je konkurencija: Udruga "Cepelin" s Märklinovom HO maketom

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-18

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-19

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-20

Dva prekrasna modela riječkih remorkera

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-16

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-17

Vintage fotokino pribor

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-21

S ovakvim "Iskrinim" KO-6 projektorom sam onomad krstario po riječkom prigradu kao kinooperater za "Narodnu tehniku". (Da mi je po 100 DEM za svaku "Kozaru" i "Liberty Walancea" – wow!)

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-22

Lijep model originalnog Luppisovog preteče modernog torpeda

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-32

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-33

Malo omladinske robotike (di je to od "Lega" s kojim smo se mi igrali...)

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-37

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-38

I za kraj – jedan avion...

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-40

... i dva jedrenjaka!

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-41

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) RiIIT09-42

Do slijedeće uspješne suradnje sa ZTK u Rijeci (a i šire)!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11138
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by kiki273 čet 26 stu 2009 - 19:26

Upravo sam se vratio s izložbe; fenomenalan postav "DPŽ-a" a makete autobusa 412 i 590 su fenomenalne.
Nažalost, zaboravio sam kabel od aparata pa sličica do daljnjeg no no

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by kico101 čet 26 stu 2009 - 20:37

S obzirom da je dobro popraćen željeznički dio postava, evo nečega što oduševljava jednog bus-fana poput mene ( usput zahvala Kobleru na dobrom ulovu grinko ).
MAN SU220 na TBJ?
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260160
Budimo malo ozbiljni, radi se izvrsnoj metalno/stakleno/plastičnoj maketi gospodina Žarka: da vam predstavim 412
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260154_edited

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250151_edited

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250140_edited

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260156_edited

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250139_edited
Maketa MAN SU240 od istog autora ( oba modela su u približnom omjeru 1:16 u odnosu na originale ). 590
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260161_edited
En face:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260162
Zajedno:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260165
Izvrsna maketa kolodvora Opatija - Matulji-bravo Zeleni vlak Arena:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250142_edited
U pozadini i zaslužena nagrada:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250147_edited
maketa Draga sa pokretnim modelima vlakova i autobusa-nemam riječi
maestro
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250148_edited

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250149_edited

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250150_edited
Željezničke makete sa pomno izrađenim detaljima:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB250145_edited
Čitavi postav:
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) PB260166_edited
Zahvaljujem se svima koji su omogućili ovakvo predstavljanje udruge Štacion, a Thommi i gosp. Žarku na ugodnom predvečernjem druženju i diskusiji. Pozdrav.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 53
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Narcis čet 26 stu 2009 - 20:44

E sada je zaokružena cijelina sa slikama, sad je gore sve.
Bravo kico.
A posebna čast ide autorima izložbe, bez njihovog truda i rada nebi bilo svega ovoga.
super super super super super

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo pet 27 stu 2009 - 13:19

A kako je došlo do izlaganja ovih buseva? Zove mene Kobler:

- Ejjjj, nećeš vjerovati!! Idem ja ulicom, a u susret mi dolazi stariji gospodin, pod miškom nosi OGROMAN model Trolejevog MAN autobusa! :surprise:

I tako ga Kobler "štopa": pa tko ste, kamo ga nosite, bla bla bla.

Kaže g. Žarko, inače bivši vozač Trolejevih buseva, da je bio u upravi ponuditi model za vitrinu "Autotroleja". Kobler ga lijepo uputi da je upravo u Rijeci u tijeku izložba ZTK, da i mi imamo svoj kutak... - Biste li vi gospodine predstavili model javnosti?

Dolazim ja popodne na izložbu, a ono ispred vratiju "parkiran" narančasti MAN! kul

A evo i par slika...

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN1

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN2

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN4

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN6

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN7

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN8
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo pet 27 stu 2009 - 13:20

I dvlase se svojski potrudio poslikati bus! Smile

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MAN9

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MANA

Doznali smo da MAN Sü220 nije jedini uradak dotičnog gospodina - ima on i braću po mjerilu! Svima je zajednički nazivnik dugi staž na riječkim ulicama.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MANB

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_MANC

I jedna slika za uspomenu. veselo

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-25_IIT_izlosciA


Sljedeći je dan g. Žarko donio i model MAN Sü240 busa, garažni broj 590. A 220-tka je dobila g.b. 412.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN2

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN3

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN4

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN5

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN6

Iako izraz lica govori drugačije, Kiki je bio oduševljen modelima! Laughing
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN7

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN8

Struka je zadovoljna viđenim! yes Na slici desno je g. Žarko.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MAN9

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT_MANA

I naravno........

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) 2009-11-26_IIT1

nono


Zadnja promjena: Thommo; pet 27 stu 2009 - 14:47; ukupno mijenjano 1 put.
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.