Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O kašnjenju vlakova (općenito)

+9
Laurus
Jean
ikar
borna
portos
kobler
Narcis
KAPO
Miha
13 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by K 357 ned 2 vel 2014 - 17:47

Ječer je takodjer iz smjera Ljubljane stigo 3 putnika sa 3 vagona  rolling on the floor
K 357
K 357

Broj postova : 714
Age : 24
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by K 357 pon 3 vel 2014 - 14:30

Nasao sam na internetu jednu sliku iz Kolodvora Fužine  Shocked  Shocked 

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 1618561_291082024372534_987995008_n_zpse8b1e443
K 357
K 357

Broj postova : 714
Age : 24
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Gost sri 12 vel 2014 - 14:31

Nekakva frka je u GK! "Podnevni" (4000) putnički koji je trebao doć u podne i 35 kasnio je 90 minuta a maloprije mi je Kapo javio da će morat čekat najmanje sat i pol u plasama jer da je negdje pukal stup.

******
Nešto se doista desilo al' pi*de neće da kažu što:

STANJE U PROMETU 12. VELJAČE
U 12.02 sati nastao je kvar na kontaktnoj mreži na dionici između Skrada i Drivenika na pruzi Zagreb – Rijeka

Tijekom uklanjanja kvara na kontaktnoj mreži nastalog u 12.02 sati vlakove će od Skrada do Plasa i obratno vući dizelske lokomotive.

Da podsjetimo, zbog kvara na kontaktnoj mreži putnici vlakova broj 4000 na relaciji Zagreb GK – Rijeka i broj 4603 na relaciji Rijeka – Ogulin prevezeni su autobusima koji su vozili na relaciji Plase – Ogulin i obratno.

Ispričavamo se svim putnicima zbog poteškoća te ih molimo za razumijevanje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Gost sri 12 vel 2014 - 15:34

Sad sam se čul sa ... jel'  mrgreen  ... tek sad spušta 4000Shocked ) i trenutno dok ovo pišem su u Škrljevu a trebali su u Rijeci bit oko 12.35. Rekal mi je da ima problema sa EVP-om u Delnicama jer da stalno pada napon zbog kvara na dalekovodu. Kapo je u jednom od vagona i vraća se doma.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by borna sri 12 vel 2014 - 15:49

Bude ih Kapo pogural ako zatreba (ili prikočil)  grinko 
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8867
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Gost sri 12 vel 2014 - 16:21

borna je napisao/la:Bude ih Kapo pogural ako zatreba (ili prikočil)  grinko 
Kapomir je bil u vlaku (4000) k'o putnik i nema veze sa "guranjem". Onaj ""drugi" je bil u upravljačnici e a on bi već mogal imat veze sa guranjem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Gost čet 27 vel 2014 - 14:57

Upravo mi je javio Kapo da je zapel u Driveniku jer da je pukla šina između Drivenika i Liča (kaže da čekaju već pol sata i da se za sada još ništa ne događa).

Na stanicama od Infre (za sada) još nema ništa o ovome.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by borna čet 27 vel 2014 - 15:52

Bit če dobro ako to stignu sutra objaviti... lud od smijeha 
Na vlakovima com nešto što se dogodilo iza 12 ne stignu objaviti do idućeg dana (ako i tada).
Imam dojam da na vijestima u HŽ-u radi malo ljudi (i to kao dodatno uz drugi posao) te da im je to zadnja rupa na svirali...
Ono što se znade unaprijed se uredno objavljuje a ovakovo nešto izvanredno i neplanirano je izvan njihovih mogućnosti brze reakcije.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8867
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by gaspa čet 13 stu 2014 - 7:41

Prolazim jučer zagrebačkim Glavnim kolodvorom. Pogled na info displej - stanje redovno. Svi, ama baš svi, vlakovi kasne u dolasku (no dobro, oni iz Sesveta i Zaprešića su on time) - neki više, neki manje.

Podsjetilo me i na jednu situaciju od prije nekoliko mjeseci. Isto mjesto radnje, peroni i kolosjeci pusti kao za epidemije kuge, nikakvog muvinga, ali jedini vlak koji bi u neko blisko vrijeme trebao doći - naravno - kasni.

Međutim, ne budimo zločesti pesimisti. Gledao sam filmić iz nekog britanskog željezničkog serijala o Kongu. Tamo teretni vlakovi (prijevoz rude za izvoz, strateški interes) imaju prednost pred putničkim, koji su u nedostatku cesta kroz nedirnute šumovite predjele jedina mogućnost prijevoza. Sve u svemu, očekivani vlak (mislim da vozi dvaput tjedno) je, zbog kvara (svoje) lokomotive (ostale su angažirane za vuču teretnih vlakova), kasnio. Koliko? 5 dana!

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3473
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Pfaff pon 9 lis 2023 - 13:55

Ovo nije Kongo nego Lijepa naša 'Rvacka, članica EU i Schengena...

Priča mi susjeda zanimljivu zgodu. Sin joj ide u ŽTŠ Moravice pa ga otac svako jutro iskrca na kolodvor Loque i onda malac dalje ajzibanom. Jutros je tako čekao odgovarajući vlak skoro dva sata. Na kolodvoru od osoblja nikog živog. Konačno se priča razvuzlala... Zbog radova pruga ima zatvor od Rijeke do Karlofca (zašto ne i do Zagreba kad je već neupotrebljiva?). Vozi zamjenski autobus. Koji i čiji ne zna se jer se svakih par dana nađe neki lik iz Imockog ili Gornjih Piškorevaca koji nema pojma ni o čemu, ali ima autobus, a bit će i da je nekome kum.
Elem, lik je krenuo iz Rijeke, stigao do Škrljeva, pokupio obadva putnika, popeo se na autoput i zapucao ravno u Ogulin Twisted Evil
Putnici iz Zlobina, Fužina, Vrata, Lokava, Delnica, Moravica, Vrbovskog itsl??? Niks, ništa. Ljudi su u dešperaciji tražili ko će ih vratiti doma!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11118
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by besposlenpop pon 9 lis 2023 - 16:41

Pfaff je napisao/la:...
Elem, lik je krenuo iz Rijeke, stigao do Škrljeva, pokupio obadva putnika, popeo se na autoput i zapucao ravno u Ogulin Twisted Evil
...
Ovi iz Škrljeva nikad brže do Ogulina? grinko
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1291
Age : 64
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by gaspa uto 10 lis 2023 - 22:05

Lik je mislio da nadomješta Kvarner Express. Taj, doduše, nije stajao u Škrljevu, ali liku se omaklo.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3473
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Pfaff pet 10 stu 2023 - 17:54

Also, daklem, priči nema kraja...
Danas me opet dopalo da idem pokupiti susjedovog malca koji se vraća iz Moravica. Veli meni njegova mama: "Barba Marko, morat ćete u Delnice!"
???
"Javio je da zamjenski bus ne ide u Lokve!"
Divnosjajnokrasnobajno, ajmo u Delnice.
Taman sam se namjestio, evo i busa:

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 VelTours

Pitam ja, onako kroz prozor: "A zašto ne idete u Lokve?"
"Nema smisla kad ima samo taj jedan momak!"
Krasno! A da je tamo u Lokvama neki nesretnik čekao vezu za Rijeku?

Mislim da bi g. ministra prometnog Butkovića i cijelu vrhušku -a trebalo nekom drezinom odbaciti do kolodvora Zalesina i pustiti ih da tamo čekaju zamjenski bus za Rijeku...
Jer bus koji umjesto vlaka vozi na relaciji Knin - Zadar vozi slalome kroz kamenjar i stigne do svake nekadašnje stanice bilo putnika ili ne.
Ali oni tamo su stameno uporište Adzeja, a brižne Gorane k'o šljivi...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11118
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

gaspa, mladen_lucky and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

O kašnjenju vlakova (općenito) - Page 2 Empty Re: O kašnjenju vlakova (općenito)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.