ACME Goša Y

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

ACME Goša Y Empty ACME Goša Y

Postaj by KAPO on sub 29 sij 2011 - 11:32

Danas je došao moj Bl
ACME Goša Y P1294928
sretno čudo čudo
ACME Goša Y P1294929
odlično gladan
ACME Goša Y P1294930
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on sub 29 sij 2011 - 11:44

O... jojoj oci Shocked ! Nadam se da ćeš ga donijeti na neki od sastanaka "Štaciona" da ga malo opipamo i omirišemo kul

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 14:46

Vagon je danas bil na fotosešnu u Rijeci mrgreen . Opipal san ga i omirišal ... m-mmmmm ... morate ga videt, pravi cukerić yes ! Slijede fotografije!

ACME Goša Y 100_9204

ACME Goša Y P2010495

ACME Goša Y 100_9209

ACME Goša Y P2010499


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 14:48

Na 011

ACME Goša Y 100_9210

ACME Goša Y P2010506

ACME Goša Y P2010505

ACME Goša Y P2010508

ACME Goša Y P2010510

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 14:50

Na kolodvoru

ACME Goša Y P2010511

ACME Goša Y P2010515

ACME Goša Y P2010516

ACME Goša Y P2010519

ACME Goša Y P2010527

ACME Goša Y P2010529

ACME Goša Y P2010531

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 14:53

Dojmovi željezničara? Gdje god smo se pojavili bilo ih je oko nas i stalno su komentirali ... "Vidi žuta 10-61 ..." ... "Pogle', sjećaš se, k'o 'Učka' nekada" ... mrgreen .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Damir on uto 1 vel 2011 - 18:52

thomcro je napisao/la:Dojmovi željezničara? Gdje god smo se pojavili bilo ih je oko nas i stalno su komentirali ... "Vidi žuta 10-61 ..." ... "Pogle', sjećaš se, k'o 'Učka' nekada" ... mrgreen .

Neznan ča reć osim: pppprrrreeeee dddoooobbbrroooo! bravo
Damir
Damir
Moderator
Moderator

Broj postova : 3317
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Pfaff on uto 1 vel 2011 - 19:23

Ako vas dvojicu negdje ne satare vlak, postat ćete žive legende 4ruma i nedjeljom ujutro ćemo vas ispred 51-ce pokazivati za novac!

ACME Goša Y Suuper3


______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


ACME Goša Y Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 8883
Age : 71
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 20:58

Pfaff je napisao/la:Ako vas dvojicu negdje ne satare vlak, postat ćete žive legende 4ruma i nedjeljom ujutro ćemo vas ispred 51-ce pokazivati za novac!

ACME Goša Y Suuper3

Ča se nudiš za menađera mrgreen ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Narcis on uto 1 vel 2011 - 21:08

Lijepo ste izveli taj foto-session vas dvojica. super2
Ali ova slika;
https://2img.net/h/i1008.photobucket.com/albums/af205/tomo-ri2/vlakovi%20010/P2010531.jpg
mi ne paše.....ona zvrnjena žutka. no no

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
ACME Goša Y Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  ACME Goša Y 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 45
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Damir on uto 1 vel 2011 - 21:17

Pfaff je napisao/la:Ako vas dvojicu negdje ne satare vlak, postat ćete žive legende 4ruma i nedjeljom ujutro ćemo vas ispred 51-ce pokazivati za novac!

ACME Goša Y Suuper3


lud od smijeha Pafaff ubija sa spikom lud od smijeha lud od smijeha lud od smijeha
Damir
Damir
Moderator
Moderator

Broj postova : 3317
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by KAPO on uto 1 vel 2011 - 21:19

ACME Goša Y P1010004
by_gr
ACME Goša Y P1010003

ACME Goša Y P1010006

ACME Goša Y P1010005

ACME Goša Y P1010008

ACME Goša Y P1010014

ACME Goša Y P1010017
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Pfaff on uto 1 vel 2011 - 21:44

thomcro je napisao/la:Ča se nudiš za menađera mrgreen ?
Blagajnika rolling on the floor

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


ACME Goša Y Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 8883
Age : 71
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 21:53

Pfaff je napisao/la:
thomcro je napisao/la:Ča se nudiš za menađera mrgreen ?
Blagajnika rolling on the floor
To moren bit i sam kul . Ma ustvari moren bit i sam-svoj-menađer mrgreen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Jean on uto 1 vel 2011 - 22:00

Narcis je napisao/la:Lijepo ste izveli taj foto-session vas dvojica. super2
Ali ova slika;
https://2img.net/h/i1008.photobucket.com/albums/af205/tomo-ri2/vlakovi%20010/P2010531.jpg
mi ne paše.....ona zvrnjena žutka. no no

To je 009 smijesno

______________________________________
ACME Goša Y D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2141
Age : 41
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on uto 1 vel 2011 - 22:22

Narcis je napisao/la:...ona zvrnjena žutka. no no
Kaže Katić=
- "Ova Vam se prevrnula!"
A ja njemu
- "Nije nije, iskliznula je mrgreen "
Samo se nasmijal pod brk na to Wink
Jean je napisao/la:To je 009 smijesno
Eto vidiš Narcis, ima za sve objašnjenje mrgreen samo treba imat mašte rolling on the floor

Šalu na stranu!
Narcis je napisao/la:Lijepo ste izveli taj foto-session vas dvojica. super2
Jesmo, zbilja smo si dali truda da Vam što bolje prezentiramo Kapotov novi vagon. Od fotografiranja do traženja dopuštenja za snimanja.
Damir je napisao/la:... Pafaff ubija sa spikom lud od smijeha lud od smijeha lud od smijeha
Očito je da nas ne poznaš mrgreen , ovo je nama sasvim normalna komunikacija. Damire, dođi u subotu ujutro na kolodvor. Vidjet ćeš vagon a možda i još štogod!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Narcis on uto 1 vel 2011 - 23:53

Ma posumnjao sam ja odma' u štoriju sa 009, ali nisam htio blenut niš. mad

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
ACME Goša Y Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  ACME Goša Y 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 45
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Stanley on sri 2 vel 2011 - 16:22

Vi Riječani & Istrijani ste neozbiljni. hehe
Jest da nema žutke, ali glava ne boli:

ACME Goša Y 61020440
ACME Goša Y 56244519

A ovo je privaga:

ACME Goša Y 16227441


Stanley
Stanley

Broj postova : 399
Age : 70
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on sri 2 vel 2011 - 20:15

Stanley je napisao/la:Vi Riječani & Istrijani ste neozbiljni. hehe ...
Non kapiši thinking icon_whoknows , o čem se radi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Stanley on sri 2 vel 2011 - 20:51

thomcro je napisao/la:Non kapiši thinking icon_whoknows , o čem se radi?
Ma niš posebno, učinilo mi se da ste malo skrenuli s teme i počeli zaj.banciju. No big deal, no hard feelings. Wink
Stanley
Stanley

Broj postova : 399
Age : 70
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Gost on sri 2 vel 2011 - 21:17

Stanley je napisao/la:... učinilo mi se da ste malo skrenuli s teme i počeli zaj.banciju. ...
Misliš na ono aludiranje na 009? sad ... ono na kolodvoru jučer se doista i desio razgovor kako sam ga opisao mrgreen između šefa kolodvora i mene.

Ali ... hvala bogu kul ... pa već si nas trebal prokužit kad se zaje*avamo a kad smo ozbiljni ( doduše, zaje*avame se skoro stalno rolling on the floor ... kul ali povremeno imamo i svjetlih trenutaka yes )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Thommo on uto 8 vel 2011 - 21:04

Thommo
Thommo
Moderator
Moderator

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by KAPO on sri 9 vel 2011 - 5:59

Lijep vagon!
Ja čekam Žutku by_gr i Mopeda.
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Stanley on čet 10 vel 2011 - 19:04

Thommo je napisao/la:A pogledajte najavu
E, na to se blicam. Kad izađe moj je i Božji.
Kad čovjek vidi opći povodanj modela JŽ/HŽ (plus ostali) mora se pitati koju banku bi opljačkao. Rolling Eyes
Stanley
Stanley

Broj postova : 399
Age : 70
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Damir on čet 10 vel 2011 - 20:46

Stanley je napisao/la:
Thommo je napisao/la:A pogledajte najavu
E, na to se blicam. Kad izađe moj je i Božji.
Kad čovjek vidi opći povodanj modela JŽ/HŽ (plus ostali) mora se pitati koju banku bi opljačkao. Rolling Eyes

Ako možeš birati onda Erste ili Hipo lud od smijeha Samo pazi da te ne ćapaju policijoti kul
Damir
Damir
Moderator
Moderator

Broj postova : 3317
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

ACME Goša Y Empty Re: ACME Goša Y

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.