Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libertas Dubrovnik

+10
NP-549
borna
kriticar
novi_shef
gaspa
Stijepo
Majstor
Tomek
medo
MAN SU220
14 posters
Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 18 srp 2019 - 18:58

Danas je trebalo biti otvaranje ponuda za leasing tri zglobna niskopodna.
Znaći takmaci su leasing kuće koje nude različite marke i tipove autobusa. Što li je sve ponuđeno?
A i rok za odluku po natječaju za 11 solo niskopodnih nam stiže za koji dan,
Stvarno je više vrijeme da se odluče između MANa i Solarisa.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pet 19 srp 2019 - 19:32

Skraćuju se linije od Ponedjeljka - http://www.libertasdubrovnik.hr/uploads/19-07-2019-1563539716.pdf

1A i 1B vikendom po tri busa svakih 25 minuta.
2, 2A, 3A i 5 vikendom ne prometuju.
I cabrio definitivno prestaje sa vožnjom tako da se uštedilo negdje 8-10 ljudi.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 24 srp 2019 - 19:29

Bravo za gradonačelnikova kuma. Kum nije bilo tko. Dok gradonačelnik u taksistima pronalazi uzrok za prometne gužve njegov kum radi na tome da im osigura što više posla ukidajući u srcu sezone polaske na gradskim linijama.
Istovremeno je postavio gomilu vozača u dispečerski centar gdje sjede za stolom umjesto da voze. Ima dovoljno zaposlenih bez D ategorije koji to mogu raditi.
Žalilo mi se više vozača da se previše njih angažira u garaži umjesto da voze na linijama. Često sam spominjao liniju 23 vozač koje efektivno vozi dva sata u radnom danu. Četiri polaska od max petnaestak kilometara. A takvih smjena istina sa malo više angažiranosti za volanom ima koliko hoćeš. Linije 2, 2A, 3A i 5 koju sada vikendom ukidaju više skoro odmaraju nego voze. Još u mraku je jedan autobus nedjeljom vozio naporede linije 3 i 9. Zašto ne pokušaju nešto tako vikendom sa linijama koje ukidaju. Jer najlakše je ukinuti i ne raditi ništa.
A u Libertasu ima i dosta ljudi koji imaju D, ali nisu zaposleni na mjestu vozača. Npr. mehaničari koje često vidim na probnim vožnjama. Mogu li se i oni angažirati na linijama ako je već tolika kriza? I pošteno platiti. Kao i oni vozači koji rade prekovremeno?
A u sektoru Cabrio ponude ostavlja se slobodan prostor manje kvalitetnim privatnicima ako je suditi po komentarima na trip advisoru. Pitam se da li je netko nešto dobio od tih privatnika zbog ukidanja kvalitetnije konkurencije?
Zaslužuje li to grad koji je perjanica Hrvatskog turizma i gro građana živi od tih turista. A s turistima nema razlike između radnih dana i subote i nedjelje. U turizmu su svi su dani isti tj. radni.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 24 srp 2019 - 19:42

kriticar je napisao/la:Danas je trebalo biti otvaranje ponuda za leasing tri zglobna niskopodna.
Znaći takmaci su leasing kuće koje nude različite marke i tipove autobusa. Što li je sve ponuđeno?
A i rok za odluku po natječaju za 11 solo niskopodnih nam stiže za koji dan,
Stvarno je više vrijeme da se odluče između MANa i Solarisa.
Ponuđeni su MAN i Iveco na natječaju za zglobne. MAN je jeftiniji. Ali ne znam što sve podliježe ponderiranju.
Još nema odluke po natječaju za 11 solo niskopodnih.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 25 srp 2019 - 21:57

Objavili su prednatječajno savjetovanje za prigradske autobuse. Tehničke specifikacije vuku me na Crossway., ali ne mora biti da ciljaju baš na njega jer može više tipova autobusa, prema tehničkim podacima koje ja imam, da se uklope.
Bit ćezanimljivo jer crossway je još uvijek u tom segmentu bez prave konkurencije na tržištu.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 26 srp 2019 - 15:47

Jadni mi koji koristimo usluge Libertasa. Tko tamo donosi odluke o javnoj nabavi?
Ja sam osobno pronašao neke stvari kojima ponuda Solarisa odudara od tehničkih specifikacija. Kako oni to nisu vidjeli? Trenutno stoji odabir Solarisa, ali ne vjerujem da to neće proći bez žalbe ostalih sudionika nadmetanja.
Znaći ljudi u Libertasu ne poznaju autobuse kvalitetno i pitam se što tamo rade.
Pa oni su barem znali uredno i bez žalbi provoditi te natječaje. Ali tada direktor nije bio gradonačelnikov kum. Koji o autobusima nema pojma.
Trakavica se nastavlja i sada se već pitam hoće li autobusi doći na vrijeme i za sezonu 2020.
Izgleda da predstavnik Solarisa ne zna što prodaje, a ovi u Libertasu ne znaju što žele kupiti.
Hoćemo li na kraju ostati bez autobusa iz EU fondova? Do kada se novci EU fondova moraju iskoristiti?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 26 srp 2019 - 22:00

Otvoren je i natječaj za kupnju jednog polovnog prigradskog autobusa 2007. godište ili noviji. Otvaranje ponuda 30.07.2019 u podne. Što će im sad polovni kad su nedavno nabavili onog ex Viškog?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by AMFan sub 27 srp 2019 - 2:01

Čudno mi je da ne spominješ kako navodno 20 ZET-ovih vozača dolazi u Libertas na posudbu do 1. listopada. Eto tko će voziti.

kriticar je napisao/la:Ja sam osobno pronašao neke stvari kojima ponuda Solarisa odudara od tehničkih specifikacija.

A koje su to?

kriticar je napisao/la:Otvoren je i natječaj za kupnju jednog polovnog prigradskog autobusa 2007. godište ili noviji. Otvaranje ponuda 30.07.2019 u podne. Što će im sad polovni kad su nedavno nabavili onog ex Viškog?

U takvim slučajevima obično je već netko "uvalio" autobus, samo ga sad treba službeno kupiti kroz natječaj. Možemo se kladiti da će biti baš to 2007. godište.
A da se taj najtečaj ne odnosi možda baš na tog bivšeg viškog? Jer on je 2007. godište, a po ZG tablicama čini mi se da ga Libertas još nije (službeno) kupio.

AMFan

Broj postova : 80
Lokacija : Split
Registration date : 03.12.2011

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 sub 27 srp 2019 - 12:27

kriticar je napisao/la:

Ali tada direktor nije bio gradonačelnikov kum. Koji o autobusima nema pojma.
trakavica se nastavlja i sada se već pitam hoće li autobusi doći na vrijeme i za sezonu 2020.

Ni nije na direktoru da bude poznavatelj autobusa, nego na tehničkim službama. Na njemu je da bude ekomista i menadžer.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2426
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 27 srp 2019 - 17:10

Slažem se. Ali pametan direktor, ako već ne zna, primi savjet od onih koji znaju. Pričaju po Libertasu da ovaj sluša samo pravnika. Ne znam koliko je to istina, ali info. dolazi od više neovisnih izvora.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 sub 27 srp 2019 - 18:54

Eno riječkih MAN-ova već u Leskovcu. Šteta šta su vaši vrli stručnjaci zakomplicirali stvari
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2426
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar ned 28 srp 2019 - 13:41

Ma u Libertasu sve HDZ stručnjaci i znalci. A tek mobing koji provodi uprava nad neistomišljenicima. Makli su sve koji znaju. Našao sam neke članke na portalima pa pa ću kad stignem staviti linkove.
AH i Presečki su dobavljali autobuse za ranije vlasti. Kako će hadezenjare raditi sa njima? Njima je bliži Iveco. Natječaj za 11 niskopodnih umalo nije završio u korist Iveca, ali zadnji momenat su promjenili u korist MANa. Zašto? Solarisa su eliminirali, a onda se žalio. A onda ga je komisija, po meni, malo nategnuto vratila. Tako da su detaljne ponude dostavili prvo Iveco, a onda MAN. Sada nakon žalbe je to trebao napraviti i Solaris.
Obično dostavlja samo odabrani na natječaju.
Čuo sam, priča se, da su namjeravali uzeti tri zglobna Iveca sa lagera. Ne znam je li to točno. Ako jest Otp banka je povoljnijom ponudom dobavljača AH taj dil onemogućila. Jesu li zato ponderirali rok isporuke? Ako su ti autobusi namjenjeni prijevozu turista što će im krajem sezone? Zašto kratki rok isporuke? Osim da se očisti nečiji lager.
I jesu li odluku o Solarisu donjeli da bi se osvetili za propali dil(ove)? Dokaza nema, a zaključke izvucite sami. Libertas je već platio troškove jedne žalbe. Hoće li i druge? Za te pare mogli su kupiti polovni autobus. Baš me interesira je li ex Viški već kupljen. A prodavao ga je zastupnik Iveca.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 ned 28 srp 2019 - 17:34

Barba Luka se neda, drma on i dalje
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2426
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 29 srp 2019 - 14:15

U prijašnim posto ima obečao sam linkove. Evo ih:
https://www.dulist.hr/libertasov-vozac-pijevic-direktor-me-bez-dokaza-optuzio-da-kradem-gorivo/584415/

https://www.dulist.hr/alarmantno-u-libertasu-vozaci-imamo-10-tisuca-neisplacenih-prekovremenih-ne-mozemo-vise/584363/

https://www.dulist.hr/gradonacelnik-o-libertasu-problemi-su-poceli-kad-je-kasica-prasica-zatvorena/584425/

https://www.dulist.hr/vozacima-libertasa-isplaceno-vise-od-1-2-milijuna-kuna-za-prekovremene-sate/595413/

Slučaj iz prvog linka nije jedini meni poznat. Čuo sam da je isto doživio i odlikovani Hrvatski branitelj. Ali ostali javno šute vjv preplašeni za radno mjesto jer prijetnje otkazima su koliko čujem, uobičajeni način komuniciranja. A to nije ništa drugo nego mobing. Nekoliko vozača je bilo ucijenjeno da daju otkaz ili će ga dobiti. Način na koji je to izvedeno je čudan. Ali to nije provedeno prema svima jednako. Za posjedovanje taxi licence nekima se prijetilo i ucjenili su ih da daju otkaz, ali ne i člana HDZ, inaće predsjednika vijeća jednog gradskog kotara. A on je sam otišao u taksiste, ali je u međuvremenu uzrokovao štetu na dva autobusa. I nije mu se prijetilo, barem koliko ja znam, nadoknadom štete.

A sada da dopunim svoj raniji post.
kriticar je napisao/la:Otvoren je i natječaj za kupnju jednog polovnog prigradskog autobusa 2007. godište ili noviji. Otvaranje ponuda 30.07.2019 u podne. Što će im sad polovni kad su nedavno nabavili onog ex Viškog?

U natječaju za kupnju polovnog autobusa radi se o bagatelnoj nabavi, dakle nabavi nečeg, u ovom slučaju autobusa čija vrijednost ne prelazi 200 tisuća kuna. Mislim da je tu dopušten i izravni dogovor, ali nisam siguran. Moram potražiti odgovor ili pitati nekog tko zna.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 6 kol 2019 - 19:05

Danas je zadnji dan za podnošenje žalbi na odluku o odabiru po natječaju za kupnji 11 niskopodnih. Nadam se da će žalbi biti jer razloga ima.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pet 9 kol 2019 - 14:53

kriticar je napisao/la:Danas je zadnji dan za podnošenje žalbi na odluku o odabiru po natječaju za kupnji 11 niskopodnih. Nadam se da će žalbi biti jer razloga ima.
Ko ima veće šanse da dobije, Solaris ili MAN ?

Još me nešto zanima, može li se Libertas riješiti školskog prijevoza i koliko bi potrajala ta procedura?
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 21 kol 2019 - 13:00

MAN SU220 je napisao/la:Ko ima veće šanse da dobije, Solaris ili MAN ?

MAN. Solaris je trebao biti eliminiran već odavno, ali ne znam što ovi u Libertasu rade. Imaju li oni pravnike i stručnjake za tehniku? Koliko ja znam šefa za javnu nabavu njegova kvalifikacija, između ostalih, ako ih ima, je da mu je otac nekad bio direktor Libertasa. Onaj isti koji je rekao da Libertasu ne treba zemljište na Gruškom polju koje je mu je Grad htio pokloniti.
Jesu li uopće podastri komisiji sve neispravnosti vezane za ponudu Solarisa? A i sama odluka komisije o jednakoj vrijednosti antikorozivne zaštite je dvojbena. Ako su jednako vrijedne zašto svi proizvođači ne bi koristili jeftiniji postupak koji koristi Solaris, već skuplji. A jeftiniji nosi i veće troškove održavanja, što povečava troškove eksploatacije. Nisam vidio da je Solaris te troškove naveo u ponudi. Možda mi je promaklo.
Kako se autobusi poklanjaju sa rokom upotrebe sedam godina troškovi antikorozivne zaštite ne bi trebali biti enormni, ali u korektnoj ponudi bi trebali biti navedeni.
Mislim da će u tom periodu od sedam godin bilo koja antikorozivna zaštita izdržati. A poslije, ako se autobus nastavi koristiti?


MAN SU220 je napisao/la:Još me nešto zanima, može li se Libertas riješiti školskog prijevoza i koliko bi potrajala ta procedura?
Može. Svaki sklopljeni ugovor može se raskinuti. Kako i pod kojim uvjetima to bi trebalo biti u samom ugovoru. Tako i otkazni rok. Na žalost nepoznat mi je sadržaj ugovora.

@MAN SU220 čuo sam da su sada na određeno vrijeme (probni rok) zaposleni samo oni vozači primljeni, ove godine.
Ako to znači da si dobio stalni posao čestitam.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 26 kol 2019 - 12:18

Donijeta je odluka o odabiru zglobnih. Prošao je MAN. Još odluku treba da potvrdi gradsko vijeće (ako u međuvremenu nije, a meni promaklo) i kad prođe rok za žalbe može se sklopiti ugovor. Tako bi početkom prosinca stigli prvi novi autobusi nakon početka 2016. A trebali su i te kako novi još za sezonu 2017.
Onda bi trebali stići 11 niskopodnih, nadam se MAN. Pa iza njih pet prigradskih ovaj put više nego očito namještenog natječaja za IVECO.
A možda prigradski stignu i prije niskopodnih jer ne znam koliki rok ima komisija za odluku.
Iako su dosta radili  ne bi li i na prva dva prošao IVECO. Je li to posljedica druženja s Bandićem?
Kad već spominjemo Bandića prića se među vozačima da neki Zagrebački vozači hoće natrag kući. Točnu info nemam. Za sada su samo priće.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Tomek pon 26 kol 2019 - 14:43

Jedino što je godinama konstanta u Dubrovniku je da se natječaji već godinama namještaju za MAN i Isuzu. Vrijeme je za promjene, nadam se da će Solaris proći kad već drugdje zbog političke mafije ne može.

Tomek
Moderator
Moderator

Broj postova : 447
Lokacija : Zagreb
Registration date : 07.04.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pon 26 kol 2019 - 15:03

kriticar je napisao/la:
@MAN SU220 čuo sam da su sada na određeno vrijeme (probni rok) zaposleni samo oni vozači primljeni, ove godine.
Ako to znači da si dobio stalni posao čestitam.

E sad su nam dali kad bi svi bježali iz firme, što nisu prošle godine kad su ljudi tražili. No ja i tako nemam neke koristi od toga pa mi je svejedno.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 26 kol 2019 - 17:35

Tomek je napisao/la:Jedino što je godinama konstanta u Dubrovniku je da se natječaji već godinama namještaju za MAN i Isuzu. Vrijeme je za promjene, nadam se da će Solaris proći kad već drugdje zbog političke mafije ne može.
Samo se ti nadaj. I ja bi prvi bio za Solaris da je korektan, poštuje Hrvatske propise javne nabave i da ima kvalitetan proizvod.
A ako se namještalo kako ti tvdiš, zašto se nitko nije žalio na ranijim natječajima? Znali su što hoće i to tražili.
Neće dobavljač određivati specifikacije kako njemu odgovaraju, već kupac ima pravo to raditi. Za solo autobuse javljali su se i drugi, ali ponude za MAN su bile nepovoljnije. LEASING kućama, kad se one nadmeću, je sasvim svejedno koju marku i tip busa nude,, važan je profit koji tim leasingom i kasnijom prodajom za ostatak vrijednosti ostvare.
A za midi sektor javljao se samo Presečki(Isuzu), a midiji su bili velika ušteda za mnoge linije. Svatko može ponuditi svoj proizvod, a bilo ih je više koji su odgovarali specifikacijama. Zašto nije?
Ozbiljne firme ne nude ono što ne odgovara specifikacijama. Koliko je Solaris ozbiljan?
A promjene i tipa autobusa koštaju. A tek marke. Zašto bi kupac to plačao?
Dogodine se navršava 50 godina kontinuirane nabave gradskih autobusa marke MAN i tih 11 bi mogli uvelićati proslavu, ako je bude. Vjv neće. Jer ova vlast računa vrijeme od svog dolaska. Sve ostalo iz vremena prije kao da se nije događalo.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 26 kol 2019 - 20:09

MAN SU220 je napisao/la:

E sad su nam dali kad bi svi bježali iz firme, što nisu prošle godine kad su ljudi tražili. No ja i tako nemam neke koristi od toga pa mi je svejedno.
Jesi to shvatio kakvo je sr... e u Libertasu i namjeravaš pobjeći prvom prilikom? Ne moraš odgovoriti. Sve je jasno.
Ničija sila nije za vijeka. Izgubiti će kad, tad ti neznalice vlast. Samo je pitanje hoće li druga opcija dovesti znalce ili opet politički podobne. I koliko će štete ovi sada napraviti?
Rijeka ima najuređenije odnose sa lokalnim zajednicama i trebao bi Autotrolej poslovati super, a samo vidimo kako je zbog lošeg kadroviranja i zbrinjavanja političkih uhljeba nisko pao. A požari autobusa su vjv samo vrh ledenog brijega dostupni javnosti.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pon 26 kol 2019 - 21:26

Sve smo mi to znali prošle godine i govorili im da se ovako nemože radit da je preveliki pritisak i da se primi 20-30 ljudi dok je još bilo molbi i dok su ljudi htjeli doć u Libertas ali sta mi imamo "stručnjacima" govorit.

I da su cijenili vozače ko sad ništa se ovo nebi dogodilo ali oni su se bavili totalnim glupostima ko vozi taxi, ko uber...
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 27 kol 2019 - 9:46

Misliš da sad cijene vozače? Mislim da ne. Kupuju ih malim povlasticama.
Da li su svi operativci dobili onu famoznu povišicu ili je bilo i kancelarijskih pacova koji su je dobili?
Kad bi moglo bez vozača najrađe bi ih sve otpustili jer stalno prigovaraju, bune se, nešto traže, i remete im uhljebsku mirnoću.
Da cijene vozače dali bi im udio od prodaje karata koji imaju oni koji karte prodaju čak jeftinije na kiosku.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5954
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 sri 28 kol 2019 - 21:03

[quote="kriticar"]
Tomek je napisao/la:
Samo se ti nadaj. I ja bi prvi bio za Solaris da je korektan, poštuje Hrvatske propise javne nabave i da ima kvalitetan proizvod.


Taj Solaris kao da se javlja na natječaje samo da bi ih rastegnuo unedogled. Umjesto da busevi već voze, tek sad su žalbe završene. Nigje nisu prošli, nisu ni konkurirali kvalitetnom post prodajom, prijave nešto čisto reda radi, i onda poslije godinu dana prcaju ostale sa svojim žalbama
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2426
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 6 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.