Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?!

3 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?! Empty Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?!

Postaj by Thommo pet 18 srp 2008 - 13:26

Pazite ovo što se neki dan dogodilo...

U četvrtak je iz Rijeke trebao za Budimpeštu/Osijek/Vinkovce krenuti vlak u 00:20 h. Prijatelj mi je trebao na avion u Zagreb u 5:50, pa je računao da i uz sporu vezu nema beda za stići.

Mi ga ispraćamo, zafrkancija, ali vlak ne kreće. 5 min, 10, 15 ...WTF?? Nikakve najave, kondori ne govore ništa!! Evil or Very Mad

Ja odem pitati jednoga, kaže on:
- Treba dodati neka 4 vagona...
- MOLIM? Neka 4 vagona? Pa vozni red vam je 00:20...
Slijeganje ramena...

Samo da napomenem da su prva dva vagona do lokse bila H-START (MAV) vagoni puni turista!!

I tako mi čekamo i dalje, frend već pomalo ludi jer mu izmiče prekooceanski let... Shocked

I dolazi nakon pol ure manevra s jednim Post vagonom, i 3 HŽ putnička. Sve zatvoreno i u mraku. Proba kočenja, sve leđero... Twisted Evil

Vlak je na kraju krenuo s 50 minuta kašnjenja!!

Zamislite koji IDIOT i DEBELOKOŽAC moraš biti da zbog nekog transfera vagona zaustaviš MEĐUNARODNI vlak u stanici skoro jedan sat?! Koji je to odnos prema poslu i usluzi koju pružaš??????!!!!!!

Ja još ne mogu vjerovati koja je to firma i koji su to ljudi. Jedva čekam da taj dinosaur odumre, da nam privatnici/stranci preuzmu prijevoz na prugama, pa da već jednom počne vrijeme kad se u željeznicu može imati povjerenje... Rolling Eyes
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?! Empty Re: Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?!

Postaj by Barney pet 18 srp 2008 - 14:43

Iz tvojih usta u bozje usi...

Onda ce i ona moja ideja o privatnih 20-ak kilometara pruge biti puno blize ostvarenju...

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?! Empty Re: Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?!

Postaj by Gost pet 18 srp 2008 - 14:49

Thommo je napisao/la:... Vlak je na kraju krenuo s 50 minuta kašnjenja!! ...
Šta su ručno prevlačili vagon po vagon od remize do kolodvora? Neš ti našeg HŽ-eja!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?! Empty Re: Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?!

Postaj by gaspa pet 18 srp 2008 - 17:07

Nema žurbe ni sekiracije! Turisti su ionako na odmoru. Ali, svim tim putnicima izgleda da nikako ne ide u glavu da je na HŽ-u bitan DATUM na karti, a ne sat. Kad ide vlak za Zagreb? U četvrtak! A, onda dobro.
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3473
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?! Empty Re: Kad će odumrijeti ovaj naš dinosaur?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.