Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beluga

2 posters

Go down

Beluga Empty Beluga

Postaj by Gost čet 8 svi 2008 - 20:40

... je sad na drugom mjestu.
Beluga P5080176

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Beluga Empty Re: Beluga

Postaj by Gost čet 30 lis 2008 - 18:39

U novinama sam čitao da ovaj mali kruzer vrlo luksuzan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Beluga Empty Re: Beluga

Postaj by Robert čet 30 lis 2008 - 19:48

Mislim da sam ga ovo lljeto vidio u Šibeniku!
Kao da je taj brod bio hidrobus proizveden u bivšem SSSR-u.
Robert
Robert

Broj postova : 70
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.09.2008

[Vrh] Go down

Beluga Empty Re: Beluga

Postaj by sali uto 6 sij 2009 - 1:00

MARKO POLO je napisao/la:U novinama sam čitao da ovaj mali kruzer vrlo luksuzan.

Brod Beluga

Brod Beluga jedini je MINI Cruiser u Hrvatskoj koji na svojih 40 metara i 3 palube istovremeno nudi konfor velikih cruisera kao i intimu krstarenja privatnih jahti. Najviše 20 gostiju smješteno je u 10 prostranih 2-krevetnih kabina sa zasebnim prozorom, kupaonicom te klima uređajem ili grijanjem.
Namjenjen je svakom gostu koji želi uživati u sakrivenim tajnama Jadrana daleko od prenapučenih plaža i sezonskih gužvi, a uz to smatra da su prvoklasna usluga, kulinarske delicije prema izvornim hrvatskim receptima te dodatne aktivnosti ronjenje, ribolov ili razgledavanje dio suvremenog načina provođenja aktivnog godišnjeg odmora.

Kabine

Na brodu Beluga ima 10 prostranih kabina (10-12m2) svaka s prozorom koji ima vanjski pogled, odvojenu kupaonicu s tušem, umivaonikom, wc-om te sušilom. Uz to svaka kabina posebno ima ugrađen uređaj za hlađenje i grijanje sa zasebnim termostatom u svakoj sobi, kako bi svaki gost mogao za sebe odrediti koja mu temperatura najbolje odgovara za odmor. Sve kabine opremljene su istim komforom, no malo se razlikuju, ovisno o poziciji na brodu te dizajnu, jer je svaka kabina kao i čitava unutrašnjost broda uređena prema pravilima Feng-Shuja, kako bi svakom pojedinom gostu na brodu omogućili opuštajuću i uravnoteženu atmosferu.

Tehnički detalji

Duljina: 39, 8 meters
Širina: 6, 9 meters
Gaz: 2 meters
Brzina: 12 Nm
Spremnik goriva: 9 m3
Spremnik pitke vode: 2 m3
Spremnik desalinizirane vode: 6 m3
Dasalinizator kapacitet: 250 l/h
2 Diesel engines: 2x 235 HP
Diesel generator 64KWA + 50 KWA
Bauer Air/Nitrox compressor: 320l/min - 300 bar
Napon : 220V/50Hz

Srdačan pozdrav !
sali
sali

Broj postova : 1950
Age : 72
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Beluga Empty Re: Beluga

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.