Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*00

+15
Damir
borna
Silver
Miha
sali
kico101
kiki273
seabral
Barney
5ar
LLeon
Narcis
gaspa
Pfaff
kobler
19 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by KAPO čet 10 ruj 2015 - 15:26

Danas sam našao zanimljiv "cab ride" rolling on the floor !
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff pon 22 vel 2016 - 17:45

*00 - Page 5 DrekKruh

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff ned 8 svi 2016 - 20:21

Slučajno nabasah:



______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sub 19 lip 2021 - 9:48

Od dragog prijatelja i kolege railfana sam dobio ovaj kuriozitet – u jednoj zdrastvenoj ustanovi nalazi se na zidu kupaone ova lijepa, moderna inox-kutija za tariguz u listićima. Taman za XXI. stoljeće!

*00 - Page 5 Golub-krep1

A evo i originalnog pakovanja. Proizvod se (tako tvrdi pošiljatelj) zove Golub krep i navodno su ga pred par godina glasno reklamirali na upokojenoj 101-inici! Moram provjeriti, lako moguće da ga još ima u mojoj lokalnoj zadrugi…

*00 - Page 5 Golub-krep2

BTW, zahvaljući priči o ćenifama na našem 4umu, nagovorio sam čovjeka da se registruje tako da naša mala zajednica polako, ali neumitno raste!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

borna and mladen_lucky like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sub 11 pro 2021 - 19:41

U vrijeme obaveznog držanja razmaka...

*00 - Page 5 Cenifa-Distance

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by besposlenpop ned 19 pro 2021 - 20:36

I TO ĆE NAM POSTATI LUKSUZ... / Samo nam još to fali: Mislite da je WC papir skup? E pa, cijene uskoro idu gore, i to dosta! 'Neizbježno je'

*00 - Page 5 768x432-ba054e7c-9d09-11eb-870c-cedfb09875dd

Ovo što se događa u našoj industriji u posljednjih nekoliko tjedana više nije normalno, rekao je viši menadžer Essityja, aludirajući na velike troškove koji idu na sirovine i na potrošnju energije

Švedska tvrtka Essity, jedan od najvećih svjetskih proizvođača higijenskih potrepština za široku potrošnju, upozorava da će povećati cijene proizvoda poput toaletnog papira i rola kuhinjskog papira. Ako ste mislili da to nema veze s nama u Hrvatskoj, prevarili biste se, jer je riječ o proizvođaču koji drži globalne brendove poput Tempa, Zewe, Lotusa, Vinde i TENA-e.

Viši menadžer Essityja rekao je kako će se potrošači uskoro i sami uvjeriti u porast cijena higijenskih papirnatih proizvoda.

Cijene skaču za čak 20 posto?

"Da bismo kompenzirali trendove troškova, mi u Essityju morat ćemo povećati cijene za ukupno gotovo 20 posto", rekao je voditelj Essityjeva poslovanja robe široke potrošnje, Volker Zöller za njemački medijski portal T-Online.

"Ovo što se događa u našoj industriji u posljednjih nekoliko tjedana više nije normalno", rekao je, aludirajući na velike troškove koji idu na sirovine i na potrošnju energije. Istaknuo je da su posebno 'skočile' cijene celuloze te dodao da problemi lanaca opskrbe i logistike dodatno pogoršavaju poteškoće s kojima se suočava tvrtka.

'Poskupljenja su neizbježna'

"Cijene logistike u nekim su se slučajevima učetvorostručile, što je dodatno pogoršalo situaciju. U sljedećih nekoliko mjeseci situacija se neće poboljšati pa su stoga poskupljenja neizbježna", rekao je Zöller, te dodao da pregovori s trgovcima već traju. Napomenuo je kako s većinom s većinom klijenata imaju otvorene ugovore, upravo kako bi mogli što brže reagirati, no smatra kako bi hitno trebalo prilagoditi čak i one dugoročne.


Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff pon 20 pro 2021 - 11:24

Da. A nema više ni "Borbe"...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

besposlenpop likes this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff pon 20 pro 2021 - 11:25

*00 - Page 5 Arafio

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

gaspa, borna and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by besposlenpop čet 23 lip 2022 - 17:05

E, ovi usraše i dasku i šefa i 100 kilometara pruge:

UŠTEDA JE GOLEMA / Ova obitelj već četiri godine ne kupuje WC papir! Ne recite dvaput da i vi nećete pribjeći rješenju koje predlaže

*00 - Page 5 768x432-ba054e7c-9d09-11eb-870c-cedfb09875dd

Za taj higijenski proizvod danas izdvajamo 30 do 40 kuna po paketu

S obzirom na sva poskupljenja kojima svjedočimo, uz naglasak na to da zapravo nemamo pojma što nas tek sve čeka, ne čudi što su ljudi počeli pribjegavati raznim alternativnim rješenjima kako bi nešto uštedjeli.

Istina, ovu obitelj na uštede nije prisilila inflacija već dug u iznosu od pola milijuna kuna, pa je još prije nekoliko godina počela šparati na raznim proizvodima koje inače svakodnevno kupujemo po trgovinama.

Tako je Amber Allen prije nekoliko mjeseci na svom YouTube kanalu prikazala i čime je nadomjestila klasični WC papir, higijenski proizvod za koji danas izdvajamo 30 do 40 kuna po paketu.

"Dakle, mi smo umjesto toaletnog papira počeli koristiti maramice od tkanine. Između ostalog jer smo shvatili da doslovno bacamo novac niz WC školjku", kazala je Allen i nastavila:

"U to ime sam isjekla staru odjeću, što onu koja mi se više nije sviđala, što onu koja je već bila iznošena i puna rupa. Istina, s vremenom sam spoznala da maramice od tkanine imaju jednu manu, a kaže da se znaju vrlo brzo izlizati i pokidati.

Srećom, otkrila sam i to da su flanelske deke u tu svrhu puno prikladnije", dodala je tome Allen te izračunala da je njezina obitelj u tri godine na WC papiru ugrubo uštedjela 8,5 tisuća kuna.

"Jednom nakon što ih upotrijebimo, prljave maramice bacamo u zasebnu košaru, a peremo ih praktički svaki drugi dan. Naravno, ne s ostalom odjećom", kazala je Allen i priznala da uvijek u svom domu ima klasični toaletni namijenjen gostima.


*00 - Page 5 E0406
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by gaspa čet 23 lip 2022 - 17:32

Odlična ideja. I znatna ušteda. A koliko košta pranje zadrekavljene tkanine svaki drugi dan, pa tako 3 godine? Možda gospođa pere ručno u hladnoj vodi. Ali, ni dravski pijesak nije jeftin.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

Pfaff, borna and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff pon 18 srp 2022 - 13:50

Snimljeno nekidan u "Das is Walter" na Marinićima

*00 - Page 5 Lav-Sign45

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

gaspa, borna and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by borna uto 16 kol 2022 - 20:17

Kao zagrijavanje za ozbiljniju temu slikao sam wc u Turskom kampu
*00 - Page 5 AL9nZEWcVExEkO1INyjDR1etL-R7l09SO67dnL6xsSRm1_uvoJ-Hyz0BGEi_JitC-VjTUs_X0a7tsg2QcWwv5jD0ZQz7dHdZ37KvBs_LFEayhHhV3tBiOUg53aaeIizIEXhulva4OXgz_qHa5MxKRf2ZD54pog=w509-h903-no?authuser=0
Čist je i uredan, nemam što za prigovoriti
*00 - Page 5 AL9nZEU-cgxyQRppkVvb9j_peqNnEkSuVFhXp02zDJN5qamIOS0aDEtCm-HAtbUuqTC8qDobzcZspBpbvgAJ_fecd8mQ0wO_gMYeMJFDXd81KPdBGeXjMgbUXDxQPUQoER4ARGUERx51zTg41BoiniZA9VMJNA=w1024-h576-no?authuser=0
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8920
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

gaspa likes this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by borna uto 30 kol 2022 - 16:08

Zaboravio sam napomenuti u prethodnom postu da je u jednom wc-u pokraj uobičajena školjka za sjedenje.
A ovo je moj najljepši wc na svijetu, nema nigdje drugdje prilika da se sunča uz obavljanje nužnog posla hehe
*00 - Page 5 AL9nZEWkFx-aJ4sL04mXpBkiiJPnhEey-vvsHOf-foJO-SYpXV9BGFgg48LYfh6WF8wFjMsFCRiazkfi_a-1enPN_cOzVke6nBzDXgQMVeR4aiMr5hMYOUPPX_yjj4uXSc5aDaAskYKl2RsXgjgiaXS9pbNQFQ=w523-h903-no?authuser=0
Ovisno o godišnjem dobu sunce ga obasjava između 6 ujutro i 10 prijepodne.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8920
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by besposlenpop uto 30 kol 2022 - 16:22

borna je napisao/la:...
Ovisno o godišnjem dobu sunce ga obasjava između 6 ujutro i 10 prijepodne.
Hm, u skladu sa starim graditeljima:

*00 - Page 5 47584610

*00 - Page 5 Machu-10

*00 - Page 5 Nin_cr10

kul
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff and borna like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff uto 30 kol 2022 - 20:07

besposlenpop je napisao/la:Hm, u skladu sa starim graditeljima:
Zaboravio si spomenuti onaj tunel u Engleskoj kroz kojeg sunce prolazi na datum rođenja graditelja!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by besposlenpop pon 19 ruj 2022 - 13:01

*00 - Page 5 768x7613

*00 - Page 5 768x7611

*00 - Page 5 768x7612
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff and borna like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by borna pon 26 ruj 2022 - 18:50

U blizini burze je lijepo obnovljena gimnazija Petra Preradovića pa je dobro došla za pražnjenje viška tekućine u tijelu
*00 - Page 5 AL9nZEWErqOEichCgq9uJxzeFwcq8lYt7nEpcoHVr_3rK3WBrUyKazNqk0c_4Lgz0dqJsfvowNmVkYyBWMtuCdXzeo58PP__amnhzQAkBzokWEymAeKOJZHPU0YgbJO_OxXWVEJ8HKM9Y0n_1H830X-HKV9wNg=w1024-h576-no?authuser=0
00 je krasno uređen kao da je u nekom hotelu više kategorije pa sam poželio slikati ga međutim nailazili su drugi i omeli me u
podrobnijem slikanju (da ne pomisla da sam prolupao lud od smijeha )
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8920
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

Pfaff and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by kriticar sub 19 stu 2022 - 6:52

Danas 19.11. je međunarodni dan zahoda. Obilježava se od 2011.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5989
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

Pfaff, borna and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sub 19 stu 2022 - 12:45

kriticar je napisao/la:Danas 19.11. je međunarodni dan zahoda. Obilježava se od 2011.
Dada, bilo u podne na TV Kalendaru kul

*00 - Page 5 Veseli-Zahod

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by besposlenpop pet 20 sij 2023 - 19:58

Cafe Kvazar, Kotoriba štenge:

*00 - Page 5 20230116

Izgleda da Kotoripci imaju kratke. mrgreen
Pitanje je i ko(ja) im je meril(a): gazda(rica) il konoBarica? smiling devil
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by gaspa uto 11 srp 2023 - 12:06

Ovo skoro da bi moglo i u temu Pod zemlju ali kako se pod zemlju nisam spustio, dobro je i ovdje. Nije bilo potrebe za tim, a i da je bilo, u namjeri bi me spriječila dvoja vrata. Dakle, nema samo Zagreb podzemnu (ne znam kako bih je nazvao - higijensku? sanitarijsku?) infrastrukturu. Ima(o) (ju) je i Karlovac. Zanimljiv je opis s jedne turističke web stranice:
Možda će vam u šetnji gradom jedan neobičan ulaz u podzemlje izmamiti osmijeh na lice i nećete moći odoljeti spustiti se starim stepenicama. To je javni toalet. Dio je karlovačke urbane tradicije, i često najposjećeniji turistički punkt. Izašli ste. Imate osmijeh na licu, zar ne?
Naravno, Osmjeh je tu. Kakvo olakšanje! Jer, baš me je pritislo.

*00 - Page 5 Karlovac-Jela-i-ev-trg-javni-zahod-432-053

Nisu te prostorije dio samo urbane tradicije, dio su i feudalne. U utvrđenju Dubovac, u branič-kuli, stanovnici su također imali mogućnost olakšanja. A ne da se spuštaju na otvoreno, pogotovo noću, po vjetru, kiši, snijegu... A kako je to izgledalo ispod ove prostorije, s vanjske strane... Pa, možda su tu proizvodili gnojivo za svoje posjede.

*00 - Page 5 Dubovac-zahod

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

Pfaff and borna like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by gaspa čet 19 lis 2023 - 12:53

SVE NAŠE ĆENIFE

Bila je tema s gornjim nazivom koju je pokrenuo Gost, naziv koji mi se više sviđa od naziva ove teme, ali pisanje ovdje je prevagnulo (to po onoj: ne znam postoji li slična tema, ali otvorit ću ovu...)

Bosna je bogata vodom, a voda je u Bosni vrlo cijenjena, još od turskih vremena. S Arabijskog poluotoka korijene vuku sebilji, javne česme, običaj izgradnje kojih su donijele Osmanlije. U sebilju je radio sebiljdžija (službenik na državnoj, ili vakufskoj plaći), koji je vodu besplatno djelio ožednjelim prolaznicima. Prvi vodovod Sarajevo je dobilo sredinom 15. st, da bi tokom 16. st. bio znatno proširen. Krajem osmanlijskog perioda u Sarajevu je bilo 156 česmi i više šadrvana, građenih od kamena, većinom kao privatne zadužbine. Prvobitni sebilj na Baščaršiji, od nekadašnjih 300, dao je izgraditi Mehmed-paša Kukavica 1753. (izgorio je stotinjak godina kasnije, nakon čega je porušen). Gdje ima vode ima i odvodnje. A odvode se, uz ostalo, i neki produkti ljudskih tijela. U Bosni, ili barem u Sarajevu, je i tome posvećivana, i posvećuje se, velika pažnja. U starom gradu nužnici gotovo na svakom koraku. Pa kad te stisne… nema one muke bezumnog traženja gdje ćeš se olakšati.

Prvi javni toalet u Sarajevu izgrađen je 1526. na Kovačima a slijedeći kod Gazi Husref-begove džamije. U prvoj Gazi Husrev-begovoj vakufnami iz 1531. za džamiju, hanikah i imaret sa musafirhanom, WC se spominje jedino u dijelu teksta koji se odnosi na plaće uposlenika Gazi Husrev-begovog vakufa, a gdje je navedeno da je plaća čistitelja zahoda dnevno 1 dram. Zajedno s vodovodom ovaj WC izgrađen je do 1529. kao neophodan objekt za upotrebu svih uposlenika Gazi Husrev-begovog vakufa, te korisnika imareta i musafirhane. Korištenje se danas naplaćuje 1 KM što među Sarajlijama ne nailazi na odobravanje jer je korištenje godinama bilo besplatno. Na ploči desno od ulaza piše:

Javni WC
- ovo je prvi javni WC u sarajevu
- izgrađen je 1930.
- uništen 1992.
- obnovljen 2001. god.


Ekipa je 1992. birala zanimljive ciljeve. Ili je bilo: ožeži, pa gdje padne. Mora da je bilo zanimljivo kad je grunulo ovdje. Što li je sve letjelo u zrak i naokolo.

A pazi onu sivu lokotčinu na vratima. Kao za trezor.

*00 - Page 5 Sarajevo,_prva_javna_ćenifa_(438-427)

A, za ilustraciju higijenskih navika muslimanskog svijeta, eto kako to izgleda u jednoj kulturnoj ustanovi – lijevo je cijev, poput tuša, za ispiranje skrivenog mjesta gdje prestaju leđa a noge još nisu počele. Ranije izvedbe uključivale su samo pipu blizu poda. Papir nije bio predviđen (ovdje je).

*00 - Page 5 Sarajevo,_Gazi_Husrev-begova_biblioteka,_ćenifa_(438-426)

Domaći se na slijedeće razvaljuju od smijeha, a ja se bojim da ću ispasti pomalo degutantan, ali prenosim, opće atmosfere radi.
Vratio se Mujo iz Njemačke u Sarajevo i hoće pokrenuti biznis, ali već je sve tu, cvjećare, ćevapdžinice, burekdžinice i sl. Razmišlja on i smisli. Otvori javni WC s uslugom brisanja guzice metodom akupunkture. Naišao Haso i gleda u čudu.
- "Šta je to metoda akupunkture?"
Kaže Mujo:
- "Ništa ti ne brini. Uđi i sve ti piše, na tebi je samo da pratiš upute."
Ušao Haso i sad stoji papir sa uputama
1. Skini gaće - Haso učini tako.
2. Sjedi na školjku - Haso učini tako.
3. Poseri se - Haso učini tako.
4. Sad obriši guzicu prstom i brzo turi prst kroz rupu u zidu - Haso učini tako.
Kad ono, s druge strane ga netko ubode iglom, a on refleksno pocucla i posiše prst.


Bljak! Fuj! razočaranje

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

borna and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff čet 19 lis 2023 - 16:25

gaspa je napisao/la:A, za ilustraciju higijenskih navika muslimanskog svijeta, eto kako to izgleda u jednoj kulturnoj ustanovi – lijevo je cijev, poput tuša, za ispiranje skrivenog mjesta gdje prestaju leđa a noge još nisu počele. Ranije izvedbe uključivale su samo pipu blizu poda. Papir nije bio predviđen (ovdje je).

*00 - Page 5 Sarajevo,_Gazi_Husrev-begova_biblioteka,_ćenifa_(438-426)
Pojednostavljenu varijantu sam onomad našao i usliko na željezničkom kolodvoru Konjic. Ima sve, a umjesto onog perverznog tuša za ispiranje, je li... ima par boca vode da si poslije uporabe lijeve ruke (jer desnom se jede pilav) ispereš prstiće.
I da: papira nema!

*00 - Page 5 Enifa-Konjic

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 5 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by besposlenpop čet 19 lis 2023 - 16:58

Postoji metoda štednje papira, koja se je primjenjivala u vremenima poslije rata (onog ranijeg).
Ali metoda nije praktična za opisivanje, nego za pokazivanje, pa bi mi trebala asistencija nekoga sa kamerom, da to prikažemo kako je stvarno djelovalo.
Možda kad svratim do Pfaffa ...? thinking
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by gaspa pet 27 lis 2023 - 13:09

Je li to ona sa starom tramvajkartom? Kad se presavine dvaput a kut presavijanja otrgne...

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 5 Empty Re: *00

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.