Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

+15
portos
sali
Josip
K 357
Gedeon
ICE-3M
kobler
KAPO
DD
Thommo
ZlayoZg
MarioB
Damir
inflameswetrust
borna
19 posters

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Thommo čet 10 oľu 2016 - 8:21

Bravo Kapo, dobre, oštre fotke četverosistemke! super2
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by ICE-3M čet 10 oľu 2016 - 8:42

Jel to novi teret ili je to samo nekaj kaj je prije vozio HŽ, a sad vozi RCA?
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by KAPO čet 10 oľu 2016 - 15:29

Thommo je napisao/la:Bravo Kapo, dobre, oštre fotke četverosistemke! super2
Hvala Smile !
ICE-3M je napisao/la:Jel to novi teret ili je to samo nekaj kaj je prije vozio HŽ, a sad vozi RCA?
Šećer je vozio HŽ Cargo, pa su mu austrijanci uzeli posao grinko .
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust čet 10 oľu 2016 - 15:34

Odlično!

Znaju li se datumi dolaska i odlaska na području Osijeka?
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by ZlayoZg čet 10 oľu 2016 - 21:31

A teško je reći kada će.Prvi vlak je od 22 tovarena vagona je složen u Moravicama i čeka lokomotivu koja će doći tko zna kad,a sad izvlače prvu polovicu drugog vlaka..
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by ICE-3M čet 10 oľu 2016 - 23:04

KAPO je napisao/la:Šećer je vozio HŽ Cargo, pa su mu austrijanci uzeli posao grinko .

E jebi ga. Onda ovo baš i nije dobra vijest. Zapravo je loša.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by KAPO pet 11 oľu 2016 - 4:30

ICE-3M je napisao/la:
KAPO je napisao/la:Šećer je vozio HŽ Cargo, pa su mu austrijanci uzeli posao grinko .

E jebi ga. Onda ovo baš i nije dobra vijest. Zapravo je loša.
HŽ Kargo si je sam kriv za situaciju u kojoj se našao!
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust pet 11 oľu 2016 - 10:09

Loša vijest za Cargo, potencijalno dobra za korisnike usluga prijevoza... Osječka šećerana imala je velikih problema s HŽ-om i prije konačne podjele, kašnjenja, izgubljeni vagoni, nepoštivanje rokova, i još gro toga. Stav HŽ-a odnosno Carga na svim razinama bio je standardni - oni trebaju nas, ne mi njih. I eto, sad repu dovoze privatni kamionci, šećer odvozi stara austrijska dizelka do Vinkovaca, a dalje neka strana elektra...
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Thommo pet 11 oľu 2016 - 10:13

Jutros u daljini vidio Taurusa parkiranog u Rijeci.

BTW, zašto je to loša vijest? Cargo nema strategiju, ni dovoljno vučnih sredstva, niti upravu koja može nešto napraviti... Možda im RCCC da "nogu u guzicu", da se pokrenu. Ako ne - neka se prodaju, ugase, nestanu...

Tereta će biti, može se dovući i novi, ali ovakvim radom kao do sada luka Rijeka nema perspektivu boriti se s Koprom i Trstom.
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust pet 11 oľu 2016 - 10:15

Thommo je napisao/la:Možda im RCCC da "nogu u guzicu", da se pokrenu. Ako ne - neka se prodaju, ugase, nestanu...

Priča se da im je RCCC dao štrik za spašavanje, ali su ovi napravili omču i gurnuli glavu grinko
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by ZlayoZg pet 11 oľu 2016 - 10:41

inflameswetrust je napisao/la:Odlično!

Znaju li se datumi dolaska i odlaska na području Osijeka?
Vlak je sada na putu za Osijek,negdje je oko Okučana,vuce 1141 304.
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Thommo pet 11 oľu 2016 - 10:52

ZlayoZg je napisao/la:
inflameswetrust je napisao/la:Odlično!

Znaju li se datumi dolaska i odlaska na području Osijeka?
Vlak je sada na putu za Osijek,negdje je oko Okučana,vuce 1141 304.
To mi je sasvim OK, Taurusi izvlače tešku dionicu do Moravica, a stare Asee mogu i po ravnom. kul

Još da dođe malo sunca, i bit će dobrih slika OBB pila s Ri područja.
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust pet 11 oľu 2016 - 10:52

Eh... bit će valjda još vlakova za Osijek. Sad sam malo daleko.
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Damir pet 11 oľu 2016 - 11:00

Thommo je napisao/la:

Još da dođe malo sunca, i bit će dobrih slika OBB pila s Ri područja.
Nebum ga čekal... Wink
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Gedeon pet 11 oľu 2016 - 12:39

Thommo je napisao/la:
ZlayoZg je napisao/la:
inflameswetrust je napisao/la:Odlično!

Znaju li se datumi dolaska i odlaska na području Osijeka?
Vlak je sada na putu za Osijek,negdje je oko Okučana,vuce 1141 304.
To mi je sasvim OK, Taurusi izvlače tešku dionicu do Moravica, a stare Asee mogu i po ravnom. kul

Još da dođe malo sunca, i bit će dobrih slika OBB pila s Ri područja.

Bilo bi zanimljivo vidjeti Aseu u OBB farbanju Very Happy

Gedeon

Broj postova : 39
Lokacija : Varaždin
Registration date : 26.11.2013

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust pet 11 oľu 2016 - 13:17

Gedeon je napisao/la:
Bilo bi zanimljivo vidjeti Aseu u OBB farbanju Very Happy

Ne treba tu ni previše mašte Very Happy

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 AT_1043004_19960831_0000
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Thommo pet 11 oľu 2016 - 13:21

Baš pred pol ure u kolodvoru Ri, Taurus u pripremi da krene u planine.  Čeka putnički odozgora.

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 20160311_122630_zpsw8eju7ed

Interesantno, sam vuče 8 vagona. Ako svaki vagon ima brutto 82-86 tona, vlak je težak nešto manje od 700 tona.
RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 20160311_122636_zpsj1lqbppw


Zadnja promjena: Thommo; pet 11 oľu 2016 - 13:35; ukupno mijenjano 1 put.
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by K 357 pet 11 oľu 2016 - 13:21

Thommo je napisao/la:Cargo nema strategiju, ni dovoljno vučnih sredstva, niti upravu koja može nešto napraviti..

6 lokomotiva u Rijeckoj remizi čube vec par dana od toga su 5 elektri i jedan dizel ! Cargo nezna kako raspolagati s njima niti ih organizirati .. Ako RCCC moze sa 3 lokomotive ( OBB Taurus , OBB Laci , i Manevra iz Gredelja ) odvoziti šećer u Osijek 3x brze od Carga onda se lijepo vidi da onima iz karga puca k**ac za Hrvatski teretni prijevoz .
K 357
K 357

Broj postova : 714
Age : 24
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by DD pet 11 oľu 2016 - 14:10

Thommo je napisao/la:


Interesantno, sam vuče 8 vagona. Ako svaki vagon ima brutto 82-86 tona, vlak je težak nešto manje od 700 tona.
Znači otprilike toliko bi mogao vući i iz Bakra?
DD
DD

Broj postova : 234
Lokacija : RIJEKA
Registration date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by ICE-3M pet 11 oľu 2016 - 22:32

Thommo je napisao/la:BTW, zašto je to loša vijest? Cargo nema strategiju, ni dovoljno vučnih sredstva, niti upravu koja može nešto napraviti... Možda im RCCC da "nogu u guzicu", da se pokrenu. Ako ne - neka se prodaju, ugase, nestanu...

Loša vijet upravo zbog svega kaj si naveo u produžetku rečenice. Dakle, to kaj je HŽ u k..cu i kaj upravu to baš i ne dira je loša vijest. Stvar je u tome da je uzimanje tereta od strane RCA posljedica lošeg stanja u HŽ-u, tako da je ovakav dolazak RCA loša vijest. Uostalom kolko sam shvatio i ovdje na kontinentu više manje vuku vlakove iz Kopra za Mađarsku i to zbog zatvora pruge prek Ormoža. Kad tamo prestanu radovi vjerojatno ni tih vlakova više ne bude. Jedniostavno na kužim čemu takvo veselje kaj naša firma propada, a stranci preuzimaju posao, tim više kaj količina tereta kaj se vozi iz Rijeke je ostala ista.

inflameswetrust je napisao/la:Loša vijest za Cargo, potencijalno dobra za korisnike usluga prijevoza... Osječka šećerana imala je velikih problema s HŽ-om i prije konačne podjele, kašnjenja, izgubljeni vagoni, nepoštivanje rokova, i još gro toga. Stav HŽ-a odnosno Carga na svim razinama bio je standardni - oni trebaju nas, ne mi njih. I eto, sad repu dovoze privatni kamionci, šećer odvozi stara austrijska dizelka do Vinkovaca, a dalje neka strana elektra...

Ne sumnjam u to da bude šečerana zadovoljna, ali ja bi se više veselio kad bi bili zadovoljni podizanjem kvalitete usluge od strane HŽ-a, a ne dolaskom stranaca.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by K 357 pet 11 oľu 2016 - 22:40

Malo kasnim sa slikama ali evo i prvog dolazka OBB Taurusa 1216 148 na Rijecki kolodvor ! ( ja sam ga treci usnimio ).

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 DSCN2357_zpshha1mm2x

Pored kolodvorske zgrade !

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 DSCN2371_zpsx3ua2z9p

Ode prema parku ..

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 DSCN2385_zpssdaatmqj

Malo sa višega ..

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 DSCN2421_zpsrajazeva

Prometnik potpisuje prometni list i vlak ce uskoro krenuti !

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 DSCN2466_zpsfaad5p7d

Slijedeceg dana uhvatio sam OBB Taurusa u zaprezi sa Hariem 1063 018 i 22 vagona iza sebe kako spustaju u kolodvor Rijeka ! ( Nazalost kako mi nije bio plan slikati vlak taj dan , ipak sam ga uslikao mobitelom )

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 20160310_155544_zpse3gvbjql

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 20160310_155553_zpswetjphva

Više o ovim slikama ju u videu kojeg sam snimio jer dok sam snimao sam pokusao okinuti i fotku .



***************
K 357
K 357
K 357

Broj postova : 714
Age : 24
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust pet 11 oľu 2016 - 22:40

ICE-3M je napisao/la:
inflameswetrust je napisao/la:Loša vijest za Cargo, potencijalno dobra za korisnike usluga prijevoza... Osječka šećerana imala je velikih problema s HŽ-om i prije konačne podjele, kašnjenja, izgubljeni vagoni, nepoštivanje rokova, i još gro toga. Stav HŽ-a odnosno Carga na svim razinama bio je standardni - oni trebaju nas, ne mi njih. I eto, sad repu dovoze privatni kamionci, šećer odvozi stara austrijska dizelka do Vinkovaca, a dalje neka strana elektra...

Ne sumnjam u to da bude šečerana zadovoljna, ali ja bi se više veselio kad bi bili zadovoljni podizanjem kvalitete usluge od strane HŽ-a, a ne dolaskom stranaca.

no no Kasno je za to. Dobar dio firmi za HŽove tvrtke ne želi čuti ni pod razno, ma koliko da im se kvaliteta usluge poveća. Tko se opeče tristo puta a tristoprvi može birati...
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Damir pet 11 oľu 2016 - 23:23


Jako dobra..tj.fenomenalna! super2
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by K 357 sub 12 oľu 2016 - 0:05

Hvala !
K 357
K 357

Broj postova : 714
Age : 24
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by inflameswetrust pon 14 oľu 2016 - 17:28

Danas je iz kolodvora Osijek RTS-ova austrijanka izvukla vagone u Donji grad i vratila se nazad. Slike koje imam su toliko mutne da je beskorisno uopće ih stavljati. no no no no
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia) - Page 2 Empty Re: RCCC (Rail Cargo Carrier Croatia)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.