Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sastanak DPŽ "Štacion"

+2
Miha
Thommo
6 posters

Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Thommo pon 8 ruj 2008 - 9:41

Par mojih fotki...

Ekipa se skuplja

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanak1

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanak3

"Magareća" klupa! lud od smijeha rolling on the floor

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanak5

Neki pričaju...

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanak6

... ostali slušaju!

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanak8
Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanak9

U "Cresu"

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanakB

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanakC

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanakD

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanakE

Sastanak DPŽ "Štacion" 2008-09-04_Stacion_sastanakF
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Miha pon 15 pro 2008 - 19:08

Svaka čast na slikama Wink
Miha
Miha

Broj postova : 576
Age : 33
Lokacija : grad Đakovo (Croatia)
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Gost čet 5 vel 2009 - 16:33

Novi sastanak je u nedjelju u 17 sati u zgradi Vuče na katu. Za izgubljene ovčice da znaju pronaći put mrgreen . Žute oznake: cestom do prvog semafora, crvene uz prugu.

Sastanak DPŽ "Štacion" Vuawz9

Ja ću biti do 17 na kolodvoru kod Prometnog a potom ću uz prugu do Vuče (crvenom trasom).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Thommo čet 5 vel 2009 - 21:27

Bravo, pametna ideja s kartom!

Svima koji su zainteresirani vidjeti tko smo i čime se bavimo - dođite, pogledajte o čemu se radi i pridružite nam se! super2
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Sastanak

Postaj by Zeleni_vlak_ARENA čet 5 vel 2009 - 23:08

Hvala za instrukcije! Ako uspijem završiti istraživanja u Rovinju (stari kolodvor) i u Kanfanaru uhvatim HŽ 7122 iz Pule za Lupoglav, stižem u Rijeku busom iz Lupoglava u 16.50 h i rado bih došao. Samo mi oprostite ako malo kasnim (oko 5 min.)

Pozdrav
[color=green]GANZ[/color]
Zeleni_vlak_ARENA
Zeleni_vlak_ARENA

Broj postova : 39
Age : 57
Lokacija : Zürich
Registration date : 27.01.2009

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by nenek uto 18 kol 2009 - 22:35

Imate li još sastanke i o čemu se ovako raspravlja na tome?

Čini mi se da vam je bilo jako vruće... :eyes2:
nenek
nenek

Broj postova : 216
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Phalanx uto 18 kol 2009 - 22:51

nenek je napisao/la:Imate li još sastanke i o čemu se ovako raspravlja na tome?

Čini mi se da vam je bilo jako vruće... :eyes2:

...od tada je bilo još poprilično sastanaka, međutim većina ih je neformalna na druženju u/oko riječkog kolodvora (to je ipak produktivniji način friends ). Posljednje neformalni "meeting" bio je prije par dana kada su dečki dočekali Zlayu i drempu na kolodvoru, a prije toga par "ekšna" i podijela članskih iskaznica.

Teme su totalno različite (naravno, najčešće vezano uz željeznicu i promet, al nađe se i par "obiteljsko.poslovno.političko.zdravstvenih upadnica" Wink)

Sve obavijesti o sastancima, ali i drugim aktivnostima i inicijativama članovi Štaciona dobivaju redovito putem maila, te puno više (s raspravama) može se pročitati u zatvorenom dijelu ovog Foruma, koji vide samo članovi...

Naravno, formalnosti su na www.stacion.hr

______________________________________
Sastanak DPŽ "Štacion" 111yw9
Phalanx
Phalanx
Moderator
Moderator

Broj postova : 545
Lokacija : Rijeka / Karlovac
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by nenek uto 18 kol 2009 - 23:07

Hvala na infu!

I sad dođem ja na www.stacion.hr i kao laik, prvo me zanimaju uvjeti učlanjenja i kliknem na članstvo- i nije dozvoljen pristup, a zanimaju me konkretno cijene / članarine.

A koje su to npr. aktivnosti i u što se troši novac od članarina? :mail: Malo mi je neobično da udruga npr. spašava HŽ vagone, dakle u firmi u kojoj iz dana u dan se otkriva sve više prljavih afera. Znam da je teško mijenjati trom i loš sustav u HŽ-u, ali me zanimaju koje su to aktivnosti.
nenek
nenek

Broj postova : 216
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Gost uto 18 kol 2009 - 23:16

nenek je napisao/la:... i kliknem na članstvo- i nije dozvoljen pristup, ...
Pa naravno kad nisi član yes .
nenek je napisao/la:... a zanimaju me konkretno cijene / članarine.
Godišnja članarina 100 kn.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Phalanx uto 18 kol 2009 - 23:45

nenek je napisao/la:Hvala na infu!

I sad dođem ja na www.stacion.hr i kao laik, prvo me zanimaju uvjeti učlanjenja i kliknem na članstvo- i nije dozvoljen pristup, a zanimaju me konkretno cijene / članarine.

A koje su to npr. aktivnosti i u što se troši novac od članarina? :mail: Malo mi je neobično da udruga npr. spašava HŽ vagone, dakle u firmi u kojoj iz dana u dan se otkriva sve više prljavih afera. Znam da je teško mijenjati trom i loš sustav u HŽ-u, ali me zanimaju koje su to aktivnosti.

Novac od članarina (i donacija) je za sada trošen na pokrivanje svih troškova (ili dijelom) za osnivanje udruge (od izrade pečata do coctaila nakon skupštine), sa bankovnim formalnostima, izradu maketa žutke, izradu iskaznica, majica i promo materijala... A i samo stanje na računu je pozitivno. Uz to, naručena je izrada makete kolodvora Opatija-Matulji što realiziramo s našim dragim kolegom Ganzom u Švicarskoj.

Ako si student, članarina je 50 kuna.

Zaista je teško ovako pobrojati aktivnosti, no ogroman dio ih se može prepoznati i na otvorenim dijelovima Foruma, ili pak na web stranici. Od sastanaka, druženja, ekšna / izleta, do brige oko tri panoa s fotkama na Ri kolodvoru, inicijativa oko manevarke i gomulke, dobivenih dozvola za fotkanje od HŽa...

...no svakako, nabitnija je dobra vibra i dobre društvo, što Štacionu sigurno ne manjka Wink

______________________________________
Sastanak DPŽ "Štacion" 111yw9
Phalanx
Phalanx
Moderator
Moderator

Broj postova : 545
Lokacija : Rijeka / Karlovac
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by LLeon sri 19 kol 2009 - 22:53

nenek je napisao/la:I sad dođem ja na www.stacion.hr i kao laik, prvo me zanimaju uvjeti učlanjenja i kliknem na članstvo- i nije dozvoljen pristup
To "članstvo" je popis članova Štaciona koji ne možeš vidjet ako nisi član. Wink Obrazac za učlanjenje se nalazi na dnu naslovne strane. I da ne zaboravim, a u prijavi ne piše: poželjna je i slika, ako želiš člansku iskaznicu (uračunata u cijenu članarine). Cijena i aktivnosti udruge su vidim, već lijepo objašnjene.

nenek je napisao/la:Malo mi je neobično da udruga npr. spašava HŽ vagone, dakle u firmi u kojoj iz dana u dan se otkriva sve više prljavih afera.
Udruga radi nešto što bi trebao sam HŽ, (spašavanje okretnice, žutog teretog vagona, Etelke, jedne 1 061) ali poznavajući stanje u HŽ-u i HŽM-u oni to neće sami i zato smo mi tu. yes
Hmm, da... Rolling Eyes thinking za ne povjerovat kolika količina afera zadnjih mjeseci izlazi iz HŽ-a. Trebala bi tu jedna temeljita čistka od glave do repa, ali to je već neka druga tema.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 46
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Sastanak DPŽ "Štacion" Empty Re: Sastanak DPŽ "Štacion"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.