Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

4 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by Pfaff uto 4 stu 2008 - 14:46

Karta je skenirana u 3 x 5 listova formata A4 (YuKarta11 - YuKarta35). Brojevi su kombinacija: red + redni broj unutar reda.
Prva karta (YuKarta00) je slika cjelokupne karte
Listovi/skenovi se međusobno preklapaju.
Posebno je dodan sken legende (YuKartaLegenda).

Kako su slike prevelike za izravni upload na Forum, morate si ih downloadati odavde

Ja nemam softver za spajanje, a s PhotoShopom mi se neda zajefrkavati. Ako netko ovo pristojno skrpi skupa pa mi pošalje (neki su se grozili, ali brus lud od smijeha ), ja ću to rado pridodati yes
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Re: Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by Barney sub 9 sij 2010 - 19:14

Ako je ovo gore islo mene smiling devil onda cu i ja odgovoriti s brus jel' ako vec pokusas spojiti prvu i drugu sliku imas diskrepanciju i to dosta veliku. Ali probat cu se jednog od ovih dana potruditi. Djeluje kao zanimljiv zadatak. Very Happy

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Re: Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by Vedran Zeman ned 24 sij 2010 - 21:27

Ja pospajo ovu kartu, kako je ispala možete pogledati ovdje:

http://www.box.net/shared/gsjkdqqqhx

Valjda nema nekih velikih grešaka uslijed spajanja, jedino koje se vidi je u Bugarskoj na spoju donjeg desnog komada.
Sama siva crta oko karte je ostala na par mjesta iskrzana, no to je čisto kozmetičke prirode, nije mi se dalo toliko sitničariti.
Vedran Zeman
Vedran Zeman
Moderator
Moderator

Broj postova : 192
Age : 40
Lokacija : Kloštar Podravski
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Re: Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by Gost ned 24 sij 2010 - 21:46

Vedran Zeman je napisao/la:Ja pospajo ovu kartu, ...
Ja pogledao uradak ... jako dobro, super2 clap !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Re: Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by gaspa ned 24 sij 2010 - 23:38

Barney je napisao/la:Ako je ovo gore islo mene smiling devil onda cu i ja odgovoriti s brus jel' ako vec pokusas spojiti prvu i drugu sliku imas diskrepanciju i to dosta veliku.
A zašto Vedran Zeman nije rekao brus i nema diskrepanciju ? smiling devil Stariš, Barney, stariš...

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Re: Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by Pfaff pon 25 sij 2010 - 4:16

Vedran Zeman je napisao/la:Ja pospajo ovu kartu, kako je ispala možete pogledati ovdje:

http://www.box.net/shared/gsjkdqqqhx

Valjda nema nekih velikih grešaka uslijed spajanja, jedino koje se vidi je u Bugarskoj na spoju donjeg desnog komada.
Sama siva crta oko karte je ostala na par mjesta iskrzana, no to je čisto kozmetičke prirode, nije mi se dalo toliko sitničariti.
Hvala, bit će to velika pomoć pri dokumentiranju slijedećih putešestvija...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine Empty Re: Željeznička karta Jugoslavije iz 1987. godine

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.