Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet

Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Empty Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet

Postaj by Narcis sri 19 stu 2008 - 21:18

U lovu na vlakove u okolici Buzeta i Roča

Pri povratku iz Rijeke moj izlet po riječkoj okretnici i Torpedu još nije bio završen, prilikom prolaska kroz Tunel Učka pogledam na sat, 15.00 a znam da je u to vrijeme na pruzi Lupoglav - Buzet radnim danom poprilično živo s obzirom na drugo doba dana, pa sam odlučio da to i malo fotodokumentiram.

Prva sačekuša je u blizini Roča, izmedu kolodvora Roč i stajališta Nugla, na jednoj livadi otkuda puca pogled na prugu, dionica je duga nekih 350m, sasvim dovoljno za napraviti sačekušu i snimiti filmić.
Likovni predsignal kolodvora Roč iz smjera Buzeta
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture139


Pogled prema Divači, na desnoj strani vidi se znak približavanja stajalištu, u ovom slučaju Nugla
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture140


I dolazi Šved 7122-029 kao putnicki vlak 4706, koji krece iz Roca u 15.20, tocno na vrijeme
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Th_Sved

fotograf Naravno, kao i svi fotografi uz prugu bivaju pozdravljeni sirenom tru truuu tako sam i ja , trk u auto i pravac Buzet, točnije na žcp u blizini kolodvora
Pogled prema Divači (SLO)
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture141

Pogled prema Buzetu
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture142

Likovni predsignal kolodvora Buzet
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture143


Vrijeme je 15.50, slovenski DMV bi mogao uskoro naići, svjetla su se upalila, zvono zazvonilo, a ja kameru u ruke
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Th_Rampa

I evo ga dolazi Zeleni Mercedes, SŽ 711- broj nažalost nisam uspio vidjeti
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Th_SZZeleni

Putnički vlak, odnosno MO (Maloobmejni-malogranični) 7705 Divača - Buzet, ne vozi subotom, nedjeljom i praznikom u Rep. Sloveniji.

Kako se piše po forumima, izgleda da vlakovi SŽ-a motorne garniture više neće voziti do Pule u ljetnim mjesecima, a ako i SŽ ukinu vlak Divača - Buzet, onda bi ovakvi filmići i fotke na ovoj pruzi ubrzo mogle postati povijest. :(
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Empty Re: Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet

Postaj by Narcis sri 19 stu 2008 - 21:21

2.dio
Spuštam se ponovo dolje prema gradu i jedan mali fotosession po autobusnom kolodvoru novoizgrađenom, ali ne još u punoj funkciji.

Samoborčekov Volvo
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture145

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture144

Do njega Filsov Renault traffic, koji vozi na liniji Buzet - Livade - Buzet
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture161

Kolodvorska zgrada, nadstrešnica, 4 perona, po meni dovoljno za grad Buzet, jer ovuda ne cirkulira neki veliki promet, prosuditi možete po slijedećim dvjema slikama voznog reda
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture148

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture149

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture146

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture154

Ovdje bi trebala biti blagajna i informacije
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture155

Mnogi poslovni prostori još uvijek izgledaju ovako prazno
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture156

Dosta po Buzetu, ja idem dalje put Lupoglava da ulovim i teretni vlak ako uspijem, a Mercedes gore u daljini se vraća u Divaču kao MO 7704
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture160

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture159

Dolazim u Lupoglav i vidim teretnjaka da čeka na kolodvoru, okrećem se i natrag eksn do Ročkog Polja gdje sam snimio ovo
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Th_TeretniRockoPolje

I današnji dan je završio.
:croatia2:
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Empty Re: Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet

Postaj by Gost sri 19 stu 2008 - 21:53

Pa ti si toga koš i još snimio kasnije! suuupeer clap super

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Empty Re: Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet

Postaj by Narcis sri 19 stu 2008 - 22:14

thomcro je napisao/la:Pa ti si toga koš i još snimio kasnije! suuupeer clap super

Materijala nikad dosta, pa taman što klatimo skoro svaki dan po istome, ali opet nekako je drukčije svaki put.

icon ser :cenifko:
Joj da još jedna slika iz Buzeta, skoro sam zaboravio na nju, a bez koje niti jedan, ama baš niti jedan ekšn ne može proći nezabilježeno mrgreen
Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Picture147

lud od smijeha rolling on the floor
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet Empty Re: Sačekuše na relaciji Lupoglav - Buzet

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.