Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logiranje na forum

4 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Logiranje na forum Empty Logiranje na forum

Postaj by seabral sri 29 srp 2009 - 9:36

Zadnjih par tjedana forum svako malo zaboravlja moje podatke i odbija automatsku registraciju prilikom učitavanja stranice. Drugim riječima, u prosjeku svakih 2-3 dana se ispočetka trebam logirati s usernameom i passwordom. Je li to namjerno promijenjeno na forumu ili je to samo moj komp postao svojevoljan ?

seabral

Broj postova : 1246
Lokacija : /
Registration date : 13.04.2008

[Vrh] Go down

Logiranje na forum Empty Re: Logiranje na forum

Postaj by Phalanx sri 29 srp 2009 - 10:00

To se i meni događalo prije otprilike tjedan dana, tako da nije samo do tvog PCa... Sada radi sve ok, iako nisam ništa dirao po postavkama.

______________________________________
Logiranje na forum 111yw9
Phalanx
Phalanx
Moderator
Moderator

Broj postova : 545
Lokacija : Rijeka / Karlovac
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Logiranje na forum Empty Re: Logiranje na forum

Postaj by Jean sri 29 srp 2009 - 10:19

Vjerojatno je riječ o skidanju nove verzije browsera. Meni svako toliko skine noviju verziju Firefoxa i tada mi zna "zaboraviti" podatke.

Još dobro ako mi to napravi na ovom forumu, kojeg gledam i s posla (gdje baš ne želim ostavljati svoje podatke, pa sam postavio firefox da automatski briše history i kukije kad izađem), pa moram svaki put ukucavati username i password, ali kad mi to napravi na, recimo, glazbenom forumu, gdje sam rijetko, pa čak nisam siguran niti koji mi je username, a kamoli password... Ljutko

______________________________________
Logiranje na forum D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Logiranje na forum Empty Re: Logiranje na forum

Postaj by seabral sri 29 srp 2009 - 20:38

Phalanx je napisao/la: Sada radi sve ok, iako nisam ništa dirao po postavkama.
Blago tebi ... meni i dalje radi probleme. Malo prije sam se po drugi put u današnjem danu morao prijavljivati preko username+passworda. Evil or Very Mad

seabral

Broj postova : 1246
Lokacija : /
Registration date : 13.04.2008

[Vrh] Go down

Logiranje na forum Empty Re: Logiranje na forum

Postaj by LLeon sri 29 srp 2009 - 22:23

seabral je napisao/la:Zadnjih par tjedana forum svako malo zaboravlja moje podatke i odbija automatsku registraciju prilikom učitavanja stranice. Drugim riječima, u prosjeku svakih 2-3 dana se ispočetka trebam logirati s usernameom i passwordom.
Nije mi se to još dogodilo na ovom forumu, a koliko se sjećam ni na bilo kojem drugom. Kliknem na "kućicu" za username, ponudi mi sve nickove koje koristimo ja ili supruga, odaberem željeni i automatski mi izbaci i pasword. Još mi se nije dogodilo da me je zaboravio. Wink
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Logiranje na forum Empty Re: Logiranje na forum

Postaj by seabral čet 27 kol 2009 - 20:05

Napokon sam skužio u kojim slučajevima me forum ponovno traži login. :idea:
Na poslu se na internet spajam preko proxyja, a od doma direktnim spajanjem. Za oba spajanja koristim jedan te isti laptop i svaki put kad se prijavim na forum i istovremeno promijenim način spajanja na internet (proxy --> direktno ili direktno --> proxy) moram se ispočetka logirati. Radim danom je to barem dvaput dnevno a vikendom ne koristim proxy, pa login ostaje zapamćen do ponedjeljka.

Na drugim forumima nemam problema s time. Naravno, pojma nemam zašto je to tako i šta je to tako posebno na ovom forumu. hm

seabral

Broj postova : 1246
Lokacija : /
Registration date : 13.04.2008

[Vrh] Go down

Logiranje na forum Empty Re: Logiranje na forum

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.