Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

+6
Pfaff
Jean
Zeleni_vlak_ARENA
Narcis
Drempa
Thommo
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo pet 27 stu 2009 - 14:38

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-25_IIT_izlosci5

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-25_IIT_izlosciB

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-26_IIT3
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost pet 27 stu 2009 - 22:17

Sve što je lijepo kratko traje. Došao sam sat vremena prije zatvaranja izložbe s namjerom da na miru još snimim neke stvari samo za sebe jer nije bilo gužve ali eto nije mi se naum ostvario. Sreo sam g-dina Žarka i riječ po riječ ode vrijeme (da, razmjenili samo par korisnih savjeta oko modela!).

Majstori počinju skidati zaštitna stakla da se može doć do postava, u našem slučaju do naših modela.
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0280

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0281

Još jedna za uspomenu ali ovaj put sa dignutim stablom.
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0282

Ajmo dečki, jedna za uspomenu na ovo sa "Priznanjem"
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0283

Pa ja malo da držim.
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0284

Thommo
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0285

Priznanje
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0286

Mora i g-din blagajnik isto osjetit "težinu" slave!
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0287

Fotkalo se na sve strane!
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0288

"Štacionov" kamion i Priznanje
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0293

U drugoj prostoriji bila je i Märklinova maketa
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0294

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0296

Bilo je i HRV aviona ali nažalost to sam skužio kad je bilo gotovo!
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 100_0297

I to je to! Do neke druge prilike Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 C0206

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by ZlayoZg sub 28 stu 2009 - 10:21

Fotke i izložba su zbilja impresivne.Čestitke svima koji su sudjelovali,a posebno ekipi "Štaciona" na ovom vrlo vrijednom priznanju.Svaka čast! Very Happy super2
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by gaspa sub 28 stu 2009 - 10:37

Ma nije to moglo proći bez mene... Uostalom, naslušao (odn. načitao) sam se komentara na temu Kukača, pa na temu šećer... Kad su mi u 14:50 dnevni poslovi bili simpatično dogotovljeni, ostalo je samo nešto baciti pod zub, kao hranjivu podlogu, jer sam znao da me na moru ne gine sokić. Žuti.

Kako sad ne bih ponavljao motive s izložbe, za uvod ću dati damo naš udarni adut - maketu Draga (kolodvor Matulji ovjekovječen je i strpan u vlastitu temu)
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-013s

Ali ono što me je toliko raspametilo (da ne znam kako sam propustio uslikati izloške u vitrini oko kojih sam se dosta dugo motao), su jedinstveni modeli autobusa, o kojima su moji forumaški sudrugovi u okviru ove teme već hrpu hvalospjeva spjevali, pretvorivši ta dva modela u legendu.

Autor modela, g. Žarko Mekić (kojeg vidimo na prvoj slici), dobio je ovom izložbom smisao života a našim iskazanim zanimanjem nagradu za sav trud i potvrdu da, zanimajući se i radeći ove modele, nije nikakav čudak koji se toga treba sramiti, već, naprotiv, da je učinio veliko, jedinstveno djelo i da ima ljudi koji takav trud i rad itekako cijene.

Neću ništa više pisati

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-036s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-010s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-002s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-012s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-004s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-003s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-032s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-034s

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-035s

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3480
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by gaspa sub 28 stu 2009 - 10:41

Udarna tema i slike iz prethodnog odgovora naprosto nisu dozvoljavale nastavak teme u ovom smjeru. Previše su uzvišene. A u nastavku je riječ o društvenim aktivnostima. Tj. članovima. Ali samo ukratko.

Neozbiljni postav
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-020

Malo ozbiljniji postav
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-022

Radni postav
Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 294-045

Neću više, da ne zaspamam temu

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3480
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Thommo sri 2 pro 2009 - 15:10

Još malo sklika s izložbe...

Elder statemeni... yes

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba1

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba2

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba3

Kapo od ZTK je zadovoljan!

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba4

Poze razne:

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba5

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba6

Greb, greb... Što da mu sad odgovorim...? mrgreen

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba7

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba8

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 2009-11-27_izlozba9
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Gost sri 2 pro 2009 - 15:37

Thommo je napisao/la:...
Greb, greb... Što da mu sad odgovorim...? mrgreen
...
rolling on the floor lud od smijeha laugh 2 kul

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by kiki273 pet 11 pro 2009 - 12:00


______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka) - Page 2 Empty Re: Štacion na 9. godišnjoj izložbi "Informatika, inovacije, tehnika" (ZTK Rijeka)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.