Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja

+2
Pfaff
Thommo
6 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja - Page 2 Empty Re: IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja

Postaj by ZlayoZg sub 8 svi 2010 - 17:35

Evo mene,vratio se maloprije sa izložbe.
Samo da kažem da sam se vidio sa riječkom ekipom(Pfaff,Thommo,KAPO i Narcis),da smo potom ja,Narcis,Pfaff,Drempa,ivog,Stanley i Silver otišli u "Medvedgrad" na klopu i pijaču i da smo se ispričali.Ja sam morao zbrisati oko 16 sati,usput sam se mimoišao sa Zeusom i strojovođom,a i Portos je bio najavio svoj dolazak,ali ja ga nisam dočekao.

Jedan dio riječke ekipe se vraća vlakom 702,a Narcis večeras u 21:05 ide "flugcojgom" za Pulu.

Eto toliko. super2
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja - Page 2 Empty Re: IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja

Postaj by Narcis ned 9 svi 2010 - 13:01

ZlayoZg je napisao/la:......a Narcis večeras u 21:05 ide "flugcojgom" za Pulu.
U 21:10. kul
Na vrijeme / On time yes

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja - Page 2 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  IX. susret željezničkih modelara i maketara u Zagrebu, 8. svibnja - Page 2 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.