Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eisenbahn Romantik

2 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Eisenbahn Romantik Empty Eisenbahn Romantik

Postaj by Barney sri 10 stu 2010 - 21:05

Ajde da i ja dodam poneku adresu gdje, doduse, nece bit mojih filmova, ali zato ce bit dosta drugih i to poprilicne duzine. Dakle, sve sto trebate je usmjeriti vas pretrazivac na sljedecu adresu:

http://www.videosurf.com/videos/Eisenbahn+Romantik

Ovdje je vec podeseno za prikaz samo Eisenbahn Romantik filmova sto naravno, mozete promijeniti tako da u search polje upisete samo eisenbahn ili sto god li vam je vec drago, a ima veze sa zeljeznicom. Ja filmove skidam pomocu Internet Download Managera, no siguran sam da moze i pomocu drugih slicnih programa.

Pripazite da YouTube filmovi mogu biti u vise razlucivosti, pa prije downloada odaberite onu koja vam najbolje odgovara.
Takodjer imajte na umu da na lijevoj strani ekrana mozete dodatno filtirati filmove po duzini. Vrlo prakticno.

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Eisenbahn Romantik Empty Re: Eisenbahn Romantik

Postaj by Gost sub 13 stu 2010 - 22:03

Što se tiče EBR-a, ja imam snimljeno oko 20-tak DVD-ova sa po 4 epizode po jednom mediju. Trenutno ih samo snimam sa satelita ali ih ne gledam jer nemam vremena. Valjda ću imat jednom vremena kad budem u istinskoj mirovini kul rolling on the floor yes

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eisenbahn Romantik Empty Re: Eisenbahn Romantik

Postaj by Barney pet 10 pro 2010 - 13:19

Ovo doduse nema veze s zeljeznickom romantikom nego s modelima zeljeznica, ali sam stavio ovdje da ne otvaram novi thread. Rijec je o kratkom clanku kojeg prati zanimljiv filmic o maketi po kojoj voze vlakovi podzemne zeljeznice. Maketa je srecom, obicna tj. nije rijec o tunelima podzemne jer onda ne bismo nista vidjeli, zar ne? mrgreen

http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/8188950/Man-builds-underground-train-set-in-home.html

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Eisenbahn Romantik Empty St. Louis, Rails & Ol' Man River

Postaj by borna pet 31 lis 2014 - 16:13

borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8916
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Eisenbahn Romantik Empty Re: Eisenbahn Romantik

Postaj by borna pet 14 stu 2014 - 15:26


Krasan video!
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8916
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Eisenbahn Romantik Empty Re: Eisenbahn Romantik

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Možeš odgovarati na postove.