Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

By by TRS2004 & TS2006

2 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

By by TRS2004 & TS2006 Empty By by TRS2004 & TS2006

Postaj by Gost sri 19 sij 2011 - 22:48

Auran prestao sa podrškom za verzije Trainza 2004 i 2006 od rujna 2010.

Više se može pročitati ovdje

*****
Sad postaju jasnije neke stvari zašto se nemože više ništa downloadati sa DS-a ako je registrirana verzija četvorke ili šestice!

*****
Naravno, ovo vrijedi za Auranov DS, svi oni koji imaju svoje stranice/forume i dalje će raditi dodatke za ove dvije verzije Trainza. Prvenstveno mislim na europske kreatore!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

By by TRS2004 & TS2006 Empty Re: By by TRS2004 & TS2006

Postaj by Barney čet 20 sij 2011 - 8:08

thomcro je napisao/la:AuranSad postaju jasnije neke stvari zašto se nemože više ništa downloadati sa DS-a ako je registrirana verzija četvorke ili šestice!
S jedne strane nije u redu sprecavati ljude da skidaju one objekte za koje imaju legalno kupljenu verziju simulacije, no s druge strane treba i njih shvatiti. Firma napreduje ako i dalje prodaje nove verzije, a u jednom trenutku to naprosto znaci da i stari korisnici moraju kupiti nesto novije. Na koncu konca, nije ni najnovija verzija tako skupa...

Ja ih imam sve i kad se pojavi sljedeca kupit cu ju vise da nastavim tradiciju, nego sto mi zaista treba. Uostalom, uvijek je lijepo otvarat novu kutiju. Smile

thomcro je napisao/la:Naravno, ovo vrijedi za Auranov DS, svi oni koji imaju svoje stranice/forume i dalje će raditi dodatke za ove dvije verzije Trainza. Prvenstveno mislim na europske kreatore!
Jesi li posve siguran? Zasto ne bi radili za najnovije verzije i onda te modele eventualno prilagodili starijim verzijama.? To mi se cini puno logicnijim.

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

By by TRS2004 & TS2006 Empty Re: By by TRS2004 & TS2006

Postaj by Gost čet 20 sij 2011 - 9:33

Barney je napisao/la:... Jesi li posve siguran? ...
Naravno da nisam ali koliko pratim europsku "scenu" (a pratim je gotovo svakodnevno!) uglavnom se radi za TRS2004 (osim talijana koji su skroz prešli na TS2010, mada još imaju nešto za TRS2004/2006 [prvenstveno mislim na grupu koja objavljuje na trainzitaliji] a mađari su tek u začetku, ostali su još odani četvorki i šestici) što bi trebalo biti dovoljno da se može dodati i u novije inačice.

Ali je isto i istina da se uz malo truda svi ti dodaci koji su "pisani" za TS2009 i 2010 mogu lako preinačit i za starije verzije jer se sve svodi na čeprkanje u Configu. Ako se može doć do njih smiling devil

Barney je napisao/la:... no s druge strane treba i njih shvatiti. Firma napreduje ...
Moglo se napravit kao i sa starim DS-om koji je imao dodatke uglavnom za prvi Trainz i UTC, odjelit stare dodatke od novih i neka si svatko skida za ono što ima registrirano. Ovako me prisiljavaju da kupim nešto što ne želim samo da mogu i dalje pristupat DS-u a već sam to prije platio. Nije li to izbijanje para?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

By by TRS2004 & TS2006 Empty Re: By by TRS2004 & TS2006

Postaj by vlado ned 23 sij 2011 - 18:52

Ne iznenađuje me to jer se isto događa sa već zaboravljenim Rail Simulatorom. Kada je izašao RailWorks onda su rekli da će za RS davati podršku još 18 mjeseci. Što se mene tiče, osobno mi se ne sviđa zadržavanje kompatibilnosti prema natrag jer mislim da se nove verzije zbog toga ne mogu potpuno razmahati sa novim tehnologijama.
vlado
vlado

Broj postova : 37
Age : 60
Lokacija : Godinjak
Registration date : 06.08.2008

https://railworks.com.hr/

[Vrh] Go down

By by TRS2004 & TS2006 Empty Re: By by TRS2004 & TS2006

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.