Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

F A C E B O O K

+5
kico101
ICE-3M
LLeon
Pfaff
NP-549
9 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

F A C E B O O K - Page 2 Empty Re: F A C E B O O K

Postaj by Pfaff sri 06 oľu 2013, 14:16

max je napisao/la:
LLeon je napisao/la:Dođeš 2-3 dana ranije i nema nikoga na šalteru.

Imaju li ljudi novaca za pokaznu 2- 3 dana ranije? Da imaju vjerojatno bi i kupili...
Točno. Ta nekakva birokratska ideja da smo svi prvog u mjesecu primili plaću i plivamo u lovi je isto kretenizam. Prepustiti ljudima da sami odrede kad im je datum u mjesecu za kupiti pokaz. Ali neka onda poštuju taj datum, jasno.
I još kad se poklopi početak mjeseca s ponedjeljkom pa svi studenti koji su za vikend bili doma (među ostalim i po mjesečnu apanažu) nahrupe, nastane pravi pičvajz.
A da bi voljeni komunalni prijevoznik mogao neke stvari pojednostavniti, a ne da teta za svakog drugog klijenta mora nekud odlaziti nešto činiti...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


F A C E B O O K - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

F A C E B O O K - Page 2 Empty Re: F A C E B O O K

Postaj by ikar sri 06 oľu 2013, 17:53

Redovi ionako odlaze u povijest kada se uskoro uvode novi sustav naplate. A tada neće bit vožnje sa prethodnim mjesecom u aktualnom (pa ni 1. u mjesecu)...

BTW - ako ne žele kupovati kartu ranije radi kreditiranja Autotroleja, zašto onda kreditiramo Autotrans, HŽ ili Croatia Airlines sa kupnjom karte?
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

F A C E B O O K - Page 2 Empty Re: F A C E B O O K

Postaj by LLeon sri 06 oľu 2013, 23:18

kiki273 je napisao/la:Nitko ne kaže da su najvećim djelom ovo studosi koji su početkom drugog mjeseca govorili; sutra ću je kupit, pa su se pobrali doma na 3 tjedna................ Većina ih je došla nazad u Rijeku poslje prvog i rezultat je očigledan.
Aha, to nisam znao, jer nemam redovitog studenta ni među prijateljima ni u široj familiji, pa ne znam te njihove rokove. Trebao bih se sparit sa kakvom studenticom, čisto zato da budem u toku. rolling on the floor
BTW, dobar potpis Kiki. super2

max je napisao/la:
LLeon je napisao/la:Dođeš 2-3 dana ranije i nema nikoga na šalteru.

Imaju li ljudi novaca za pokaznu 2- 3 dana ranije? Da imaju vjerojatno bi i kupili...
Svi baš 1. u mjesecu dobiju plaću, penziju ili što god već. Ma daaaaj, molim te... koga ti mažeš. Nemaju 29., a imaju 2. u mjesecu. OK, možda neki da, ali velika većina ne.
Ja sam srećom u takvoj poziciji da me ne zanima, niti znam koji je datum u mjesecu. Nekad me čak i iznenadi: "pa već je 10., znači da je mala legla". I dajbog da tako potraje. Možda se tu svodi na onu da sit gladnom ne vjeruje, ali tvrdim da je ovo isključivo ljudska ljenost.

Pfaff je napisao/la:
Prepustiti ljudima da sami odrede kad im je datum u mjesecu za kupiti pokaz.
Nije loša ideja, ali što bi se tada događalo: Kupio bi kartu npr. 10. u mjesecu, pa bi slijedeći mjesec kupio 14., pa mjesec nakon toga 18.... Ova 4 dana bi prošao sa isprikom da si je eto baš sad išao kupit, da ideš na posao, pa ćeš je kupit nakon posla, časna pionirska.... pa bi u godinu dana više od mjesec dana vozio se besplatno. Prijatelju, ako ti je plaća nekog xy dana u mjesecu, tih 200, 300 kn ili koliko već je, stavi doslovno u čarapu i pod madrac. 29. u mjesecu odeš na šalter i prođeš lišo, bez gužve. A ne kukat kako je gužva, 2 sata čekanja u redu, neljubazni na šalteru, Autotrolej ovo, Autotrolej ono... bla bla... Ma dobro je naš prešidente (ne ti, Thommo) grinko rekao da smo mi narod koji voli kukat. Tvrdim da je ovo isključivo ljudska ljenost.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

F A C E B O O K - Page 2 Empty Re: F A C E B O O K

Postaj by Pfaff čet 07 oľu 2013, 03:22

LLeon je napisao/la:Nije loša ideja, ali što bi se tada događalo: Kupio bi kartu npr. 10. u mjesecu, pa bi slijedeći mjesec kupio 14., pa mjesec nakon toga 18.... Ova 4 dana bi prošao sa isprikom da si je eto baš sad išao kupit, da ideš na posao, pa ćeš je kupit nakon posla, časna pionirska.... pa bi u godinu dana više od mjesec dana vozio se besplatno.
Rekao sam: ...i onda se držati toga!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


F A C E B O O K - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

F A C E B O O K - Page 2 Empty Re: F A C E B O O K

Postaj by LLeon čet 07 oľu 2013, 21:49

Pfaff je napisao/la:Rekao sam: ...i onda se držati toga!
Jest, u pravu si. Nisam odmah skužio tko se treba držati toga. Putnici ili Autotrolej? cudno

Moš mislit što bi se putnici držali toga. Bilo bi onako kako sam napisao u svom postu 10. pa 14. pa 18... A kada bi se Autotrolej držao tog nekog datuma koji si putnik sam odredi, pa npr. 15. ti ističe pokaz, a ti zbog bolesti, godišnjeg ili tko zna čega kupiš novi pokaz tek 23. u mjesecu i stvarno se tih 7 dana nisi niti jednom vozio, a oni ti novi pokaz zaračunaju od 16. Bi li im ye... sve po spisku? ljutiti Ovako od 1. do 1. i "mirna Bosna"


ikar je napisao/la:Redovi ionako odlaze u povijest kada se uskoro uvode novi sustav naplate. A tada neće bit vožnje sa prethodnim mjesecom u aktualnom (pa ni 1. u mjesecu)...
Bilo je i vrijeme da se promijeni ovaj zastarjeli sustav naplate karata. Od svih mogućih beskontaktnih kartica (Urbana, Butra), plaćanja mobitelom, kreditnim karticama... Autotrolej je još uvijek na gotovini, na cvikalicama i kupončićima. Moram priznat da nisam još detaljno upoznat sa tim novim sistemom naplate, ali živo me zanima kako će to funkcionirat i kako će to ljudi prihvatit. F A C E B O O K - Page 2 E045
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

F A C E B O O K - Page 2 Empty Re: F A C E B O O K

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.