Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

+6
ICE-3M
kiki273
Jean
Damir
borna
DD
10 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by DD pon 30 ruj 2013 - 16:52

Uglavnom pretpostavljam da znate da su 1.10 i 5.10 o.g. dani otvorenih vrata želježničkog muzeja u Zagrebu.Mene zanima dali netko od svekolikog pučanstva ima volje da odemo posjetit ovu manifestaciju...nebi volio da odem sam
DD
DD

Broj postova : 234
Lokacija : RIJEKA
Registration date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Prvi vlak u Zagrebu i obilježavanje Dana Hrvatskih željeznica

Postaj by borna pon 30 ruj 2013 - 20:41

Jučer sam pisao o tome, a mogu i danas jer imade više obavijesti:

Sutra, 1. listopada, obilježava se 151. obljetnica dolaska prvog vlaka u Zagreb i tim povodom Hrvatski željeznički muzej (HŽM), koji se nalazi u Ulici grada Vukovara 47, organizira Dan otvorenih vrata. Toga dana Muzej će biti otvoren za javnost a bit će organizirani i obilasci vanjskog postava u 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 i 19.00 sati. Ulaz je slobodan.
Pozivamo novinare da nam se pridruže tijekom jednog od obilazaka te da o tome izvijeste javnost.
Dan otvorenih vrata HŽM-a prvi je u nizu događanja koje od 1. do 25. listopada HŽ Infrastruktura organizira u povodu 5. listopada – Dana Hrvatskih željeznica i 140. obljetnice pruge Karlovac – Rijeka (23. listopada).
Osim sutra, 1. listopada, Hrvatski željeznički muzej Dan otvorenih vrata organizira i u subotu 5. listopada, kada će također uz stručno vodstvo biti moguće razgledati vanjski izložbeni postav parnih, električnih i dizelskih lokomotiva te različitih vrsta vagona.
U povodu 140. obljetnice riječke pruge, zainteresirani posjetitelji moći će 12. listopada uz stručno vodstvo razgledati karlovački željeznički kolodvor i ložionicu, gdje će ih nekadašnji zaposlenici upoznati s nekadašnjim načinom rada u toj radionici koja je dio kompleksa zaštićenoga spomenika kulture. Također, u kolodvoru Brod Moravice postavit će se 18. listopada interpretacijska ploča s važnim detaljima iz povijesti riječke pruge.
U povodu te velike obljetnice riječke pruge i dolaska prvog vlaka u Rijeku iz smjera Karlovca, dana 23. listopada u zgradi elektrovučnog postrojenja Sušak svečano će biti obilježen završetak projekta postavljanja i puštanja u rad izmijenjenog sustava električne vuče na riječkim pružnim dionicama. Program mjerenja kvalitete napona u elektrovučnim postrojenjima koji je u tijeku jedan je od najsloženijih inženjerskih poslova svih sudionika u procesu mjerenja napona.
Tijekom listopada posjetitelji će moći posjetiti FISAIC-ov međunarodni festival puhačkih orkestara u Zagrebu, Varaždinu i Sisku te izložbu »Roč u Zagrebu«, a od 1. do 5. listopada na zagrebačkome Glavnom kolodvoru Udruga Fraktal organizira izlagačko-prodajnu izložbu »Glavno na Glavnom« u sklopu koje će bit izloženi razni etno i eko predmeti i proizvodi te održan bogat kulturno-umjetnički program.
Uprava HŽ Infrastrukture i Udruga željezničara branitelja Domovinskog rata 4. listopada u 10.00 sati na gradskome groblju Mirogoj položit će vijenac u spomen na poginule branitelje željezničare.
Dan Hrvatskih željeznica obilježava se 5. listopada u znak sjećanja na odluku koju je Hrvatsku sabor donio 5. listopada 1990. a kojom su osnovane Hrvatske željeznice te su prvi put sve pruge na području Hrvatske organizirane pod jedinstvenom upravom.
Izvor: HŽ Infra
Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Zagreb_G_K_radovi_6-230642_957x340
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Gost pon 30 ruj 2013 - 20:58

denisRI je napisao/la:... dali netko od svekolikog pučanstva ima volje ...
Imao sam ja namjeru otići al' kako me safatala bolešćina koja nikako da popusti niš od toga!

Nadam se samo da mi zimske snježne radosti neće propasti zbog ovako banalne stvari mrgreen 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna uto 1 lis 2013 - 18:26

Posjetio sam danas ujutro HŽM (naravno) te poslikao i napričao se sa gospođom Tamarom Štefanac koja vodi muzej.
Večeras kasno ili sjutra ću pokazati slike.
Muzej nažalost životari u besparici i neizvjesnoj budućnosti. Za sada potpada još pod HŽ koji ga se želi riješiti, a ministarstvo
kulture ne želi još jedan muzej na svojoj grbači (jer se ne može sam financirati! (kao da se svi drugi muzeji financiraju sami!?)
Grad Zagreb im uredno naplaćuje korištenje livade na kojoj su lokomotive te ni slučajno ne žele muzeju odstupiti barem
jednu halu nekadašnjeg Gredelja u blizini jer će se sve skupo prodati (i srušiti) radi terena pogodnog za opet neke nove
trgovačke centre!Evil or Very Mad 
/pitam se samo tko će na kraju kupovati i kako u tim silnim centrima kojih imade na sve strane grada/

Po svemu sudeći HŽM je (nažalost) neželjeno dijete kojeg nitko neće i ne želi pomoći Mad 
Krovovi na nekoliko zgrada prokišnjavaju, na jednoj zgradi će se urušiti čim padne malo više snijega a za nekakvu sanaciju
naravno treba napraviti projekt, pa čekati da uđe u plan, pa kad se nađu novci....zgrade više neće biti! ljut 
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Gost uto 1 lis 2013 - 18:50

Borna, u kakvom su stanju lokomotive i vagoni vani? Kad sam krajem 2007-e snimao uz ogradu muzeja sve je bilo u dosta lošem stanju pa pretpostavljam da je sad stanje još i gore!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna uto 1 lis 2013 - 19:01

Vidjet će se uskoro na slikama! Neke lok. su uređene u međuvremenu pa su dobro, a ono što se nije moglo radi besparice je
naravno/nažalost u još gorem stanju!
A da bude i još gore, neki dan su sakupljači sirovina preko noći opustošili jednu lokomotivu!
Policiji je na očevidu po prijavi krađe bilo smiješno što se toliko uzbuđuju radi jedne stare lokomotive Evil or Very Mad 
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by DD sri 2 lis 2013 - 12:45

Pa naravno radi takvog mentaliteta na propada i ovo malo baštine šta nam je ostalo...uglavnom tuga i žalost
DD
DD

Broj postova : 234
Lokacija : RIJEKA
Registration date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna sri 2 lis 2013 - 14:51

Evo obećanih slika....neke lokomotive ne mogu snimiti iz svih kuteva jer su gotovo sve jedna do druge a za neke smetaju razne cijevi...
Nekom drugom prilikom ću kad budem imao više vremena poslikati detalje te unutrašnjost lokomotiva (a i same muzejske postave
u zgradama).
Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2220

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2222

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2221

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2223

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2224

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2225

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2227

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2228

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2229

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2230

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2231

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2234

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2226

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2233
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna sri 2 lis 2013 - 14:59

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2235

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2236

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2239

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2237

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2240

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2241

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2242

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2243

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2244

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2246

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2247

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2245

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2248

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2250

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2251
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna sri 2 lis 2013 - 15:07

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2252

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2253

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2254

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2255

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2232

Malo slika tužno zapuštenog okoliša...može se lako neopažen doći sa svih strana...bojim se da su sakupljači sirovina nanjušili neiscrpan
izvor vrijednih sirovina!
Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2256

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2257

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2258

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2259

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2260

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2262

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2261

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2263

borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna sri 2 lis 2013 - 15:13

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2264

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2265

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2266

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2267

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2268

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2269

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2270

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2271

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2272

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2273

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2274

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2275

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2276

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2277

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2278

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2279

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja DSCN2280
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Gost sri 2 lis 2013 - 15:14

Na stranu sve ostale (čak bi rekao da i bolje izgledaju nego što sam očekivao) al' Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja 4111601737 očajno oronulo izgleda!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna sri 2 lis 2013 - 15:51

6 parnih lokomotiva je uređeno, ostalo su još 2 parne, 1 na stlačeni zrak, 3 diesel i jadna električna....kad bi se išlo obnovom kao do sada
to bi moglo potrajati još 10 godina (nažalost)! No kao što na početku rekoh bojim se da će muzej "izvisiti" i ostati bez ikakve potpore tako
da kroz koju godinu možemo dočekati zatvaranje i propast!
Jedino je rješenje pod hitno zaraziti Milanovića (a i Karamarka za svaki slučaj)) velikim (i malim) željeznicama pa da odobre koju kunicu za
opstanak muzeja! /samo bojim se da je za zarazu prekasno jer su prestari a i zaraženi sa puno opasnijom bolesti koja se zove "vlast i moć"/
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Damir sri 2 lis 2013 - 16:13

Sa njima u riječku ložionu pod ključ kao što je slučaj u ljubljani i onda bi ozbiljnije mogli razgovarati o puno toga.
Međutim ovako vani sređene lokomotive za 5 god opet će biti polu štrace.Rolling Eyes 
Joj kad bi "nečijom" providnošću sredili bredu pa ju vratili u Ri...veselo1 
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna sri 2 lis 2013 - 16:19

U muzeju je odavno napravljen projekt nadstrešnice za sve lokomotive, ali naravno...nema novaca!
Do pred koju godinu su imali nadanje da će dobiti jednu od Gredeljevih hala u blizini pa stoga nije napravljena
nadstrešnica.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Jean sri 2 lis 2013 - 18:24

Ima li zainteresiranih za posjet HŽM-u u subotu, 05. listopada? Da podijelimo troškove i društvo?

______________________________________
Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Gost sri 2 lis 2013 - 20:37

borna je napisao/la:... jadna električna ...
Ona je obnovljena negde 2006/2007/2008 (nemogu se sjetiti točno godine) u ovo što je sada i teško je za vjerovat da bi ju još jednom išli (opet) bojat. Znanstvena fantastika je očekivat da ju srede u vozno stanje!!!
Damir je napisao/la:Sa njima u riječku ložionu pod ključ kao što je slučaj u ljubljani ...
Budimo realni ... ovo je ne znanstvena fantastika već međugorsko zeleno čudo! Kad sam vidio Bredu u kakvom je stanju prvo mi je palo na pamet kako bi bilo OK da ju se dovuče u Rijeku a onda mi je brzo prostrujala misao "Kako?". Niti jedna od tih lokomotiva više nesmije van na otvorenu prugu ako nema najmanje ispravan zračni vod. Kao drugo mora imat ispravne kočnice. Kao treće mora proć probu tih kočnica i zračnog voda sa dvije lokomotive. Kao četvrto gdje bi se svi ovi radovi obavili? U HŽM-u? Nou ćens jer tamo nema uvjeta za to! U Gredelju? Tamo može ali lokomotivu/e bi trebale ić prugom do gredelja jer prijevoz cestom sve još dodatno poskupljuje. I to onda dolazimo do Kvake22, može ali i ne baš

Izdvojiti ću da bude jasnije, kao peto tko bi isfinacirao prijevoz u Rijeku?

Iskreno, moje mišljenje, budite sretni dok se još ima što i za poslikati jer bi se moglo desiti da ni toga uskoro neće biti. Ja se samo sjetim kad sam 2010. govorio da se Žutke snimaju (i mnogi su mi se smijali zbog toga) jer kad ih više nebude svi će žalit za njima.

I to se sad dešava, svi bi fotke Žutki, svi pitaju Tomo Tomo imaš fotku žutke xy ...

Zabrazdio sam ... sorry mrgreen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by DD čet 3 lis 2013 - 15:37

Jean je napisao/la:Ima li zainteresiranih za posjet HŽM-u u subotu, 05. listopada? Da podijelimo troškove i društvo?
Ja sam da idemo,naravno pod uvjetom da ne radim...za troskove po dogovoru
DD
DD

Broj postova : 234
Lokacija : RIJEKA
Registration date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by kiki273 čet 3 lis 2013 - 17:48

Ja delam......

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Gost čet 3 lis 2013 - 20:10

Jean je napisao/la:... posjet HŽM-u u subotu, 05. listopada ...
Kažu, kiša će Crying or Very sad 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna čet 3 lis 2013 - 21:37

A ja iz svojih pouzdanih meteo izvora kažem da neće!
Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Meteogram
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by ICE-3M pet 4 lis 2013 - 17:15

denisRI je napisao/la:
Jean je napisao/la:Ima li zainteresiranih za posjet HŽM-u u subotu, 05. listopada? Da podijelimo troškove i društvo?
Ja sam da idemo,naravno pod uvjetom da ne radim...za troskove po dogovoru
Jel dolazite? Ja sutra planiram svratit do muzeja, pa ako dolazite javite kad, pa se vidimo tamo.

Gdje je uopče ulaz u taj "muzej"? Jel su to ona plava vrata na Vukovarskoj? Dal se može uč u muzej i kad nisu te organizirane ture ili se baš mora muzeaj obilazit u tim grupama s vodičem?
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna pet 4 lis 2013 - 17:28

Ja ću sutra biti tamo od 9 sati, ulaz je malo prije benzinske pumpe (koja je malo prije KdV.Lisinski)
Lokomotive i ostalo u dvorištu možeš razgledati sam, treba samo reći da si rail-fan te što te zanima...
Ako dolaziš autom najbolje je parkirati negdje u "željezničarskoj koloniji" koja je odmah sa stražnje strane Lisinskog ili
na parkiralištu "Palače pravde" na suprotnoj strani ceste.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Jean pet 4 lis 2013 - 19:19

Dolazimo nas dvojica. Oko 8 krećemo iz Rijeke, pa kad stignemo... Ako se još tko odluči s nama, polazak je i 8 sa parkinga bivšeg "Tuša".

______________________________________
Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by borna pet 4 lis 2013 - 21:47

Ne znam dali ste primijetili kako se ona slika vremena malo iznad mijenja(kako se mijenja i prognoza), to nije ona ista koju sam postavio jučer.....
baš me zanima što će pokazivati sutra-prekosutra?
/kiša dolazi 5 sati ranije nego što je bilo najavljeno jučer/
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja Empty Re: Dani otvorenih vrata Hrvatskog Želježničkog muzeja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.