Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

+2
ICE-3M
sali
6 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by Pfaff sri 17 pro 2014 - 22:32

Morat ćeš navratit svako toliko provjerit da li je klima još tamo ili su ostale samo žičice...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by borna sri 17 pro 2014 - 22:38

Sad si me podsjetio na davno viđene smiješne zgode- još pred nekih 20-ak godina (?) jesu u Zvonimirovoj ulici napravili kapitalni remont
tramvajske pruge- maknuli su tračnice a bogme i iskopali dobrih metar i pol zemlje ispod!
Umjesto trmvaja su vozili busi no putnici su se skupljali i na tram stanicama te malo u čudu gledali jame ispred sebe- no svejedno su čekali
tramvaj! lud od smijeha lud od smijeha lud od smijeha
/bile su postavljene i table, natpisi da do dalnjeg tram ne vozi već bus/
Ja sam tada često radio u Šubićevoj i svakodnevno prolazio, i u tih nekoliko ljetnih mjeseci je svakodnevno bilo čekača tramvaja!
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8947
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by sali sub 26 pro 2015 - 22:43

Stajalište Buzin ; 26.12.2015.god.

Vlakova nije bilo dok sam se nalazio na stajalištu.Vozno redni takt je sasvim proređen a u vrijeme blagdana je i dodatno drastično reduciran.Nije mi se dalo ostajati na ovako pustom stajalištu i zato evo nekoliko slika od danas prvenstveno  usporedbe radi sa prijašnjim mojim slikama.

Na odredište sam stigao busom ZET-a.Na najavi stanica u busu spikerica veli Odra.Pogledam na tablu i sam sebi velim željezničkim terminom Buzin.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20001

Na prvu sve mi se čini ok

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20002

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20003

Vidim ima i zvučnik za najavu dolazaka vlakova,ali nisam dočekao da provjerim da li je u funkciji i tko i od kuda se izvodi najava,a istine radi i za koga.Baš sam si razmišljao kakva će biti nagrada za milijontnog putnika sa ovog stajališta ipak smo mi turistička destinacija.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20004

Stajališni sat je postavljen od zadnjeg prikaza ali ne pokazuje točno vrijeme tako da mu nekako dođe na isto kao da ga i nema,a ja ko za peh bez mobitela ostao doma u drugoj jakni.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20005

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20006

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20007

Nailazim na tragove da i nije baš sve ok.....

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20008

Srdačan pozdrav !
sali
sali

Broj postova : 1950
Age : 72
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by sali sub 26 pro 2015 - 23:23

Netko je provjeravao kvalitetu izvedenih keramičkih radova.Kako su započeli sa trganjem možda u budučnosti netko očekuje da se sve pločice lijepo sore pa da željeznica gole betonske zidove ožbuka i okreči pa da "umjetnici" dođu na svoje.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20009

Ovdje su uništeni držači za bicikle....

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20010

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20011

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20012

Parkiralište zijapi sablasno prazno.Zidovi polako dobijaju prepoznatljiv željeznički izraz i formu.Koliko mogu dokučiti parkiralište se ne naplačuje pa ako dolazite u Zagreb evo gdje se može parkirati za 0 kuna.Bus je u blizini a do centra grada ima jedno petnaestak minuta.  

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20013

Zbog ovako niskog,blještavog sunca sve sam slikao leđima mu okrenut tako da nisam provjerio da li je klima uređaj još uvijek na svom mjestu.Bit će prilike drugom zgodom kad se sa ovog stajališta odlučim krenuti u svijet.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20014

Bicikli i automobili naprijed,traktori stoj....

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20015

Ova gore površina je kao stvorena da netko od "umjetnika" našvrlja Hendriks ili neko drugo ime pa da kroz nekoliko godina dobijemo ekipu koja će pokrenuti građansku inicijativu da se promjeni ime stajališta.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20016

Srdačan pozdrav !
sali
sali

Broj postova : 1950
Age : 72
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by sali sub 26 pro 2015 - 23:44

Moram spomenuti da su oba lifta u funkciji,ali što to vrijedi kad je netko ovih dana slavio.Nebi znao kazati da li zbog blagdana ili zbog toga što smo dobili konačno mandatara koji će se sigurno pobrinuti da se ovakve stvari sankcioniraju.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20017

Mislim da će se i ovi sveprisutni zauzeti da se ovakve stvari više ne događaju.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20018

Idem liftom pogledati kakva je situacija u hadu.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20had%20001

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20had%20002

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20had%20003

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20had%20004

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20had%20005

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20had%20006

Ništa novoga što već nije viđeno na ovim prostorima i to bi bilo za danas to .
Odoh do grada (naravno busom)pa ako poslikam nešto zanimljivo objavit ću u drugim temama.........

Srdačan pozdrav !
sali
sali

Broj postova : 1950
Age : 72
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by sali čet 28 sij 2016 - 22:19

Pfaff je napisao/la:Morat ćeš navratit svako toliko provjerit da li je klima još tamo ili su ostale samo žičice...

Navratio sam danas 28.01.2016.god.do stajališta Buzin i mogu te izvjestiti da se klima i dalje nalazi na svom mjestu.

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20klima%201

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20klima%202

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20klima%203

Još malo detalja od danas

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%206%20111%20024-2

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzim%206%20112%20009-2

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20parking

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20signal

Detalj iz lifta (čahura od petardi više nema)

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Buzin%20lift

Srdačan pozdrav !
sali
sali

Broj postova : 1950
Age : 72
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb - Page 2 Empty Re: Od budućeg željezničkog stajališta Buzin do RK Zagreb

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.