Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedan dan u Bavarskoj

4 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pon 18 sij 2016 - 17:51

Dakle, morao sam na jedan dan u Bavarsku, točnije Lanshut. Razmišljao sam da li da uopče pišem ovaj putopis jer je više manje kopija jednog mog starijeg, ali sam se ipak odlučio napisati, pa kaj bude, valjda bude nekom i zanimljivo. Putovao sam vlakom i to Lisinskim i tamo i natrag. Kad sam išao tamo nisam bio baš umoran, pa se i nisam baš naspavao, a i teško je zaspati vozeči se slovenskim prugama. Kad se dođe u Austriju to je nekaj drugo. Ne znam kakve su ostale pruge po Sloveniji, ali pruga Dobova - Jesenice je u groznom stanju i vožnja je prilično truckava. Začudo na granici mi je došao neki ljubazni Slovenac i ovaj put sam granicu prešao bez problema, a i natrag je bilo isto. Toliko za uvod, ajmo na fotke. Dakle, počinjem s jednim iznenađenjem. To je novi Desiro ML za ÖBB. Sad se negdje uvode u promet, a kaj je ovdje radio nemam pojma

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0001

Ovaj me Taurus dovukao iz Salzburga. Inače Lisinski u München dolazi kao zadnji dio vlaka, a pvi dio dolazi iz Budimpešta, a drugi iz Venecije. Ovaj peron je specifičan jer je neuobičajno nizak

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0002

U jutro sam još samo fotkao ovaj TGV za Paris

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0005

Onda sam krenuo kupit karte, ali sam imao nekih problema s automatom, pa sam karte kupio na blagajni, koja se otvara tek u 7 sati. Nakon toga sam krenuo do grada, a vrijeme je bilo sve samo ne za šetnju. Padala je ledena kiša, koja se brzo pretvorila u snijeg. Evo pogleda na Neuhauser Str. prije svitanja

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0008

Također i Marienplatz

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0010

Kad sam došao na Viktualienmarkt več se razdanilo i prestalo je padati

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0011

Još jedno iznenađenje. Ovaj bus sam vidio i prije mjesec dana u Zagrebu, a kaj tu radi, pojma nemam

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0012

Viktualienmarkt još nije počeo radit, ali pripreme za radni dan su u tijeku

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0014

Razdanilo se i na Marienplatz-u i nitko nema namjeru očistit ovaj snijeg

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0026

Heiliggeistkirche

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0033

Nastavak slijedi
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pon 18 sij 2016 - 18:09

Ovo ja zovem semaforom

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0049

Jutarnja gužva na ulicama i Isartor u pozadini

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0050

Kako se lijepo vidi po tragovima staza za bicikle je očiščena, a pješake ko j...

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0055

Friedensengel (anđeo slobode) u daljini. Podignut je 1896 u čast 25 godišnjice pobjede nad Francuzima

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0068

Ovo je neka fontana na Maximiliansbrücke koju su "ukrasili" grafiteri

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0069

Ovo je Maximilianeum (Landtag), parlament države Bavarske, građen je od 1857 do 1874

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0070

Jedan novi tramvaj prolazi po Maximiliansbrücke. To je Siemens Avenio, tip T, na liniji 19

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0071

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0076

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0077

Ovo sam viđao kod svakog mosta

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0078

Nastavak slijedi
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pon 18 sij 2016 - 18:18

Se sječate ovakvih boca kod nas?

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0081

Jedan malo stariji tramvaj Adtranz tip R2 na liniji 18 na stajalištu Lehel

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0090

Lehel je selo koje je progutao grad, a ovo je župna Crkva Svete Ane

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0092

Istoimeni samostan

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0098

Crkva s ulazne strane

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0102

Nacionalni muzej

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0113

Haus der Kunst. Hitlerova građevina, meni više liči na skladište nego na muzej

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0118

E, ovo je nekaj lijepše. Prinz-Carl Palais

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0121

Nastavak slijedi
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pon 18 sij 2016 - 18:31

Hofgarten pod snijegom

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0131

Feldherrnhalle, spomenik žrtvama tridesetogodišnjeg rata

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0137

Pogled na Odeonsplatz i Ludwigstr. s spomenika

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0143

Poznata pivnica Hofgarten

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0159

Istočni dio Marieneplatz-a je rezerviran za buseve i taksije

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0167

ICE 3 za Dortmund preko Stuttgart-a

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0182

Alstom Coradia DB 440 na lokalcu iz Augsburg-a

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0183

Na ovu tablu stanu polasci u idučih 45 minuta

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0184

ICE-T za Berlin

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0185

Katni lokalac za negdje

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0186

Regio Express za Nürnberg koji vozi preko NBS tako da vozi 200 km/h čime je jedno vrijeme bio najbrži lokalac uopče

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0187

Na kraju bude ga gurala DB 101

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0188

Donau-Isar express za Passau kojim idem do Landshut-a

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0189

Nastavak slijedi
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Damir pon 18 sij 2016 - 18:54

ICE-3M je napisao/la: Razmišljao sam da li da uopče pišem ovaj putopis jer je više manje kopija jednog mog starijeg, ali sam se ipak odlučio napisati, pa kaj bude, valjda bude nekom i zanimljivo.

Kak bi rekli Rusi: "Davaj,samo davaj..." yes
Meni je uvijek zanimljivo vidjeti bilo čije putovanje,a još pogotovo kad je riječ o Njemačkoj onda je to prava stvar! super2
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M čet 21 sij 2016 - 23:32

Evo, malo se odužilo, ali tu je nastavak. Dakle, putovao sam s Donau-Isar Express-om. To Regio-Express (kod nas bi to bio brzi ili ubrzani, ali prije brzi s obzirom na to kolko često staje) Koji povezuje München i Passau i vozi svakih sat vremena. Liniju drži DB Regio to s petodjelnim Vlakovima Alstom Coradia. Moj polazak je bio u 11.44 i bila je jedna garnitura i bila je puna, kaj nije čudo jer je to kapacitet od samo 290 sjedečih mjesta. U opterečenije doba dana voze dvije garniture, pa se i taj kapacitet povečava. Put do Landshuta (76 km) je trajao 45 minuta ugodne vožnje, a cijelu dionicu do Passau-a  (191 km) prijeđe, uz 8 stajanja, za 2 sata i 10 minuta. Nakon kaj sam izašao iz vlaka prvo kaj vidim je trodjelni brat mog vlaka koji vozi za agilis i to prema Ingolstadt-u preko Regensburg-a

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0190

Kolodvorska zgrada s civilne strane

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0191

Neki kanal. Izvire iz Isar-a i ulijeva se u Isar. Rekao bi neki odteretni kanal, jer ako malo bolje pogledate vide se nasipi sa svake strane

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0192

Par riječi o gradu. Dakle, Lanshut je glavni grad Donje Bavarske, ima 67509 stanovnika po čemu je 12 grad u Bavarskoj. Evo pogleda na desnu obalu Isar-a s mosta. Vidi se Crkva Svetog  Martina iz 1150 godine čiji je zvonik s svojih 130 metara najviši cigleni zvonik na svijetu i najviši crkveni toranj u Bavarskoj. Gore desno se vidi dvorac Trausnitz

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0203

Pogled na Isar i djelove grada uz Isar

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0205

Gradska vrata Ländtor

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0208

Dolazim do glavne ulice koja se jedfnostavno zove Altstadt

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0213

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0215

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0217

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0219

Nastavak slijedi
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M čet 21 sij 2016 - 23:50

Ova se ulica zove Spiegelgasse...

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0226

...a ova Kirchgasse

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0231

Zanimljiva fasada na jednoj zgradi u ulici Altstadt

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0237

Unutrašnjost Martinskirche

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0242

Još jedna zgrada na glavnoj ulici

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0243

I još jednom Ländtor

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0245

Pogled na grad

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0252

Usput sam naletio na ovog starca

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0255

Onda sam krenuo prema München-u vlakom u 15.48 koji kasni 5 minuta. Kako je prilično puhalo bilo je to dugih 5 minuta. Na peronu su napravljene neke pregrade koje pružaju dobru zaštitu od vjetra, ali mjesto gdje je dozvoljeno pušenje je na vjetrometini i to je prilično loš odnos prema putnicima. Konačno je došao vlak i to opet jedna garnitura i nekako uspjevam nači mjesto za sjest i dolazim u München 7 sati prije polaska mog vlaka za Zagreb. Kaj da sad radim? Po gradu sam bio ujutro, a i puše ledni vjetar, a i naslušao sam se priča o sigurnosti u München-u kad padne mrak. Ok, to su više manje priče, ali mi se ne da provjeravat dal netko pretjeruje ili ne. Imam kartu na kojoj piše da je za više vožnji. Odem na informacije provjerit kakva je to karta i da to je stvarno karta kojom se mogu vozit kolko hoču, ali samo po određenim prugama. Dobro, uskoro polazi vlak za Prag, pa idem s njih do Regensburg-a. To je i prilika da se prvi puta vozim u privatnom vlaku. Dobro, vlak je od Arive Landerbahn-a, skračeno alex, koji je u vlasništvu Trenitalia-e. Vozim se u njihovom vagonu na kat koji ide samo do Regensburga. Prvi put se vozim i u vagonu na kat i moram priznat da mi se sviđa. Evo unutrašnjosti tog vagona

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0256

Nastavak slijedi
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pet 22 sij 2016 - 0:47

Kad sam došao u Regensburg situacija s vremenom je bila ista vjetar  i snijeg, još k tome ne znam gdje je centar, a na kolodvoru nikakve karte. Nikaj, za 10 minuta ide vlak iz Nürnberg-a za München, pa idem s njim natrag. Opet vagona na kat, samo ovaj put DB-ov. Po dolasku na München Hbf. vidim ovu staru ljepoticu. Ovo je neka posebna vožnja jer vlak ima samo 3 vagona

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0257

Ovo bi trebao biti ili push-pull lokalac iz Augsburg-a ili iz Nürnberg-a preko Ingolstsdt-a. Osim ovog vagona, svi ostali su na kat. Ovo je česta pojava, očito nekaj nije u redu s vagonima na kat s upravljačnicom

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0258

Flirt 3 prijevoznika Meridian koji vozi za Salzburg i Kufstein

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0261

Evo kako funkcionira bik na kolodvoru München. Kad moraš tri sata čekat vlak, svakaj se primijeti. Na prvi pogled djeluje klasično, ali...

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0262

...bik je pomični, a da ne bude previše pomični brine se ovaj sustav za amortizaciju udarca...

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0263

...koji je prilično dugačak

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0264

Na kolodvoru s ovakvim protokom putnika, poštivanje ovog je teško očekivat

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0265

Ovo je rijedak gost. DB 628 od kojih jedan ide za Burghausen, a drugi za Simmbach(Inn). Preko dana tu relaciju voze 218 s vagonima na kat

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0260

Ovo je ako se ne varam ICE iz Hamburga...

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0266

...a ovo je sigurno TGV iz Pariza

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0267

Ovo bi trebao biti IC iz Wolfsburg-a

Jedan dan u Bavarskoj IMG_0268

To je to kaj se tiče fotki. Ukrcao sam se na vlak, nakon nekog vremena sam zaspao, nakratko se probudio u Salzburgu jer je kolodvor tako osvjetljen da se iz svemira vjerojatno vide samo kineski zid i Salzburg Hbf. i nakon toga sam spavao do Zidanog Mosta. Malo sam uživao u jutarnjoj vožnji savskom dolinom i stigao u Zagreb. Evo, to je to, nadam se da je bilo zanimljivo.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Damir pet 22 sij 2016 - 7:36

Super! Podosta si proširio vidike barem meni koji imam određene planove za ekšn u te krajeve. super2
DB E-103 je prekrasna! bravo
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pet 22 sij 2016 - 13:29

Hvala. Ako se misliš vozit vlakom, onda ti savjetujem Bayern - Ticket. Za 23€ se voziš po cijeloj Bavarskoj od 9 sati do 3. Ako vas je više, onda svaki iduči plača 5€, a može maksimalno bit 5 osoba. Tu sam se ja malo zajebao kaj nisam tu kartu kupio, ali sad znam za drugi puta. Jedino kaj karta vrijedi samo za regionalne vlakove, ali npr. Regio-Express je brži od večine naših brzih, pa to i nije neki problem. E da, vikendom vrijedi od ponoči.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M čet 24 sij 2019 - 17:41

Imama jedno pitanje, a nisam znao gdje ga postavit, pa mislim da je najbolje ovdje. Jel bi nekoga zanimalo da otvorim temu gdje bi stavljao kratke priče iz Bavarske? Sad živim ovdje pa bi bilo dosta materijala, a bolje mi je prvo pitat jer ni ovaj putopis nije imao baš puno komentara, a ni pregleda, a i forum mi se baš ne čini previše živahnim, pa da ne bi bezveze pisao.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by borna čet 24 sij 2019 - 20:22

Ja se ranije iz poštovanja za lijep putopis nisam htio javljati da ne kvarim doživljaj?
Svakako da bi sa zadovoljstvom i dalje gledao i čitao nešto slično, mene prvenstveno zanima željeznica (i mala ako se nađe
još koji dućan sa njome) pa onda gradski prijevoz i automobili.... thanks
Ako se budemo svi držali po strani i budemo tiho forum nema smisla, nekoliko nas koji se još ne damo zasigurno će
to pogledati sa zanimanjem!
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Damir čet 24 sij 2019 - 21:11

ICE-3M je napisao/la:Jel bi nekoga zanimalo da otvorim temu gdje bi stavljao kratke priče iz Bavarske?

Samo opleti stari! Baš volim tvoje putopise iz Njemačke. I DA,forum još nije umro,ali je na aparatima...Još ga pratimo!
Čim više ljudi piše,više će ih se uključiti (valjda) i napisati koje slovce!?
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Pfaff pet 25 sij 2019 - 11:17

Damir je napisao/la:
ICE-3M je napisao/la:Jel bi nekoga zanimalo da otvorim temu gdje bi stavljao kratke priče iz Bavarske?

Samo opleti stari! Baš volim tvoje putopise iz Njemačke. I DA,forum još nije umro,ali je na aparatima...Još ga pratimo!
Čim više ljudi piše,više će ih se uključiti (valjda) i napisati koje slovce!?

SlovcE

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Jedan dan u Bavarskoj Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M pon 28 sij 2019 - 13:05

Ok onda budem pisao. Nisamse do sad javljao jer sam bio prek vikenda u Zagrebu. Nažalost ne vlakom jer su preskupi i premalo polazaka imaju.

Sad imam još jedno pitanje. Može li mi netko preporučit nekaj kaj bi zamjenilo Photobuket kako bi mogao i slike stavljat tu.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by borna pon 28 sij 2019 - 14:33

Ja svoje slike spremam u Google albume, kao početnik imaš 15 GB prostora (ili tko nekako) što se godinama povećava.
Ima jedna caka- ako slike nisu maksimalnih rezolucija onda se ne računaju u tome prostoru tako da se može u stvari držati i
daleko više slika!
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Pfaff pon 28 sij 2019 - 18:51

borna je napisao/la:Ja svoje slike spremam u Google albume, kao početnik imaš 15 GB prostora (ili tko nekako) što se godinama povećava.
Ima jedna caka- ako slike nisu maksimalnih rezolucija onda se ne računaju u tome prostoru tako da se može u stvari držati i
daleko više slika!
Ja sam se onomad bio navikao za 4ume stavljati slike formata 800 x 600 što je sasvim dovoljno. A toga na G+ stane vagon. Jedino je link malo dosadan što vidiš ako pogledaš Bornine postove!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Jedan dan u Bavarskoj Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Damir sri 30 sij 2019 - 22:29

ICE-3M je napisao/la: Može li mi netko preporučit nekaj kaj bi zamjenilo Photobuket kako bi mogao i slike stavljat tu.

Evo ovaj servis ti je odličan : https://postimages.org
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by ICE-3M čet 31 sij 2019 - 12:46

Hvala. Budem počeo pisat najvjerojatnije preko vikenda. Ima dosta materijala tak da to treba izabrat najprije. Ima dosta grada nekaj javnog prometa i željeznice. Vlakove je jako teško fotkat jer su svagdje bukobrani tako da je teško napravit dobru fotku tu u gradu. Morao budem prvo nač neku dobru lokaciju, a i čekat da malo zatopli, jer ipak sam ispod Alpa, pa nije baš za stajat i čekat vlakove, iako se ne treba baš puno čekat. Javni prijevoz im je više manje ok, iako S-Bahn-ovi znaju kasnit ili uopče ne dođu, al je barem informiranje putnika na visini. Ono kaj me neogodno iznenadilo je bezobrzno ponašanje nekih vozača buseva. Tako nekaj u Zagrebu nisam nikad doživio. Očito u nedostatku kvalitetne radne snage uzimaju sve kaj zna vozit bus, pa to ispada na kraju tako. Vozača fakat fali kad displej koji najvljuje dolaske tramvaja od 4 reda na jednom se vrti oglas za vozača tramvaja U-Bahn-a ili busa. Slično je s S-Bahn-om. Čak je čest razlog otkazivanja vlakova nedostatak osoblja. Za Zagreb sam se vozio uglavnom busevima, jedino sam se preselio nočnim vlakom iz Zagreba jer za taj dan su busevi bili skupi ili rasprodani, a za vlak me kušet došao 49€ kaj je prihvatljivo. Od buseva Croatia bus je najneudobniji, Flixbus podnošljiv, a Čazmatrans i Autotrans su prilično udbni, iako kad se radi o busu tu udobnost i nije neka. Eto tolko malo za uvod, a za vikend počinjem ozbiljno.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Jedan dan u Bavarskoj Empty Re: Jedan dan u Bavarskoj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.