Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libertas Dubrovnik

+5
NP-549
Damir
Narcis
Pfaff
žac
9 posters
Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 čet 25 sij 2018 - 18:00

Da spojio bih 23 i 23A u jednu da ide trasom Dubrovnik-Dubac-Brgat-Buići i da voze citibus i turkiz jer je važnija veza s gradom nego sa župom.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 25 sij 2018 - 18:54

A što iz Buića ne bi išla do Srebrenog? Pa onda imaš vezu i sa Župom i sa Gradom.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 čet 25 sij 2018 - 20:41

A može i tako ali ne baš svaki polazak da ide nego poneki staviti kvačicu "S" i da ti voze do Srebrenog i iz Srebrenog.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 26 sij 2018 - 9:27

U takvoj organizaciji linija bili bili za Župu dovoljni midi busevi?
Normalno uz možda češću liniju za Cavtat nego što sada vozi, pogotovo ljeti i barem u špicama.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pet 26 sij 2018 - 12:22

Za gornju Župu mogu midi busevi a za donju bi trebali solo autobusi.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 26 sij 2018 - 15:31

Ako sam dobro shvatio magistralom bi išla linija 20, starom cestom preko mljekare 24, kroz zonu na Mandaljenu, eventualno Zagrudu, pa Mljekaru i Srebreno linija 25, a 26 do G. Brgata pa natrag i kroz Postranje.
Treba li baš na 25 solo? Mislim da bi i tu midi odradio posao. Možda bi mogao i na 24. Eventualno ljeti pojačati na dva solo, ako ih bude dovoljno.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 pet 26 sij 2018 - 15:53

Da, 20 Dubrovnik - magistralom - Cavtat bez skretanja preko Mljekare kao što sad rade.
24 Dubrovnik - Čibača - Mljekara - Srebreno
25 Dubrovnik - Zona - Mandaljena - Srebreno bez ulaska u Zonu i Zagrudu jer je to gubljenje vremena.
26 Dubrovnik - Dubac - Brgat - Buići možda do Petrače jer im je tamo okretište.

A Libertas je prema prigradu potpuno zakazao pa se malo ljudi vozi autobusom, čini mi se da smo prije 10 godina imali više polazaka nego danas. Župi su odavno trebale 1A i 1B ali eto nitko nije vodio računa o tome.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 26 sij 2018 - 19:29

Što ćeš sa vezom za Zagrudu i povezivanjem Brgata sa Srebrenim? To bi ukinuo? Mislim da se postignuti standard ne bi smio smanjivati, samo povečavati.
A Gornji Brgat je zeznut. Linija 17 ne bi smjela stajati, a kamoli  iskrcavati ili ukrcavati putnike na Brgatu. Zato 26 bi morao ići do njega i onda natrag do puta za Postranje.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 27 sij 2018 - 12:02

MAN SU220 je napisao/la:
A Libertas je prema prigradu potpuno zakazao pa se malo ljudi vozi autobusom, čini mi se da smo prije 10 godina imali više polazaka nego danas. Župi su odavno trebale 1A i 1B ali eto nitko nije vodio računa o tome.
Ovo sa 1A i 1B za Župu mi nije jasno? Je li misliš možda na njihovu učestalost. Ako je tako, slažem se. Za početak sa midijima da se ljudi naviknu i onda po potrebi povečati.
A Libertas je posebna priča. Oni najrađe ne bi radili ništa, a uzeli bi što veću lovu.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 sub 27 sij 2018 - 21:55

kriticar je napisao/la:Što ćeš sa vezom za Zagrudu i povezivanjem Brgata sa Srebrenim? To bi ukinuo? Mislim da se postignuti standard ne bi smio smanjivati, samo povečavati.
Dobro može ovo sa Brgata do Srebrenog ali da ide u Zagrudu stvarno nema potrebe, jedva se i okrene gore a nikad nikoga nema pa im treba 5-10 minuta više na takvim polascima koji ulaze u Zonu i Zagrudu.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar ned 28 sij 2018 - 10:41

Zagruda bi se mogla riješiti sa linijom 26 tako da neki polasci idu preko Mljekare, Mandaljene i Zagrude u Postranje. Zaboravio sam gdje taj put točno izlazi na cestu kroz Postranje.
Idem vidjeti na karti.
Možda ne bi pokrio samo jednu stanicu tako da je izvedivo.
Nije u redu da se ijedno mjesto ostavi bez javnog prijevoza bez ozira koliko se ljudi u njemu ukrcava.
Zato je zakonom i predviđeno da se nerentabilne linije financiraju od lokalne zajednice.
I to treba biti transparentno. A ne kako se to sa Libertasom radi.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 ned 28 sij 2018 - 20:50

Evo bolja karta Župe sa svim glavnim putovima.
http://www.dubrovnik-riviera.hr/images/karta2017_1.pdf
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 29 sij 2018 - 14:17

Gbr.37 i 38 dobili reklamu samo na prozore za Turkish Airlines. Mislim da su različitog dezena.
Gbr.159 danas sam vidio nakon dugo vremena, ali sada je osvježen i bez reklame. Bojanje je krem narančasto. Isto kakvo već imaju 151, 152 i 153.
Voze sve rezerve za niskopodne. Zar ih je toliko u kvaru? Vozili su 134(linija 2), 135, 137, 139, 155, 158 i 159. Jedino nisam vidio 156 i 138 koji još ne vozi poslije sudara o kom smo pisali.
Gbr.93 je na liniji 12, mijenja gbr.176.
Gbr.95 je na liniji 16A, nakon što je danima vozio gbr.94
Gbr. 121 je na liniji 22. Gdje je gbr.128 jer proteklih dana sam vidio i 131 i 148 i čini mi se još nekog turkiza na toj liniji 22.
Gbr.143 je na liniji16. Pojavio se bio i gbr.142 jedan dan nakon duge pauze, ali je vrlo brzo završio u garaži ponovo. I od tada pauzira. Kvar?
Na liniji 10 vidio 111 i 136. Po vremenu bi se reklo da su na 10-1 i 10-2. Autobusi na liniji 10 se takočesto mijenjaju da više i ne mogu popamtiti
Vidio i 106, 157 i 19 jedan za drugim voze djecu iz osnovne škole. Pa zar ne znaju da gradski autobusi bez pojaseva ne smiju organizirano voziti djecu? Netko ne radi ili ne zna svoj posao.
Zanimljivo da je 106 sa čini mi se istim vozačem krenuo u 12:30 za Plat. Što je sa regiom 173? Zar on to nije mogao voziti?
Prošli ili tjedan prije je gbr.33 stradao zbog jednog od mnogih Dubrovačkih vozača malih auta koji ne znaju kako i kuda voziti ako u istom smjeru ima više traka za vožnju.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 30 sij 2018 - 8:48

All over reklame ostale su samo na gbr.136 i 154. Status reklame na gbr.138 ne znam, jer povučen je na popravak poslije sudara i ne vozi.
Reklame, ali samo preko prozora imaju niskopodni redom od gbr.31 do gbr.38 i citibusi 61, 63 te 65 samo s jedne strane i otraga.
Te reklame preko prozora meni djeluju puno bolje nego one Allover. Ne oštećuju karoseriju, a i ljeti štite putnički prostor od pregrijavanja. Iznutra se dobro vidi vani, osim kad vani pada kiša. Tada postaju skoro neprozirne.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 30 sij 2018 - 10:00

Sad je već izvjesno da nove buseve nećemo imati ni ove sezone. Da li je ova garnitura vlasti sposobna da to provede? Teško. A imaju novce od EU. Natječaj su imali gotov. Ali ne. Treba novi natječaj, moguće da bi se koja pinka stavila u džep. Jer autobusi iz propalog natječaja su bili izvrsno prilagođeni linijama na kojima su trebali voziti. Hoće li i iz slijedećeg?
Sad već bi trebalo uz 15 niskopodnih (10+5), pet midija i barem pet prigradskih za linije gdje voze autobusi nabavljeni 2005.. Koji autobusi bi mogli proći na natječaju? I koju klasu autobusa će Libertas tražiti? Standardne, Low Entry ili niskopodne?
Među vozačima je jedno vrijeme kružila priča da će se uzimati Mercedesi. Ne znam ima li ta priča realnu podlogu. A isto tako i da se neće više uzimati vozila marke ISUZU.
Koje će onda uzimati za midi sektor? Vrijeme je za nove I razreda na linijama 17, 20 i 28. A svi koji dolaze u obzir dolaze iz Turske i približno su iste cijene i kvalitete.
ISUZU II razreda koji voze na linijama 20 i 28 su napunili 5 godina, a na liniji 17 voze oni III razreda nabavljeni još 2005.
Ali i barem dva II ili III razreda. Možda bi za linju 17 mogao i bus A razreda. Ne znam bili bio premali. Ali ako bi liniju za Bosanku okrenuli preko Komolca onda svakako midi I ili II razreda, a ne III kako sada vozi.
Autobusi II razreda su posebna priča. MAN nema pošten standardni autobus. Poslije prekida proizvodnje regia ostao je Intercity u koji se ugrađuje motor D08 maksimalne snage 290Ks.
Lion's city LE dolazi sa istim motorom. Je li taj motor preslab za Dubrovačko područje?
Jedini koji dolazi sa motorom D20 je MAN lion's city Ü, kakvi već voze na linijama 12 i 15. Ali on je osjetno skuplji od dva prije spomenuta modela.
Ali kompatibilan sa većinom ostatka flote. Sa njihovom kupovinom bilo bi 56 u osnovi istih autobusa u floti što bi povečalo efikasnost održavanja.
A taj D20 je već u 26 cityja i dva regia koje Libertas već koristi. I pokazao se puno boljim za Dubrovačko područje. Isto kao i njegov prethodnik D28 u odnosu na D08. Taj D28 je u dva SÜ313 i 13 classica Ü od kojih je dio već prešao milijun Km. D08 je u classicima i SL263. Od Classica trenutno vozi samo jedan, gbr.106. Ostali koji su prešli otprilike 700 - 800 tisuća Km ne voze. Jeli u pitanju motor? Teoretski bi trebao biti, jer je ta kilometraža njegov vijek.
Takovi autobusi s istim motorom u Rijeci, koji imaju puno više prijeđenih kilometara, imali su otprilike na toj kilometraži ozbiljne intervencije na motorima.
Ima li tu osnove da vozači pričaju o Mercedesima? Ili će IVECO ući u Libertasovu garažu?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 uto 30 sij 2018 - 11:07

Ovo zadnje me nebi uopće iznenadilo s obzirom na garnituru na vlasti.

P.S.  imenovati autobuse razredima je prilično nezahvalno.  To se radi samo u tenderu, a i tamo samo da zadovolji formu a u biti nitko ni tamo nezna o čem se radi točno dok ne prelista cijeli tender.  Preporučam ubuduće ovdje autobusne razrede nazivat zdravo-seljačkim nazivima kako ih zovi svi redom od putnika, vozača, mehaničara, prometnika, šefova do direktora.

3 godine sam radio ko tehnolog i prošao nekoliko tendera a ni dan danas neznam koji je koji razred, nit itko u našem kraju, a ni šire koliko mi je poznato, ne koristi tu terminologiju.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 30 sij 2018 - 13:26

Zaboravio sam napisati pošto to nije osnovna djelatnost, ali je vrlo profitabilna. Linija za Kotor. Misle li je nastaviti voziti? Ako da trebao bi im i najmanje jedan HD bus, ako ne i dva. Jer često je trebao i BIS prvu sezonu kad su vozili. Nisam pratio kakvo je punjenje bilo lani. Regio jest odličan autobus, ali ne za tu liniju. U svakom slučaju drugi bi bio rezerva. A mogu za tu svrhu koristiti i regia.
Najgore je kad autobus za koji se plaća leasing stoji besposlen u garaži.
Ranije je MAN radio buseve klase Regia tj. model Confort sa dvije visine poda. K i Ü verzije. A regio je imao samo jednu, onu nižu na uštrb prtljažnog prostora.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 30 sij 2018 - 13:39

Autobusi A i B razreda su autobusi za prijevoz do 23 osobe u vozilu. Razlika je u tome što A ima mjesta za stajanje, a B nema. Zdravo seljački gradski i prigradski miniji=A, međugradski i turistički miniji=B.
I, II, III razred autobusi sa mogućnošću prijevoza više od 23 osobe.
I razred više mjesta za stajanje, nego za sjedenje, zdravo seljački gradski autobus, linije do 100Km
II razred više mjesta za sjedenje nego onih za stajanje, zdravo seljački prigradski autobus. Caka je što s takvim autobusom možeš voziti relacije do 700Km maksimalnom dozvoljenom brzinom od 50 Km/h.
III razred samo mjesta za sjedenje, zdravo seljački međugradski autobus. Da bi vozio relacije duže od 700 Km takav autobus mora zadovoljiti još neke posebne uvjete i tada bi to zdravo seljački bio turistički autobus.
Sve to je definirano zakonskim odredbama.
A mi Hrvati smo majstori za nepoštivanje zakona.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 uto 30 sij 2018 - 17:02

Kad su ti zakoni nakaradni. Ovo treće bi ti samo nadopunio da se radi o wc-u.
Što se tiče drugog razreda, mislim da nije tolika udaljenost dozvoljena pogotovo ne tom brzinom.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 30 sij 2018 - 19:33

Autobus registriran sa mjestima za Stajanje smije voziti najbrže 50Km/h. Tu se nadam se slažemo.
Kad kombiniraš gornju činjenicu sa člankom 9 koji citiram dobiješ ono što sam zdravo seljački napisao.

"Članak 9.
Autobus kojim se obavlja linijski ili povremeni prijevoz putnika na udaljenostima većim od 100 km, a manjim od 700 km udaljenosti od polazišta (u jednom smjeru), osim uvjeta propisanih u člancima 6. i 7. ovoga Pravilnika, mora ispunjavati i sljedeći uvjet:

– značajke autobusa II. ili III. razreda prema Pravilniku ECE-R 36 (međumjesni ili turistički autobus)."

A članak ispod regulira distance preko 700Km

"Članak 10.

Autobus kojim se obavlja linijski ili povremeni prijevoz putnika na udaljenostima većim od 700 km udaljenosti od polazišta (u jednom smjeru) osim uvjeta propisanih člancima 6. i 7. ovoga Pravilnika, mora ispunjavati i sljedeće uvjete:
– značajke autobusa III. razreda prema Pravilniku ECE-R 36 (turistički autobus),
– ugrađen klima-uređaj,
– ugrađene pojaseve najmanje za prvi red sjedala ispred kojeg nema sjedala s rukohvatom u skladu s Pravilnikom ECE-R 16;
– ugrađen sanitarni čvor + WC."

Za neznalice ili nemarne iz Libertasa ovaj članak:
"Članak 7.

(1) Autobus kojim se obavlja linijski, povremeni ili shuttle prijevoz putnika, osim uvjeta propisanih člankom 6. ovoga Pravilnika, mora ispunjavati i sljedeće uvjete:

– za autobuse u linijskom prijevozu istaknut natpis s naznakom polaznog i dolaznog mjesta, te usputnog stajališta linije kojom se označava smjer, osim za prijevoz putnika na linijama unutar zona koje uređuju jedinice lokalne samouprave, gdje je dovoljno imati samo naziv odredišta prema kojem autobus vozi,
– za autobuse u povremenom prijevozu istaknut natpis »POVREMENI PRIJEVOZ«,
– za autobuse u shuttle prijevozu istaknut natpis »SHUTTLE PRIJEVOZ« i relaciju prijevoza te na vidljivom mjestu u autobusu postavljen cjenik,
– označen broj sjedećih i stajaćih mjesta u autobusu,
– numerički označeno svako sjedeće mjesto u autobusu II. i III. razreda, te A i B.

(2) Autobus (razred I.) kojim se obavlja linijski ili povremeni prijevoz putnika unutar zona koje utvrđuju jedinice lokalne samouprave ne mora ispunjavati uvjet iz stavka 1. podstavka 1. ovoga članka."

Kako strancu objasniti da autobusi sa displejima 1A MOKOŠICA i 3 NUNCIJATA idu na istu krajnu stanicu PILE kad dođu na nepostojeću autobusnu stanicu kod Autobusnog kolodvora. Upravitelj voznog parka koga bi po zakonu Libertas trebao imati ne zna i ne radi svoj posao.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 30 sij 2018 - 20:01

Evo citat iz ECE Pravilnika broj 36
"2. DEFINICIJE

Za potrebe ovoga pravilnika:

2.1 "Vozilo" označuje vozilo koje je projektirano i opremljeno za prijevoz više od 22 putnika koji sjede ili stoje, ne uključujući vozača. Postoje tri razreda vozila:

l. razred : gradski autobusi

ll. razred : međugradski autobusi (autobusi za duge pruge)

lll. razred: turistički autobusi

Autobus može biti svrstan u više razreda. U tom slučaju autobus mora biti homologiran za svaki razred u koji je svrstan.

2.1.1 "l. razred" označuje vozila proizvedena s prostorom za putnike koji stoje i koji omogućuje često ulaženje i izlazak putnika.

2.1.2 "ll. razred" označuje vozila proizvedena u prvom redu za prijevoz putnika koji sjede i projektirana su da omogućuju prijevoz putnika koji stoje u hodniku i/ili u prostoru za stajanje koji nije veći od prostora predviđenoga za dva dvostruka sjedala.

2.1.3 “lll. razred" označuje vozila proizvedena isključivo za prijevoz putnika koji sjede."

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 31 sij 2018 - 19:18

MAN SU220 je napisao/la:
5 Pile - Babin kuk
6 Pile - Babin kuk
7 Pile - Hotel Palace
8 Pile - Hotel Palace
Kojim putevima bi dvije koje sada ne voze vozile? Pretpostavljam da bi dvije koje i sada voze ostale sadšnjim trasama.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 sri 31 sij 2018 - 19:52

Ovo je ona tvoja ideja što si mi nekad davno govorio o 4, 4A i 6, 6A. 2x s Palacea preko Vojnovića 2x preko Batale. 2x s Babina kuka preko Vojnovića a 2x preko Batale. Jeli valja ovakav vozni red ?

        (Vojnović)                               (Batala)          
4 HOTEL PALACE - PILE        4A HOTEL PALACE - PILE        
     05 00, 20, 40                         05 30                                
     06 00, 20, 40                         06 10, 50                        
     07 00, 20 ,40                         07 30
     08 00, 20, 40                         08 10, 50
     09 00, 20, 40                         09 10, 30, 50
     10 00, 20, 40                         10 10, 30, 50
     11 00, 20, 40                         11 10, 30, 50
     12 00, 20, 40                         12 10, 30, 50
     13 00, 20, 40                         13 10, 30, 50
     14 00, 20, 40                         14 10, 30, 50
     15 00, 20, 40                         15 10, 30, 50
     16 00, 20, 40                         16 10, 30, 50
     17 00, 20, 40                         17 10, 30, 50
     18 00, 20, 40                         18 10, 30, 50
     19 00, 20, 40                         19 10, 30, 50
     20 00, 20, 40                         20 10, 30, 50
     21 00, 20, 40                         21 10, 30, 50
     22 00, 20, 40                         22 10, 30, 50
     23 00, 20, 40                         23 10, 30, 50
     00 00, 20, 40                         00 10, 30, 50
     01 00, 20, 40                         01 30
     02 00, 20                               02 10

         (Batala)                               (Vojnović)
6 BABIN KUK - PILE              6A BABIN KUK - PILE
     05 00, 20, 40                         05 10, 50                                
     06 00, 20, 40                         06 30                        
     07 00, 20 ,40                         07 10, 50
     08 00, 20, 40                         08 30
     09 00, 20, 40                         09 10, 30, 50
     10 00, 20, 40                         10 10, 30, 50
     11 00, 20, 40                         11 10, 30, 50
     12 00, 20, 40                         12 10, 30, 50
     13 00, 20, 40                         13 10, 30, 50
     14 00, 20, 40                         14 10, 30, 50
     15 00, 20, 40                         15 10, 30, 50
     16 00, 20, 40                         16 10, 30, 50
     17 00, 20, 40                         17 10, 30, 50
     18 00, 20, 40                         18 10, 30, 50
     19 00, 20, 40                         19 10, 30, 50
     20 00, 20, 40                         20 10, 30, 50
     21 00, 20, 40                         21 10, 30, 50
     22 00, 20, 40                         22 10, 30, 50
     23 00, 20, 40                         23 10, 30, 50
     00 00, 20, 40                         00 10, 30, 50
     01 00, 20, 40                         01 10, 50
     02 00, 20                               02 30
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 1 vel 2018 - 10:33

Treba li s polazišta ispred hotela Dubrovnik Palace kretati prema Pilama autobus svako deset minuta? To je linija koju najmanje vidim od svih gradskih linija. Pogotovo taj sektor od semafora pored Uvale do hotela.
Možda radije da povežu kao nekad hotel i autobusni kolodvor.
I treba li na svim linijama cijeli dan slijed autobusa na liniji biti isti? Ali tako je najlakše onom koji pravi raspored.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 2 vel 2018 - 12:31

Zašto na Citibusima nisu uključeni displeji s brojem linije? Tekstualni dio normalno đirava.
Vidio sam i gbr.60 i gbr.62 i na oba ista situacija.
Gbr.154 u srijedu viđen na tehničkom, a danas vozi liniju 10-2. Na liniji ga je mijenjao gbr.115.
Jučer je gbr.136 bio na 10-3.
Na 10-1 jučer vidio 111, a dva sata kasnije 114.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.