Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

+6
gaspa
AMFan
NP-549
MAN SL222
MAN SU220
kriticar
10 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 1 / 39. 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 25 svi 2022 - 19:33

Nakon skoro 4000 postova u prva četiri dijela krećemo dalje s petim dijelom.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 25 svi 2022 - 22:02

MAN SU220 je napisao/la:LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Img_2038
Jučer je bila promjjena autobusa po linijama i MAN SU220" me ovim spiskom spasio traženja po ulicama gdje koji vozi štto baš nije ugodno uz visoke tempreature koje su ovih dana i povečanu količinu vlage u zraku
Još jutros sam vidio gbr.156 na liniji 8. Unutrašnjost je sređena, ali nije obojan, Ostao je narančasto bijeli, jedini uz 157 koji još nije krem narančasti.
Jučer su na liniji 8 bili 47 i 48.

I vidio sam gbr.174 na nekoj posebnoj vožnji. Nije bio shuttle, ali je vozio neke turiste sudeći po tabli koji je nosio.
I MAN E12 na gostovanju su vozikali po Gradu, ali ne znam sve kuda. Vidio sam ga oko podne u Gružu prema Rijeci Dubrovačkoj.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar čet 26 svi 2022 - 12:21

Danas u odnosu na jučer puno promjena
GBR.135 na liniji 1B
GBR.136 na liniji 1A
GBR.47 i 48 na liniji 8 gdje su vozili i u utorak.
I gbr.55 sam vidio na liniji, ali sam zaboravio kojoj.
I gbr.37 vozi. Čini mi se na liniji 6.
Gbr. 126 viđen na liniji 2A.
Doznao sam da gbr.203 čeka zamjensko staklo.
Za Cavtat voze gbr.205 i 206. Ugrađen im je, kažu vozači, video nadzor. A 204 je na ugradnji istog. Koliko li je naknadna ugradnja koštala jer Libertas nije tražio u natječaju da ga autobusi imaju prilikom isporuke.
Čudi me da su to u Libertasu previdjeli kod pravljenja specifikacija. Jer kao da nisu pravljene u Libertasu jer odudaraju od svih ostalih. Jer video nadzor su tražili i za solo autobuse još u svim natječajima od 2015. Jedino da ih nisu prilagođavali autobusima na lageru? To mi trenutno jedino pada na pamet.

Mislim da je krajnje vrijeme da Libertas nešto poduzme zbog nedostatka mini i midi autobusa jer će za malo više od pola godine biti u još težoj situaciji nego sada. Istiće leasing onim nabavljenim 2016.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 čet 26 svi 2022 - 23:06

Gbr. 133 će vratit u vozno stanje tako da bi staro za novo mogli ić po mojoj procjeni 21, 28, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103, 104, 105, 106, 118, 122, 123, 124, 141, 145.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SL222 pet 27 svi 2022 - 0:36

Zaboravio si na gbr.5, taj se sigurno neće vraćati u promet tako da njega bi dao umjesto 1 SU 220.
MAN SL222
MAN SL222

Broj postova : 71
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 18.08.2021

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 27 svi 2022 - 10:23

Ići će 11 SL (5, 92,93,94,95,96,98,103,104,105,106) te 141 sigurno. Ostatak bi mogli činiti Turkizi uglavnom iz 2005. Odnosno ekipa koja dugo leži. Ne vjerujem da će dati SU220, Iako bi možda mogli gbr.21.
Ali ne zaboravi da početkom slijedeće godine istiće i leasing onih nabavljenih 2016. Što će od njih zadržati? Isuzu teško, a ti "MAN SU220" spomenuo si da bi i gradske MANove mogli vratiti? I to što će rashodovati bi moglo znati možda već slijedeći mjesec. Ili je netko na slikama iz tvornice IVECO krivo prepoznao da su Dubrovački LE već gotovi?

A jutros oko sedam uplovljavala su dva veća kruzera po najavi. Privatnici su bili poredani na obali, ali Libertasovih autobusa nije bilo. Imali su još vremena da dođu.
Baš me interesira što će voziti shuttle jer za potrebe NORWEGIAN GEM prilikom prošlog uplovljavanja vozio je i gbr.205.
Danas 204 na 10-1. Jesu li gbr.205 povukli sa linije 10 da bi vozio shuttle? I hoće li biti jedini zglobni? Jer MAN  gbr.203 čeka staklo, a i 201 nije jučer vozio

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 27 svi 2022 - 10:43

MAN SL222 je napisao/la:Zaboravio si na gbr.5, taj se sigurno neće vraćati u promet tako da njega bi dao umjesto 1 SU 220.
Nakon devet mjeseci promatranja foruma dobili smo i novog autora.
Čestitam na prvom postu!

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SL222 pet 27 svi 2022 - 12:02

205 vozi shuttle, osim njega ništa drugo nisam vidio, isto tako sam vidio jednog Iveca na 10ki (204).
Na 1A izgleda nema zglobnih, viđeni 36(ima Du motion reklamu) , 156(kao što je pisano, ima nove tapecirunge), treći je jedan iz 2013. (33 ili 35 s novom reklamom).
Na 1B su 40,42 i jedan od 134-139 (zaboravio sam koji gbr.)
137 Mokošica-Lapad.
31 bi trebao biti Mokošica-Bolnica.
MAN SL222
MAN SL222

Broj postova : 71
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 18.08.2021

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 27 svi 2022 - 15:36

Voze shuttle i najmanje dva Crosswaya. Vidio ih u nekoliko navrata dva kod broda NORWEGIAN GEM. Zglobnog nisam vidio. Za brod AIDAblu shuttle se ne vozi.
Viđa li se električni MAN po gradu? Ja sam ga vidio u prolazu kratko samo prvi dan.

Jučer je na 1B bio i 135. Možda je još i danas.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sub 28 svi 2022 - 17:48

Danas kruzera nema, pa se ni shuttle ne vozi.

I dalje voze 135 (1B) i 136 (1A).
Gbr.202 je na 1A-1.

Gradonačelnik je, kako prenose portali, rekao u sklopu prezentacije električnog MANa da novih 18 autobusa stiže za dva, dva i pol mjeseca tako da oni slikani u Iveco tvornici definitivno ne bi trebali biti Libertasovi.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 ned 29 svi 2022 - 9:07

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Img_2040
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar ned 29 svi 2022 - 10:06

Je li to opet niskopodni na liniji 25? Jer ne vjerujem da da je na 25A (škola Cavtat).
Šteta što se ne vide puni nazivi službi na kojima su uposleni busevi. Prošli put kada je ta lista stavljena na forum vidjeli su se.

Možda se na 3A 153 pokvario zbog pretovarenosti? Ne znam čemu ta linija vozi samo ujutro. Ako treba, treba cijeli dan ili ne treba nikako. A znamo da najviše vozi zbog hotela pored kojeg je početno krajna stanica. Valjda hotel radi samo ujutro?
Ali od ove strukture Libertasa i sposobnog gradonačelnika više me ništa ne iznenađuje.

Gbr.68 provozio? Kako su uspjeli naći novo staklo u ovako kratko vrijeme? A MAN gbr.203 kažu još čeka staklo?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pon 30 svi 2022 - 9:19

Kako je 144 zalutao u Gradske?

A upravo dolazi kruzer BRILLIANCE OF THE SEAS. Ako se dobro sijećam Libertas za njega ranije nije vozio shuttle.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 31 svi 2022 - 8:04

Jučer Libertas nije vozio shuttle.
Jutros nešto prije 07;00 dolazio AEGEAN ODYSSEY. Ne sjećam se je li ove godine već dolazio. A pošto nije u spisku najava, neznam koja agencija ga opslužuje i da li će Libertas  voziti shuttle. Ali i to ćemo vidjeti kasnije.
Evo ponovo link na spisak najava da ga svaki put ne moramo tražiti u drugom topicu.
https://www.portdubrovnik.hr/uploads//Raspored%2001.05.-31.12.2022.pdf

Je li može biti gbr.185 na R-2? Susreo sam ga jutros prije 07:00 na ruti gdje obično u to doba susrećem 158. Bez upaljenog displeja i bez ikakve table. Ako je tako kakvo im je to rješenje? Poslati u špici na ispomoć autobus od sedamdesetak mjesta umjesto onog od devedesetak?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 uto 31 svi 2022 - 11:06

kriticar je napisao/la:
Je li može biti gbr.185 na R-2? Susreo sam ga jutros prije 07:00 na ruti gdje obično u to doba susrećem 158. Bez upaljenog displeja i bez ikakve table. Ako je tako kakvo im je to rješenje? Poslati u špici na ispomoć autobus od sedamdesetak mjesta umjesto onog od devedesetak?

Poslan jučer na službe 35/R-2 jer valjda nije bilo ništa drugo u rezervi. Dan prije je bio gbr. 93 pa je ostao negdje u kvaru. Trenutno imaju samo gbr. 144 koji bi mogao danas na svoju liniju.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 31 svi 2022 - 13:46

Pa zar R-2 vozi i nedjeljom i praznikom?
A veliki stručnjaci valjda sufliraju direktoru da imaju viška autobusa. Zato i on kao i prethodnik donose čudne odluke. Ima li uopće u Libertasu netko tko može sagledati pravo stanje i reći to direktoru? A da ga ovaj posluša? Ili i on mora slušati sveznajućeg?
Što će biti kada autobusi budu vozili još dva tri sata duže dnevno? I kada budu morali uvesti dodatne polaske.
Dubrovnik je grad sa najviše taksija u zemlji. Navodno ih tu radi preko 2000. Zašto? Zato što Libertas za 2 Eura(15kuna) nije u stanju pružiti kvalitetnu uslugu, već gužvu u autobusima za špica koje traju sve duže kako turista ima sve više.

A 93 više bez kondišna nije za linije. Kao što nisu ni SU220. Ali za njih treba osmisliti, objaviti i obavljati posebne vožnje, bilo povijesne, bilo turističke(kabrio ture). Koliko to Libertas može ozbiljno raditi? Mislim da bi tu kapala daleko veća lova neko što dolazi od vožnje shuttle servisa. Pogotovo što se vozi svakih dva tri dana, a ne svaki dan.
Ali gradonačelnik sve zna najbolje.

Nikako da shvate da se na Pošti Lapad može u jedinici vremena napuniti gradski autobus. Kolika je to jedinica određuje se po broju putnika. Ovako bez podataka rekao bi da je to deset minuta i tako bi i trebao polaziti autobus neovisno o liniji 6 koja se zna napuniti prije Pošte. Ali u Libertasu sustav daje egzaktne podatke.
Ista situacija je i sa Gružem gdje se na stanicama kod kolodvora, hotela Petka i pijace Gruž često bude putnika za pun autobus.
Zato bi ljeti i linija 1 Pile Kolodvor, ne Kantafig kako su u Libertasu pametni koristili jer i ne znaju što je je i gdje je Kantafig, trebala stalno voziti isto kao i linija 2 Pile Lapad Pošta. Nisu stari bili ludi kada su davno uspostavili baš te linije.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 uto 31 svi 2022 - 17:38

Evo 10-3 kreće ujutro. Vozit će gbr. 155. Samo neznam kad će gorivo natočit.

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) 16539910
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 31 svi 2022 - 18:49

Ovako Libertasove ideje koriste privatnici i nude Cabrio ture s kojima je Libertas na ovom prostoru bio prvi. Stari Skyliner bez krova neprestano vozi, A Cabrio sprintera čini mi se ima sve više. Zna ih se vidjeti po nekoliko u koloni punih turista. A Libertas svoje drži u garaži, vozači su doma na čekanju. Primaju umanjenu plaču. Vozeči kabrio zaradili bi barem punu. A plače nisu mjenjanje od 2013. Koliko ih je nagrizla inflacija, pogotovo u zadnje vrijeme?

A Libertas vozi shuttle. Viđen je gbr. 182, a možda i gbr.183. Nisam siguran jesam li ponovo vidio istog ili drugog. Jer tabla sa odrednicama prijevoza je čini mi se bila malo drugačije postavljena na ovom koga sam vidio kasnije, nego na 182. A nisam uspio razaznati gbr.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 31 svi 2022 - 18:56

MAN SU220 je napisao/la:Evo 10-3 kreće ujutro. Vozit će gbr. 155. Samo neznam kad će gorivo natočit.

https://i.servimg.com/u/f44/19/92/57/10/16539910.jpg
Naći će već vremena. Glavno da kreće, a bez goriva neće ići.
Kakva je situacija? Znaš li ima li puno turista u Župi i Cavtatu?
I kako su sada popunjeni autobusi linije 10 i 16? Ima li već potrebe za daljnim pojačanjima?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 1 lip 2022 - 6:24

Je li na 10-2 ostaje zglobni ili i tu ide solo? Jer 10-3 voziti će dio putnika koji su do sada koristili 10-2. A predugo im je čekati. Ali i dio sa 10-1. Oni kojima je u punu neparnu uru prerano iz Grada ili u parnu iz Cavtata pa će ići po ure kasnije.
Trebalo je jednostavno za početak staviti slijed od pola sata tj. četiri autobusa, možda solo u početku dok ne dođu još dva zglobna. Ili ostaviti jedan par zglobnih, a onda dodati i drugi po potrebi.
Trebalo bi barem još dva solo prebaciti u prigradske. Trebati će i za četvtu desetku i za drugu šešnaesticu. Valjda će ih brzo uvesti. Kako je krenulo moglo bi sezona biti jedna od jačih.
Hoće li Libertas to moći pratiti? Srećom  stižu novi autobusi, ali hoće li i imati tko voziti?
Tko zna kojim redom će stizati novi? Koji će biti prvi MAN ili IVECO?
A dobro će doći i jedni i drugi.  Da li bi ova garnitura nabavila išta da nije bilo financiranja EU? I tu su jedan krug, koji su Split i Rijeka obilato iskoristili, propustili gubeći vrijeme i pružajući Solarisu podršku u prijevari. Debelo neznanje ili pokušaj da se nešto ušićari za sebe? To mi nije jasno ni dan danas.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 1 lip 2022 - 8:17

U luci jutros čak tri kruzera. AEGEAN ODYSSEY je još od jučeer tu i očekujem da će lIBERTAS nastaviti i danas voziti shuttle za njega.
Druga dva su stigla jutros između 06:00 i 07:00. To su SEABOURN QUEST i ARTANIA. Po agencijama navedenim u najavi ne očekujem da Libertas vozi shuttle za njih.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 1 lip 2022 - 12:13

Na liniji 10 su 205 (zglobni IVECO), 202 (zglobni MAN) i 155(solo niskopodni MAN). 204 i 206 završili u garaži. Kvar?
Na liniji 1A ne voze zglobni.
Brod AEGEAN ODYSSEY je isplovio prije koji minut, a vidio sam i gbr.183 da vozi shuttle za njega.
Privatnici voze shuttle za barem jedan od preostala dva broda u luci.

Nisam  puno obračao pažnju na gradske autobuse, ali uspio sam vidjeti da vozači linije 6 na putu ka Pilama slabo vide desno od sebe zbog putnika koji stoje na prednjoj platformi. Gdje zbog sigurnosti ne bi trebali.
Dakle turista ima i koriste liniju 6 u većem broju. Dokad će Libertas voziti putnike kao da ih vozi u stočnom vagonu ne misleći na njihovu sigurnost?
Kakva je situacija kroz Župu vezano za liniju 10?

Dok sam sve ovo ispisao isplovljava i kruzer ARTANIA. Neuobičajeno kratko bio je u luci. Malo više od pet sati?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 sri 1 lip 2022 - 12:52

kriticar je napisao/la:Kakva je situacija kroz Župu vezano za liniju 10?

Ma ko uvijek, i da su tri solo na liniji 10 bilo bi dovoljno. Mislim da ne treba više pojačanja jer taman sad 16ka upada negdje između.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 1 lip 2022 - 16:03

Jutros je bio gbr.151 na R-2.
Gbr.152 je bio na liniji 23
Gbr.157 je bio na liniji 16
Gbr.150 je bio na 16A. Je li se to stanje pomalo normalizira?

Nego ovo mi je zanimljivo.
Otvaranje ponuda za portalnu osovinu za gbr.34
https://libertasdubrovnik.hr/ish/z0622.pdf
Te na temelju pristiglih ponuda odabir.
https://libertasdubrovnik.hr/ish/o0622.pdf

Kako ponuda Omega auto može biti jeftinija od ponude Hidromehanike koja je generalni zastupnik proizvođača osovine za Hrvatsku? I Omega auto tu osovinu mora kupiti samo od Hidromehanike. Ali eto izgleda da je i to moguće. Da stvar kupljena preko posrednika bude jeftinija nego kod zastupnika proizvođača.
Zašto zastupnik ne ponudi direktno krajnjem korisniku po istoj cijeni kao posredniku. Libertas ima trenutno 49 niskopodnih vozila i svi koriste portalnu osovinu istog proizvođača.
Vjerovatno i ovih osam novih koji skoro dolaze će imati osovine istog proizvođača.

Nadam se da će i gbr.34 uskoro u promet.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 1 lip 2022 - 16:37

MAN SU220 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:Kakva je situacija kroz Župu vezano za liniju 10?

Ma ko uvijek, i da su tri solo na liniji 10 bilo bi dovoljno. Mislim da ne treba više pojačanja jer taman sad 16ka upada negdje između.

Znači li to da turista baš i nema koliko ih je bilo 2019. tj. prije korone?
Ali zglobne koje je sveznajući navalio da se nabave moraju negdje zaposliti. Bilo bi ipak previše da stoje u garaži. Čuo sam da agencije baš ne vole zglobne na shuttle servisu jer im Lučka uprava naplaćuje ulazak u luku trostruko nego za solo autobus.

Možda samo na 10-1 zglobni, ipak za njega putnici se kupe sat vremena. Ali opet u 07:00 i 13:00 iz Cavtata ide 10-2, a treba dovesti putnike sa linija 25 i 27. Može li bus sa linije 11 to obaviti sam?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5973
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 39. 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.