Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

+6
gaspa
AMFan
NP-549
MAN SL222
MAN SU220
kriticar
10 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 39. Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar čet 2 lip 2022 - 18:10

Danas nema Libertasova shuttle prijevoza iako su u luci MARELLA EXPLORER 2 i MSC FANTASIA.

Zato danas na 10-1 vozi 206. Što li vozi na 10-2? Možda gbr.204? Jer MAN 202 vozi na 1A.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 čet 2 lip 2022 - 20:15

Gbr. 133 je registriran. Dobio opet iste DU-220-DV.
Gbr.115 će ubrzo biti sređen.
Danas sam vidio gbr. 156 na liniji 12 jer su i gbr. 175 i 176 povučeni sutra za shuttle za koji treba 7 autobusa. Neznam što su onda dali na liniju 11.
Gbr. 151 je večeras pošao na 35.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar čet 2 lip 2022 - 21:22

MAN SU220 je napisao/la:Gbr. 133 je registriran. Dobio opet iste DU-220-DV.
A što se tiče tablica valjda još važi korona propis da ih mogu zadržati iako autobus nije registriran duže od tri mjeseca.

MAN SU220 je napisao/la:Gbr.115 će ubrzo biti sređen.
Što rade na 115? Sređuju ga da može na školski prijevoz?

MAN SU220 je napisao/la:Danas sam vidio gbr. 156 na liniji 12 jer su i gbr. 175 i 176 povučeni sutra za shuttle za koji treba 7 autobusa. Neznam što su onda dali na liniju 11.
Sutra po najavi prvi put stiže i MEIN SCHIFF 5 u aražmanu agencije Guliver pa bi Libertas mogao voziti za njega. A čini mi se da je VIKING SEA već bio Libertasova mušterija. Je li to neće angažirati zglobne?
Smanjuje se broj MAN A21 iz 2009. u gradu, a povećava u prigradu. Čekam kad će netko vidjeti i 153, 154 i 159 na prigrafskim linijama. Možda je neki od njih.

MAN SU220 je napisao/la:. 151 je večeras pošao na 35.
Valjda je 158 u kvaru. Jučer je 151 bio na R-2. Ipak su ti autobusi stalno u pogonu već više od 13 godina.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar čet 2 lip 2022 - 22:04

Dolaze novi gradski. Šest C12 i dva C18. Dok nemam dvojbe da bi C18 trebali dobiti gbr. 207 i 208, za C12 nisam siguran.  Što mislite hoće li dobiti gbr. 1-6? ili će se nastaviti niz, započet sa A21 gbr. 31, i dobiti gbr. 56 - 61?
Ili možda bude neka treća opcija koja meni ne pada na pamet.
A sedam prigradskih LE mogli bi dobiti 187-193: Ja drugi slot sa sedam brojeva u nizu ne vidim.
A tri Otokara mogu uvaliti u bilo koji slot sa tri prazna mjesta.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by NP-549 pet 3 lip 2022 - 7:28

Osim zglobnih, ostalo sve je zrelo za renumeraciju.

Iako sam oduvijek bio pobornik toga da brojevi idu redom, moram priznat da puno lakše neke stvari funkcioniraju kada su serije istih vozila u nizu, a ne sve izmiješano.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2428
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 3 lip 2022 - 8:43

Dubrovnik je imao do 1970 brojeve u nizu. Onda su povlačenjem tramvaja tada novi MAN750 počeli sa gbr.1.
Negdje u drugoj polovici devedesetih izvršena je renumeracija ali na čudan način. Tako je tada najnoviji gradski autobus imao broj 5, a nastariji 6. Taj broj 5 još je u garaži i nadam se da odlazi u zamjenu za ove koji tek trebaju doći. Pričalo se  da je renumeracija obavljena da bi se uklonile rupe u nizu gbr.
Prigradski su dobijali i poslije 1970 brojeve iz prvotnog niza. započelo se sa gbr.82, jer je poduzeće dok se zvalo Tramvaj iskoristilo zaključno gbr.81. Libertas je do renumeracije u prigradskom nizu iskoristio gbr.200, a u gradskom gbr-64 do rata.
Onda su poslije rata 10 austrijskih polovnjaka nagriženih korozijom označili sa daljnih deset brojeva iz gradske kvote iako su autobusi biti u biti prigradski i tako uglavnom i korišteni. Jerr u ratu je uništeno , oteto ili oštećeno deset gradskih autobusa.
1996 tada novi SL222 dobili su brojeve 1-5 koje su zadržali i poslije renumeracije. A vrlo bruzo su stigle nove rupe jer Austrijski polovnjaci su počeli otkazivati. Dakle glavna svrha renumeracije se istopila već nakon godinu dvije tri od provedbe.
Navodno su renumeraciju idejno začeo i proveo uz ostale i danas jedan od glavnih u Libertasu. Osoba koja je realizirala mnogo ideja, ali malo koja se pokazala dobrom.  Jedan od bisera mu je linija 51, kao rješenje prijevoza turista iz Lapada. Drugi biser mu je razdruživanje tima vozača sa vozilom pa sada vozači ne brinu toliko o vozilima jer brinuo ne brinuo, sutra ga može dopasti sasvim drugi bus. A prije su oni koji su su dužili bus mjesecima znali unaprijed što ih čeka, koja smjena, a sada je i to podložno hirovima tog čovjeka. Da ne nabrajam sada druge stvari na koje se vozači žale već dugo.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 pet 3 lip 2022 - 9:30

kriticar je napisao/la: Što rade na 115? Sređuju ga da može na školski prijevoz?
Imo je sudar negdje na liniji 11 pa ga sređuju. Ali sad ne smije na školski prijevoz?
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 3 lip 2022 - 13:19

kriticar je napisao/la:
MAN SU220 je napisao/la:Danas sam vidio gbr. 156 na liniji 12 jer su i gbr. 175 i 176 povučeni sutra za shuttle za koji treba 7 autobusa. Neznam što su onda dali na liniju 11.
Sutra po najavi prvi put stiže i MEIN SCHIFF 5 u aražmanu agencije Guliver pa bi Libertas mogao voziti za njega. A čini mi se da je VIKING SEA već bio Libertasova mušterija. Je li to neće angažirati zglobne?
Smanjuje se broj MAN A21 iz 2009. u gradu, a povećava u prigradu. Čekam kad će netko vidjeti i 153, 154 i 159 na prigradskim linijama. Možda je neki od njih.
Dočekao sam. Na liniji 11 vozi gbr.154. A 153 "glumi" midi i vozi na liniji 3A. Zato 135 već danima opslužuje opterećenu 1B.
A brodovi su uredno stigli čak i prije vremena u najavi. I vozi se shuttle čak sa osam autobusa.
Voze zgloni MAN 203, zglobni iveco 205, tri crosswaya 182, 183 i 184, niskopodni A20 gbr.175 i 176. te visigo 171. Sad koji je za koji brod nisam uspio odgonetnuti jer je na tablama u autobusima ime broda otisnuto sitnim slovima.
Regio 174 je 01.06 otvorio liniju prema Kotoru, ali danas vozi za Kotor Crossway 185. Navodno je regio oštećen u Kotoru već prvi dan nepažnjom vozača.

Na linijama voze(barem oni koje sam vidio):
10 za Cavtat 206, 204 i 155.
Na 1A je 202. Nisam vidio pa ne znam jesu li popravili i 201.
Gbr.150 je na 16A.
Gbr.151 je na R-2/35.
Gbr.154 na liniji 11.
Gbr.186 je na službi 15. Dakle vozi i neke polaske linije 35.
Radi se punom parom. Ipak ima mogučnosti za dodatnim pojačanjima na linijama. Ali ima li i potrebe? Meni izgleda da u nekim trenucima ima i te kako.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SL222 pet 3 lip 2022 - 14:32

135 je već preko tjedan dana na 1B. Zar ne bi bilo logičnije na 3A staviti nekog Turquise ili Citibusa (pod uvjetom da su ispravni) ? Prošli put kad sam vidio 153 vozio je čak 3 putnika... Njega bi valjalo u prigrad prebaciti (ukoliko ima dovoljno gradskih rezervi).
MAN SL222
MAN SL222

Broj postova : 71
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 18.08.2021

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 3 lip 2022 - 15:22

Ili na 3A staviti nekog od 134-139. Dva bitna razloga. Ta serija ima dosta, po kubikaži i snazi, manji motor D08. I ostarjeli su. Svi ostali A21 imaju D20. I mlađi su. Koliko su stariji za intenzivna naprezanja? Jer ne bi bilo dobro da ih se više istovremeno ozbiljno pokvari.  
A ni Turkiza ni Citibusa nema dovoljno. Na 2A, 17, 20 mora MIDI jer solo ne može voziti.
3A, 9, 16A, 23A može voziti solo iako po broju putnika ne treba pa ga u nedostatku midi stavljaju. A onaj direktor prije je vratio Citibuse i dva Turkiza Interurbana bez adekvatne zamjene. A i Turkiz nije gradski autobus pa i nije baš prikladan za gradsku liniju. Eto kakve direktore sveznalica postavlja. Direktor je otišao, a sa posljedicama se mora nositi aktuelni. Još se toplo nadam da će ovaj aktuelni biti puno bolji. Sviđaju mi se neki njegovi potezi. Npr. uspostavljanje linije prema Kotoru koja je profitabilna. Onda i postupno vraćanje od bivšeg ukinutih linija i polazaka.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pet 3 lip 2022 - 16:51

MAN SU220 je napisao/la:
kriticar je napisao/la: Što rade na 115? Sređuju ga da može na školski prijevoz?
Imo je sudar negdje na liniji 11 pa ga sređuju. Ali sad ne smije na školski prijevoz?
Problem sa 111, 114 i 115 je u tome što imaju samo 46 mjesta za sjedenje. Svi ostali imaju 50, a djece ima dosta. Zato ni 92-96 valjda ne šalju već odavno na školski prijevoz. Za linije nisu, pa valjda i nisu popravljali teže kvarove na njima. To su moja razmišljanja, a pravu situaciju znaju samo oni u Libertasu.
Dakle u 115 treba dodati 4 mjesta za sjedanje umjesto platforme nasuprot izlaznim vratima kako je napravljeno sa gbr.113. A imaju li još u zalihama takvih ispravnih sjedišta? To ne znam.
Ne znam imaju li ta tri izvađenu licencu za prijevoz djece. Inaće pravno mogu voziti djecu autobusi bilo kog kapaciteta ako imaju urednu licencu za to. Zahtjevi naručitelja prijevoza za određenim kapacitetom su limitirajući faktor.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 sub 4 lip 2022 - 9:38

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Img_2041
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

borna likes this post

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by AMFan sub 4 lip 2022 - 14:24

MAN SU220 je napisao/la:Gbr. 133 je registriran. Dobio opet iste DU-220-DV.

Možda su mu fizički stavili iste pločice, ali registriran još nije jer još nije izašao na tehnički pregled.

AMFan

Broj postova : 80
Lokacija : Split
Registration date : 03.12.2011

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sub 4 lip 2022 - 17:39

Vidim za Kotor vozi služba 60. Je li to broj linije?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar ned 5 lip 2022 - 13:17

Danas nema kruzera u luci. Jučer je bila AZURA, ali Libertas nije vozio shuttle.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 ned 5 lip 2022 - 17:11

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Img_2042
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pon 6 lip 2022 - 8:28

Jutros nema kruzera. COSTA LUMINOSA je najavljena popodne. Ali mislim da Libertas neće voziti shuttle jer ne vozi ni za druge brodove ovog agenta.
Nego koja je služba 39 na kojoj vozi gbr. 147 i 180. Možda škola Slano?
Onda na službi 29 su 78 i 181. Je li jedna ima neki dodatak poput A i vozi djecu?
Gbr.31 i 127 imaju oznaku N. Mislim da je 31 na onoj službi gdje vozač iz kancelarije ima jedan polazak na Mokošica - Bolnica. Ali što onda vozi 127?
Službe 30 i 31 nemaju ni jedan polazak na liniji. Je li to voze samo đake?
Nije mi jasno zašto neku R službu vozi 37, službu MD vozi gbr 31 a 137 i 138 cjelodnevne gradske smjene. Zar nebi bilo logičnije da više voze noviji autobusi?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 pon 6 lip 2022 - 10:28

39A/1 i 39A/2 bi trebali bit škola Slano samo se ovdje na listi ne vidi cijela linija.

Znam da se nešto vozilo oko Dube konavoske sa kombijem a što neznam. Ima li gore kakva vojska ili nešto drugo?

Da službe 30 i 31 imaju samo polaske za školu Gruda i Cavtat.

Nije im danas ni bitno jeli vozis 37 ili 137, samo nek ima klimu a R-1, R-3, R-4 i tako održavaju službu 6-4 od 09:00 do 16:30.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar pon 6 lip 2022 - 16:29

Hvala.
Imaju četiri busa na liniji šest. Na zadnjoj listi su to 32, 33, 35 i 36. Jesu li to 6-1, 6-2, 6-3 i 6-4. Ili je jedan 6-5, a na 6-4 se s vozačima mjenjaju i vozila sa R službi?

Odlika pametnih ljudi je da uče na greškama. Zar je IQ odgovornih toliko nizak da nisu sve ove silne godine dokučili u čemu je problem? I kako ga riješiti? Ili ih nije briga što u špici vozači šestica ne vidi desno vanjsko ogledalo, pa i ništa drugo desno od sebe osim gomile putnika na prednjoj platformi na kojoj ne bi smjeli biti. A tu su jer su autobusi prepuni. Zna li novi direktor za njihove probleme i hoće li što poduzeti? Jer prometni odio Libertasa očito nema rješenje za to.
Treba voziti i naplačivati ondje gdje ima putnika.

I kruzer COSTA LUMINOSA je u luci i Libertas ne vozi shuttle.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by MAN SU220 pon 6 lip 2022 - 23:43

Gbr. 127 viđam da vozi za Josipovac. A četvrti bus na 6ici vozi samo subotom, nedjeljom i praznikom jer R-ovi voze radnim danom sa svojim busom.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 7 lip 2022 - 8:06

A tako to funkcionira na liniji 6. Nije li tu puno dvokratnih?
Na liniji 4 su i dalje samo dva busa?
Možeš li raspored šestice za vozače staviti? Ili rasporede R službi?

Oko 10:00 najavljen je dolazak CELEBRITY REFLECTION. Libertas je ranije za brodove ove kompanije vozio shuttle. Vidjeti ćemo kasnije hoće li i danas.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 7 lip 2022 - 9:31

Što će mijenjati Visigo gbr.172 na školskom prijevozu škole Orašac kada mu početkom slijedeće godine istekne leasing. Ne vjerujem da će zadržati Isuzu. Ali nisu još pokrenuli ništa da adekvatna zamjena stigne na vrijeme. S obzirom na rokove isporuke novih autobusa trebali su prije koji mjesec. Ili će opet nabavit kakvog polovnjaka?
Uglavnom vozila 111, 114 i sređeni 115 bi bili kandidati jer imaju manje od 50 sjedišta pa ne voze za škole u Konavlima i Župi. Neće trebati za linije jer će biti dovoljno Crosswaya LE za to.
U stvari možda i neće trebati zamjena jer ne znam kada ugovor sa Županijom istjeće za školski prijevoz. Možda do vraćanja Visiga istekne? Čini mi se da je zadnji spominjan odavno.
Ali pada mi na pamet da je Orašac administrativno Grad i da je možda ugovor sa Gradom. Više ne znam.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar uto 7 lip 2022 - 14:56

kriticar je napisao/la:
Oko 10:00 najavljen je dolazak CELEBRITY REFLECTION. Libertas je ranije za brodove ove kompanije vozio shuttle. Vidjeti ćemo kasnije hoće li i danas.

Brod je došao. Bio sam više od pola sata uz rutu kuda bi trebali proći shuttle. Ali nisam vidio ni jedan Libertasov bus na tom zadatku.

Kad sam htio poslati post nestalo je struje, I to izgleda u cijelom gradu. Sada već to traje. Eto koliko smo zreli za eletrifikaciju bilo čega, pogotovo prometa. Da se tako nešto dogodi u dvadeset prvom stoljeću izgleda moža samo u Dubrovniku. Tako je kad javne firme vode uhljebi.
Svaka čast presjedniku države koji se usudi glasno reći ono što što mnogi misle o političarima u Hrvatskoj. HDZ izgleda podržava samo projekte od kojih oni mogu imati koristi bez obzira koliko će to koristiti javnosti.
Jer očito je da Hrvatska struje nema dovoljno.
Došla struja nakon dvadesetak minuta, možda i više. Laptop mi je izdržao na bateriji, srećom, iako sam ga prije nestanka struje trebao puniti.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

borna likes this post

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar sri 8 lip 2022 - 7:15

kriticar je napisao/la:
Nego koja je služba 39 na kojoj vozi gbr. 147 i 180. Možda škola Slano?

MAN SU220 je napisao/la:39A/1 i 39A/2 bi trebali bit škola Slano samo se ovdje na listi ne vidi cijela linija.

Nekad je linija 39 bila Dubrovnik Slano. Mislim da je zadnji na njoj vozio gbr.177. Još tamo prije 31 godinu.

A na 1A jutros voze 202 i 203. S tim da 202 nema upaljen prednji displej. Tabla linije 1A je u njemu već više od mjesec dana, ali displej (prednji) je uvijek radio.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by kriticar čet 9 lip 2022 - 8:48

Jučer je u portu bio brod MARELLA EXPLORER i shuttle se nije vozio.
Danas je stigao sistership MARELLA EXPLORER 2 kome je Dubrovnik homeport i shuttle se opet ne vozi.
Ali u najavi je VIKING SEA i tu bi Libertas mogao voziti shuttle. Barem ga je do sada za brodove kompanije Viking Ocean vozio. Iako je lokalna agencija koja servisira brod Jadroagent. Brod je trebao uploviti oko osam.

Na linijama sam jutros vidio na 1A 203, na 12 gbr.176, na MD službi 31. Vidio sam još neke, ali nisam zapamtio.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5972
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

LIBERTAS Dubrovnik (peti dio) - Page 2 Empty Re: LIBERTAS Dubrovnik (peti dio)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 39. Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.