Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

4 posters

Go down

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Empty Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

Postaj by Pfaff sri 2 oľu 2022 - 13:23

Obzirom da nam se uvaženi skeloplovac Gaspa sa svojim potočićima proširio i na temu zvanu "diskusija", a pretpostavljajući da sad pod prijetnjom sankcija više ni po tome ne smijemo prčkati, otvaram ovu temu kako bi ljubitelji skela i skelarenja imali mogućnost nešto primijetiti ili nadodati...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Empty Re: Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

Postaj by besposlenpop sri 2 oľu 2022 - 21:06

Primjetil sam ... al si nekak mislim da on nije. rolling on the floor
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1306
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Empty Re: Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

Postaj by Pfaff sri 2 oľu 2022 - 21:52

besposlenpop je napisao/la:Primjetil sam ... al si nekak mislim da on nije. rolling on the floor
Ili nas ignoriše?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Empty Re: Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

Postaj by borna sri 2 oľu 2022 - 21:57

Hmm ja sam uvjeren da je Gaspa to napravio zabunom, da nije ni primijetio da piše na krivom mjestu?
Uostalom to uvijek može prebaciti tamo gdje bi trebalo biti.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8938
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Empty Re: Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

Postaj by gaspa čet 3 oľu 2022 - 14:40

Nema zabune (osim što mi je netragom nestao jedan post ne suviše bitnog sadržaja). Ona dva zadnja posta su tamo because you (or someone else) asked for it. Glavna tema mora biti posložena zemljopisnim slijedom a ne konjićevim skokom. No, because you once more asked for it, daljnje nadopune će biti ostvarene izravnom intervencijom na postojećim postovima, ma gdje u temi oni bili. A glede opaske o mogućem pisanju u krivoj temi, to vrijedi i za ovaj post. Možda sam ga trebao staviti u temu Valja nama preko rijeke - diskusija o diskutiranim diskusijama kul

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3490
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama Empty Re: Valja nama preko rijeke - diskusija o diskusijama

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.