Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*00

+15
Damir
borna
Silver
Miha
sali
kico101
kiki273
seabral
Barney
5ar
LLeon
Narcis
gaspa
Pfaff
kobler
19 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

*00 - Page 4 Empty Je li moguće da ovakav WC čeka novinare u Sočiju?

Postaj by borna uto 4 vel 2014 - 14:30

Zimske olimpijske igre u Sočiju koje će se održati od 7. do 23. veljače biti će najskuplje Igre u povijesti s potrošenih više od 50 milijardi eura. No, iako najskuplje, ove Igre će obilježiti i neke bizarnosti
Nevjerojatnih 50 milijardi eura ruski su organizatori potrošili da bi svijet upamtio Soči i 22. po redu Zimske olimpijske igre. Nije se štedjelo na luksuzu u svakom obliku, sve je najmodernije tako da će sportaši uživati maksimalni luksuz.

Za razliku od sportaša i njihovih delegacija, novinarima u Sočiju nije namijenjen takav luksuz. Naime, službene fotografije pokazuju novinarski toalet u kojem su dvije toaletne školjke jedna pored druge i nisu uopće odvojene nekakvom pregradom. Znači, ako vas je natjerala nužda, možda će se morati dijeliti toalet s nekim. Fotografija ovakvog bizarnog toaleta se već ranije pojavila na društvenim mrežama, a sada je to obilježio i Reutersov fotograf.

Tako su se ruski organizatori potrudili da ni na toaletu ne budete sami. Osim ako nemate sreće.
*00 - Page 4 GetImage

*00 - Page 4 GetImage
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8921
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Zašto je opasan mirisni toaletni papir?

Postaj by borna uto 4 vel 2014 - 14:48

Kupaonica potpuno koordinirana u boji, uključujući boju pločica, ručnika te čak i toaletnog papira, bila je trend. Toaletni papir, po mogućnosti onaj koji miriši bio je 'must have' svakog trendi kućanstva. Međutim, danas toaletni papir u boji te onaj s mirisom valja izbjegavati u širokom luku. Jeste li se ikada pitali zašto?
Američka FDA 1987. uvela je revoluciju u kozmetičku industriju zabranom korištenja određenih boja i mirisa nakon što se na laboratorijskim životinjama primijetila češća pojava tumora nakon izlaganja tim određenim bojama i mirisima. Iako se tehnologija promijenila, još je prisutna velika zabrinutost po pitanju korištenja obojanog i mirisnog toaletnog papira, a evo i zašto.

Rak vrata maternice
FDA i Department of Health and Human Services 1987. zabranili su korištenje određenih bojila u proizvodnji toaletnog papira zbog povećanja rizika obolijevanja od raka vrata maternice kod laboratorijskih životinja. Pretpostavlja se kako neposredan utjecaj tih boja na ženske reproduktivne organe može rezultirati povećanjem rizika oblijevanja od raka vrata maternice.

Rektalni problemi
Korištenje obojanog i mirisnog toaletnog papira može dovesti do upale i svrbeži rektalnog područja. Osim toga, vrlo je dobra navika s vremena na vrijeme provjeriti izgled stolice kako bi se na vrijeme uočila moguća postojanost krvi u stolici. Obojani toaletni papir otežava uočavanja tih promjena.

Infekcije mokraćnog sustava
Obojani toaletni papir može biti izuzetno iritantan na vaginalnom području te se njegovo korištenje vrlo često navodi kao uzročnika infekcija mokraćnog sustava.
*00 - Page 4 GetImage
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8921
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by kiki273 čet 6 vel 2014 - 19:59

Ćenifa u Sočiju
*00 - Page 4 Wc

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Gost čet 6 vel 2014 - 20:37

To za ćik pauzu  kul ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by kiki273 čet 6 vel 2014 - 20:56

dida je napisao/la:
To za ćik pauzu  kul ?
Не знаю, питай Русе

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Gost čet 6 vel 2014 - 21:01

Nis' znal da znaš ruski  thinking  ...  kul 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by borna čet 6 vel 2014 - 21:05

On ima i Rucku tipkovnicu! grinko (nadam se da neimade i Kinecku iliti Japansku, nitko ga nebi radzumio)
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8921
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by kiki273 čet 6 vel 2014 - 21:39

可以和中國

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Gost čet 6 vel 2014 - 22:07

rolling on the floor lud od smijeha  (e jbga borna ... šta si tražio to si i dobio  grinko )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sri 26 vel 2014 - 13:53

Ćenifa-spin:

*00 - Page 4 SilkSoft

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by borna sri 5 oľu 2014 - 19:08

*00 - Page 4 Toilet1
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8921
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sri 5 oľu 2014 - 19:33

Isusbog, otkad ovo nisam vidio...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Narcis sri 5 oľu 2014 - 19:46


______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
*00 - Page 4 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  *00 - Page 4 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Gost sri 5 oľu 2014 - 20:42

Narcis je napisao/la:Fali još jedino USB port  rolling on the floor laugh 2 
Njega "spojiš" na User interface  rolling on the floor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff čet 6 oľu 2014 - 21:33

Navodno u Sarajevu (špranca po Sanaderu!):

*00 - Page 4 LavSign44

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Damir ned 6 tra 2014 - 16:27

Ufff kako dobra šolja za kvalitetan "iskip"... grinko 

Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff uto 27 sij 2015 - 12:29

Damir je napisao/la:Ufff kako dobra šolja za kvalitetan "iskip"... grinko 
A paj' ovo! Koja udobnost, još stolić za pivu i daljinski. Aaaaaah!

*00 - Page 4 LuxeCenifa

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Gost uto 27 sij 2015 - 13:00

Pfaff je napisao/la:
Damir je napisao/la:Ufff kako dobra šolja za kvalitetan "iskip"... grinko 
A paj' ovo! Koja udobnost, još stolić za pivu i daljinski. Aaaaaah!

*00 - Page 4 LuxeCenifa
Jedino što mogu reć na ovo ... a u p**ku m***rinu koja ćenifa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sub 4 tra 2015 - 18:00

*00 - Page 4 CenifaStaraSkola

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Ispovijest čistačice zagrebačkog javnog WC-a

Postaj by borna sub 5 ruj 2015 - 21:09

Zagreb se može pohvaliti iskreno bolesnim, agresivnim, perverznim ljudima, a može se podičiti i značajnim brojem pojedinaca koji ne znaju obaviti nuždu. Na prvoj liniji psiholoških, mentalnih i fizioloških izlučevina srećemo čistačicu Branku. Ženu koja po cijeni od 17 kuna na sat već godinama gleda, čisti i ne vjeruje za što su sve sposobni bilo domaći, bilo turisti. To je nešto o čemu uglavnom neće pričati unucima
Zagreb ima 22 besplatna javna WC-a. Tamo rade neki ljudi, većinom nevidljivi, većinom na nogama čitavih osam sati radnog vremena. Nemaju vremena pojesti gablec, nemaju vremena zapaliti cigaretu. Vrijeme koje imaju vrijedi 17 kuna po satu, što uključuje sve oblike uneređivanja, plus šarenu lepezu agresivnih i seksualnih ispada. Prilično očajna trgovina, uzevši u obzir da žene ne smiju primiti novac od klijenata, bez obzira na to što im je dan samoinicijativno. Nije čudo da natječaj za čistačice javih WC-a trajno stoji otvoren. Tko god želi skucati maksimalno 2400 kuna mjesečno u zamjenu za rukovanje stvarnim i simboličkim izmetom, može to učiniti već danas. Branka (stvarno ime poznato autoru), unatoč svemu, poprilično voli svoj posao. I poprilično ne voli grupe turista:

'Turisti su katastrofa. Kinezi, Japanci... ne možemo disati. Kada radiš na Trgu, na Kaptolu ili Dolcu, dođu ti odjednom dva, tri autobusa i u pola sata prođe 800 ljudi. Jako su neugodni. Ne puste vodu, dođu i sve ispovraćaju. Pred zrcalima se peru, briju, praktički kupaju. Nema što ne rade. Uzmu bocu pa se ispoljevaju. Mi moramo samo gledati i šutjeti. Na izlazu neki od njih žele ostaviti bakšiš, ali ih onda zaustave naši turistički vodiči i informiraju ih da ne moraju dati ništa jer su WC-i besplatni. Da se WC plaća, bilo bi drukčije.'

Nisu svi javni WC-i rođeni isti. Na karmičkom vrhu su oni na Miroševcu i Mirogoju. Tamo se daleko lakše radi, ljudi su skloniji istresti koju kunu čistačicama, u čemu prednjače stare zagrebačke gospođe, promet je neusporedivo manji i lišen masovnih turističkih ofenziva. Na dnu su Črnomerec, Dolac, Cesarčeva (kod Jelačićeva trga), Kaptol, Kvatrić. U Cesarčevoj dnevno prođu tri do četiri tisuće ljudi. Kaptol, Dolac po oko dvije tisuće. Ode po sto rola papira, non stop moraš brisati pod, neumorno pratiti tko je ušao a tko nije. Jer, ljudi uđu u kabinu pa ne izlaze. Ako nekog nema pola sata, kuca se na vrata.

Pita se je li sve u redu. Osim kad se u kabinu smjeste dva homoseksualca: 'Na Remizi su jednom ušla dva muškaraca i skinula se gola. Nisam znala što ću. Prepalo me i zaključala sam se u svoju sobicu dok ne odu.' Bilo je i inih pitoresknih momenata genitalnog tipa: 'Zove me neki čovjek, drži ruku u džepu. Mislim, dat će mi kunu, a kad ono izvadi spolovilo i veli - gospođo, ne mogu si pomoći, meni se na vas diže.' Jednom joj je čovjek u kolicima došao sa sladostrasnom ponudom od sto kuna u zamjenu za felacio. Mladi, veli Branka, često uđu zajedno u kabinu i počnu 'raditi ono': 'Dođem pa im govorim – djeco, ne smijete to raditi unutra. Uopće ne reagiraju dok ne obave svoje. Mi ne smijemo ništa napraviti. Onda mi kaže tip – pozovi samo policiju, onda tebe nema. Ništa, šutim dok to ne naprave.' I oprez, dame. Branka me informira kako su tipovi koji obilaze ženske WC-e i zure kroz donji prorez na vratima, još uvijek u opticaju.
Prelazimo na fiziološke akrobacije. Dakle, za informaciju ljudima koji su to naučili s dvije, tri godine - ima ekipe koja još uvijek isto radi: a) na poklopcu od školjke, b) stoječki na školjci, c) između dva pisoara, d) ne napravi ništa nego ukrade poklopac i obruč. Nepuštanje vode je izlišno isticati, a naša čistačica došla je do odokativnog zaključka da je to specijalnost Azijata. Posebno brutalna situacija bila je kad je cura obavljala stvar stojeći na obruču pa se poskliznula i polomila: 'Morali smo zvati Hitnu, bio je stvarno veliki nered unutra. Tražila sam joj nove hlače da se obuče.' Za jednog Kineza tražili su čitav komplet nove odjeće. Ukratko, rezime je da su domaći čistiji od stranaca, a žene čistije od muškaraca.

Što, naravno, ne priječi pripadnice nježnijeg spola da WC kabine koriste za presvlačenje u novu odjeću ili obuću. Neki ostave odjeću uguranu iza školjke. Neki dolaze pušiti. Po kabinama se zatiču rekviziti poput igala, kondoma, neurednih pelena, razbijenih čaša, skinutih hlača i cipela. Branki ništa od toga nije problem, ali ako otreseš mokre ruke u zrcalo ispred sebe, e onda si joj fakat zagorčao život: 'Taman operem sva ogledala i pet minuta kasnije dođe netko, opere ruke, ima tamo papir za brisanje ili sušilo, može ih otresti bilo gdje, ali ne, baš mora to napraviti ravno u zrcalo.'

Padam u napast zaključiti da javni WC-i nekom energetskom gravitacijom privlače sve mračno, ružno i neprobavljeno, ali Branka me razuvjerava. Na WC-u je upoznala svog recentnog udvarača: 'Sad sam u vezi. On je pravnik kojeg sam upoznala na radnom mjestu. Divio se kako su WC-i uredni, tako smo počeli priču. Pitao me na kraju jesam li za kavicu i našli smo se.' Naša čistačica pomaže i beskućnicima. Kaže, dođu se obrijati i presvući: 'Ako imamo Čarlija ili sapuna, damo im da se obriju. Oni su kulturni, nisu zločesti. Jednostavno nemaju kud. Često s njima podijelim gablec.' Radi i sto drugih stvari za koje nije plaćena. Smiruje ljude, sluša njihove životne priče, tješi ih. 'Često sam bila u zaostatku s poslom zbog toga, ali ne možeš nekome samo okrenuti leđa', veli.

Žena koja je plaćena 17 kuna na sat i ne može samoj sebi uvijek priuštiti gablec, ispričala je i ovo: 'Jednog dana mi je došao čovjek, rekla bih da je beskućnik, plače i kaže – mogu vas nešto zamoliti: ja bi trebao hitno 20 kuna. Vratit ću vam. Izvadim 20 kuna i dam mu. Ne morate mi vraćati, kažem. I prođe par mjeseci, već sam zaboravila na to, kad dolazi čovjek. U ruci nosi pola pečenog pileta, punu kutiju pomfrita i novčanicu od 20 kuna. Kaže mi da me tražio po svim WC-ima i nastavi – evo, sada se vi najedite, ja sam se tog dana najeo. Bio sam toliko gladan da nisam više mogao izdržati.'

'To su ljudske sudbine. Strašno sam osjetljiva na njih. Da čovjek može biti gladan, a nema što jesti. Otišla bih u minus samo da mu pomognem', kaže Branka. Mora ići. Iz nekog razloga voli svoj posao. Mislim da počinjem razumjeti.
Autor: Krešimir Dujmović / tportal.hr
*00 - Page 4 GetImage
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8921
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by kiki273 sri 9 ruj 2015 - 20:58

Ćenifa negdje na obali, nadam se ne Jadranskoj
*00 - Page 4 Enifa

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by inflameswetrust sri 9 ruj 2015 - 22:38

Ček malo...vi ozbiljno imate temu za WC-e???
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Pfaff sri 9 ruj 2015 - 23:30

inflameswetrust je napisao/la:Ček malo...vi ozbiljno imate temu za WC-e???
Kao što vidiš iz priloženog... ljutiti

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


*00 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by LLeon čet 10 ruj 2015 - 5:57

inflameswetrust je napisao/la:Ček malo...vi ozbiljno imate temu za WC-e???
Postoji li neki dobar razlog i argument protiv ove teme? icon_whoknows Razz

Evo jedne kineske ćenife. A i mene stisne kad ne treba. razočaranje Na kraju sam ipak potrpio do hotela. grinko Isprike, na zrnatoj fotki, ali bio je već sumrak, pa je automatika digla ISO broj, a stvarno nisam imao volje i želuca namještat postavke. Najprije sam skoro pao na dupe od smrada, a onda od čuđenja. Shocked Ukratko: kabine su ovi zidići na "L" cca. metar visine. Ima ih 5+5. Kroz svaki red kabina prolazi zajednički kanal i na kraju su 2 vodokotlića, svaki ispire svoj kanal. Ako nisi u prvoj kabini do vodokotlića, imaš dobre šanse da ti ispod nogu prođe "pošiljka" od susjeda iz prethodne kabine. lud od smijeha rolling on the floor

*00 - Page 4 DSC07605
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by inflameswetrust čet 10 ruj 2015 - 13:41

LLeon je napisao/la:
Postoji li neki dobar razlog i argument protiv ove teme? icon_whoknows Razz

Ne ne ne, samo dajte, fortsetzen!
inflameswetrust
inflameswetrust

Broj postova : 758
Age : 34
Lokacija : Požega-Osijek
Registration date : 24.10.2014

[Vrh] Go down

*00 - Page 4 Empty Re: *00

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.