Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko želi zaraditi na Trainzu?!

2 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Tko želi zaraditi na Trainzu?! Empty Tko želi zaraditi na Trainzu?!

Postaj by Thommo uto 21 tra 2009 - 23:09

Jedan modelar iz USA želio bi svoju maketu prebaciti u Trainz! Za pomoć nudi svoje proizvode, ili novac. mrgreen

http://model-railroad-hobbyist.com/node/1051

Tko želi zaraditi na Trainzu?! Bronxmedium

Tko želi zaraditi na Trainzu?! Brp1_9
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Tko želi zaraditi na Trainzu?! Empty Re: Tko želi zaraditi na Trainzu?!

Postaj by Gost uto 21 tra 2009 - 23:26

Čuj, ima manijaka koji su spremni napraviti ovo kao dioramu ali po meni bi bilo ljepše napraviti ovo kao cijeli kolodvor. E a za to treba isto vremena pa skoro kao i za malu željeznicu. Jer bez veze je to radit na zero grounudu. To treba dići na pravu visinu, zgrade postavit u stvarnu situaciju koliko god se može ... mislim, posla k'o u priči. Nije to samo povuć tračnice i pustit vlak da vozi. Ako si u mogućnosti otiđi na Auranov forum i tamo baci malo oko na screenove što ljudi rade. Skoro kao realna situacija ali za to treba puuuuno vremena i strpljenja. Sjeti se da sam ja Rijeku radio ugrubo skoro 4 mjeseca! Pazi, ugrubo, bez sitnih prepoznatljivih detalja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tko želi zaraditi na Trainzu?! Empty Re: Tko želi zaraditi na Trainzu?!

Postaj by Barney sri 22 tra 2009 - 1:25

Hmm... ima tu uzasno puno posla, jer kao sto thomcro rece, nista ne vrijedi ako se ne napravi zaista realno. Znaci mora se imat sve podatke o zgradama, radiuse i duljine tracnica itd. Nije da se ne moze, ali to je posao od barem sest mjeseci, a rekao bih i godinu dana. Pritom treba biti jasno da se radi o poslu koji bi oduzeo dobar dio svakog radnog dana. Nije da ne bih probao, ali...

Olaksanje je doduse u tom sto se, obzirom da je mjesto u USA, svi podaci mogu naci na webu. Zelim srecu svakom tko se odluci...

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Tko želi zaraditi na Trainzu?! Empty Re: Tko želi zaraditi na Trainzu?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.