Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Željeznice na TV

+15
Marioo
KAPO
Vedran Zeman
Drempa
sali
ZlayoZg
Miha
Jean
Thommo
Narcis
Pfaff
Barney
Phalanx
novi_shef
fresher
19 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost pet 12 stu 2010 - 14:28

Bila i sinoć u isto vrijeme smiling devil

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Barney pet 12 stu 2010 - 19:38

Snima se, snima se, ali nesto mi ima premalo materijala o samoj zeljeznici. Ako me zanimaju krokodili ili veliki koralni greben onda radije gledam neke druge specijalizirane emisije. Sve si mislim da na kraju price izvadim samo dijelove koji govore o zeljeznici.

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost pet 12 stu 2010 - 20:25

Ja sve nekako brijem da to uopće ni ne snimim na DVD upravo iz razloga koje je Barney naveo. Previše ima neželjezničkog nego onog što bi me zanimalo!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost sub 20 stu 2010 - 9:53

Danas na klasikTV-u (uglavnom svi IPTV operateri u HR imaju taj program!!!) u 10.00 "Vlak u snijegu"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Barney sub 20 stu 2010 - 13:35

Problem je sto sam tvoju poruku vidio u 13:34 Crying or Very sad
A nemam ni taj kanal, k vragu...

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Narcis sub 20 stu 2010 - 18:07

Barney je napisao/la:Problem je sto sam tvoju poruku vidio u 13:34 Crying or Very sad
A nemam ni taj kanal, k vragu...

Barney
Na MAXTV-u je na kanalu 313, ja pokušao danas snimiti VLak u snijegu na DVD revorder..... Željeznice na TV - Page 10 541462 , kompletan kanal je kodiran. Embarassed

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Željeznice na TV - Page 10 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Željeznice na TV - Page 10 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost sub 20 stu 2010 - 19:00

Barney je napisao/la:Problem je sto sam tvoju poruku vidio u 13:34 Crying or Very sad
A nemam ni taj kanal, k vragu...

Barney
Ako s' na MAX-u treb'o bi imat. Kako je Narcis napisao, program je na 313 kanalu (istina ja sam ga odma' prebacio na 8-i)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Barney sub 20 stu 2010 - 19:29

thomcro je napisao/la:Ako s' na MAX-u treb'o bi imat. Kako je Narcis napisao, program je na 313 kanalu (istina ja sam ga odma' prebacio na 8-i)
Nisam na MAX-u nego na kabelskoj koja taj program nema odnosno nema ga u paketu na koji je moja stara pretplacena, a sto jos nisam mijenjao. Al' nema veze, potrazio sam ga na Googleu i vec je prvi link rijesio stvar Wink Torrent je bio vrlo brz, a kvaliteta je odlicna. Sve mi se cini da cu ga ipak morati potraziti u obliku originalnog DVD-a.

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by novi_shef ned 21 stu 2010 - 15:06

Ako nekom nije dosta Binbir Gece, evo vam Tren TV, kanal je o prometu, ali najviše o vlakovima:

http://wwitv.com/tv_channels/b4167.htm

novi_shef
Moderator
Moderator

Broj postova : 1216
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Barney čet 25 stu 2010 - 18:32

Za one koji mogu gledati Cinestar, danas u 21:00 je na programu "Death Train" koji se navodno ponesto bavi i vlakovima (ne samo zbog naslova) grinko Opis na IMDb-u nije bas previse apetitlich, ali tko zna... Question

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost uto 7 pro 2010 - 12:24

U noći sa četvrtka na petak, 09./10.12.2010. na drugom HTV-a, s početkom u 02:25, je film Ekspres pukovnika von Ryana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by kiki273 uto 7 pro 2010 - 19:51

Danas u 10:45 na HTV 2 bila je repriza emisije globalno sijelo, bila je priča o nosačima prtljage na Ri kolodvoru i vidjeli su se panoi DPŽ-a
grinko grinko grinko grinko grinko

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Narcis uto 7 pro 2010 - 20:00

Pa što ne reče prije.... Željeznice na TV - Page 10 490911 Željeznice na TV - Page 10 490911

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Željeznice na TV - Page 10 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Željeznice na TV - Page 10 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost čet 16 pro 2010 - 23:50

Sutra, petak 17.12.2010., na satelitskom programu MDR s početkom u 15.30 pa do 16.00 emisija za modelare "Uhr Auf schmaler Spur"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost ned 19 pro 2010 - 18:30

Film Unstoppable ...

Željeznice na TV - Page 10 0018ca34_medium

... upravo se "spušta" u računalo kul

*****
"Spustio" se i evo par screenića kul

Željeznice na TV - Page 10 Unstop10

*****
Film se može gledat i preko računala i preko kućnog DVD playera!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost uto 21 pro 2010 - 22:37

U četvrtak, 23.12., na satelitskom programu SWR (ASTRA 19.2 E) navečer je Die Lange Eisenbahn Nacht!!! program počinje jednosatnom emisijom Die romantischsten Eisenbahnstrecken i nastavlja se u ponoć emisijama Eisenbahn-Romantik-a i traje sve do 4.30 ujutro!!! Biti će prikazano ukupno 8 epizoda Eisenbahn-Romantik-a!!!

Tko (još) ima satelitsku antenu svakako preporučujem gledati! Ja ću (nadam se, ako ne zaćorim) sve i snimiti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost pet 24 pro 2010 - 2:26

Sinoć, u četvrtak, bilo je na satelitskom programu BR Alphi emisija Bahnorama-Volldampf im Winter. Emisija traje 45 minuta i u njoj su pokazane austrijske parnjače. Stvar je u tome što su to sve stare snimke i ima vrlo vrlo malo govora. Uglavnom samo zvuk lokomotiva kako voze. A kombinacije su razne: male, velike, uskotračne, normalnog kolosjeka, sa teretnim, sa putničkim, same, u zaprezi ...

Screenovi ...
Željeznice na TV - Page 10 Volldampf1

Željeznice na TV - Page 10 Volldampf2

Vrlo vjerovatno da među tim parnjačama ima i nekih sa naših prostora. Pogotovo među uskotračnima!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost pon 27 pro 2010 - 1:35

3.1.2011., satelitski program MDR, vrijeme početka 07:45, emisija Voll-, Schmal- und auf kleiner Spur, trajanje 150 minuta!!!

Evo što piše u opisu emisije:
Gefühlsmäßig haben Freunde der großen- und kleinen Bahn viel gemeinsam. Eine meist grenzenlose Liebe zu allem, was sich auf der "großen" Schiene bewegt und eine detailgetreue Affinität zur "kleinen" Bahn: Modellen, Landschaften und Fahrplänen. In der langen Nacht der großen und kleinen Eisenbahn zeigt das MDR FERNSEHEN wie Freizeit- und echte Bahner ihrem Hobby frönen, wie die Eisenbahn Mitteldeutschland veränderte und die große Schienenwelt Einzug in Keller, Wohnungen und Hallen nahm, wie große Landschaften auf kleiner Fläche mit viel Liebe zum Detail nachempfunden wurden. Corina Pfrenzinger, die seit Jahresmitte 2010 die Sendung "Auf schmaler Spur" moderiert und Robby Mörre, der schon jahrelang das Modellbahnmagazin "Auf kleiner Spur" im MDR FERNSEHEN präsentiert, führen durch 150 Minuten voller Rad- und Schiene Romantik, auf der Voll, Schmal und der kleinen Spur.
*******
Ili prevedeno na hrvatski:
Emotivno, Prijatelji velikih i malih automobila imaju puno toga zajedničkog. najviše neograničene ljubavi za sve što se miče na "velike" željeznički i detaljni afinitet za "mali" auto: modeli, pejzaže i putne planove. U dugoj noći velike i male željezničke pokazuje MDR TELEVIZIJA, kao što su slobodno vrijeme i pravi radnici upuštati u njihovu hobi, kao i željeznički promijenio središnjoj Njemačkoj i uzeo veliki željeznički svijetu kreće u podrumu, apartmane i skladišta, i velike pejzaže u malom prostoru sa puno ljubavi su po uzoru na detalje. Corina Pfrenzinger da je od sredine-2010 programa "na uskom stazom" će biti moderiran i Robby Mörre, koji već godinama predstavio model željezničkih časopisa na niskim stazi "u vodstvo MDR televiziju 150 minuta za biciklizam i željezničkog romantiku, u cjelini, uske i mali trag.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by ZlayoZg čet 20 sij 2011 - 23:55

Iako je već možda kasno,al dobro...
Na HTV2 je u tijeku film "Ubojstvo u Orijent expressu".Traje do 0:45.
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Narcis pet 21 sij 2011 - 0:00

ZlayoZg je napisao/la:Iako je već možda kasno,al dobro...
Na HTV2 je u tijeku film "Ubojstvo u Orijent expressu".Traje do 0:45.
Hmmm Željeznice na TV - Page 10 477281 NovaTV, a repriza je u 04:25. Wink

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Željeznice na TV - Page 10 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Željeznice na TV - Page 10 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Vedran Zeman pet 21 sij 2011 - 3:11

Smeće film B produkcije, jednostavno nije vrijedan gledanja. sad
U originalu se film zove Death, Deceit & Destiny Aboard the Orient Express, ali neki pametnjaković ga je odlučio u prijevodu na hrvatski nazvati po Agatinoj uspješnici i to je jedina veza s njom.
Vedran Zeman
Vedran Zeman
Moderator
Moderator

Broj postova : 192
Age : 40
Lokacija : Kloštar Podravski
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost pet 18 vel 2011 - 15:20

Željeznice na TV - Page 10 8ht01a ... Željeznice na TV - Page 10 8ht02a ... Željeznice na TV - Page 10 8ht01a

atancjon ... atancjon ... pažnja ... pažnja


Modelari ...

... u nedjelju, 20.02.2011., na satelitskom programu SWR su dvije epizode Eisenbahn-romantika, jedna reprizna i jedna premjerna!

- 15:30 -> Eisenbahn-Romantik: Alpenglühen im Wunderland (o onoj velikoj maketi u Hamburgu!)

- 16:00 -> Eisenbahn-Romantik: Nürnberger Spielwarenmesse 2011 (reportaža o ovogodišnjem sajmu u Nürnberg-u)

Preporučujem da si snimite jer će bit praznik za oči kul !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by ZlayoZg pon 11 tra 2011 - 21:45

Tko ima mogućnosti gledati NeT televiziju:upravo počinje film Dvoboj za južnu prugu. yes
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost sub 7 svi 2011 - 14:49

Željeznice na TV - Page 10 8ht01a ... Željeznice na TV - Page 10 8ht02a ... Željeznice na TV - Page 10 8ht01a

Večeras velika "poslastica"!!! Oni koji imaju max-TV (ili neku drugu alternativu), na FTV-u sa početkom u 20.10 dokumentarac "Ćiro"

Trajanje oko sat vremena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Gost ned 8 svi 2011 - 8:54

Željeznice na TV - Page 10 8ht01a ... Željeznice na TV - Page 10 8ht02a ... Željeznice na TV - Page 10 8ht01a

atancjon ... atancjon ... pažnja ... pažnja


Ovaj put nije falš kul ...

... na satelitskom programu NDR ... u četvrtak, 12,05.2011. sa početkom u 15.15 i trajanjem do 16.00 i emisija iz serijala Mit dem Zug durch ...


... Mit dem Zug durch ... den Balkan

Emisija je posvećena putovanju "Orientexpress"-a od pariške Gare de l'Est preko Balkana do stambolskog Sirkeci-a

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Željeznice na TV - Page 10 Empty Re: Željeznice na TV

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.