Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

+3
gaspa
Pfaff
LLeon
7 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by milepaclo uto 7 ruj 2010 - 22:27

To se zove godišnji. Izvrsno i hvala na trudu. super2 super clap suuupeer maestro bravo icon jup icon pivo

milepaclo

Broj postova : 54
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by Jean sri 8 ruj 2010 - 1:41

E kad ja već ne mogu na pošteni ljetni godišnji, baš lijepo od tebe da si mi barem ovako preko foruma dočarao malo Zagorja i Dalmacije u ljetnim mjesecima. suuupeer icon jup

Jesi uslikao koju panoramsku? grinko

______________________________________
Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by LLeon sri 8 ruj 2010 - 19:14

Jean je napisao/la:Jesi uslikao koju panoramsku? grinko
sad Nije bilo vremena još i za to. To ostavljam tebi i tvojoj mašineriji. mrgreen
Na nekim kolodvorima sam se zadržao doslovno 3 minute i bio sam ograničen memorijom od 2 x 2 GB, a laptop ostao doma da ispraznim kartice.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by gaspa čet 9 ruj 2010 - 8:22

Al' ti je ograničenje... Pa na 2x2GB stane barem 1500 izvrsnih sika

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:20

gaspa je napisao/la:Al' ti je ograničenje... Pa na 2x2GB stane barem 1500 izvrsnih sika
Pa nije bijo sam na putu. Slikao je on još koješta (al' nije podijelio s nama sve slike...)

Ovo čitam svako toliko. Baš si to lijepo složio LL super2

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by LLeon pon 13 ruj 2010 - 19:43

gaspa je napisao/la:Kako znamo da Lleon voli biti koncizan i ne preopterećivati nas, nije se posebno osvrnuo na jedan datalj, a ja bih ga ipak istaknuo. Riječ je o čekaonici u Škabrnjama (službeno ime mjesta je Škabrnje, kako i piše na stanici, a u narodu se nekako uvriježilo Škabrnja)
Na cestovnom ulazu u mjesto piše Škabrnja, a na kolodvoru Škabrnje. Kad se oni sami ne mogu dogovorit, zašto bih se ja opterećivao takvim tričarijama. lud od smijeha


Pfaff je napisao/la:Pa nije bijo sam na putu. Slikao je on još koješta (al' nije podijelio s nama sve slike...)
Eto, lijepo vam je čovjek objasnio. Ostatak fotografija (koje su za javno prikazivanje) mrgreen , doduše neželjezničke tematike, se nalaze na mom FB profilu.

Pfaff je napisao/la:Ovo čitam svako toliko. Baš si to lijepo složio LL super2
Hvala Pfaff, kao i svima ostalima. thanks
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor - Page 2 Empty Re: Zagorsko- dalmatinski mix ili kako provesti idealan godišnji odmor

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.