Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

5 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:23

Kako su u posljednje vrijeme kontinentalci počeli provaljivati na istarsku prugu, odlučio sam još jednom napraviti cjelovito dokumentirani put od Rijeke do Pule. Da ostane budućim pokoljenjima dok mi nisu precipelcugarili sve istarske šinje Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Krepah

Započeo sam na riječkom kolodvoru pokušajem nabave odgovarajuće vozne isprave. Usput sam zamijetio originalno rješenje zaključavanja bočnih ulaznih vrata jer je brava koju je moj imenjak postavio prilikom gradnje riječkog kolodvora s vremenom malo oslabila.

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula137

Kartu nisam nabavio jer je jedina putnička blagajna bila privremeno zatvorena – djelatnica je, naime, otišla na Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Klopa. Stoga sam malo prošnjofao po peronu. Nigdje ničega osim beskrajnih kolona Easa s celuloznom oblovinom (tko je rekao da nemamo izvoznu privredu?)

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula138

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula139

Kartu sam nabavio (neću vas zamarati slikom), a onda sam se vratio na peron snimiti dolazak IC500 sveudilj se nadajući kako ću uspjeti napraviti 376 osrednju fotografiju žutke, ali brus – vlak iz Zagreba je dobrundao na I. peron, 1. kolosjek

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Th_LupoglavPula140

Tih je dizela sve više i polako se volens-nolens navikavam na zasvinjene kolosjeke (zbilja, zar ne postoji neka vrst pelene za ova čudesa koja očito stalno kaplju i cijede se?)

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula141

Evo za ljubitelje tekstura.

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula142

Uzgred, čujem da su ih već nekoliko upropastili na riječkoj pruzi?

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula143

U 10:30 putrpali smo se u HŽ-ov DMB za prvi odsječak putovanja do Lupoglava. Vrijeme je bilo cmocavo, olovni i teški oblaci visili su nad Kvarnerom, a sve se lijepilo od vlage. Bojim se da mi putovanje baš neće pružiti neku ugodu. No, vidjet ćemo – nada umire posljednja

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula146

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:23

Nada se pokazala dosta opravdanom. Izgleda da u slobodnoj i samostalnoj 'Rvackoj Ištrijani uvijek prođu malo bolje. U Lupoglavu je bilo suho

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula147

Ovi idu u Rijeku. Bijeg posljednjih omladinaca koji su do zadnjeg časa uživali u moru i suncu

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula148

Industrijski kolosjek? Neeee! Kofer Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) VidBudale

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula159

Održavatelji infrastrukture su marendali u kabini ove napravice

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula149

Pitao sam ih da li možda idu sanirati prugu prema Raši – rekli su da ne. Vrlo decidirano Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Mrgreen

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula150

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:23

Na zadnjem kolosjeku bila je parkirana velika kompozicija srbijanskih vagona s lamarinima iz Skopja za BU a scoio olivi što bi rekao moj prijatelj Franzi Blašković

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula151

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula152

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula153

Vagon je iz nekih prošlih, bratstvo-jedinstvenih vremena...

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula154

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula155

... a izgleda da je zreo za oporavak!

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula158

Veseljaci su u punom galopu odjurili prema Buzetu

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Th_LupoglavPula161

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:24

A mi ćemo s ovim papagajkom prema Puli. Nisan šal za ten, ali vlak 4707 za Pulu polazi iz Lupoglava. Oni koji idu iz Buzeta za Pulu moraju, dakle, krenuti ranije!

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula160

Dogovorio sam se s majstorom i pravodobno instalirao slikopisnozabilježbeno očvrsje u upravljačnici. Napokon ću (nadam se - ako ne bude kišilo, baterije ne zakažu, a memorijska kartica ne vrisne) uspjeti snimiti cijelu trasu u komadu.

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula162

Kad sam ju ugledao, spontano sam vrisnuo: "Neeee, tako nešto lijepo na HŽ-u još nisam vidio!". naša kondorica. Dopustila je da ju slikam samo pod uvjetom da ju slikam skupa s majstorom. Evo, tako sam i uštedio jednu sliku...

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula164

Krenuli smo. Nešto sitno kiši, ali izgleda da neće dalje od Huma kojemu se upravo približavamo. Lijevo je vijadukt Mrzlići na istarskom ipsilonu čije će cijene u skoroj budućnosti nadamo se, natjerati ljude da se opet okrenu željeznici!

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula165

Cerovlje. Cjelokupno osoblje nas je radosno dočekalo i ispratilo

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula166

A eto kako prva dionica pruge izgleda na filmu:

Film: Švedom od Lupoglava do Pule (Lupoglav - Borut)

Film: Švedom od Lupoglava do Pule (Borut - Pazin)

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:25

Ovu kuću u Pazinu uvijek slikam. Tu mi živi prijateljica (Portos: Bez primisli, molim!)

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula170

Majstor je dobro naložio...

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula169

... i časkom smo stigli do Svetog Petra u šumi

Film: Švedom od Lupoglava do Pule (Pazin - Sveti Petar u šumi)

U Sv. Peri su se iskrcala dva UK railfana koji su dmaho udarili slikavat'. Veselo smo si mahali Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Jup

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula172

Kondorica je u upravljačnicu donijela šljive kojima ju je obdario prometnik u Sv. Petru

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula173

Grickajući šljivice stigli smo i do Smoljanaca. Nadam se da još uvijek na tabli s ključevima imaju onu staru kartu od Rovinjke

Film: Švedom od Lupoglava do Pule (Sveti Petar u šumi - Smoljanci)

U Kanfanaru nam je dobavilo i kafu. Ovaj Šved ima i vagon-restoran Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Hehe Već mi dugo nije bilo ovako lijepo na vožnji vlakom.

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula175

Evo nas u Vodnjanu, a onda zamalo i u Puli. Bez trunke zakašnjenja.

Film: Švedom od Lupoglava do Pule (Smoljanci - Vodnjan)

Film: Švedom od Lupoglava do Pule (Vodnjan - Pula)

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:26

Po uspješno obavljenim radnim radacima zbog kojih me moj gazda i poslao u Pulu, krenuo sam natrag prema kolodvoru (dvajes' dekika oštrog hoda). Putem sam zapazio nešto o čemu nisam još vidio ništa na 4rumu (ili mi je promaklo?). Na korjenu velikog gata gdje pristaju trajekti, cruiseri i ostale mrc'ne, nalazila se nekoć okretaljka, a na gat je vodila pruga!

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula178

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula179

Znade li netko nešto više ili ima nedajbože kakijeh slika?

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula180

Iskliznica je otklopljena, a smeće među tračnicama svježe izbrazdano. Iz toga zaključujem da je pulskom rivom prošao vlak iz/za "Uljanik"

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula181

Na pulskom ranžirnom kolodvoru igraju se guranja vagona

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Th_LupoglavPula182

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:26

Ovoga sleda sam se pravodobno uvaljao u Šveda prije nego su navalili učenici. Škola je upravo počela pa je u ovom vlaku (4708) vrlo živopisno.
Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Kilroy2
"Štacion" was here

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula184

Najveći broj đaka-putnika iskrcava se na potezu do Pazina

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula185

Promiču istarski krajolici osvježeni nedavnim kišama

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Th_LupoglavPula191

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula187

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula189

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula190

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula192

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula193

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 13:27

Slava tebi, Pazin-grade!

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula194

Bok, Slavice!

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula195

Smjena putnika u Pazinu

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula197

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula198

Ako je suditi po ovim slikama, putnički promet na istarskoj pruzi ima budućnost

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula199

Ajmo dalje...

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) LupoglavPula202

I tako sam se opet jednom vratio kući iz Istre...
Pozdrav

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Gost sub 11 ruj 2010 - 14:25

clap suuupeer clap

Al' ček malo, ček ... kako tako naprasno odjednom kraj hm !? Šta nisi đir počel u Lupoglavu? Kako odjednom kraj u Pazinu icon_whoknows thinking ? A da nisi otišal u onu kuću u Pazinu koju stalno slikavaš mrgreen ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 15:07

tomo je napisao/la:Al' ček malo, ček ... kako tako naprasno odjednom kraj hm !? Šta nisi đir počel u Lupoglavu? Kako odjednom kraj u Pazinu icon_whoknows thinking ? A da nisi otišal u onu kuću u Pazinu koju stalno slikavaš mrgreen ?
Nećeš verovat' ma san zaspal u vlaku, a pokla mi se u Lupoglavu više ni dalo niš...
A osim toga, đir san počel u Rijeki rolling on the floor

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Gost sub 11 ruj 2010 - 15:33

Pfaff je napisao/la:Nećeš verovat' ma ...
happy ... nono
Pfaff je napisao/la:... A osim toga, đir san počel u Rijeki rolling on the floor
Embarassed ,mea culpa, mea culpa mrgreen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by kobler sub 11 ruj 2010 - 19:57

Nije od presudnog značaja, ali zgodno je znati da kod odlaska svakog vlaka, ovaj barba na slici, kad na palentu okrene sve što treba, skače na ovo službeno vozilo na slici i juri tamo gdje pruga prelazi cestu (označeno žutim krugom), kako bi ručno prebacio i tu skretnicu. Svaki puta, svaki vlak za Lupoglav. Nazdravlje.
Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Slika0356hf2

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav - Rijeka) ... smiling devil
kobler
kobler

Broj postova : 472
Age : 71
Lokacija : Rijeka
Registration date : 03.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff sub 11 ruj 2010 - 20:11

Vidiš, to nisam znao, ali me ta skretnica nasred mosta oduvijek oduševljavala.

Hvala za info yes

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by kobler sub 11 ruj 2010 - 20:15

A ja neznam ni kam to vrit vodi tj. jedno je za Lupoglav, ali drugo? Objašnjenje palente čuo iz usta dotičnog, a onda i objašnjenje jurenja na biciklu, kad se vratio. Zaboravio ga pitati za šta je ovo drugo (Puris?).

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav - Rijeka) ... smiling devil
kobler
kobler

Broj postova : 472
Age : 71
Lokacija : Rijeka
Registration date : 03.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Jean sub 11 ruj 2010 - 21:50

Pfaff je napisao/la:Po uspješno obavljenim radnim radacima zbog kojih me moj gazda i poslao u Pulu, krenuo sam natrag prema kolodvoru (dvajes' dekika oštrog hoda). Putem sam zapazio nešto o čemu nisam još vidio ništa na 4rumu (ili mi je promaklo?). Na korjenu velikog gata gdje pristaju trajekti, cruiseri i ostale mrc'ne, nalazila se nekoć okretaljka, a na gat je vodila pruga!

Jel to onaj isti odsječak kolosijeka na čijem je kraju fast food?

Pogleč:
https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com/putopisi-i-reportaze-f1/po-istri-zgorun-zdolun-i-okolo-puno-slika-revisited-t1453.htm#16132

______________________________________
Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff ned 12 ruj 2010 - 2:49

Jean je napisao/la:Jel to onaj isti odsječak kolosijeka na čijem je kraju fast food?
Je!
Nebrojeno puta sam prolazio tuda i nikad nisam uočio onu zaasfaltiranu kružnu rupu...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by LLeon pon 13 ruj 2010 - 19:32

Bravo, bravo!!! bravo icon jup

Pronašao sam večerašnju zabavu. Slušalice na glavu, uključit jubito channel i krenut na putovanje od Lupoglava do Pule. mrgreen super2
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Pfaff pon 13 ruj 2010 - 20:48

LLeon je napisao/la:Pronašao sam večerašnju zabavu. Slušalice na glavu, uključit jubito channel i krenut na putovanje od Lupoglava do Pule. mrgreen super2
Trebat će Ti i usporedni rječnik 'Rvacko - Labinjonskog yes

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11160
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Narcis sri 15 ruj 2010 - 8:21

Pfaff je napisao/la:Trebat će Ti i usporedni rječnik 'Rvacko - Labinjonskog yes
autor je Marijan Milevoj:'Gonan po nase'... mrgreen
Inače Pfaff sve pohvale za ovaj videopis. super2

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente) Empty Re: Cjelovit filmski zapis vožnje od Lupoglava do Pule (napokon und finalmente)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.