Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker...

2 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... Empty Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker...

Postaj by Pfaff uto 27 ruj 2016 - 19:28

Konačno sam nakon dugo vremena isplivao iz gužve u podroomu koji je elegantnim zahvatom (smanjenjem ulaznih vrata nakon zamjene stolarije) definitivno izgubio funkciju garaže (Talijani bi rekli autospreme). Sve još nije sasvim u funkciji jer se k'o gladni na zahod nakanjujemo napraviti garažu pa ću onda iz prostora izbaciti sve pile, kosiliice, grtalice, budake, grablje, opremu za auto, peke, kotliće, metle, luftmadrace, ležaljke itsl. Ali, konture se već naziru...

Za početak, evo par slikica mojeg podrooma/radione (špaker uključen!)

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... MojaRadiona1

Poneki stari kuhinjski element s ladicama nađe azil kod mene. Ja obožavam ladice, to je najbolji način slaganja stvari

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... MojaRadiona2

Sjeverni kut. Ovo će se sve maknuti kad konačno sastavim garažu pa ću onda u tom prostoru vjerovatnu nešto maketariti

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... MojaRadiona3

SM der Špaker! Da nema njega, sezona radova bi bila kratka. Danas sam ga naložio i među ostalim, natrpao u njega nešto karbuna kojeg sam pobrao na Učki kad su s njim ložili onu magyarsku lokomotivicu kad su snimali Vinetuja. Baš je lijepo dišalo po lokomotivi

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... MojaRadiona4

Istočni kut. Prostor za fine radove

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... MojaRadiona5

Ovoga sam napravio - imao sam samo ladice, ostalo je strunulo

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... MojaRadiona6

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11136
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... Empty Re: Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker...

Postaj by borna uto 27 ruj 2016 - 19:43

Lijepo i prostrano, te (započetak) dobro složeno!
Tu bi se mogla napraviti lijepa maketa "na policama" u obliku visokog slova U (nemojte to poistovjetiti sa svjetonazorom).
Lijevo na početku bi bilo okretište širine 90-100 cm a uz lijevi zid, ravno i desni do slijedećeg okretišta bi maketa mogla biti širine od 40
do 60 cm (kako na kojem mjestu) tako da bude unutar postojećih polica/stalaža.
Obzirom na uzrast domaćina može biti i na visini od 100 cm.npr. tako da ne smeta možebitnim radovima ispod?
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8889
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... Empty Re: Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker...

Postaj by Pfaff uto 27 ruj 2016 - 20:10

One stelaže u dnu idu dolje, a krama se seli u garažu tako da će mi lijevi i stražnji zid ostati slobodni. Dalje ću vidjeti. Police na desnoj strani su špajza tako da to ne mogu blokirati.
U svakom slučaju, kad počnem s koncipiranjem koncepcije, posavjetovat ću se s mudrijima od sebe (a ima ih, fala bogu, samo se slabo glasaju!)

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11136
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker... Empty Re: Radovi u mojoj radionici, moji modeli, moj špaker...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.