Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što me (ne) ljuti u prometu

+3
portos
besposlenpop
gaspa
7 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by besposlenpop sri 16 stu 2022 - 21:45

Moji problemi sa HaPeom su jedino zbog maraka, koje prodaju isključivo u poštama. Rijetko mi trebaju, al zakaj ih onda nemrem kupit na bilo kojem kiosku, automatu, pekari, mljekarstvu ...? Bar smo u tome nekad bili tri koplja ispred trulog Zapada!

To kad mi stignu računi me boli papak, više mi niko ne piše razglednice, još manje ljubavna pisma, pa mi je svejedno kad i nekaj slično stigne.
A ono u čemu su dobri je dostava paketa (jel se ono zove HP Express?) super2

Ah da, smetaju me šoferi Overseas Expressa, voze one kombije ko taksisti. ljut
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna čet 17 stu 2022 - 8:37

Jučer navečer pročitah jedan jutarnjem u čiji me kraj pomalo užasnuo:
Naravno u onaj neizračunljivi dio ide reklama koju će dobiti Zagreb, jer u filmu hrvatska metropola nije kulisa koja glumi neki drugi grad već se radnja filma odvija baš u Zagrebu. Uz to svaka filmska produkcija koja iz Hrvatske ode zadovoljna automatski postaje referenca za novu, što se najbolje vidi na primjeru Dubrovnika koji je nakon ‘Game of Thrones‘ postao kulisa za ‘Star Wars‘, ‘Robina Hooda‘ i mnoge druge filmove.
Jel to već najava da će biti idućih godina još više sličnih snimanja?
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 26909589
Kao da nam nije dosta prometnih cirkusa radi posjeta državnika?
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 26909571
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

gaspa likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by gaspa čet 17 stu 2022 - 13:01

besposlenpop je napisao/la:Moji problemi sa HaPeom su jedino zbog maraka, koje prodaju isključivo u poštama. Rijetko mi trebaju, al zakaj ih onda nemrem kupit na bilo kojem kiosku, automatu, pekari, mljekarstvu ...? Bar smo u tome nekad bili tri koplja ispred trulog Zapada!
Ne znam je li to zbog češće izmjene cijena (koliko mi se čini, cijene poštarine se ne mijenjaju tako često) ili se marke slabo prodaju pa trgovci ne žele stvarati zalihe (a platiti ih unaprijed). A sad ni HP više ne označava cijenu na marki već su one obilježene slovima. Očito jedna tiskarska naklada traje puno duže nego jedinična cijena tiskane marke pa je u slovu (A za pismovne pošiljke do 50 g, pa vrijedi li A 3 kn ili više - svejedno je, platiš po u tom trenu aktualnom cjeniku, iako - stvoriš li zalihu, A ostaje A, bez obzira na novu cijenu)

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff čet 17 stu 2022 - 13:16

gaspa je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Moji problemi sa HaPeom su jedino zbog maraka, koje prodaju isključivo u poštama. Rijetko mi trebaju, al zakaj ih onda nemrem kupit na bilo kojem kiosku, automatu, pekari, mljekarstvu ...? Bar smo u tome nekad bili tri koplja ispred trulog Zapada!
Ne znam je li to zbog češće izmjene cijena (koliko mi se čini, cijene poštarine se ne mijenjaju tako često) ili se marke slabo prodaju pa trgovci ne žele stvarati zalihe (a platiti ih unaprijed). A sad ni HP više ne označava cijenu na marki već su one obilježene slovima. Očito jedna tiskarska naklada traje puno duže nego jedinična cijena tiskane marke pa je u slovu (A za pismovne pošiljke do 50 g, pa vrijedi li A 3 kn ili više - svejedno je, platiš po u tom trenu aktualnom cjeniku, iako - stvoriš li zalihu, A ostaje A, bez obzira na novu cijenu)
B je za inozemstvo (Jevropu). Osim Slovenije koja iz meni nepoznatih i nedokučivih razloga uvijek ide kao C (zato ne pišem nikome u Sloveniji!)

Da, nekoć su te cijene bile stabilne. Još imam negdje na tavanu drvenu kutijicu za marke. Imala je to svaka građanska kuća. Povremeno bi se nadopunila zaliha. I točno se znalo koliko košta pismo, a koliko ekspres-preporučeno pismo. Nalijepio si markice, napisao na kuvertu "Ekspres-preporučeno" i stvar je stigla ekspres-preporučeno. Bez ispisivanja kojekakvih ceduljica i fiskalnih računa. Jer markica je per ipsum zapravo račun tj. gotovina. Zato je bila posebna svinjarija kad su ukinuli taksenjače, a onda je Fina (naša voljena) naplaćivala proviziju kad si vraćao marke.
A da ne velim da su poštanski sandučići (vulgo: uložnice) visile na svakom trećem uglu. U mojoj općini ima jedna jedina uložnica - na zgradi Pošte smiling devil grinko

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

besposlenpop likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff čet 17 stu 2022 - 13:21

Nestrpljivo čekam da se Stanley oglasi!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna čet 17 stu 2022 - 13:51

Od kada je Stanley izašao na slobodu (mirovinu) sve je pošlo nizbrdo Evil or Very Mad
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff čet 17 stu 2022 - 14:06

borna je napisao/la:Od kada je Stanley izašao na slobodu (mirovinu) sve je pošlo nizbrdo Evil or Very Mad
Možemo i tako postaviti stvari iako sam mišljenja da je sve pošlo nizbrdo kad je Tito umro pa su se budale i kriminalci dofatili politike
Ali, no, pustimo sad i uživajmo u stvarima koje nas ljute u prometu!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by kriticar čet 17 stu 2022 - 18:05

besposlenpop je napisao/la:
A ono u čemu su dobri je dostava paketa (jel se ono zove HP Express?) super2
Moja iskustva s njima s drugačija. Očekujem pošiljku, ne tešku, max do 1Kg. Cijeli dan sam doma, a dostavljač HP EXpressa mi ostavi obavijest u sandučić. Ni ne pozvoni. Onda moram u njihov ured i još traže da platim što je pošiljka bila kod njih. Sitno, ali zbog njihove ljenosti ja trebam ići do njih i još platiti to zadovoljstvo. Brinu o mom zdravlju.
A zgrada u kojoj živim ima i lift.

besposlenpop je napisao/la:
Ah da, smetaju me šoferi Overseas Expressa, voze one kombije ko taksisti. ljut
Nisu samo vozači Overseas, nego i ostalih Expressa i inih dostavljača. Ne bi trebalo izdvajati samo jednu kompaniju kada ih ima toliko. I svi se ponašaju bezobzirno kao da su sami u prometu.

A u mandatu gradonačelnika 2009-2017 uređivane su gradske ulice i na uštrb parkirnih mjesta pravljene su na nekim dionicama dvije trake. To bi bilo u redu da te dodatne trake nisu duge kojih stotinjak, dvjestotinjak metara i služe bezobzirnima za jurnjavu i pretjecanje. I onda guranje na silu u natrag u kolonu. A dosta vozača ne zna ni voziti kroz dvije trake već vrludaju kao da se radi o jednoj. I to zbog vozila nepropisno zaustavljenih djelomično ili potpuno u jednoj od voznih traka. Ali ima i onih koji to rade bez nekog vidljivog razloga. I normalno ne pale žmigavac.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5989
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty DIJELOVI GRADA POTPUNO BLOKIRANI

Postaj by borna ned 11 pro 2022 - 10:42

Uskoro počinje velika utrka u Zagrebu, evo što sve trebate znati
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Tramvaj-07102022-1024x695
U nedjelju 11. prosinca počinje velika atletska utrka “Zagreb Advent Run 2022”. Očekuje se da će trčati oko 3000 natjecatelja, a utrka se održava u dvije etape – na pet i deset kilometara.

Ono što je važno jest da će se zbog ove će se utrke već od jutra zatvoriti dio grada. Donosimo detalje što će sve i u koje doba dana biti zatvoreno te kako putovati gradom.

Za sav promet će se zatvoriti Ulica Izidora Kršnjavoga ispred hotela Westin od raskrižja s Kačićevom ulicom do raskrižja sa Savskom cestom i to od 8 do 14 sati.

Start utrke je u 12 sati, a trasa je za prvu etapu sljedeća:

START — Zagreb, Izidora Kršnjavog (kod hotela „Westin”) — Vukotinovićeva — Trg Marka Marulića — Žerjavićeva — Trg Kralja Petra Svačića — Baruna Trenka — Trg kralja Tomislava — Pavla Hatza — Kneza Mislava — Trg žrtava fašizma (južni, istočni sjeverni kolnik) — Račkog — Trg hrvatskih velikana — Draškovićeva — Trg Josipa Langa — Palmotićeva, Jurišićeva — Trg bana Josipa Jelačića — Ilica — Britanski trg — Kačićeva — CILJ: Izidora Kršnjavoga (kod hotela „Westin”).

Druga etapa na 10 kilometara imat će sljedeću trasu:
START — Zagreb, Izidora Kršnjavog (kod hotela „Westin”) — Baruna Trenka — Pavla Hatza — Kneza Mislava — Trg žrtava fašizma — Račkog — Trg hrvatskih velikana — Draškovićeva — Šoštarićeva — Trg Josipa Langa — Ribnjak — Medveščak — Ksaverska cesta — polukružni okret kod Jandrićeve ulice — Ksaverska cesta — Medveščak — Ribnjak — Trg Josipa Langa — Jurja Branjuga — Palmotićeva — Jurišićeva — Trg bana Josipa Jelačića — Ilica — Britanski trg — Kačićeva — CILJ: Izidora Kršnjavoga (kod hotela „Westin”).

Poptuna zabrana prometa

A za sva vozila promet će biti zatvoren od 11:50 do 13:30 na sljedećoj ruti:

Izidora Kršnjavog (kod hotela „Westin”) — Baruna Trenka — Pavla Hatza — Kneza Mislava — Trg žrtava fašizma — Račkog — Trg hrvatskih velikana — Draškovićeva — Šoštarićeva — Trg Josipa Langa — Ribnjak — Medveščak — Ksaverska cesta — polukružni okret kod Jandrićeve ulice — Ksaverska cesta — Medveščak — Ribnjak — Trg Josipa Langa — Jurja Branjuga — Palmotićeva — Jurišićeva — Trg bana Josipa Jelačića — Ilica — Britanski trg — Kačićeva — CILJ: Izidora Kršnjavoga (kod hotela „Westin”).

Obilazne ceste bez zabrana

Obilazne ceste na kojima neće biti ograničenja u prometu su sljedeće:

Tuškanac — Nazorova — Pantovčak — Hercegovačka — Vinogradska — Ilica,
– Remetska — Hermana Bolea — Bijenička — Voćarska — Srebrnjak — Vlaška, Miklaušićeva — Nova Ves — Vrančićeva — Jurjevska — Cmrok — Pantovčak- Ilica,
– Mihaljevac — Gračanska — Jazbina — Gojka Šuška,
– Zapadni kolodvor — Jagićeva — Jukićeva — Savska — Ulica grada Vukovara, Držićeva — Ulica grada Vukovara — Krapinska — Selska.

Iz Policijske uprave zagrebačke građane i sve vozače mole da tijekom navedenog perioda izbjegavaju dolazak vozilima u uže središte grada, ali i za razumijevanje i strpljenje. Konačno, apeliraju na poštivanje uputa policijskih službenika i redara, kao i privremeno postavljene prometne signalizacije.

Što s tramvajima?

Zbog utrke će od 11:15 do 13:30 biti obustavljen tramvajski promet Ilicom od Ulice Republike Austrije, preko Trga bana Josipa Jelačića, Jurišićevom i Ulicom Franje Račkog, Trgom žrtava fašizma i Zvonimirovom do Borongaja te Frankopanskom i Savskom do Vodnikove, zatim preko Zrinjevca, Draškovićevom i sve do Mihaljevca, kao i Vlaškom ulicom.

Tramvajske će linije prometovati izmijenjenim trasama prema sljedećem planu:

Linija 4: Savski most – Glavni kolodvor – Branimirova – Šubićeva – Dubec
Linija 6: Črnomerec – Ulica Republike Austnje – Vodnikova – Glavni kolodvor – Autobusni kolodvor – Središće
Linija 9: Ljubljanica – Savska – Glavni kolodvor – Branimirova – Šubićeva – Kvaternikov trg
Linija 11: Črnomerec – Ulica Republike Austrrje – Vodnikova – Glavni kolodvor – Branimirova – Šubićeva – Dubec
Linija 12: Ljubljanica – Savska – Ulica grada Vukovara – Držićeva – Šubićeva – Dubrava
Linija 13: Žitnjak – Ulica grada Vukovara – Savska – Vodnikova – Glavni kolodvor – Branimirova – Šubićeva – Kvaternikov trg
Linija 14: Savski most – Savska – Vodnikova – Glavni kolodvor – Branimirova – Šubićeva – Maksimir
Linija 17: Prečko – Savska – Vodnikova – Glavni kolodvor – Branimirova – Šubićeva – Dubrava

Autobusna linija 118 (Trg Mažuranića – Voltino) će od 8 do 14 sati prometovati skraćeno i to na relaciji od Voltinog do Ulice Božidara Adžije. Autobusi će sa stajališta u zoni Adžijine i Magazinske ulice polaziti pet minuta kasnije u odnosu na uobičajeni raspored, dok vremena polazaka autobusa iz Voltinog ostaju nepromijenjena.

Utrka ujedno onemogućuje prometovanje Veselog božićnog tramvaja koji će s vožnjama u nedjelju početi tek od 13:30, a nakon toga će prometovati prema uobičajenom rasporedu.

borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff ned 11 pro 2022 - 11:23

Ludo & nezaboravno!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by besposlenpop ned 11 pro 2022 - 12:07

Kretenizam.
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna ned 11 pro 2022 - 14:34

U gradu ima više veelikih parkova gdje se može napraviti utrke raznih dužina, Jarun je isto tako pogodan a ako
netko želi ravno može po savskom nasipu! Ali tada ih nitko ne bi vidio, ovako ih promatraju brojni "oduševljeni"
zagrepčani i turisti?
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by besposlenpop ned 11 pro 2022 - 14:46

borna je napisao/la:... ovako ih promatraju brojni "oduševljeni"
zagrepčani i turisti?
Mo'š mislit. kul
Nekad, u socijalističkom mraku se je trčal tradicionalni kros u Maksimirskoj šumi.
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna pon 12 pro 2022 - 9:28

Imamo novog manijaka u gradu:
Policijska uprava zagrebačka izvijestila je o slučaju višestrukog oštećivanja automobila na području Medveščaka.
Naime, pomahnitali počinitelj je u noći s četvrtka na petak, između 20 i 8 sati u Ulici Nike Grškovića uništavao sve pred osobom. Zasad nepoznatim predmetom je oštetio 30-ak automobila koje je potpuno izgrebao.
[url=https://www.zagreb.info/crna-kronika/strasno-divljastvo-u-zagrebu-po mahnitao-i-napadao-redom-automobile-unistio-ih-je-oko-30/475062/]zagreb.info[/url]
Prošlog vikenda je ponovo napravljena racija usmjerena na "brze i žestoke"
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Puz-1024x687
U noćnim satima s petka na subotu policijski službenici II postaje prometne policije Lučko stali su na kraj ilegalnih utrkama u Novom Zagrebu. Kako su iz policije priopćili, pojačano su postupali prema vozačima koji ”u dane vikenda krše prometne propise upravljajući tehnički neispravnim vozilima te narušavaju javni red i mir radnjama vozilom u zoni stambenih zgrada te sudjeluju u ‘utrkama’ na javnim prometnicama”.

U sklopu akcije, na meti su im bili vozači koji se ”neorganizirano okupljaju u zoni trgovačkog centra na području Novog Zagreba koji tijekom dolaska i odlaska s lokacije narušavaju mir građana stvaranjem buke ispušnim sustavima automobila i motocikala te proklizavanjem pogonskih kotača”.
Uhvatila je policija tako 18 vozila od kojih je sedam poslano na tehnički pregled i isključeno iz prometa
Sedam osobnih automobila je isključeno iz prometa zbog tehničke neispravnosti, dok su prilikom nadzora i utvrđena dva prekršaja upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola, jedan prekršaj zbog isteka prometna dozvole za više od 15 dana i jedan prekršaj zbog odbijanja testa na droge. zagreb.info
/Lako im je hvatata divlje na mjestu gdje se vole okupljati no dok noću i danju jurcaju gradom nitko im ne soli repove/
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by besposlenpop sub 17 pro 2022 - 17:01

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 768x768-42bcb76c-9d0c-11eb-86af-cedfb09875dd
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff and borna like this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna sub 17 pro 2022 - 17:06

Nismo se bunili jer bi po nalogu direktora svi osim čuvara/portira morali izaći van na doček, nakon toga nas
nitko ne bi mogao pohvatati da se vratimo na posao smiling devil
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

besposlenpop likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna pon 19 pro 2022 - 12:07

Danas sam morao otići po nešto do Mup-a u Heinzelovoj, u gradu je posvuda sve puno gmizećih automobila kao
svaki puta pred neki praznik
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 AL9nZEW6khi0aPTwvbzUSaCSl9P-2ozHvDIXqWoQeRgte2XlrY0kvbH9XfxSFh1WX2_4a4iweFYowynyc7w1on_fIfY1w5C1wHIWtHFSt6ZMfGM_0o_VBxKBZQYJZtqK5O9gm6XvSp4NjizfHcqI5rlEA-nZ6g=w1024-h576-no?authuser=0
Njihovo parkiralište je odavno premalo, okolo šeće jedna policajka i tjera one koji su zastali bliže ulazu
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 AL9nZEUZYDrYjtzsq9vPgpJxftYOsVn4DjF_XVLvskHhewFQTKZqzAhVdvGzdugu772eoJ5HHXYMp9orPlhGETJBEgkEvhA4BHDI2Yo-3gK7YSy_FpyjGSEcSz6A5dU8AED4-En6apzESSGwRPyr8IoSwdZqFg=w1024-h576-no?authuser=0
Uvijek puno očajnih polako kruži okolo u nadi da će naći prazno mjesto
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 AL9nZEVIr4zO8JVOozGhg3mRWuYZVwcEbhb5Autgd5DJ0w3noylT46e2BVXhxllnSa5NGaxk-sqabMa0hpQBYmUiea7xbLAH6u0fnVJLieFFIkecublKXOk9xVocdZy8-njrm0px94b3D0ghr01A3gaEf6K7Lg=w1024-h576-no?authuser=0
Na povratku sam vidio jednu prastaru reklamu Munje koja je nekim čudom opstala malo prije Vukovarske?
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 AL9nZEUyhSnBHPGnCGqLRmlaufixCdNVI4Io5tIG6Tj7a_FNlo5Zent7hncjcOzM5xmAaMm8XZcwl2B9rmlQ1IOfkHgcKs6IureX99iadKC7pcaEQR9jtLjy6hS_1n9v48pl7hRgy-a_pzdCxevyN1vHx2vPHQ=w1024-h693-no?authuser=0
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

Pfaff and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff pon 19 pro 2022 - 13:41

I, jesi našao parkiralište?

Problem s takvim institucijama, vrijedi i za banke, bolnice i slične jest da zaposlenici smatraju da imaju bogomdano pravo parkiranja u prvom redu partera. Klijenti nek' tabanaju.
Mladi, zdravi doktori su parkirani pred vratima, a bolesni ljudi hodaju parsto metara do ulaza...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna pon 19 pro 2022 - 13:50

Najmanje polovica parkiranih automobila pred Mup-om je od njihovih zaposlenika jer nema toliko ljudi koji čekaju na brojnim
šalterima koliko ima tomobila. Osim toga ta institucija je podaleko od tramvaja, doduše imade jedna linija busa koji vozi od
Kvatrića no malo ljudi znade za nju?
Pod jesen bi mogao dodati da je vrijeme u Zagrebu u najmanju ruku neugodno, maglovito i vlažno sa -2 C.
Neke bolnice imaju zasebna parkirališta za svoje doture no i ona nisu dovoljna što je dokaz da nam (im) je standard napredovao.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna sri 21 pro 2022 - 21:27

Da ne izmišljam novu temu evo lijepih slika iz Australije gdje su se dosjetili kako dobro uposliti grafitere:
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Barraba-cover-sized-1920w

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Kimba2-ee56b064-1920w
Posla imaju danima i još dobiju nagradu.
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Milbrulong+-+Visit+Lockhart+Shire+2-1920w

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 DJI_0395-1920w
Ako vam se dopada puno više je na linku
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by besposlenpop sub 31 pro 2022 - 20:08

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Img-2100
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 1302
Age : 65
Lokacija : Zagreb zapad
Registration date : 18.06.2021

Pfaff and borna like this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna ned 1 sij 2023 - 12:12

Nemam neku prigodniju temu pa ću ovdje:
Nočas se u Zagrebu pucalo kao sumanuto dobrih pola sata oko ponoći kao da smo u Ukrajini, badava im ukidanje vatrometa
kad je to daleko manja buka od petardi. U mojoj i okolnim ulicama centra nema puno stanovnika, pretežno su to stariji pa
mi nije jasno otkud toliko pucnjave? Čini mi se da je toga proteklih godina bilo manje, umjerenije....
....možda su budale slavile usputno i Šengen te Euro Evil or Very Mad
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

Pfaff likes this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff pon 2 sij 2023 - 12:18

Bio danas nadomiriti gorivo jerbo da će sjutra poskupiti, a ja sam škrt. Pišu mediji da su Petrol i još neki samovlasno digli cijene iznad vladinih pa sam otišao u INU. Zbilja

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 INA

Petrol je skuplji pa ćemo ih malo bojkotirati!

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 PETROL

Uzgred, plaćanje karticom ide normalno


______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Pfaff sri 18 sij 2023 - 17:56

Nepisivo mi ide na ganglije u TV serijama i filmovima kad lik doplovi autom na mesto zbivanja i vid' čuda - taman ga tamo čeka slobodno mjesto uz pločnik.
A ja se, jadan, pet puta vrtim u krug po kvartu i na kraju zaguram prometalo na neko polulegalno mjesto i onda se cijelo vrijeme pitam hoće li pandur doći uredovati mrgreen smiling devil

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

portos, borna and besposlenpop like this post

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by borna ned 22 sij 2023 - 14:52

Nekoliko puta godišnje (zimi) se dogodi da se poklope vikendi sa puno snijega na Medvednici pa onda nastane cirkus!
Danas je žičara radila ali sa jednim velikim minusom u početku!
Prisluškujem svoj radio Sljeme od jutra pa čujem....
Radila je samo jedna blagajna pa se zbog velikog interesa dugo čekalo, neki su se na radiju požalili da su čekali sat i pol?
Na kraju je sistem naplate karata pao pa su pustili slobodan ulaz na vožnju što ih je spasilo od veelikog nezadvoljstva.

Gore je opet bilo problema sa (pre)velikim brojem osobnih automobila koji naprosto nisu imali gdje normalno se parkirati.
Neki predlažu da se u takvim slučajevima ograniči broj automobila, kad se parkirališta napune da se zabrani ulazak?
Drugi kažu da bi trebalo uvesti naplatu za njihov ulazak preko takovih vikenda?

Još uvijek se dešava da neki nerazumni krenu na vrh bez zimskih guma pa obično već na pola puta zapnu. Takve bi policija
odmah na skretanju prema vrhu vraćati natrag.
Neki vozači su rekli da bi oni išli žičarom ali da je ona za brojniju porodicu preskupa, čak im je dolazak tramvajem pa
autobusom gore skuplji i dosta kompliciran radi gužve, nošenja sanjki i skija?
Gore je inače ujutro bilo 57 cm snijega a u centru 0
Slike iz jutarnjeg:
Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 M_27680949_340

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 27692247

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 27692243

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 27692955
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8922
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Što me (ne) ljuti u prometu - Page 4 Empty Re: Što me (ne) ljuti u prometu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.