Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje

2 posters

Go down

Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje Empty Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje

Postaj by klemenčič pon 24 kol 2009 - 12:32

Još kad sam puno putovao po bivšoj jugi sam se veoma rad vozio sa putničkim od Zagreba do Celja preko Kumrovca. Sad sam zasledijo, da takvih vozova nema više čak sam načuo, da je ta pruga sa HŽ ukinuta i da se čak na nekojim delovima i dmontira .

Ako ko ima više informacija molim da to napiše?

Kad je ukinut saobračaj na toj pruzi ?
Jeli je istina , da se ta pruga demontira ?
Jeli ima kakvih dogovora sa SŽ o ponovnom uvođenju saobračaja na toj pruzi ?
I ako ima neko neke slike sa hrvatske strane te pruge ?

klemenčič

Broj postova : 40
Lokacija : Laško
Registration date : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje Empty Re: Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje

Postaj by gaspa pon 24 kol 2009 - 13:10

Svega ima na ovom forumu, pa i te pruge, jer mi moramo svuda zabadati svoj nos mrgreen
https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com/putopisi-i-reportaze-f1/kako-se-kalio-eelik-t1657.htm

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3480
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje Empty Re: Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje

Postaj by klemenčič sub 3 lis 2009 - 18:13

Pre nekoliko dana sam imao priliku, da razgovaram sa nekim ljudima iz SŽ. Jer žele SŽ uraditi kapitalni remont pruge Zidani most-Dobova žele se dogovorit i dogovaraju se, da se uradi uređenje pruge Imeno-Kumrovec-Zaprešič kao zaobilazna pruga za teretne i međunarodne putničke vozove.
Po podacima je dogovor dostignut.

klemenčič

Broj postova : 40
Lokacija : Laško
Registration date : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje Empty Re: Pruga Zagreb - Kumrovec - Imeno - Grobelno - Celje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.