Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

+4
Narcis
Barney
kico101
kiki273
8 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Dali vas je posjetio ovaj čovjek?

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Vote_lcap12%Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Vote_rcap 12% 
[ 2 ]
Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Vote_lcap53%Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Vote_rcap 53% 
[ 9 ]
Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Vote_lcap35%Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Vote_rcap 35% 
[ 6 ]
 
Ukupno glasova : 17
 
 

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by kiki273 pet 30 lis 2009 - 12:00


______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by kico101 pet 30 lis 2009 - 12:11

Nekako mi ovo miriši na tipične američke bolesne marketinške fore. Previše gledaju petak 13-ti, a i noć vještica je sve bliže. mrgreen

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by Gost pet 30 lis 2009 - 12:36

Mislin da mi je to sused, i on je vas nekako takov, črno-bel rolling on the floor ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by Barney pet 30 lis 2009 - 14:38

Mislim da ga vidjam barem jednom tjedno, ako ne i cesce, ovisno o cesti koju odaberem za prolazak prema gradu... smiling devil

Treba uzeti u obzir da je "slika" ostavljena u psihijatrijskoj ordinaciji u SAD-u sto je gotovo 99% siguran razlog da se sve skupa moze glatko zaboraviti. Onih 1% sumnje sam ostavio tek toliko da se ne kaze da sam 100% bezvjeran. rolling on the floor

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by Narcis pet 30 lis 2009 - 19:59

Bedastoće, ništa drugo. smiling devil

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by ZlayoZg pet 30 lis 2009 - 21:04

Isti kao moj sused Štef iz susjednog dvorišća.Idem sad do njega da ga pitam jel to možda on.Šteeeeeeeeeeeeeeeeef!!! rolling on the floor lud od smijeha
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by nenek ned 1 stu 2009 - 12:56

Sanjao sam neku sličnu facu, ali poznam jednog s posla takvog, pa je možda to preneseno u san, odnosno noćnu moru. mad
nenek
nenek

Broj postova : 216
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by gaspa ned 1 stu 2009 - 13:32

Što bi sad tu trebalo biti čudno? Ili još gore - strašno? Kao tehničar i agnostik (koji voli dokazivati stvari) odgojen na prirodnim znanostima, jednostavno moram dopustiti i ovakav slučaj. Što mi uopće znamo o ovom svijetu i njegovim granicama? Što znamo o svijesti i njezinim granicama? Neću vas sad piliti s jednim, meni vrlo lijepim i zanimljivim dijelom matematike - teorijom ortogonalnih razvoja - ali kad se u to udubite, sruši vam se dobar dio poznatog svijeta. A ima još toga, recimo teorem izbora koji iz dvije iste kugle napravi četiri isto takve. I tako dalje, i tako dalje...

A koliko je u povijesti bilo zabluda proizašlih iz mišljenja da je trenutno znanje konačno i savršeno? Siroti Isaac Newton, kako je bio u zabludi da sve svršava s gravitacijom. Pa i Einstein je na neki način popušio, i njegova je teroija relativnosti tek jedan poseban slučaj kvantne teorije. I tako dalje, i tako dalje...

Pa onda nek se čovo javlja i dalje. I nek je dobrodošao.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3632
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by Miha ned 1 stu 2009 - 18:16

Ovo mi je susjed i mislim da mu je netko zlouporabio indentitet...
Miha
Miha

Broj postova : 576
Age : 34
Lokacija : grad Đakovo (Croatia)
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ??? Empty Re: Dali vas je posjetio ovaj ČOVIJEK ???

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.