Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bus Simulator 2008

5 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

Bus Simulator 2008 Empty Bus Simulator 2008

Postaj by Gost sub 29 oľu 2008 - 12:55

Pojavio se novi simulator! Više pogledajte na http://www.bussimulatorgame.com/ . Klikom na "Downloads" pri dnu se može skinuti Demo simulatora.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Dino sub 29 oľu 2008 - 13:34

Super

Idem skinuti sad clap

Dino

Broj postova : 4
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.03.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by tiki ned 30 oľu 2008 - 11:12

To sam skinuo jos odavno, no moj monitor je star i ne podrzava visoke rezolucije a ova igra podrzava samo tu jednu veliku rezoluciju Crying or Very sad

tiki

Broj postova : 52
Age : 43
Lokacija : Opatija
Registration date : 04.03.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Gost uto 1 tra 2008 - 23:21

Da, istina! Podržava dosta veliku rezoluciju i neće da radi na manjim rezolucijama. Šteta!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Dino ned 6 tra 2008 - 16:10

Odigrao sam demo, dobije se samo jedan zadatak u demu. Baš i nisam zadovoljan sa demom, mogli su barem staviti jos jednu misliju.

Dino

Broj postova : 4
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.03.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by tiki ned 6 tra 2008 - 18:45

thomcro je napisao/la:Da, istina! Podržava dosta veliku rezoluciju i neće da radi na manjim rezolucijama. Šteta!

Da bas steta. Gledao sam neke snimke na youtube i igra se ne cini losa. No ipak kako su je to lose napravili da se nemoze mijenjati rezolucija i jedini jezik je njemacki.

tiki

Broj postova : 52
Age : 43
Lokacija : Opatija
Registration date : 04.03.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by maky ned 18 svi 2008 - 0:35

Evo ljudi, tek sad vidim ovaj topic. Da se i ja osvrnem na ovu igru, koju imam od prvog dana njena izlaska.

Igra je najveće smeće koje postoji na tržištu igara. toliko je loša da gora ne može biti. katastrofa nad katastrofama, ne zaslužuje niti naziv arkada, a kamoli simulacija.

Vidite, ovo sam vam potanko objasnio igru i uljepšao izraze koliko god mogu.
Dakle, postavlja visoke grafičke zahtjeve, a za što? Grafika je kao iz igara prije 10 godina, no to je još najmanji problem. najgora je igriovost i ponašanje vozila. Idete sa zglobnjakom, i čim taknete tipku (imam ja i volan, kojeg igra ne podržava, jedina od milijun) za skrenut lijevo ili desno, autobus skreće ko bolid formule 1 sa maksimalno postavljenim aerodinamičnim postavkama. A raskrižja su tek priča za sebe, zglobnjakom uđere u raskrižje, napravite najveći mogući luk i umjesto da se na zglobu autobus savija, ono kao da mu je netko zavario sve to i ispada kao da vozite solo autobus od 18 metara i onda zadnjim krajem pokupite sve u blizini (i daljini). Vozni red se ne može držati da ga *beš! Voim ko Schumacher pa ne stignem. nekad na neke stanice stignem minutu i pol ranije pa moram čekati polazak, a nekad ne mogu stići nikako i stalno kasnim po 2 min. Zvuk je priča za sebe, isti u svih buseva i to neki glupi, jednolični. Unutrašnjost je ista za sve buseve i izgleda ko da je crtalo nek dijete iz vrtića.

Sve u svemu, 2 sata zabave, ako imate i toliko živaca da igrate. savjetujem da NE kupujete
maky
maky

Broj postova : 24
Age : 33
Lokacija : Split
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Gost ned 18 svi 2008 - 0:40

Ja skin'o Demo, instalir'o i đava ga odnio neće da radi jer traži nemoguće. Ma ćeš ti mene je*avat ... kako došlo tako još brže ošlo. Žali bože prometa koji sam napravio za skinut Demo!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Narcis ned 18 svi 2008 - 0:43

Nažalost, i ja sam imao slično iskustvo, kao što reče thomcro žali bože prometa, dakako uzaludno potrošenog. Crying or Very sad
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by tiki ned 8 lip 2008 - 12:17

Danas sam uspio natjerati monitor na vecu rezoluciju, ali opet ne. Treba joj i veliki refresh rate...
Baš da žali prometa

tiki

Broj postova : 52
Age : 43
Lokacija : Opatija
Registration date : 04.03.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Barney ned 8 lip 2008 - 20:47

maky je napisao/la:Igra je najveće smeće koje postoji na tržištu igara. toliko je loša da gora ne može biti. katastrofa nad katastrofama, ne zaslužuje niti naziv arkada, a kamoli simulacija.

Nisi u pravu. Ima i moze jos gore, a doticni dobitnik icon ser nagrade je Muehlsimulator tj. simulator voznje kamiona za odvoz smeca. Sama 3D simulacija i nije jos toliko zahtjevna koliko je zahtjevno sve oko nje. Te moras imat lovu tocno za kamion koji ti treba, te moras pazit na milijun i jednu sitnicu prije nego sto uopce izadjes na cestu. O.K. to za one tvrde ljubitelje preciznih simulacija nije ni tako lose, ali za nas koji bismo samo sjeli i vozili naprosto ide na zivce. I to temeljito.

Cekam nesto bolje...

Barney
Barney
Barney

Broj postova : 930
Lokacija : Zagreb
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Bus Simulator 2008 Empty Re: Bus Simulator 2008

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.