Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste l' vi oni što slikavate vlakove?

+7
Stjepan
Jean
leteči vlak
Pfaff
NP-549
DD
kiki273
11 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Empty Re: Jeste l' vi oni što slikavate vlakove?

Postaj by Narcis uto 20 stu 2012 - 9:26

leteči vlak je napisao/la:Malo OT; zašto se u Šapjanah izvodi granična kontrola i kod putnika koji dolaze sa lokalnim vlakom iz Rijeke?
Naime prošlo ljeto sam putovao sa vlakom 4802 iz Moravica u Šapjane (btw; u vlaku sa tri vagona smo od Rijeke naprijed bili samo ja i moja kolega). Kad smo stigli na krajnju stanicu i izašli iz vagona, odmah je do nas došla pripadnica MUP-a i zahtjevala dokumente. Nakon pregleda dobili smo pitanje šta radimo ovdje. Izgledalo je kao da ona prvi put vidi putnike sa tog vlaka. Trebam i reći da smo svi imali fotoaparate u torbama tako da nismo bili "ugrožavali sigurnost na kolodvoru".
Nakon objašnjenja da nas na kraju stanice čeka auto sa kojim idemo u SLO, pustila nas je i išla u staničnu zgradu. Na kraju svega smo uspjeli čak uloviti manovru Žutke kul
I mene su jednom prilikom kontrolirali na vlaku iz Buzeta za Pulu, pokazao sam im osobnu i napomenuo da putujem iz Buzeta a ne iz Divače, to je bilo u ono vrijeme dok je još postojao pogranični vlak Divača-Buzet, danas ni toga više nema.

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Empty Re: Jeste l' vi oni što slikavate vlakove?

Postaj by borna uto 20 stu 2012 - 19:39

Drugovi zaduženi za red i sigurnost najčešće imaju posla sa raznim probisvjetima pa se prema tome iz stečenih navika tako postavljaju
prema svima. Krajem 70-ih dok sam bio animator kulture u Lisinskom često sam zalazio u Policijsku školu te vidio (nažalost) nisku razinu
znanja i kulture počevši od nastavnika (!) što se naravno prenosilo i na učenike.
Nedavno sam dobio jedan zgodan strip o drugovima, zgodan je za pogledati....Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Att00001sd
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8947
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Empty Re: Jeste l' vi oni što slikavate vlakove?

Postaj by Pfaff uto 20 stu 2012 - 19:49

borna je napisao/la:
Nedavno sam dobio jedan zgodan strip o drugovima, zgodan je za pogledati....
Svijet je mali. Ovaj sam stripić JA preveo s engleskog...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Jeste l' vi oni što slikavate vlakove? - Page 2 Empty Re: Jeste l' vi oni što slikavate vlakove?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.