Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ETS 2

+6
Silver
ZlayoZg
Josip
buShip fun
MarioB
KAPO
10 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost sub 4 svi 2013 - 21:55

... točnije 531 Mb (bar ono što ja imam mrgreen )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost čet 23 svi 2013 - 13:02

Moj prvi kamion ...
ETS 2 - Page 3 Ets2_00038_zpsd59e5627

... prvi put u garaži
ETS 2 - Page 3 Ets2_00040_zpsba143164

... prvo preuzimanje tereta
ETS 2 - Page 3 Ets2_00041_zps478d7664

***********
Pitanje ... kakva su vaša iskustva sa GPS-om? Da li točno slijedite ono što vam GPS ponudi kao najbolji/najkraći put do odredišta ili idete svojim putem bez obzira na ono što ponudi GPS? Zašto to pitam? Primjetio sam da ako slijedim ono što mi GPS ponudi kao najkraći put dosta me često odvede u neke selske ceste i bogaze koje su u pravilu uske dok ako samo na tren "dignem" mapu vidim da se može i autobahnom s time da taj put je malo dulji ali većom brzinom se to vrlo lako anulira tako da sam sad počeo gledat mapu prije nego što siđem sa autobahna/autostrade. Kako što sam i napisao, uz veću brzinu kamiona može se nadoknaditi taj malo dulji put, sama širina ceste je dalkeko bolja nego po selskim putima ...

I još jedno pitanje ... kakva su vaša iskustva sa prijevozom cisterni? Moja su stravična! Kako vozim brzinama većim od 100km/h (po autobahnovima) moram dosta pazit kako vozim po zavojima jer u pravilu meni cisterne talasaju i imaju tendenciju prevrtanja cijele "kompozicije" što u pravilu znači ... ETS 2 - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTDoZDxLkGI3FyuprBne6XeWd2UxD2Cx-pSFAwXFE8WmDzXWhK1WLtcFhY ... kul

P.S. mrgreen

Obratite pažnju na količinu €urićićia na zadnjem screenu kul ! I to bez ona dva bankovna kredita happy !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost čet 23 svi 2013 - 14:01

Malo doćerah pilu kul da nije onako bezlično defoltna (dodo sam još par lefrektora na krovnom nosaču, obaveznu tablicu sa nome et konjome i promjenio boju kamajonu)

ETS 2 - Page 3 Ets2_00042_zps0a49570c

ETS 2 - Page 3 Ets2_00043_zpsa889b097

ETS 2 - Page 3 Ets2_00044_zps2980e9cc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by ZlayoZg čet 23 svi 2013 - 17:42

dida je napisao/la:Pitanje ... kakva su vaša iskustva sa GPS-om? Da li točno slijedite ono što vam GPS ponudi kao najbolji/najkraći put do odredišta ili idete svojim putem bez obzira na ono što ponudi GPS?
Zašto to pitam? Primjetio sam da ako slijedim ono što mi GPS ponudi kao najkraći put dosta me često odvede u neke selske ceste i bogaze koje su u pravilu uske dok ako samo na tren "dignem" mapu vidim da se može i autobahnom s time da taj put je malo dulji ali većom brzinom se to vrlo lako anulira tako da sam sad počeo gledat mapu prije nego što siđem sa autobahna/autostrade. Kako što sam i napisao, uz veću brzinu kamiona može se nadoknaditi taj malo dulji put, sama širina ceste je dalkeko bolja nego po selskim putima ...
Nekad "poslušam" GPS,a nekad baš i ne.Ako ima baš puno kružiti autocestom da bih izbjegao one seoske puteve pune auta,kamiona i kojekakvih zavoja,onda ću se malo strpiti i proći običnim putem nego "autobanom".

dida je napisao/la:I još jedno pitanje ... kakva su vaša iskustva sa prijevozom cisterni? Moja su stravična! Kako vozim brzinama većim od 100km/h (po autobahnovima) moram dosta pazit kako vozim po zavojima jer u pravilu meni cisterne talasaju i imaju tendenciju prevrtanja cijele "kompozicije"... kul
Njih baš i ne vozim često,pa ne bih znao,ali kod običnih tereta iako se i ja vozim više od 100 km/h(obično se to kreće 110-120),trebam jaaaako paziti kako idem u zavoje jer će mi se dogoditi isto što i tebi-"unfall" hehe

dida je napisao/la:Obratite pažnju na količinu €urićićia na zadnjem screenu kul ! I to bez ona dva bankovna kredita happy !
Šta se malo koristio Cheat Engine? laugh 2
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3065
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost čet 23 svi 2013 - 19:34

ZlayoZg je napisao/la:... Šta se malo koristio Cheat Engine? laugh 2
Pokušao jesam al' sam skužio da je to dosta zaje*ano za napravit pa sam našao mod al' mi nije radilo pa sam ga obrisao i sad mi se dešava ovo ... idem kupit kamion i odaberem ga i iznos koji treba platiti je -999.999.999, ja si iskonfiguriram kamion i umjesto da mi oduzme od dotad zarađene svote meni doda na račun 1.ooo.ooo.ooo€ ... kul . Plus ono otprije zarađeno grinko !

Ničim izazvano rolling on the floor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by buShip fun pet 24 svi 2013 - 0:03

Lako tako s cheatovima Razz, ja uglavnom slušam GPS, a volim više voziti po seoskim cestama jer je dinamičnije, moraš više bit na oprezu. Što se cisterni tiče, to je priča za sebe, redovno mi je plesala po cesti, dok nisam promijenio gume. P.S. Dobre gume Dida Smile

buShip fun

Broj postova : 291
Lokacija : Rijeka
Registration date : 12.04.2012

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 1:03

buShip fun je napisao/la:Lako tako s cheatovima Razz, ...
Ne ne, nema sad nikakvih čitova osim onih par modova.
buShip fun je napisao/la:P.S. Dobre gume Dida Smile
ETS 2 - Page 3 3270240261 ... kul

*************
U međuvremenu sam još nekoliko puta napravio izgled kamiona i trenutno ovako izgleda izvana (za iznutra svako malo provjeravam ako ima jači motor, noviji mjenjač i novije gume pa ako se što pojavi to zamjenim) ...
ETS 2 - Page 3 Ets2_00053_zpse40c742c

ETS 2 - Page 3 Ets2_00054_zpsf30ef132

Nego kad smo (opet) kod ovoga, kako se pale ona svjetla gore na kabini? Kad stisnem klasično L pale se poziciona i kratka (sa K duga, J blicana duga) ali mi se gore ne pale ta dodatna svjetla, ima li rješenja ili ih mičem sa krova jer mi je glupo to imat samo za lepo videt (rađe ću onda gore nakeljit svu silu sirena).

*******
S obzirom koji je sat ni ni čudo ... krivo sam napisao, ovo je drugi kamion! Onaj plavi vozi ženska koju sam zaposlil da mi nosi lovu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 9:02

Teška srca sam se rastao od MB-a ali ovo je ipak first choice ...

... njegovo veličanstvo Renault AE500 Magnum 6x4
ETS 2 - Page 3 Ets2_00057_zpscf622d02

ETS 2 - Page 3 Ets2_00056_zps2e37a5d3

ETS 2 - Page 3 Ets2_00055_zps23e87e7f

ETS 2 - Page 3 Ets2_00058_zps49bf6f80

ETS 2 - Page 3 Ets2_00059_zps3b48eb35

ETS 2 - Page 3 Ets2_00060_zpsa5948fcb

Oba MB-a i dalje ostaju dok ovoga ne isprobam a onda ću vjerovatnije jednog prodat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by KAPO pet 24 svi 2013 - 9:02

Veća brzina, uska seoska cesta i dogodi se icon ser !
ETS 2 - Page 3 Ets2_00093_zps24aad665

ETS 2 - Page 3 Ets2_00094_zps972f3e7c
veselo
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 9:10

KAPO je napisao/la:Veća brzina, uska seoska cesta i dogodi se icon ser !
...
Pa o tome ja i pričam, bolje ići autobahnom pa malo duže se vozit nego da se ovo spodešava! Em nakon ovoga moraš zvat riju-riju da te odvede u me'an'čara em te odru za parsto €urićićia em ti nabije "kazneno vrijeme" (ovisi od oštećenja al' meni je jedan popravak trajao najmanje sat vremena {njihovog, ETS-ovog, ne stvarnog, a zna bit i duži popravak} što mi je jednom prilikom bilo vrlo presudno zbog dostave pa sam kasnio pa je i zarada bila manja) tako da je dobro pratiti mapu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by KAPO pet 24 svi 2013 - 9:12

dida je napisao/la:Teška srca sam se rastao od MB-a ali ovo je ipak first choice ...

... njegovo veličanstvo Renault AE500 Magnum 6x4
Imam i ja jednog manjeg! Koji put ga provozam mrgreen
ETS 2 - Page 3 Ets2_00098_zps2f80c53e
MB kojeg vozi jedna vozačica. kul
ETS 2 - Page 3 Ets2_00100_zpsbb8cfa2a

dida je napisao/la:

Oba MB-a i dalje ostaju dok ovoga ne isprobam a onda ću vjerovatnije jednog prodat
Pa uposlite jednu vozačicu da ga vozi! grinko

veselo
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by buShip fun pet 24 svi 2013 - 9:29

dida je napisao/la:
buShip fun je napisao/la:Lako tako s cheatovima Razz, ...
Ne ne, nema sad nikakvih čitova osim onih par modova.
buShip fun je napisao/la:P.S. Dobre gume Dida Smile
ETS 2 - Page 3 3270240261 ... kul

*************


Nego kad smo (opet) kod ovoga, kako se pale ona svjetla gore na kabini? Kad stisnem klasično L pale se poziciona i kratka (sa K duga, J blicana duga) ali mi se gore ne pale ta dodatna svjetla, ima li rješenja ili ih mičem sa krova jer mi je glupo to imat samo za lepo videt (rađe ću onda gore nakeljit svu silu sirena).

Ne znam kako ti se pale na tastaturi, ali imaš kombinaciju, pritisneš F3 ili F4 nisam točno siguran i popališ sve pješke klikovima. Smile

buShip fun

Broj postova : 291
Lokacija : Rijeka
Registration date : 12.04.2012

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 9:38

buShip fun je napisao/la:... imaš kombinaciju, pritisneš ... F4 ... i popališ sve pješke klikovima. Smile
Neznam koliko se vidi ...
ETS 2 - Page 3 Ets2_00061_zps87062e18

ETS 2 - Page 3 2516592584

*************
KAPO je napisao/la:...
Pa uposlite jednu vozačicu da ga vozi! grinko
Razmišljam da i ovu koja sad vozi otpustim mrgreen (€urićići nisu problem, postao sam socijalistički kulak kul , trenutno je na računu 3.999.428.798.- €urićićija)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 10:52

Isproban ovaj Magnum od Parisa do Milana ... hm nije to k'o MB. MB ima malo više snage i čini mi se da malo lakše svladava uspone pri manjim brzinama. Pustit ću još neko vrijeme ovog Magnuma ali nekako mi se čini da ću ga uskoro prodat ako se ne pojavi jači motor (trenutno sam na 17-toj razini).

Negdje u Francuskoj, dole bliže Švicarskoj, visi ovaj TGV sa brda kul
ETS 2 - Page 3 Ets2_00069_zps9f20a860

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 12:46

Ste probali kad pretjecat u tunelu (bez obzira na one dvije pune crte po sredini mrgreen )?

Al' ajmo otpočetka, krenuo vozit bagerčinu za Calais iz Milana ... overload za poludit!
ETS 2 - Page 3 Ets2_00073_zps1d1b19b7

Ima jedan tunel negde na granici Italije i Švicarske koji je dvosmjeran i ... osladilo mi se nutra pretjecat mrgreen
ETS 2 - Page 3 Ets2_00074_zps26e86083

Dok nisam naletio na "minu" ... ja u levoj traci i taman spreman za uzmak udesno kad se pojavil ovaj što vozi betonske pregrade.
ETS 2 - Page 3 Ets2_00075_zpsda6d7996

Normalno, auto koji sam pretjecal sam satr'o ... al' lako za njega, i sebi sam napravio priličnu štetu!
ETS 2 - Page 3 Ets2_00076_zps40f1687b

Jesam šta naučio iz ovoga? Jesam, moram nać jači kamajon po mogućnosti sa grtalicom kul . Po mogućnosti kakvu rusku mrcinu sa 7-8 osovina rolling on the floor pa da vidimo 'ko je jači!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost pet 24 svi 2013 - 23:02

Vrijeme promjena mrgreen

ETS 2 - Page 3 Ets2_00088_zps86ac1d8f

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost sub 25 svi 2013 - 9:36

Neznam ste išli za time, ako falite izlazak (a vjerujem da vam se to desilo) sa autostrade/autobahna, trebate se okrenut i vratit natrag (da ne kružite previše po selskim cestama i bogazama) u pravilu jako dugo nećete naići na dovoljno širok prolaz između dvije trake! Dok se "normalno" vozite svako malo se vide "propusti" između traka ali kad u presudnom trenutku to zatreba onda se mora prilično dugo vozit da bi se prešlo na suprotni trak i vratilo natrag.

Imam osjećaj da program namjerno generira ogradu/e samo da kazni pogrešan izlazak i time nabije vrijeme putovanja i zakašnjenje isporuke tereta!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by buShip fun sub 25 svi 2013 - 13:49

Ja uvijek dođem prije vremena čak i unatoč spavanju kod skretanja, jer sam isključio odmor. Jedina kazna koju plaćam je ona zbog prebrze vožnje i ponekog udesa zbog plesanja prikolica. Very Happy

buShip fun

Broj postova : 291
Lokacija : Rijeka
Registration date : 12.04.2012

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost sub 25 svi 2013 - 15:20

Imamo isto isključeno i iste kazne plaćamo kul

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by KAPO sub 25 svi 2013 - 17:13

Gdje ste našli ova mala svjetlica (oko MAN nadpisa)? Ja sam ih jednom našao u garaži (za Scaniu), ali ih više nikako nemogu nać!

Pozdrav!
Kapo
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost sub 25 svi 2013 - 17:29

KAPO je napisao/la:Gdje ste našli ova mala svjetlica ...
Mislim da sam ih ja jučer vidio na ets2.lt pod Others. Problem je što tamo ima jako puno stranica i treba pretražiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by buShip fun sub 25 svi 2013 - 19:19

KAPO je napisao/la:
Gdje ste našli ova mala svjetlica (oko MAN nadpisa)? Ja sam ih jednom našao u garaži (za Scaniu), ali ih više nikako nemogu nać!

Pozdrav!
Kapo

Da me ubiješ ne mogu se sjetiti. A i ovi koji rade te modove, ne nazovu mod konkretno nego stave neke glupe nadimke pa ne znam koji je koji, ali potrudit ću se iskopati pa ti javim.

buShip fun

Broj postova : 291
Lokacija : Rijeka
Registration date : 12.04.2012

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by KAPO sub 25 svi 2013 - 19:26

buShip fun je napisao/la:
KAPO je napisao/la:
Gdje ste našli ova mala svjetlica (oko MAN nadpisa)? Ja sam ih jednom našao u garaži (za Scaniu), ali ih više nikako nemogu nać!

Pozdrav!
Kapo

Da me ubiješ ne mogu se sjetiti. A i ovi koji rade te modove, ne nazovu mod konkretno nego stave neke glupe nadimke pa ne znam koji je koji, ali potrudit ću se iskopati pa ti javim.
Hvala na odgovoru!
Koliko se sjećam, nije to mod! Ja sam jednom radio nešto na Scaniji u garaži, i odjednom mi se prikazao pun kup kružića po kamionu. Nažalost, napravio sam jednu glupost Embarassed pa mi se kamion vratio na početne "postavke", a kružiće (sa dodacima) nemogu nać. Mad

veselo
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Gost sub 1 lip 2013 - 18:02

Našao sam lance za snijeg ...

ETS 2 - Page 3 Ets2_00093_zps3c9b1f7a

... koji se mogu "montirat" na sve kamione koji su u ponudi. Ovi kotači sa lancima idu na defoltne kotače i mogu se zamjeniti sa bilo kojima drugima koji se kasnije nadograđuju.

Sad još samo moram nać onu zimsku mapu i eto zimskoga veselja kul

*************
Ni mi vrag dal mira ( kul ) pa sam išao probat kako je vozit sa lancima po snegu ... iskreno i nema neke razlike k'o sa "normalnim" kotačima. Dok se vozite sve je OK, malo se proklizava malo oće zapet na usponu (sve je isto k'o i sa "normalnim kotačima) i ono najvažnije ... čim se stane nema majci napred, kamion počne "štucat" i nikako da se pokrene ... isto k'o i sa normanim kotačima tako da ću taj mod brisat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by KAPO ned 9 lip 2013 - 8:28

Opet mi se desilo icon ser !
Ovaj teret je jako nestabilan, i više ga neću vozit! ljut
ETS 2 - Page 3 Ets2_00126_zpsa6428941

ETS 2 - Page 3 Ets2_00127_zpsef4479e4

ETS 2 - Page 3 Ets2_00128_zpscd21978b
veselo
KAPO
KAPO

Broj postova : 1883
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

ETS 2 - Page 3 Empty Re: ETS 2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.