Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a

+3
Trol_Rijeka
kico101
kiki273
7 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a - Page 3 Empty Re: Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a

Postaj by novi_shef sub 9 svi 2009 - 15:04

Koliko sam shvatio priču, time bi se "prebijalo" ulaganje u vozni park Autotroleja, s obzirom da Kostrena stalno daje najviše love za sufinanciranje, a nikad do novih buseva. Idućih dana ću probati provjeriti priču na više strana, budući da sam čak s trojicom kandidata za načelnika "na ti"... hehe smiling devil

novi_shef
Moderator
Moderator

Broj postova : 1216
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a - Page 3 Empty Re: Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a

Postaj by ikar sub 9 svi 2009 - 15:04

Baš sam danas u gradu razmislio o varijanti sa 3a, jedino ostaje 5-ca onda. VR je taman - van špice 20 minuta, špica cca. 12 minuta; subotom 45 i nedjeljom 60.
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a - Page 3 Empty Re: Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a

Postaj by NP-549 sub 9 svi 2009 - 21:17

A petica bi mogla vrlo lako stopama četvorke, odnosno da korekcija bude samo na groblju na Drenovi, iako mi se to ne čini kao dobra ideja jer je predug krug da bi imao korekciju samo na jednoj strani
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a - Page 3 Empty Re: Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a

Postaj by kico101 ned 10 svi 2009 - 17:59

NP-549 je napisao/la:A petica bi mogla vrlo lako stopama četvorke, odnosno da korekcija bude samo na groblju na Drenovi, iako mi se to ne čini kao dobra ideja jer je predug krug da bi imao korekciju samo na jednoj strani
5-ca može u Krampus, kada jednom dođe u punu funkciju. Ali postoji i "pametno rješenje"-na Deltu među prigradske. Ili iz Zajčeve lijevo u Cindrićevu, pa desno u Šet A.K.Miošića, pa desno u D-404, a za korekciju se može urediti onaj zapušteni prostor između terminala i D-404. Uostalom dok se D-404 pusti u promet, doći će i drugi izbori pa ćemo biti pametniji.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a - Page 3 Empty Re: Prijedlozi za reorganizaciju JGP-a

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.