Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

+3
kiki273
Thommo
kriticar
7 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by kriticar uto 8 srp 2008 - 9:23

Znalci će prepoznati ovu lokomotivu(veliki broj 017 na sredini) slikanu jučer u Zagrebu iznad Zagrebačke ceste
S jedne strane Zagrebačke c.je zgrada na kojoj je tabla Zagreb - Zapadni kolodvor, a s druge stanica za lokalne vlakove Kustošija(ako je to pravi naziv)
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0373-1
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0374-1
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0375-1
Mala dizelka za manevre
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0376-1
Ova je vukla teretni vlak u prolazu u pravcu Zagreba
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0377-1
koju sekundu kasnije iz pravca Zagreba ova dizelka vukla je putničke vagone
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0378-1
kompozicija se zaustavlja na lokalnoj stanici
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PIC_0379-1
molim za dopunu podataka, a za slijedeći put ću valjda nešto i naućiti o vlakovima

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Gost uto 8 srp 2008 - 9:33

Bit će nešta i od tebe lud od smijeha , elektre su ASEA-e a dizela ne mogu odrediti. Manevra k'o manevra, regular size mrgreen . Iliti po naški, manevra vulgaris rolling on the floor . Ma bez obzira na sve ... clap clap clap .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Thommo uto 8 srp 2008 - 12:37

Dizelka je 2044.
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by kiki273 sri 9 srp 2008 - 8:36

Bravo Kritičar,čestitam :dispo:

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Narcis čet 10 srp 2008 - 23:50

Thommo je napisao/la:Dizelka je 2044.

Točno, dizelka je 2044-008, nas dio 1.RZB ju je presreo u dva navrata za vrijeme našeg ekšna Zagorje-Međimurje-Podravina-Prigorje, putnički vlak koji je vukla mora da je to turnus putnički s tri vagona Varaždin-Zagreb GK, ako nam možeš otkriti u koje vrijeme je to fotkano na stajalištu Kustošija, onda ćemo znati točno i broj vlaka.
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Gost čet 10 srp 2008 - 23:52

narcis je napisao/la:... ako nam možeš otkriti u koje vrijeme je to fotkano na stajalištu Kustošija, onda ćemo znati točno i broj vlaka.
18.03

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Narcis pet 11 srp 2008 - 0:28

thomcro je napisao/la:
narcis je napisao/la:... ako nam možeš otkriti u koje vrijeme je to fotkano na stajalištu Kustošija, onda ćemo znati točno i broj vlaka.
18.03

Onda je to putnički 3017 Varaždin-Zagreb GK
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by kriticar pet 28 stu 2008 - 9:09

Evo me ponovo u Zagrebu slikao sam jučer ovaj motorni za koji mislim da vozi na lokalnim linijama
dok nailazi
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PB270009
i kad je prošao pored mene
moji prvi postovi sa željezničkom tematikom PB270010
Nažalost u kraju u kom sam najviše Željeznica je ukinuta sedamdesetih

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by seabral pet 28 stu 2008 - 11:17

kriticar je napisao/la:Evo me ponovo u Zagrebu slikao sam jučer ovaj motorni za koji mislim da vozi na lokalnim linijama
Točno je ... vozi uglavnom na lokalnim linijama, iako ga se može vidjeti i dalje, npr u Moravicama, Koprivnici ili Novskoj.
Gornja fotka mi se posebno dopada super2

seabral

Broj postova : 1246
Lokacija : /
Registration date : 13.04.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Miha čet 19 vel 2009 - 21:20

U Novskoj takav jedan vozi na relaciji Novska - Zagreb GK .
Miha
Miha

Broj postova : 576
Age : 33
Lokacija : grad Đakovo (Croatia)
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Stanley pon 23 vel 2009 - 18:28

kriticar je napisao/la:S jedne strane Zagrebačke c.je zgrada na kojoj je tabla Zagreb - Zapadni kolodvor, a s druge stanica za lokalne vlakove Kustošija (ako je to pravi naziv)
A što bi rekao na podatak da je nekada na toj istoj ploči, umjesto Zagreb - Zapadni kolodvor, pisalo Črnomerec T.K.?
Stajališta Kustošija tada nije bilo ni u planovima.
Naime, prije izgradnje današnjeg Ranžirnog kolodvora preko Save (pušten u promet 1978.) Zagreb je imao čak 3 (tri) ranžirna kolodvora:
1. Borongaj
2. Črnomerec T.K. (teretni kolodvor)
3. Vrapče
Bivši Črnomerec T.K. (teretni kolodvor) postao je u međuvremenu dijelom Zapadnog kolodvora. Novootvoreno stajalište prigradskih vlakova dobilo je ime Kustošija po obližnjem gradskom naselju (kvartu), iako se komotno moglo nazvati i po drugim naseljima: Črnomerec (sjeverno od pruge) ili Voltino (južno).
Da se mene pitalo kolodvor bi se i danas zvao Črnomerec T.K., a stajalište Črnomerec.
Stanley
Stanley

Broj postova : 530
Age : 74
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

moji prvi postovi sa željezničkom tematikom Empty Re: moji prvi postovi sa željezničkom tematikom

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.