Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S Pfaffom od Oštarija do Otočca

5 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by ZlayoZg sub 27 kol 2011 - 15:41

Odlično,Pfaff,jedva čekam nastavak putovanja.
Ima ona:što južnije to tužnije,ali u ovom slučaju što južnije to zanimljivije i još bolje! yes
A što se Malovana tiče...Pripazite na jednog okolokućnog domobrana.Da nije bilo gazde prometnika... wow wow


Zadnja promjena: ZlayoZg; sub 27 kol 2011 - 17:34; ukupno mijenjano 2 put/a.
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by kico101 sub 27 kol 2011 - 16:01

Za Malovan spreman! eksn
S dobrom ekipom, naravno. Treba probiti led. Možda za udobrovoljavanje prometnika ponesemo malo špeka i rakije stomaklije. Možda je u tome trik. rolling on the floor

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by ZlayoZg sub 27 kol 2011 - 17:43

Ne znam po čemu je Malovan ozloglašen(prosvijetlite me ako mi je nešto promaknulo) mrgreen ,ali ja od tamo imam dobra iskustva.Prometnik je bio neki brkati čiča sijede kose i baš smo ugodno porazgovarali. Smile
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by Pfaff sub 27 kol 2011 - 18:41

Nema ozloglašenih lokacija (tako dugo dok imaš ćitabu)

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by kico101 sub 27 kol 2011 - 21:06

ZlayoZg je napisao/la:Ne znam po čemu je Malovan ozloglašen(prosvijetlite me ako mi je nešto promaknulo) mrgreen ,ali ja od tamo imam dobra iskustva.Prometnik je bio neki brkati čiča sijede kose i baš smo ugodno porazgovarali. Smile
Legenda datira iz veljače 2008-me:
[quote="kico101"]Nakon malo cakule, evo ide zavrsni dio ove reportaze.
Nakon Gracaca pocinjemo sa usponom prema 802m visokom prijevoju. I negdje na tom dijelu zbila se ona vec ranije opisana legendarna situacija tipa "nem'rete tu slikavat". Dakle, s desne strane ceste uocavamo malu stanicnu zgradu i kompoziciju koja se upravo pokrenula prema Gracacu. I, naravno, a sto ste mislili, naglo skretanje udesno i poput munje zaletismo se Vozilom do samog kolosijeka uz klizanje guma po pijesku. Izlijecemo vanka i na brzinu ciks-ciks-ciks i nekoliko fotki je u foticima. naravno sefu stanice se bas nije svidjelo da usred nicega iznenada napadnu tursin terorists, pa se nije pripremio, vec je primijenio taktiku "napad je najbolja obrana" tekstom koji je lijepo prenio kolega Kiki. Evo 2 slikovna zapisa sa kolodvora Malovan:
Pogled prema Kninu:
S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 MAL1
i prema Gracacu:
S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 MAL2

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by Pfaff sub 27 kol 2011 - 21:26

Eh, da. Ali to je bilo prije dozvola...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by gaspa ned 28 kol 2011 - 9:52

Što ti je dozvola... a, kao, HŽ nas je, prije izdavanja dozvola, sve pomno provjerio, u svojim dosjeima, kod Ozne, SDB-a, KOS-a, POA-e, možda i kod Stasia ili Securitatee..., svakako u SSOH (Savezu socijalističke omladine Hrvatske) pa se uvjeriše da smo podobni. Možda su utvrdili i da naši blicevi neće naštetiti imovini HŽ-a a za u aparatima zarobljene duhove slikanog željezničkog osoblja ih možda i nije bilo suviše briga. Eto, zato se neki ne žele slikati.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by LLeon pon 29 kol 2011 - 23:45

Pivo- na stolu (komada 3), kokice (kukuruzne, ne one pernate)- na stolu (XXL size), slobodno vrijeme- na raspolaganju (nekoliko sati), babarogi objašnjeno da čitam Pfaffov putopis i nek se ne čudi ako se počnem iznenada nekontrolirano cerekat... svi uvjeti za ovo virtualno putovanje ličkom prugom ispunjeni. super

Pfaffoputopis- izvrstan. Zapravo, najviše od svega me oduševljava lakoća stvaranja kontakta sa službenim osobljem. Ja sam najsretniji kad odem na neku prugu van prometa (npr. Karlovac- Sisak) pa ne moram nikome ništa objašnjavat tko sam, što sam, zašto bih slikao... mrgreen
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by gaspa uto 30 kol 2011 - 11:24

LLeon je napisao/la:najviše od svega me oduševljava lakoća stvaranja kontakta sa službenim osobljem
Kad je Pfaff fin čovjek. A i stasa je takvog da je uputno dobro razmisliti prije nego mu prigovoriti.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

S Pfaffom od Oštarija do Otočca - Page 3 Empty Re: S Pfaffom od Oštarija do Otočca

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.