Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na ušću dviju rijeka ispod Avale

+8
max
gaspa
Jean
Narcis
Damir
novi_shef
Pfaff
LLeon
12 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon sub 24 ruj 2011 - 20:17

Fićeki i stojadinke
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd293

Ovima je vrijeme stalo
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd301

Slike vodećih tipova parnih lokomotiva JDŽ
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd302

Karta iz vremena Kraljevine SHS. Tada su još bila u upotrebi stajališta Podvežica i Draga. Lijepo se vidi granica između Kraljevine i Italije
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd305

Željeznička karta FNRJ, stanje 1949. Ispada da su sve pruge na riječkom području i Istri izgrađene za vrijeme Austro- ugarske. Vratite nam A-U!!! tru truuu lud od smijeha Nedostaje jedino raška pruga izgrađena nakon 2. svj rata.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd326

Još nekoliko detalja Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd309

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd312

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd329

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd331

Nakon željezničkog muzeja odlazimo do muzeja Nikole Tesle
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd344
Ne znam kako se ovo zove, ali kad se uključi sijevaju munje. Vodič mi je dao neonku koja je u mojim rukama počela svijetliti. Shocked super
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd345

Ovako nekako
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd367


Zadnja promjena: LLeon; ned 25 ruj 2011 - 8:04; ukupno mijenjano 1 put.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon sub 24 ruj 2011 - 20:21

Električna energija od izvora, do trošila. Inače, ova maketa i radi. Sa jedne strane puste vodu (iz vodovodne mreže), a lampica na drugom kraju počne svijetliti.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd349

Asinkroni motor. Gaspa, pratiš? mrgreen
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd354

Indukcioni motor sa rotorom u obliku jajeta, tzv. kolumbovo jaje.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd366

U jednom kutku muzeja, pod prigušenom rasvjetom stoji ova kugla na stalku. Kakav je to Teslin izum? hm
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd357

Pa to je Nikola Tesla- osobno oci
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd355

Vitrina sa osobnim stvarima
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd358

Model Teslinog projekta bežičnog prijenosa struje. Kao što znamo, nikada nije zaživio
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd370

I vlakovi bi vozili bez kontaktne mreže.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd369

Krećemo na Dedinje u Muzej istorije Jugoslavije
Najprije treba sjesti u trolejbus
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd372

Ovim ćemo se vozit. U trku mi je malo zadrhtala ruka veselo
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd373

Detalj iz unutrašnjosti. Sviđa mi se. Ima klimu (koja je i radila), vozač je potpuno odvojen od putnika. Ima samo mali prozorčić za prodaju karata.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd375


Zadnja promjena: LLeon; ned 25 ruj 2011 - 8:07; ukupno mijenjano 1 put.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon sub 24 ruj 2011 - 20:25

U sastavu Muzeja istorije Jugoslavije se nalaze Kuće cvijeća, Muzej 25. maj i Stari muzej
Najprije ćemo do Kuće cvijeća
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd377

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd380

Zbirka štafeta. Ovo je samo jedan mali dio. U Muzeju istorije Jugoslavije čuva se preko 22000 štafeta kojima su do 1987. godine Titu prenošene rođendanske čestitke sa željama za dug život i dobro zdravlje. Nisam ih ja vidio ni 200, a kamo li 22000. Valjda ih drže u podrumu. lud od smijeha
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd382

Jedan od eksponata u muzeju je maketa broda Galeb
Šteta što je u staklu, pa mi se stvara odbljesak.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd400

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd398

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd399

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd395

Putnički parobrod Partizanka
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd408

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd409

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd406

Stadion JNA. Ovdje su se nekad održavali sletovi i Titu predavale štafete
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd411

Prava reklama osim poruke, mora biti i na pravom mjestu. Ova sigurno ne bi dugo trajala kilometar dalje pred stadionom C. Zvezde. lud od smijeha rolling on the floor
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd413

Prigradski terminal Voždovac. Odavde kreću linije grupe 400 (401-408)
Mi ćemo sa ovim FAP-om. Čini mi se da je to najveći karampanko voznom parku. mrgreen Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd416

Vozači u Troleju, evo vam recept kako blokirati jedno krilo vrata. lud od smijeha rolling on the floor
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd418

Sa karampankom se vozimo prema Avali, ali o tome sutra.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Narcis sub 24 ruj 2011 - 23:17


______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon sub 24 ruj 2011 - 23:34

Za mjerenje nagiba pruge.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by kico101 ned 25 ruj 2011 - 0:20

bravo
Kao i uvijek, sve je na svom mjestu. Fotić radi za amortizaciju. smiling devil
Zahvaljujem za pojašnjenje trolejbusa.
Moram priznati da, iako i nisam očekivao sjaj jednog europskog velegrada, ipak sve i ne izgleda loše, gledajući realno nepovoljnu ekonomsku i geopolitičku poziciju Beograda na karti Europe. Vozila u JGP-u su raznorodna i u prosjeku ne baš najnovija, ali su, očito funkcionalna ( klima u trolejbusu radi, kako se i očekuje, dok u Troleju još ne znaju što bi s tim uređajem Evil or Very Mad ).
Pridružujem se čekačima nastavka.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by kico101 ned 25 ruj 2011 - 0:22

gaspa je napisao/la:(možda je autor trebao prvo staviti skraćenu verziju tipa dođoh - bijah - vratih se, za nestrpljive)
Nekako prepoznajem onoga na kojega bi se ova opaska mogla odnositi. Razz

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Pfaff ned 25 ruj 2011 - 1:51

LLeon je napisao/la:Za mjerenje nagiba pruge.
Ne, nego razmaka tračnica.
Inače sam u Željezničkom muzeju posljednji put bio 1972. (ujesen) i sjećam se sličnih eksponata. Modeli su općenito malo grezi kao da su ih radili učenici kakvog ŽTŠ-a za maruralni ispit, a ne pravi modelari, ne?

Općenito sam jako zadovoljan ponuđenim informacijama. Keep up with the good work!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon ned 25 ruj 2011 - 7:49

Pfaff je napisao/la:
LLeon je napisao/la:Za mjerenje nagiba pruge.
Ne, nego razmaka tračnica.
Ne bih se složio sa Vama, kolega. sad
Najprije ću sam sebe nadopunit: za mjerenje poprečnog nagiba pruge.

Cropat ću "srce" instrumenta radi lakšeg objašnjenja.
Na lijevoj strani se nalazi livel, odnosno waser- vaga, a na desnom dijelu je skala od 0 do, mislim, 4o. Instrument se postavi poprečno na tračnice (isto kao i onaj za mjerenje razmaka) desni klizač se pomiče po šipki dok livel na lijevome ne pokaže nulu. Tada se na skali desnoga očita nagib.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 DSC09739
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Pfaff ned 25 ruj 2011 - 9:37

LLeon je napisao/la:
Pfaff je napisao/la:
LLeon je napisao/la:Za mjerenje nagiba pruge.
Ne, nego razmaka tračnica.
Ne bih se složio sa Vama, kolega. sad
Najprije ću sam sebe nadopunit: za mjerenje poprečnog nagiba pruge.

Cropat ću "srce" instrumenta radi lakšeg objašnjenja.
Na lijevoj strani se nalazi livel, odnosno waser- vaga, a na desnom dijelu je skala od 0 do, mislim, 4o. Instrument se postavi poprečno na tračnice (isto kao i onaj za mjerenje razmaka) desni klizač se pomiče po šipki dok livel na lijevome ne pokaže nulu. Tada se na skali desnoga očita nagib.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 DSC09739
Poprečnog? E, to već može. Da budem tvrdoglav, mislim da služi za obje stvari (razmak i poprečni nagib). Ne vjerujem da su sobom vukli dva takva komada. Inače, zanimljiva naprava i lijepo si objasnio funkciju. Tnx

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon ned 25 ruj 2011 - 9:46

Avala je niska planina (511m) 16 km južno od Beograda. Mineral avalit koji je ovdje pronađen, je dobio ime upravo Avali.

Sezonska linija br. 400 na Avalu više ne vozi (završila sezona), ali babaroga to ne zna, a ja cijelo vrijeme mudro šutim. smiling devil Linija 401 će nas iskrcat u podnožju Avale i tada treba laganim korakom uzbrdo do vrha. Kada je to saznala ye…. mi je sve po spisku. lud od smijeha rolling on the floor
Pih, pa što je to 2 km lagane šetnjice uz visinsku razliku od cca 200 m. Sitnica. I to još ovako prekrasnom prirodom.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd423

Na nižem vrhu Avale se nalazi toranj. Toranj izgrađen 1965. i bio je najviša građevina u tadašnjoj Jugoslaviji i na Balkanu. Srušen je u bombardiranju NATO snaga 1999. godine. Inicijativom velikog broj građana i RTS-a pristupilo se ponovnoj izgradnji identičnog tornja. Toranj na Avali ponovo je otvoren za javnost 21. travnja 2010.
Toranj je visok 204,8 m (metar viši od staroga), a na 122 m se nalazi vidikovac. U planu je da se gore uskoro otvori i restoran/ kafić.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd424

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd427

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd431

Naravno da nisam mogao propustiti priliku popeti se gore. Pa samo zbog toga sam i došao. kul Do vidikovca vozi lift. Ništa specijalno, takvoga ima svaki neoboder.

Pogled prema Beogradu
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd433

Sjena
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd436

Brrrr, autobus izgleda kao igračka
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd438

Dalekozor. Uključuje se slanjem SMS poruke. Gdje su ona romantična vremena kada su se ubacivale kovanice? Rolling Eyes
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd445

Dok smo kupovali ulaznice za toranj, prišao nam je neki čovjek i ponudio letak.
Oho, najveća maketa na Balkanu, to treba vidjeti. oci
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Maketa

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Maketa_stranja
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon ned 25 ruj 2011 - 9:50

U razgovoru sa njim saznali smo da je to autor makete. Počeo je u osnovnoj školi skupljati autiće i polako je to preraslo u strast. 10 godina je radio ovu maketu. U početku je sve dijelove spremao u kutije, a onda ih je odlučio prezentirati ovako, sve zajedno, na jednom mjestu. Maketa ima 44m2 i preko 5000 dijelova. Koga zanima više, može ugooglati ime autora: Borivoj Vujić i otvorit će mu se nekoliko zanimljivih članaka o autoru i maketi.

Šteta što je u staklu, ali razumijem autora. Da ja imam ovakvu maketu, stavio bih 3 reda bodljikave žice, a između električnu ogradu. mrgreen
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd449

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd454

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd467

Kako nam je autor objasnio na maketi se nalaze dijelovi Beograda, Novog sada, beogradska okretnica, bečki Prater… Koliko sam uspio nabrojat, njome vozi 6 vlakića.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd459

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd460

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd461

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd462

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd458

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd463

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd464

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd465

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd469
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by LLeon ned 25 ruj 2011 - 9:59

Na jednom zidu se nalaze, kako piše na letku, dvije kolekcije iznenađenja. Zbirka autića. Točnije ima tu svega, od motocikala, autića, tenkova, kamiona… i druga zbirka- barbike. Autor ima 3 kćeri, pa logično ima i poveliku kolekciju ovih lutkica. Grrrr, opet pleksiglas koji mi radi odsjaj. ljut Pokušao sam iz svih kuteva, ali ne može bolje.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd471

Na najvišem vrhu Avale nalazi se spomenik neznanom junaku. Poslije prvog svjetskog rata, lokalno stanovništvo pronašlo je grob jednog neznanog srpskog vojnika. Narod okolnih sela je tom vojniku 1922. podigao skromni spomenik. Kasnije je državni odbor za podizanje spomenika odlučio da mu se na vrhu Avale podigne reprezentativniji spomenik.

Mislio sam da će to biti nekakav spomeničić, kao neki partizan baca bombu ili tako nešto slično, a kad ono… oci pravi mauzolej od crnog mramora. Ni Ataturk nema ovakvoga. mrgreen
Moja malenkost od metarosamdesetineštositno, je ovdje samo zbog usporedbe veličine spomenika.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd475

Osam karijatida drže krov. Karijatide na spomeniku simboliziraju majke poginulih vojnika, ali i narode i regije, koje su sačinjavale, ondašnju, Kraljevinu Jugoslaviju: Šumadinka, Panonka Vojvođanka, Kosovka, Dalmatinka, Zagorka, Slovenka i Makedonka.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd480

Mensčini da su NATO bombarderi malo promašili gađajući toranj, koji je dobrih 500 m odavde. lud od smijeha
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd478

Još sam bio pod dojmom veličine tornja, veličine makete, kao i veličinom spomenika, pa sam mislio da je na Avali sve ovako veliko. Vidim putokaz za javnu česmu. Oho, pa i to mora biti nešto monumentalno.
Dođem do česme, a kad ono…. metar zida i najobičnija špina. E, jeste me… lud od smijeha cudno
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd482

Spuštamo se do podnožja Avale čekamo autobus za natrag, kad evo opet našeg karampanka fapa. Mogli smo čekat i drugoga, ovuda prolazi 5 prigradskih linija, ali neka ga kad je već ovdje. Valjda nam je suđen.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd484

Usput da napomenem, dosta smo se vozili javnim gradskim prijevozom. Oko 15-20 puta u 4 dana (toliko se nisam vozio riječkim autobusima u zadnjih 10 godina) i nigdje nismo čekali duže od 10 minuta. Voze jedan za drugim. GSP ima u voznom parku 1170 vozila (službeni podatak za 2010.) + privatnici.
Posljednji pogled na Avalu kroz musavo staklo autobusa.
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Beograd485

Za današnji dan dovoljno švrljanja. Na povratku smo stali u nekoj lokalnoj pečenjari. gladan Pljeskavica (velika kao slonovo uho, a meso ukusno da se topi u ustima, svi ovi riječki se mogu sakrit i pokrit ušima) u somunu, sa puno salate, porcija pomfrita (ogromna), pivo (Jelen, naravno) icon pivo i sve to puta 2 za 60 i nešto sitno kuna. Beograde, vraćam se tebi, prvom prilikom. super

Nastavak slijedeći tjedan.
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Pfaff ned 25 ruj 2011 - 10:42

Fino, fino. Jedino si zaboravijo spomenut' da je one babet'ne s cicama na zgorun isklesao veliki 'rvacki umjetnik Ivan Meštrović (koji je osim dara za umjetnost, imao i osobit dar za odabir financijera pa se rado družijo s Karađorđevićima...)

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Damir ned 25 ruj 2011 - 15:39

Jako lijepo LLeone! Jako mi se sviđa ona maketa vlakova,nešto ću i ja početi pomalo raditi
takovo samo ne u toj BIG kvadraturi! Vidim da vlasniku nije bitna ni epoha ni zemlja pripadajućih
lokomotiva i vagona,a to je jako bitno da se ne držimo pravocrtnosti u ovome hobiju.
Ipak to je samo naša mašta i sve ostalo nije bitno super2

Uglavnom što reći osim: Predobra reportaža i drago mi je da si i taj dio svijeta odradio junački clap clap
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Pfaff ned 25 ruj 2011 - 15:42

Damir je napisao/la:Ipak to je samo naša mašta i sve ostalo nije bitno
Tako je. Jer mašta može svašta rolling on the floor

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Trol_Rijeka ned 25 ruj 2011 - 17:30

Ono oštećenje na Meštrovićevom spomeniku nije od NATO-a nego od Luftwaffe.
Trol_Rijeka
Trol_Rijeka

Broj postova : 282
Age : 61
Lokacija : Rijeka
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Pfaff ned 25 ruj 2011 - 17:34

Trol_Rijeka je napisao/la:Ono oštećenje na Meštrovićevom spomeniku nije od NATO-a nego od Luftwaffe.
Šeprtlje! Da je to NATO bombardovao...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by gaspa ned 25 ruj 2011 - 17:54

Vidim na onoj maketi da opet jedan ima isti kolodvor ko ja (samo je moj raspadnut od neprimjerenog skladištenja). Da nisu napravili i maketu matuljske zgrade izbor bi zaista bio jadan. A trebao bi se Štacion početi baviti nekom zajedničkom maketom. Da imam kome zaveštati svoju nemalu zbirku. Sorry na OT, sad ću ja o onom asinkronom motoru... mrgreen

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Damir ned 25 ruj 2011 - 19:22

gaspa je napisao/la:Vidim na onoj maketi da opet jedan ima isti kolodvor ko ja (samo je moj raspadnut od neprimjerenog skladištenja). Da nisu napravili i maketu matuljske zgrade izbor bi zaista bio jadan. A trebao bi se Štacion početi baviti nekom zajedničkom maketom. Da imam kome zaveštati svoju nemalu zbirku. Sorry na OT, sad ću ja o onom asinkronom motoru... mrgreen

Evo i ja u OT! Mogao sam gaspu obavijestiti i na PP,ali evo vidite svi pa obrišite ovaj post nema beda!
Mislim tj,nadam se da ću uspijeti isposlovati prostor za naše društvo "Štacion" u školi gdije ja radim!
Kroz godinu dana bi jedna učionica koja je odlična za naš klub trebala biti viška pa se nadam dobrom posredovanju između
našeg rukovodstva i ravnatelja škole! Tada bi krenuli u izgradnju makete u kojem će te svi vi dečki dobro došli i da taj klub što
više unaprijedimo također i da se družimo! Ali,kad smo kod makete već jedna od Štaciona postoji i trenutno je kod mene evo i slike:
Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 209

Izvinjavam se svima na velikom OT i molim moderatore kroz izvjesno vrijeme slobodno pobrisat ovaj post,a najveće isprike LLeonu
jer sam mu se umješao u temu Embarassed
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by novi_shef ned 25 ruj 2011 - 20:01

Čovjeku smo izmasakrirali temu sa svime i svačim yes ... kolega Lleon javi na pp hoću li ja ovo brisat?

novi_shef
Moderator
Moderator

Broj postova : 1216
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Na ušću dviju rijeka ispod Avale - Page 2 Empty Re: Na ušću dviju rijeka ispod Avale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.