Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vruće ljeto 2013

+2
Pfaff
borna
6 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Zagrepčani napunili javne garaže

Postaj by borna pet 9 kol 2013 - 21:04

Građani Zagreba ozbiljno su shvatili preporuku svog gradonačelnika i gradskog Ureda za upravljanje u hitnim situacijama te su požurili skloniti svoje limene ljubimce u neku od javnih ili garaža u trgovačkim centrima, u kojima je zbog najavljenog nevremena besplatno parkiranje od petka u 17 do subote u 12 sati.Zbog najavljenog nevremena i moguće tuče, po preporuci gradonačelnika Grada Zagreba Milana Bandića, a u organizaciji Ureda za upravljanje u hitnim situacijama i ZG Holdinga, od petka 9. kolovoza u 17,00 sati do subote, 10. kolovoza u 12,00 sati, građanima je osigurano besplatno parkiranje u gradskim javnim garažama: Tuškanac, Svetice, Langov trg, Petrinjska, Kvaternikov trg, Gorica i Rebro.

Također, građani svoje automobile mogu besplatno parkirati i u trgovačkim centrima: Interspar – Retkovec, Arena Centar – Lanište, Metro – Jankomir i Sesvete, te Avenue Mall – Novi Zagreb i Plodine.

No, kako su se sve garaže popunile ubrzo nakon 17 sati, umjesto na otvorenim parkiralištima, mnogi su građani svoje automobile 'spremili' pod zagrebačke mostove i nadvožnjake.
Ja sam došao sa posla nedavno i kako su sve garaže napunjene do vrha (ili dna) lijepo sam parkirao vani (bez velikog straha).
Trapatura se lijepo lagano spuštala sa 35 popodne na trenutnih 23, a kišica lijepo paducka i dalje hladi.....
Bilo je vjetrovito od 6 na dalje ali ne pretjerano tako da je za očekivati da neće biti belaja ili kijameta....hehe 
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 9273
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Pfaff pet 9 kol 2013 - 22:10

Ovdje nema ništa nova. Palo je par kapi, malo je puhalo, trapatura se spustila za par stupnjeva...
Niš od fešte s pucanjem i pjevanjem!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Vruće ljeto 2013 - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11371
Age : 76
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by borna pet 9 kol 2013 - 22:14

U Zg je bilo ponešto blicanja, pucanja i pjevanja al je mirno prošlo (trenutno je posve mirno i ugodno čak!)Very Happy 
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 9273
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost pet 9 kol 2013 - 22:20

Pfaff je napisao/la:Ovdje nema ništa nova. Palo je par kapi, malo je puhalo, ...
Bemti ... ko'tebe je bar palo ... mi smo sa Škrljeva samo gledali igrokaz sa pucanjem i pjevanjem nad Krkom (točnije Omišljom) i kako odlaze oblaci ktebi. Snimio sam nešto oblaka ali dosta sam umoran a i astma pokazuje zube pa će te fotke sačekat jutro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Laurus pet 9 kol 2013 - 22:22

U Kutini na momente zapuše i to je za sada to... Kiše još bilo nije.
Laurus
Laurus

Broj postova : 1007
Lokacija : Svemir
Registration date : 08.03.2013

http://www.xxx.net

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sub 10 kol 2013 - 8:37

Slićice od sinoć (sorry na lošijoj kvaliteti jer je snimano digitalnim zuumom a znamo kako on oće "ubit" fotku)

Prema Krku (Omišlju)
Vruće ljeto 2013 - Page 2 P8090862_zps121fc82c

Nebo prema Kapotu
Vruće ljeto 2013 - Page 2 P8090866_zpsae42429c

Iznad Škrljeva
Vruće ljeto 2013 - Page 2 P8090869_zpsac80ac36

Vruće ljeto 2013 - Page 2 P8090871_zpsdfe75152

U Pfaffovom smjeru
Vruće ljeto 2013 - Page 2 P8090872_zps646e0701

.............
Probudi me jutros Vruće ljeto 2013 - Page 2 NorseWoman_t2 i pita me da ako sam čuo kako je lilo ... sad  perche sam spal k'o top nakon dugo dugo vremena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Damir sub 10 kol 2013 - 9:45

Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sub 10 kol 2013 - 10:03

Koji ludi portal rolling on the floor lud od smijeha 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Pfaff sub 10 kol 2013 - 10:24

Subota, 10. kolovoz


Niš' od najavljenog urnebesa. Sinoć se naškurelo, počelo je neč lagano škropit i niš. Po noće je malo padalo – tek toliko da se ne reče da nismo i mi... Okolo pete je grmelo "na suho" jeno pol ure (ma ne jako)

Trapatura jutros u 9:00, ča je – je, malo je ofriškalo

Vruće ljeto 2013 - Page 2 10082013-01

Tri kapi od noćas

Vruće ljeto 2013 - Page 2 10082013-02

Nebo se ćari

Vruće ljeto 2013 - Page 2 10082013-03

Puše nekakova škura burica, ma mi se pari da od sega tega neće bit niš!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Vruće ljeto 2013 - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11371
Age : 76
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sub 10 kol 2013 - 10:30

Raspizdilo se po Njemačkoj i Francuskoj (vala i neka je kod njih jer nama bi sje*alo turističku sezonu i ovo malo gostiju što je došlo otišlo bi doma) i dok je došlo do nas izgbilo je forcu mrgreen 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Damir sub 10 kol 2013 - 12:38

grinko 

Vruće ljeto 2013 - Page 2 1098111_225705857579924_1049631091_n
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sub 10 kol 2013 - 12:55

Ma vidi ga što se pružio u zrak rolling on the floor lud od smijeha  (to mu je sigurno od anticiklone kul )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Mediji su neuravnoteženo i senzacionalistički najavili oluju koje nije bilo

Postaj by borna sub 10 kol 2013 - 16:16

Mediji su prenaglasili snagu olujnog nevremena koje je jučer prijetilo Hrvatskoj, a u konačnici većih vremenskih nepogoda nije bilo, slažu se stručnjaci ali se razilaze u ocjeni jesu li time javna glasila opravdala svoju ulogu u izvješćavanju javnosti ili su 'počinila veču štetu'.
Postojali su preduvjeti na temelju kojih smo izdali upozorenje za olujno nevrijeme u sjeverozapadnom dijelu Hrvatske, ali se ono ostvarilo na samo manjem području, kazao je danas Hini dežurni sinoptičar Državnog hidrometeorološkog zavoda (DHMZ) Tomislav Kozarić.
Nismo najavljivali oluju stoljeća ili nešto što se nikada do sada nije dogodilo, iako su reakcije medija bile takve. Mediji su pomiješali upozorenje za olujno nevrijeme u dijelovima Hrvatska, s upozorenjem za velike vrućine koje su se odnosile na cijelu Hrvatsku, smatra Kozarić.
Imali smo sličnu vremensku situaciju prija 15-tak dana, s tim da je jučer Meteoalarm izdao ozbiljno upozorenje koje se na manjem području i uz manje materijalne štete ostvarilo, istaknuo je Hini ravnatelj Državne uprave za zaštitu i spašavanje (DUZS) Jadran Perinić.
Prognostički modeli DHMZ-a su po našim iskustvima prilično uspješni, svatko tko je odgovoran za informiranje dužan je to učiniti, ali treba znati da je to prognoza i da se ona ne mora dogoditi, napominje Perinić.
Komunikolog sa Sveučilišta u Dubrovniku, Đorđe Obradović, kaže da su prognoze vremena zahtjevni novinarski zadaci kojima treba prići s dosta stručnosti i pažnje, ali da su neki hrvatski mediji izvješćivali tendenciozno, neuravnoteženo i senzacionalistički.
Razvija se pomodni trend koji se sastoji u preuzimanju negativnih obilježja američkog novinarstva – lokalnih televizija i tabloida – u stvaranju senzacionalizama, uz istodobno izbjegavanje revnosti američkih medija u provjeravanju činjenica, ocjenjuje Obradović.
Drugu pomodnost Obradović vidi u davanju imena ovdašnjim ciklonama i anticiklonama – posljednja je nazvana Jakov – što je neprikladno jer u Americi haraju tropske oluje i uragani koji nemaju veze s našim umjerenim područjima.
Pogrešno je preuzimati informacije o vremenu koje daju neke amaterske udruge, jer za to je ovlašten samo DHMZ. One to rade senzacionalistički i za njih nemaju pokrića, ističe Obradović.
Nije bilo razloga uzbunjivati cijelu Hrvatsku, jer je to bilo upozorenje za dio zemlje, koje se na sreću samo djelom ostvarilo. Mediji su pretjerali u upozorenjima o opasnosti po život, ali za one koji su se našli pod nevremenom bilo je i te kako opravdanja jer je svako nevrijeme opasno za nekoga, kazao je Kozarić.
Obavještavanje je trokut između DHMZ-a, Uprave i korisnika, i kad se uključe medije to može biti podignuto više nego što je potrebno. Ali, po meni, bolje je da su pretjerali nego da nisu obavijestili javnost, ocjenjuje Perinić.
Mi smo imali sugestije prema područnim uredima da se obavijeste službe koje trebaju hitno intervenirati te da se suptilno obavijeste ljudi koji planiraju neke poslove kako bi moli prilagoditi planove, kaže Perinić. Napominje da je pri izvješćivanju o nevremenu trebalo pristupiti selektivno ciljnim skupinama.
Ako kao danas imate pojačan vjetar podno Velebita, to je domaćem stanovništvu normana pojava, ali ta informacija treba doći do nautičara, vatrogasaca i sličnih korisnika, ističe.
Kozarić nije htio komentirati poziv Grada Zagreba građanima da koriste javne garaže, Perinić ga odobrava, kao i Obradović, jer smatra da je trebalo ublažiti paniku koja se stvorila u javnosti.
Obradović, međutim, upozorava da se pomorci, nautičari i ostali informiraju o vremenu posebnim kanalima i da stoga nije bilo opravdanja za širenje informacija kakvo se dogodilo. Sam je, kaže, kapetan duge plovidbe i o tim pitanjima se ne informira iz medija.
Mediji će na taj način izgubiti kredibilitet i iznevjeriti publiku koja im neće vjerovati kada se doista dogodi velika opasnost, smatra Obradović, upozoravajući da je pogrešno zapošljavaje meteorologa, što rade televizijske kuće, pa čak i javne poput HTV-a, jer će on biti pod pritiskom da da željenu informaciju. Za to postoji DHMZ, kazao je Obradović i poželio da hrvatski meteorolozi u medijima daju puno „lokalnije“ prognoze jer hrvatske prilike to traže.
U Hrvatskoj na malom području djeluju raznolike klimatske prilike. Uzmite za primjer Biokovo, gdje s jedne stane imate podnožje s morskim utjecajima, s druga strane kontinentalne utjecaje, a na njegovom vršnom dijelu nešto sasvim treće, kazao je Obradović.
Na pitanje zašto su medijima ovaj put tako reagirali, a samo prije dva tjedna znatno umjerenije, Perinić je odgovorio da i sam o tome razmišlja te da mu se čini kako je razlog što je posljednja najava imala odjek u francuskim i njemačkim medijima, pa su se naši mediji na to nadovezali.
Nakon svega, stekao sam dojam da su neki od njih malo razočarani što se to nije dogodilo, zaključio je Perinić.
Na pitanje kako u tom svjetlu gleda na iskustva kriznog komuniciranja, kazao je da za to ima puno prostora. Imamo znanost iz područja kriznog komuniciranja, ali ono nije dovoljno usvojeno kao društveni alat, zaključio je.
Vruće ljeto 2013 - Page 2 Y336940897538818
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 9273
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty 10. KOLOVOZA 2013. 17:52hVELIKO NEVRIJEME POGODILO DUBROVNIK Turisti potražili sklonište od tuče

Postaj by borna sub 10 kol 2013 - 19:25

Dubrovnik i okolno područje danas je pogodilo jako nevrijeme s tučom.
Obilna kiša praćena grmljavinom oko 14 sati je rastjerala sve građane i turiste koji su se našli na Stradunu i Pilama.

Dubrovački mediji javljaju da je ponegdje bilo i tuče, pa su svi morali odmah potražiti sklonište.

Zbog obilnih su padalina dubrovačke ulice u ovim trenucima u potpunosti popljavljene, kao i dio Straduna kod Onofrijeve fontane, poplavljene zbog začepljenih odvoda.

Na teren su izašli pripadnici javne vatrogasne postrojbe koji ispumpavaju vodu, a kako se doznaje iz Županijskog centra 112 Dubrovnik uslijed udara groma zabilježeno je nekoliko požara na području Konavala i Cavtata.
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 9273
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sub 10 kol 2013 - 20:02

borna je napisao/la:... danas je pogodilo jako nevrijeme s tučom.
...
Majke mi ovi novinari su totalno glupavi! Pišu k'o da je smak svijeta ... k'o da prijašnjih godina nije ovako bilo! Pa zna se da oko 15.08. (oko Vele Gospe), više-manje, zna bit nevremena popraćenog (da citiram Pfaffa) s pucanjem i pjevanjem. Znas se da kad tad padne kiša da je ljeto u pravilo gotovo. Ali isto tako se zna da nakon par dana zna isto bit i dalje opako toplo. Pa sve tako i do početka listopada. A zna i prebaciti i onda u trećoj dekadi listopada odmah uskačemo u kapute jer zakrka prvi snijeg  kul .

I onda opet sve otpočetka jer kako je moguće da tad padne snijeg ... mad 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Pfaff ned 11 kol 2013 - 6:34

Nedjelja, 11. kolovoz


Nekako k'o da je popust'la sparina – jutros u 6:00

Vruće ljeto 2013 - Page 2 11082013-01

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Vruće ljeto 2013 - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11371
Age : 76
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost ned 11 kol 2013 - 7:30

I u Primorju je noć bila ugodna. Pred jutro mi je trebala skoro pa dekica za pokrit bubrege.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty PRAVA 'BURA' NAKON NESUĐENOG NEVREMENA Traži se isprika ravnatelja DHMZ-a

Postaj by borna uto 13 kol 2013 - 15:03


Crometeo je na svojim stranicama objavio tekst u kojem traži javnu ispriku ravnatelja DHMZ-a Ivana Čačića. Smeta im Čačićeva izjava koju je prenio Večernji list.

- Vrlo je pogrešno prenesena informacija DHMZ-a. Problem je u tome što mediji daju prostor Crometeu, a oni su samo zaljubljenici u meteorologiju. Bilo je to lažno alarmiranje nadrimeteorologa. Ovo je dobra prilika da se stane nakraj nadristruci – rekao je Čačić, dodajući da u ozbiljnim zemljama samo ovlaštene institucije mogu izdavati upozorenja. Tako, na primjer, u Južnoafričkoj Republici ide u zatvor svatko onaj koji bez ovlaštenja izdaje upozorenja, rekao je Čačić.

Crometeo odgovara kako Čačić očito nije upoznat s činjenicama i njihovim radom.

- Jer da jest onda vjerujemo da ne bi onako teško optužio i izvrijeđao članove Crometeo tima koji jesu zaljubljenici u meteorologiju, ali se nikako ne mogu nazvati „nadrimeteorolozima", niti onima koji „lažno alarmiraju“ javnost. Ili gospodin Čačić zaista misli da bi nas trebalo poslati u zatvor kao u Južnoafričkoj Republici?! - rekli su članovi Crometea.

Naglašavaju i da je što se tiče panike koja je nastala oko najavljenog nevremena u petak, Crometeo s tim nema nikakve veze.


- Crometeo tim nije niti jednom portalu, novinama, televiziji davao najave ili upozorenja vezane uz promjenu vremena. Objavili smo, kao što to činimo već skoro deset godina, tekstove na portalu kojima smo najavili dolazak frontalnog poremećaja i ciklone. Nakon toga smo pratili promjenu i izvještavali o meteorološkim događajima tog petka - kažu u Crometeu.


Tvrde da se većina medija koji su prenijeli upozorenje kao izvor navela Meteoalarm koji je servis DHMZ-a i kao takav relevantan za službeno upozoravanje stanovništva o nadolazećem nevremenu.Vruće ljeto 2013 - Page 2 Y337182443622443
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 9273
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sri 14 kol 2013 - 8:19

Jutros je ofriškalo i okrenulo na buret'nu ...

Vruće ljeto 2013 - Page 2 DSC_3898_zps10a4ddb9

Vruće ljeto 2013 - Page 2 DSC_3899_zps90185645

Psmtr ( ljut ) probudilo onu "zver" što čuči umeni i neda dihat! Organizam mi polako trokira em od toploće a sad se još digla i bura, kombinacija za vola ubit!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Pfaff sri 14 kol 2013 - 9:38

dida je napisao/la:Jutros je ofriškalo i okrenulo na buret'nu ...

Psmtr ( ljut ) probudilo onu "zver" što čuči umeni i neda dihat! Organizam mi polako trokira em od toploće a sad se još digla i bura, kombinacija za vola ubit!
Bin Ti poslal bujol goranske arije, al' ovde je nekako tmurno i cmocavo. K'o da će kiša???

BTW, nekidan su mi preko interneta nudili neke pilule koje da će probuditi zvijer u meni, al' meščini da to nije ovo kod Tebe?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Vruće ljeto 2013 - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11371
Age : 76
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Laurus sri 14 kol 2013 - 10:14

Nočas je u Kutini jako puhalo. Čak je i struja nestajala Ali ne da je nestala pa da je nema, nego kak je vjetar kablove treso tako je struja treptala i blinkala. Pravi light show. ...
...I kada pomislim smirilo se, upalim komp i tamad dođe na "noge" i eto ga na. Opet počne struja treptati. Embarassed  A laptop mi se taman punio. Embarassed(No na sreču, sada je več puna baterija. mrgreen)

Malo se je primirilo tek oko 1h i onda sam mogao na miru napraviti što sam imao u planu... A oko pola tri je počela i kišica padati. mrgreen 

Ma neka pada, samo nek ima struje. laugh 2
Laurus
Laurus

Broj postova : 1007
Lokacija : Svemir
Registration date : 08.03.2013

http://www.xxx.net

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sri 14 kol 2013 - 10:36

Pfaff je napisao/la:Bin Ti poslal bujol goranske arije, al' ovde je nekako tmurno i cmocavo. ...
Ma ova moja dela po celi dan (jes' da to ima i nekih prednosti, jel' kul ) a vikendom smo na Škrljevu al' morat ću ju naterat malo do Gorskog kotara, šta kažeš, nadihat se goranske arije. Pred tjedan je pričala kako bi vlakom do Fužina al' sve se nekako bojim da ćemo prije Kapomir, K 357 i ja na prvi sneg nego što će ona smenom.

Šta se tiče pilula ... rolling on the floor  ... fala Bogu još nisam spal na te grane kul . Ima boljih stvari od toga ... nemoram ih pisat, jel tako, sve se zna grinko 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Gost sri 14 kol 2013 - 13:05

Počelo je! Za sada još sramežlivo i na pojedinim mjestima ali obećava pljusak.

Pada, ustvari prije bi rek'o da pljušti, negdje oko Malinske ...
Vruće ljeto 2013 - Page 2 DSC_3900_zpsc5a68b0f

... ali pada i oko Brseča
Vruće ljeto 2013 - Page 2 DSC_3901_zps7f16f074

Malo na šire ... učkarsko primorje
Vruće ljeto 2013 - Page 2 DSC_3902_zps597b53a0

... i prema Krku
Vruće ljeto 2013 - Page 2 DSC_3903_zps720d4afd

******
Koliko ja pratim kad kiša pada oko Malinske/Njivica/Omišlja u pravilu ode Pfaffomiru u Gorski kotar
a kad lije ovako uz Učku ode Kapomiru. Rijeku ni ne poškropi.

Ali buret'na je ofriškala zrak, mislim da je službena tempa oko 25°C

**********
Pada, točnije rosi, i u Rijeci al' sve mi se nekako čini da će bit samo gore nego prije jer maloprije sam bio vani na balkonu i zrak vani doslovno smrdi.

Na najboljem sam putu da kresnem klimu ... no no 

Jbmti ovakvo vrijeme, oćerat će me u bolnicu!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Pfaff sri 14 kol 2013 - 21:14

Srijeda, 14. kolovoz


Noćas je lijepo ofriškalo i bogovski se spavalo – jutros oko 9:00

Vruće ljeto 2013 - Page 2 14082013-01

Puhala je nekakva škura burica, Bitoraj je bio u oblacima, a onda je oko obeda počelo njurgati i kišiti

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Th_14082013-02

Za reć pravo, meni paše malo vlage i pad trapature. Valjda će i helihopteri krepat

Vruće ljeto 2013 - Page 2 14082013-03

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Vruće ljeto 2013 - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11371
Age : 76
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Laurus sri 14 kol 2013 - 21:35

Što znači:

-Škura
-Bitoraj
-Njurgati
-Arije

???
Laurus
Laurus

Broj postova : 1007
Lokacija : Svemir
Registration date : 08.03.2013

http://www.xxx.net

[Vrh] Go down

Vruće ljeto 2013 - Page 2 Empty Re: Vruće ljeto 2013

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.