Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trainz "americana" - screenshots

3 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Trainz "americana" - screenshots - Page 3 Empty Re: Trainz "americana" - screenshots

Postaj by Laurus sub 19 tra 2014 - 0:27

dida je napisao/la:nema šanse  ... nebi se vratio nizašto!

 lud od smijeha lud od smijeha Moš si mislit!  laugh 2 

Ne vjerujem.

Ajde da čujem razlog!  tru truuu 
Laurus
Laurus

Broj postova : 1007
Lokacija : Svemir
Registration date : 08.03.2013

http://www.xxx.net

[Vrh] Go down

Trainz "americana" - screenshots - Page 3 Empty Re: Trainz "americana" - screenshots

Postaj by Gost sub 19 tra 2014 - 0:46

Nisi u poziciji da išta uvjetuješ al' kad već inzistiraš ... izgubio sam volju za Eu vlakove jer u biti nisam ama baš ništa vozio već samo prerađivao i prerađivao texture za lokomotive, vagone i objekte koji ama baš nikome nisu služili (čak niti meni jer užitak simulatora nije prerađivati nego voziti!). Prelazak na americanu je bio jednostavniji rez da sve to ostavim iza sebe i vjeruj mi, nisam pogriješio! Modeli i lokomotiva i vagona su puno bolje napravljeni, zvukovi lokomotiva su puno bolji od europskih ... vagoni k'o vagoni, zakvačih ih za lokomotivu i vozaš od točke A do točke B i natrag. Da li ih ima na netu/DLS-u? Ako nešto tražiš i ako znaš što tražiš onda to nije problem za naći. Istina, trenutno se malo još tražim med vagonima jer su mi totalna nepoznanica kod sastavljanja kompozicije ali i to će s vremenom doć na svoje.

Kako sad stvari stoje ne vjerujem da ću se tako skoro vratiti na "ono prije".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.