Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna kronika 2017

+7
Stjepan
Narcis
inflameswetrust
buShip fun
Pfaff
LLeon
kiki273
11 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by borna ned 7 sij 2018 - 14:03

Malo je off no kad smo već kod Gomulke imamo li negdje slika unutrašnjosti?
Slažem svoj model pa bih trevao obojiti pod i klupe.....
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Na krovu vagona poginuo dječak

Postaj by borna uto 9 sij 2018 - 9:23

Opet prenosim nešto sa tugom, nevoljko ali bi svi koji imaju djecu to trebali i njima pokazati!
Oko 18.40 sati na krovištu teretnog vagona došlo je do strujnog udara prilikom kojeg je jedna osoba smrtno stradala, izvijestila je policija
Krenulo je kao dojava građana da gori šupa u Magazinskoj ulici na zagrebačkom Zapadnom kolodvoru, a završilo kao smrtni slučaj. Vatrogasci su jučer oko 18.40 sati dobili dojavu te su odmah potom krenuli na teren, a kad su stigli utvrdili su da ne gori nikakva šupa nego teretni željeznički vagon na petom kolosijeku.
Crna kronika 2017 - Page 4 6d75ccbb6a6a8a3f679e

Nakon što je isključena struja od nadležnih institucija s obzirom na to da je sve bilo pod naponom ugasili su požar i popeli se na krov vagona gdje su ugledali mrtvo tijelo muške osobe koja je od strujnog udara preminula na licu mjesta. Neslužbeno se doznaje kako je riječ o dječaku koji se popeo na vagon, piše net.hr. Od očevidaca na mjestu događaja doznaje se da je stradala osoba navodno maloljetni dječak, prema procjeni, star oko 14 godina. S njim je bio još jedan dječak, ali on se nije penjao na vagon. Kako su za 24 sata rekli šokirani ljudi iz susjedstva, kvartom kruži priča kako je nesretni dječak na vagonu htio napraviti selfie. Na terenu je bilo 14 vatrogasaca.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tragedija-na-zapadnom-kolodvoru-na-krovu-vagona-jedna-osoba-poginula-1218763 - www.vecernji.hr
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Pao je na tračnice i gledao kako stiže vlak... Začudo ostao je živ!

Postaj by borna uto 9 sij 2018 - 10:09

Jedna priča sa boljim završetkom....a nekima nije jasno da iznad pragova do osovina vlaka ima dovoljno mjesta
Crna kronika 2017 - Page 4 9411fddbfc21d2774a1e

Stariji nijemac prelazio je pješice prugu, spotaknuo se i pao, preko njega je prešao vlak... a on će o tome moći pričati.

Nijemac star 87 godina koji se za hodanje pomaže štapom, prelazio je željezničku prugu u južnoj Njemačkoj u nedjelju navečer i pao na tračnice. Pošto nije mogao ustati, gledao je bespomoćno kako nailazi vlak. Strojovođa ga je primijetio, pritisnuo kočnice, ali vlak je bio preblizu da bi se mogao zaustaviti. Kada je to napokon uspio, starac je već bio ispod kompozicije. Nakon što su ga spasilačke službe iz bavarskog grada Coburga izvukle ispod vlaka, na iznenađenje sviju, i na sreću, otkriveno je da ima samo ogrebotine na glavi i po rukama. Dom umirovljenika u kojem starac živi tri sata prije toga prijavio je njegov nestanak.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/njemacka-pregazio-ga-vlak-nesreca-coburg-1217427 - www.vecernji.hr
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Stjepan uto 9 sij 2018 - 15:10

borna je napisao/la:....a nekima nije jasno da iznad pragova do osovina vlaka ima dovoljno mjesta...

Neki pa misla da mjesta ima, a to je ruski rulet. Sve i kad je vagon dosta "visok" nikad ne znaš dali visi neki dio (kupla, nosač kočione grede...) koji će te pokupiti i izmiksati. ljutiti ljutiti
Stjepan
Stjepan

Broj postova : 466
Lokacija : Slovenija,Hrvatska,BiH
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Putnički vlak naletio na kombi: Strojovođi dvije godine zatvora

Postaj by borna sri 17 sij 2018 - 15:29

Crna kronika 2017 - Page 4 E6b8f4dd3d5db8e38d64

Tomislav Kučko, 42-ogodišnji strojovođa iz Križevaca, u srijedu je na Županijskom sudu u Bjelovaru nepravomoćno osuđen na dvije godine bezuvjetnog zatvora zbog optužbi da je izazvao nesreću kada je krajem 2016. kod Bjelovara putničkim vlakom udario u kombi, pri čemu su poginule dvije, tri su teže, a dvije lakše ozlijeđene.
Kučko je osuđen za kaznena djela ugrožavanja posebnih vrsta prometa, jer je upravljajući putničkim vlakom 28. prosinca 2015. oko 13 sati na pružnom prijelazu u Malim Sredicama udario u taksi kombi, čiji je vozač od težine ozljeda poginuo na mjestu nesreće, a jedna je putnica umrla kasnije istoga dana.
Troje je putnika zadobilo teške ozljede, a dvoje lakše.
Kučko je tijekom sudskog postupka priznao djela koja mu se stavljaju na teret, no odbio je navode o neizravnoj namjeri, nego je tvrdio kako je riječ o nehaju.

Obrazlažući presudu, sutkinja Sandra Galjar istaknula je kako je Kučko kao iskusan strojovođa morao poštivati proceduru koja se provodi u slučaju neispravnosti uređaja za osiguravanje željezničko-cestovnog prijelaza.
Naime, umjesto da po propisu zaustavi vlak, a potom tim dijelom prođe uz maksimalnu brzinu od 10 kilometara na sat, Kučko je prošao bez zaustavljanja, brzinom od 61 kilometar na sat.

Sutkinja je navela i da je on bio upoznat s procedurom jer je dobio pisani, ali i usmeni nalog prometnika. Uz to, strojovođa je dao zvučne signale prije prelaska prijelaza, što znači da je bio svjestan kako bi moglo doći do nesreće.

Iz navedenih razloga nije prihvaćena teza obrane da se radilo o nehaju, kako je tvrdila Kučkova obrana, nego o neizravnoj namjeri, poručila je sutkinja obrazlažući osuđujuću presudu.

Iako je za djela koja mu se stavljaju na teret propisana minimalna zatvorska kazna od tri godine, Sudsko vijeće uzelo je u obzir da je Kučko neosuđivan, da je otac četvero malodobne djece koja se školuju, pa mu je dosudilo dvije godine bezuvjetnog zatvora.
/24sata.hr/
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Pfaff sri 17 sij 2018 - 22:36

Ne kužim: Kog je vraga kombi tražio na pruzi da strojovođa može biti kriv što ga je napao vlakom? Ili je SV sišao s pruge i krenuo po cesti klroz crveno?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Crna kronika 2017 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by ICE-3M čet 18 sij 2018 - 12:51

Kolko sam shvatio može bit kriv jer se nije zaustavio ispred neispravnog pružnog prijelaza, a dobio je nalog da se zaustavi, a kombiju su ti neispravni sigurnosni uređaji na prijelazu govorili da može sigurno preč prek pruge.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Pfaff čet 18 sij 2018 - 13:07

ICE-3M je napisao/la:Kolko sam shvatio može bit kriv jer se nije zaustavio ispred neispravnog pružnog prijelaza, a dobio je nalog da se zaustavi, a kombiju su ti neispravni sigurnosni uređaji na prijelazu govorili da može sigurno preč prek pruge.
Da, to već može...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Crna kronika 2017 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by borna čet 18 sij 2018 - 14:09

HŽ-u ne bi trebao biti veliki problem da kod takovih prijelaza sa pokvarenom signalizacijom postavi dodatno upozorenje?
(npr žuto žmigajuće svijetlo i natpis "uređaj u kvaru")
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Teška željeznička nesreća blizu Milana u Italiji

Postaj by borna čet 25 sij 2018 - 11:20

Crna kronika 2017 - Page 4 42298719_303

Prema do sada prikupljenim podatcima poginula su najmanje 3 putnika dok ih je stotinjak ozlijeđeno!
Crna kronika 2017 - Page 4 42298701_401

Prva nagađanja su da je do iskakanja vlaka došlo zbog neispravne skretnice?
Crna kronika 2017 - Page 4 080639348-5b285e8e-39c7-44e8-99d6-313dc9dda13f

Puno tužnih slika je na Linku

/Reuters i drugi brojni portali/
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Narcis čet 25 sij 2018 - 17:47

Čitao sam na dosta portala i talijanskih grupa na FB, do iskakanje je navodno došlo zbog puknuća šine dužine cca 20cm, nekih 2 km prije mjesta iskakanja, dakle jedna osovina je iskočila sa šine i puknula i kotrljala se ispod vagona, putnici neki svjedoče da se osjetio jak udarac i vibracije 2-3 min prije same nesreće. Po pisanju iskočila su 2 vagona sa sredine vlaka, pošto je to push-pull garnitura, lokomotiva 464 je bila iza, pošto ima funkciju guranja vlaka, zadnja dva vagona sa garniture je i dalje gurala naprijed na one što su iskočili i zgnječilo ih. Istraga je u tijeku, to nisu službeno potvrđene informacije.

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Crna kronika 2017 - Page 4 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Crna kronika 2017 - Page 4 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Stjepan čet 25 sij 2018 - 20:06

Čisto sumnjam da je osovina pukla (zbog iskakanja), do pucanja osovine dolazi iz drugih raloga ... to jest, ako je osovina pukla onda je uzrok nesreče nešto sasvim drugo...
Stjepan
Stjepan

Broj postova : 466
Lokacija : Slovenija,Hrvatska,BiH
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Narcis čet 25 sij 2018 - 20:52


______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Crna kronika 2017 - Page 4 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Crna kronika 2017 - Page 4 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Stjepan čet 25 sij 2018 - 21:06

Zna li se kojom brzinom tu vlakovi idu?
Stjepan
Stjepan

Broj postova : 466
Lokacija : Slovenija,Hrvatska,BiH
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Narcis čet 25 sij 2018 - 21:18

Navodno 140 km/h.

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Crna kronika 2017 - Page 4 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Crna kronika 2017 - Page 4 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Anja ima 14 godina. Verala se po vagonu i preživjela strujni udar od 25.000 volti.

Postaj by borna uto 30 sij 2018 - 10:35

Crna kronika 2017 - Page 4 691067

'Htjela bih da na vagonima netko napiše da su pod naponom, baš na vagonima, a ne mali znak na stupovima. Pa tko još gleda stupove?!', kaže nam Anja Novković, 14-godišnjakinja koja je prošle godine preživjela strujni udar od 25.000 volti penjući se na vagon na Zapadnom kolodvoru u Zagrebu. Anja je bila osam mjeseci u bolnici, od toga četiri u strogoj izolaciji. Nema slezenu, ima mnogobrojne ožiljke, teže hoda… Ipak, danas je sretna što je živa. Godinu dana stariji Patrik nije. On je poginuo 8. siječnja, istog dana kad je Anja izašla iz bolnice, i to na istom mjestu na kojem je i ona stradala. Zbog njega i druge djece odlučila je ispričati javnosti što je proživjela
Crna kronika 2017 - Page 4 691663

Tportal se i ranije bavio ovom problematikom. Tako nam je Zoran Barčot, specijalist dječje kirurgije i voditelj na Odjelu za opekline i Zavodu za traumatizam dječje dobi u Klaićevoj, u srpnju kazao kako svake godine, posebno u ljetno doba, dolaze u Kliniku i centar za opekline djeca, najčešće u dobi od 14 do 17 godina, stradala u električnom luku struje na vagonima ranžirnih kolodvora.

Ranijih godina prosjek djece zaprimljene u Klaićevu s teškim opeklinama nastalim od strujnog udara na kolodvorima kretao se između tri i četiri na godinu. U posljednje vrijeme trend se mijenja, sada ih godišnje zaprimaju pet do šest, i to uglavnom u proljetnim i ljetnim mjesecima.

Napominje da ni djeca ni roditelji nisu svjesni te opasnosti jer da dođe do udara, nije potrebno dotaknuti samu žicu, već je dovoljno naći se kod elektromagnetskog polja koje je široko od metar i pol do više od dva metra, ovisno o klimatskim prilikama, da bi došlo do snažnog udara.
Više ove potresne priče je na Linku
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Pfaff uto 30 sij 2018 - 10:44

Mi smo nekoć u školi imali tehnički odgoj (čuveni PTO) gdje su se učile neke temeljne zasade suživota s elektrikom, pogotovo jakim strujama. I nije bilo neke silne potrebe da se uz kojekakve električne aparate pišu kilometarski fiškalski traktati koji služe da bi proizvođač sa sebe skinuo pravnu odgovornost zbog budala koje trpaju mokre prste među žice pod naponom. Danas je to ukinuto kao relikt mračnog jednoumlja pa su klinci umjesto toga dobili vjeronauk i sad se sele ravno među anđele!

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Crna kronika 2017 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Narcis sri 31 sij 2018 - 19:01

Baš tako, nažalost, danas uče u školi sve i svašta, samo ono što bi najviše trebalo, to ne uče.

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Crna kronika 2017 - Page 4 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Crna kronika 2017 - Page 4 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Jedna osoba poginula u udaru vlaka s republikanskim zastupnicima u američkom Kongresu u kamion

Postaj by borna sri 31 sij 2018 - 20:29

A kako izgleda i pismenost odnosno pravopis iliti konstrukcija rečenica im ne ide od ruke (mislim na "novinare")
Crna kronika 2017 - Page 4 693474

Putnički vlak Amtrak kojim su se republikanski zastupnici u američkom Kongresu vozili iz Washingtona u Zapadnu Virginiju na godišnje okupljanje, naletio je u srijedu na kamion čistoće u Crozetu pri čemu je poginula najmanje jedna osoba
Potvrđena je smrt jedne osobe, a druga je osoba teško ozlijeđena u sudaru, objavila je Bijela kuća.

'Nema ozbiljnih ozljeda među članovima Kongresa ili njihova osoblja', rekla je glasnogovornica Bijele kuće Sarah Sanders.
Glasnogovornica Kongresnog instituta koji je sponzor konferencije, rekla je da je jedan član Kongresa upućen u bolnicu te da su neki lakše ozljeđeni.


/kod nas je nešto takovo nemoguće, gospoda zastupnici se voze svaki u svojem automobilu pod policijskom pratnjom/
tportal.hr
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Vlak udario u olupinu: Zapalio mu se auto pa ga tako ostavio

Postaj by borna pon 5 vel 2018 - 15:07

Na željezničkoj pruzi Pula-Buzet kod naselja Bibići, u nedjelju oko 15 sati, putnički vlak koji je prometovao iz Pule prema Buzetu udario je u neregistrirani automobil Renault, koji je nepoznati vozač ostavio na pruzi.

Vozač je prelazio prugu na neobilježenom pružnom prijelazu. Pukla mu je guma te se automobil zaglavio na tračnicama. Kako bi prešao prugu, vozač je turirao automobil te se zbog trenja zapalila guma. Požar se ubrzo proširio na cijeli automobil, koji je u potpunosti izgorio, a vozač je pobjegao.

Na tako ostavljeno vozilo oko 15 sati naletio je putnički vlak te je odbacio automobil pored pruge.

Nitko srećom nije ozlijeđen, a policija traži nepoznatog vozača.
/24sata.hr/

borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Narcis pon 5 vel 2018 - 19:31

Ovo je stara vijest već, malo kasni 24 sata.

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Crna kronika 2017 - Page 4 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Crna kronika 2017 - Page 4 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by borna pon 5 vel 2018 - 20:05

Za mene je bila nova i nijesam je vidjeo ovdje pa kako je pomalo bizarna napisao sam ju....
Meni se nešto donekle slično dogodilo pred 20-ak godina u jednom baksuz Unu!
Čekao sam u redu za prelaz preko pruge kod Nove Branimirove otprilike u ovo doba, bilo je snijega i leda.
Kad se konačno krenulo meni se taman ugasi auto dok sam počeo prelaziti preko pruge i onda je jedva upalio nakon puno
pokušaja. Ubacim ponovo u prvu kad auto ni makac, prednji kotači su bili taman između duplih šina i vrtili se na mjestu!
Da stvar bude još gora počela je zvonjava i blinkanje pa se meni podigla šubara na glavi wow
Srećom priskočili su vozači iza mene pa me gurnuli tako da sam se uspio provući ispod spuštajuće rampe oci
O tom baksuz autu jedne novinarke bi mogao napisati cijeli roman, ukratko gđi je dok se vozila pukao nosač mjenjača koji je
pao na cestu i zanesao ju je taman na policajce u suprotnom traku i lijepi frontalni sudar!
Ili bila u autopraoni i kad je krenula iz suprotnog smjera ju je jedan kamion zapljusnuo blatom tako da nije ništaa vidjela
pa je naglo zakočila i na nju je odostraga naletio jedan koji se vozio previše blizu....
Ja sam imao enigmu sa tim autom kad se jedan dan nakon paljenja i vožnje od par minuta ugasio. Nakon 10-ak minuta bi
ponovo proradio ali se ponovo ugasio i tako u nedogled pa sam ga odšlepao u garažu. Ukratko mijenjao sam i čistio sve od
svjećica, bobine, kondenzatora, karburatora i pumpe za benzin, kako sam sumnjao da je začepljena oduška rezervoara
spojio sam dovod benzina iz kanistera no ništa nije pomagalo! hm
Onda sam otkrio da je glava motora otpuštena pa sam je skinuo, očistio ventile i sjedišta te stavio novu brtvu.
Bog mi je pomogao jer sam htio što prije provjeriti jeli sve u redu pa sam upalio motor bez stavljanja auspuha- i više se nije
gasio icon jup Kad sam ponovo stavio auspuh počeo se gasiti pa sam skinuo kompletni auspuh i otkrio da je u zadnji lonac
netko nagurao klipove kukuruza!wallbash
Uobičajene kvarove na samom tehničkom gotovo svake godine ne bih posebno isticao (baš tada pregori neka žarulja ili zataji
truba ili pukne guma.....)
Proslavio sam dan kada je odustala od toga baksuza i prodala ga friends
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Ukrao 27 naponskih kablova na kolodvoru u Zagrebu

Postaj by borna sub 10 vel 2018 - 18:55

Crna kronika 2017 - Page 4 401423

Zagrebačka policija uhitila je 29-godišnjeg muškarca osumnjičenog za 27 krađa kablova i dvije krađe u pokušaju, na zagrebačkom Glavnom kolodvoru, čime je pričinjena šteta od oko 295.000 kuna, priopćeno je u subotu iz policije
Kriminalističkom istragom je utvrđeno da je 29-godišnjak krađe počinio u ožujku, kolovozu, rujnu, listopadu, studenom i prosincu 2017. te u siječnju i veljači 2018. s vagona na zagrebačkom Glavnom kolodvoru, na Trgu kralja Tomislava.

Ondje je ukrao naponske kablove u vlasništvu poduzeća iz Zagreba, ukupno 28 kablova različitih dužina, dok ih je dva pokušao otuđiti.
Ukupna šteta pričinjena ovim kaznenim djelima iznosi oko 295.000 kuna, navode iz Policijske uprave zagrebačke.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policija je 29-godišnjeg muškarca predala pritvorskom nadzorniku, a posebno izvješće podnijeli su nadležnom državnom odvjetništvu.
/tportal.hr/
Pitam se kakvi i koliki su ti kablovi i kako ih je neometano skidao i odnosio, dali je čerupao vagone koji stoje iza nekadašnjeg magazina?
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Pfaff ned 11 vel 2018 - 7:13

borna je napisao/la:Zagrebačka policija uhitila je 29-godišnjeg muškarca osumnjičenog za 27 krađa kablova i dvije krađe u pokušaju...
Lijepo - za svaku godinu života po jedna teška krađa! Sad slijedi pozivanje na nacionalnu pripadnost, teško djetinjstvo...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Crna kronika 2017 - Page 4 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Željeznička nesreća u Austriji

Postaj by borna uto 13 vel 2018 - 21:26

Na maloj stanici u Niklasdorfu jučer su se sudarila su se 2 putnička vlaka, jedna osoba je poginula a 22 su ozlijeđene
Crna kronika 2017 - Page 4 Niklasdorf_006_1518445139816885

Crna kronika 2017 - Page 4 D54197FE-1A01-4C55-BDD7-AEC4320AAA80_v0_h

Crna kronika 2017 - Page 4 A8F006D7-8C94-4516-A2BC-665B0127E955_v0_h

Crna kronika 2017 - Page 4 DSC_0336_1518441562769926
Malo više je na Linku
borna
borna
Moderator
Moderator

Broj postova : 8924
Lokacija : zagreb
Registration date : 16.11.2010

[Vrh] Go down

Crna kronika 2017 - Page 4 Empty Re: Crna kronika 2017

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu

Vlakovi :: Ostalo :: Razno

 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.