Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

+15
KAPO
DD
max
Tomek
5ar
tiki
Pfaff
mannas
LLeon
Jean
ikar
novi_shef
Narcis
gaspa
kico101
19 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 43 / 44. Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kico101 čet 21 svi 2015 - 12:14

Ti isti putnici uredno daju glas mutikašama u jedinicama lokalne samouprave i sada im pravo budi. Ja sam jedan od prvih koji će kritizirati Trolej tamo gdje treba, ali ovaj puta sam uvjeren da oni ne mute, jer nemaju interesa za to. Treba osigurati plaće, gorivo, održavanje. Tko bi to trebao plaćati nego korisnik usluge. Ako usluga ne treba, onda to javno recimo, pa ćemo svi u aute ( tko ima tu mogućnost ).

Druga stvar; u ovoj državi još uvijek mnogima nije jasno da je Ugovor Sveto pismo, i bez obzira koliko je nepravedan, onaj tko ga je potpisao snosi sve posljedice kasnijih problema koji se mogu pojaviti. Svi bi u početku potpisivali, jer im je kratkoročni interes na prvom mjestu ( da bi dobili izbore moraš reći i ovo-vidite kako smo vam organizirali javni prijevoz; vožnje svaku uru ( mislim na linije 34 i 37 ), povlaštene karte za studente, đake, umirovljenike itd. ). Kada skuže da se gradska/općinska blagajna ne puni onako kako su oni zamislili ( vidi se koliko su stručni kada fale po 50% ), tada se kreše tamo gdje se misli da neće imati posljedica. Trolej je odlučio udariti batinom. I neka je. Ako želiš kupiti kruh, moraš ga platiti i nitko ne pomišlja da to nije sasvim normalno. Ali voziti se, a ne plaćati je posve u redu.

Sada, kada je očito voda došla do grla i više se ne može uštedjeti na slaganju smjena i vozila, te na vozačima, idu nepopularne mjere. Rekao je dobro netko-koliko para toliko muzike. Htjeli smo gramzivi kapitalizam-sada ga imamo. I to je to.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by NP-549 čet 21 svi 2015 - 12:45

a imaju para za novu liniju koju traže. Interesantno. A pogotovo zato što su jedni i drugi ista (ili slična) politička opcija
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Gost čet 21 svi 2015 - 13:20

kico101 je napisao/la:Ti isti putnici uredno daju glas mutikašama u jedinicama lokalne samouprave ...
Potpuno nebitno tko kome daje glas. Znači li to da onda ja moram dat glas Obersnelu da bi se mogal vozit peticom? Blue shit!
kico101 je napisao/la:... Trolej je odlučio udariti batinom. ...
Ako ćemo ić tom logikom ... mogu li i ja kao putnik koji je uredno platio kartu (svejedno kakvu, cvikalicu ili mjesečnu) isto tako udarit batinom po busu od Troleja jer nemam čime do dela, škole ...?

Vidiš kako se ista stvar i isto objašnjenje može gledat na više načina.

Ponavljam, to je trebalo riješiti na drugi način a ne da se sve prelomi preko putniká.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by NP-549 čet 21 svi 2015 - 13:27

ti izbora uvijek imaš, a drugo je pitanje dal si ga možeš priuštit. Vlastiti auto, taxi....
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kico101 čet 21 svi 2015 - 13:46

Nažalost ( iako razumijem da ekonomska situacija čini svoje ), previše ima povlaštenih voznih karata, koje netko mora pokriti do pune cijene, a to moraju činiti jedinice lokalne samouprave, koje, između ostalih "sretnika" koji rade, financiram i ja. A istovremeno moram plaćati najskuplju kartu. Što bih onda ja trebao reći na smanjenje standarda? Možemo postaviti pitanje, zbog čega su noćne linije u Rijeci besplatne, dok su primjerice u Zagrebu skuplje nego dnevne. Razumljivo, jer na posao i u školu se mora, a u noćni život baš i ne.

Ako ćemo stvar postaviti da se Trolej financira samo iz cijene putnih karata ( kao Autotrans ), tada ćemo imati ili polaske u gradu svakih 30 minuta na frekventnim linijama, a 60-120 min u prigradu ili će cijena porasti 50%. Tada nam ove gluposti sa čelnicima JLS ne trebaju.

Ako ćemo iskreno, u prigradu je najveći problem nerad i diletantizam čelnika PGŽ koji su sami sebi svrha, jer da nije tako, vrlo brzo bi se JLS dogovorile oko trasa i financiranja linija.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Gost čet 21 svi 2015 - 15:26

NP-549 je napisao/la:ti izbora uvijek imaš ...
Naravno al' onda mi neće trebat mjesečna karta.

Vozit ću se kulko si natočim jušice  Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Još jedna "A"

Postaj by kiki273 čet 21 svi 2015 - 17:30

KD Autotrolej obavještava sve korisnike s područja Grada Kastva kako od 22. svibnja 2015. godine s prometovanje kreće nova linija 37A koja će omogućiti povezivanje Opatije, odnosno Matulja s Kastvom u vrijeme povratka djece iz škole kućama. Tako će srednjoškolci i svi ostali korisnici do Matulja moći doći s linijom 34 koja iz Opatije polazi u 19.40 sati, a u Matuljima će imati vezu s Kastvom s minibusom nove linije 37A koja iz centra Matulja polazi u 19.55 sati. Nova linija prometuje od Matulja do kastva, te povratno preko Spinčića i Trinajstića za Matulje.

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Gost čet 21 svi 2015 - 22:42

Trizduja

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Autotrolej-bus-620x400

Bio je četvrtak, sasvim običan četvrtak. Sunce je granulo i bio sam dobre volje. Tog sam dana bio primoran u redakciju najboljeg riječkog portala otići autobusom. Ne volim autobuse. Pogotovo kada temperatura zraka prelazi 25 stupnjeva Celzijevih pa se u unutrašnjosti autotrolejovih “harmonika” počnu širiti tjelesni miomirisi putnika. Autobusna stanica kod opatijske podružnice jedne velike banke bila je prepuna ljudi koji su čekali autobus popularne linije 32 koja prometuje na relaciji Rijeka-Lovran-Rijeka. Laiku poput mene učinilo se kao da se nešto besplatno dijeli u poslovnici te banke. Požurio sam kako bih i ja ugrabio to za čim se trga običan puk.

“Tako je vavek kada školarci gredu va školu. Va autobuse je ogromna gužva i graja. Čera su još i ukinuli neke linije i bit će još huje”, rekla mi je gospođa Vera kad sam stigao na poprište. Nije se ništa dijelilo i bio sam razočaran.

Na obližnji kiosk pošao sam poput pravog Hrvata i katolika kupiti autobusnu kartu. Osjećao sam se kao pošten građanin koji plaća poreze. Uskoro je došao autobus i razularena rulja nahrupila je na sva njegova vrata. Nekolicina rabijatnih mlađahnih momaka razvalila je zadnja vrata i vozač je ugasio autobus.

“Razbili ste mi autobus i ne vozim nigdje!”, povikao je. Nisam ni stigao ući u autobus, već sam iz njega morao izaći. Moju je sudbinu dijelilo par desetaka putnika. Iako smo se nekoliko trenutaka ranije osjećali kao pošteni građani ove zemlje i porezni obveznici jer smo kupili karte ispali smo prevareni i obespravljeni. Ustvari, samo smo se nastavili osjećati kao pošteni građani ove zemlje koji plaćaju poreze.

Čitavo to vrijeme što smo čekali drugi autobus, stare nonice gunđale su zbog toga što je vrli Autotrolej odlučio prorijediti linije svoje možda i najprometnije linije br. 32 koja je uvijek ispunjena tako da nema slobodnog mjesta za sjesti. Išle su mi na onu stvar. Ne doslovno naravno. Njihove životne preokupacije svele su se na Autotrolej. Uskoro je došao novi autobus, ista on razularena rulja nahrupila je u njega i počeo sam shvaćati te stare nonice. Ovim im se putem ispričavam. Ušao sam u dupkom ispunjen bus koji je nalikovao konzervi srdela. Nitko nije htio “cvikati” karticu, ali ja, budala, idem obaviti svoju putničku dužnost. Kasnije sam požalio. Ipak, vrlo atraktivna djevojka u ranim dvadesetim godinama, plave kose, punih usnica s uskim tajicama udahnula je u mene entuzijazam i vožnja u ispunjenom autobusu za mene je dobila smisao. Da ova priča ipak ne dobije romantični karakter, pobrinuo se jedan naizgled obični šesnaestogodišnjak koji je stao pred mene i zaklonio mi pogled na tu ljupku djevojku.

“Danas bi svi htjeli biti Armada”, obratio mi se ničim izazvan. “Svi sada odlaze na tekme tako da mi pravi navijači ne možemo biti na D3 više. Tko je to vidio? Gdje su bili kada je Rijeka igrala loše a? Gdje su bili frende?”
“Nemam pojma”, odvratio sam mu.
“O tome ti ja pričam kralju. Gdje su bili kad je Scoria vodio i kad smo se borili za opstanak?”, nastavio je.
“Kreteni”, rekao sam.
“Ti sve razumiješ. Ti si neki pametan lik. Daj pet.” Dao sam mu ruku i mislio da će momak završiti konverzaciju. Uzeo sam mobitel u ruku i stao tipkati poruku, kad je iza mene neki mladić zapjevao na glas jedan od hitova poznatog Massima Savića.

“Da li voliš me još to samo zvijezde znaju…da li govore to u nekom drugom sjaju…”
Dečko je pjevao iz sveg srca, a imao je lijepu boju glasa. Suputnici su mu predlagali da se prijavi na X-factor, a meni se onaj šesnaestogodišnjak opet obratio.
“Čuj ti ovoga, pa ovoga mi prebili na Kantridi!” Odlučio sam mu odgovoriti.
“Nemoj tako, mali lijepo pjeva.”
“Gdje su takvi bili kad je Ivo Ištuk vodio Rijeku? Mi iz Armade smo i tada bili na zapadu.” Neki dijelovi njegove priče bili su mi nejasni pa sam ga upitao:
“Ali kako si ti mogao biti na zapadu kada s i tada imao svega dvanaest godina?”
Ekspresno mi je odgovorio: “Rijeku se voli od malih nogu. To je način života.” Nisam mu imao što reći na to. Naš intelektualni razgovor prekinulo je komešanje ispred nas. Svi suputnici počeli su se hvatati za nos i ispuštati neobične zvukove poput fuj, bljak, uuužas i slične. Shvatio sam o čemu se radi. Stariji gospodin koji je sjedio dvije sjedalice ispred mene ispustio je vjetrove iz svoje stražnjice. Neugodni vonj ispunio je unutrašnjost autobusa i narušio kvalitetu vožnje nama poštenim građanima. Gotovo ljetne temperature, autobus u kojem se putnici voze poslagani poput sjevernokorejskih vojnika prilikom vojne parade u Pjongjangu (da ne upotrebljavam uvijek metaforu sa srdelicama), vonj iz anusa starijeg gospodina, nabrijani mladić sa zapadne tribine i poskakivanje na svaku šahtu na ulici učinili su vožnju trizdujom tog dana nezaboravnim iskustvom.

Mladić iza mene ponovo je zapjevao:
“Da li voliš me još to samo zvijezde znaju…da li govore to u nekom drugom sjaju…”
Djevojke pored njega stavile su na glas pjesmu Arkanove udovice “Ime i prezime” koja je nadglasala raspjevanog mladića. Čitavo su se vrijeme histerično hihotale i spominjali neku prijateljicu koja nije bila s njima u busu.
“Si vidio Juventus. Baš mi je drago. Mislim u Italiji navijam samo za Lazio jer su oni fašisti. Znaš ono – MI HRVATI”, ponovo mi se obratio šesnaestogodišnji navijač.
“Znaš li ti što su fašisti?”, upitao sam ga.
“Naravno da znam. To su nacionalisti i ustaše. Ja sam isto fašist. SAMO RIJEKA!!”, viknuo je a sve su se nonice okrenule za njim.
“Znaš li ti da su ti isti fašisti našu Rijeku dali Talijanima i da nisu partizani pobijedili…ti bi danas govorio talijanskim i navijao za neki drugi klub”, pokušao sam mu objasniti,
“Bolje talijanski nego jugoslavenski kao prije par godina”, argumentirao mi je. Raspravu nisam htio nastaviti, ali je on inzistirao. “Za koga ti navijaš?”
“Za Rijeku”, nezainteresirano sam promrmljao.

“To kralju, znao sam da si naš. Daj šaku!” Kucnuli smo se šakama i daljnju intelektualnu raspravu prekinuo je raspjevani mladić.
“Da li voliš me još to samo zvijezde znaju…da li govore to u nekom drugom sjaju…” Počeo mi je ići na živce. Shvatio sam da je to jedini stih kojeg zna, ali draže mi je bilo slušati taj stih nego šesnaestogodišnjeg fašista koji misli da smo pred par godina pričali jugoslavenskim. U autobusu je postalo nesnosno vruće i da nismo bili već kod željezničkog kolodvora, na samom kraju putovanja bio bih zabrinut za zdravlje starijih putnika. Zamišljao sam što će bit ikada na termometru ljetne temperature usred dana dosegnu 40 stupnjeva. Još ovi iz Autotroleja razrjeđuju linije pa će gužva u autobusima biti još veća. Ljupka plavokosa djevojka u uskim tajicama izašla je iz autobusa. Uputio sam čeznutljiv pogled prema njoj dok je koračala pločnikom Krešimirove ulice i pritom htio zadaviti šesnaestogodišnjeg fašista jer mi je čitavo vrijeme zaklanjao pogled. “Armada Rijeka”, povikao je sred busa tražeći moje odobravanje.

“Da li voliš me još to samo zvijezde znaju…da li govore to u nekom drugom sjaju…” Da, još jedanput je otpjevala buduća zvijezda X-factora koja će kada nauči sve stihove postati nova zvijezda na estradnom nebu. Ovoj polusatnoj pustolovini napokon je došao kraj kada se autobus parkirao na poznatom Jelačićevom Trgu.

“Legendo, vidimo se na zapadu!”, pozdravio me šesnaestogodišnjak. A ja sam iznerviran s bolovima u “staračkim” leđima duboko udahnuo riječki zrak koji se nakon ustajalog zraka is trizduje činio kao najsvježiji na svijetu. Vožnja u prepunom autobusu može biti zabavna kao ova, ali ovakve situacije se događaju samo meni i čelnici Autotroleja ne bi trebali polagati nade da je svim putnicima tako zabavno u vožnji njihovim prijevoznim sredstvima. Ovim putem apeliram da umjesto da stalno prorjeđuju linije prema Lovranu i Opatiji, uvedu dodatne linije kako se stariji putnici ne bi osjećali kao sjevernokorejski vojnici, srdele u konzervi ili Mladež HDZ-a kada sluša govore Tomislava Karamarka. Odlučio sam da se više neću voziti trizdujom kako bih sačuvao svoje zdravlje. Priopćio sam to ocu obitelji i zatražio njegov automobil na korištenje. Rekao mi je, citiram:
“Ma zamisli ti molim te, on se neće voziti u autobusu. Balavac bezobrazni, razmaženi. Kada si budeš sam kupio auto i sam financirao gorivo onda se vozi svojim autom. Uostalom, što ti pridonosiš ovoj obitelj? Spavaš do 10, budan si do 2 ujutro i onda si još popodne umoran. Ti si jedan običan jebivjetar i niškoristi. Ja sam kriv što te trpim…”
“Kakav otac, takav sin”, pokušao sam ga oraspoložiti narodnom poslovicom.
“Kretenčino glupa!” Odgovorio mi je. Odlučio sam se povući u svoju sobu razmišljajući kako me danas cijene jedino šesnaestogodišnji fašisti. Nesvjesno sam zapjevao: “Da li voliš me još to samo zvijezde znaju…da li govore to u nekom drugom sjaju…”

fiuman-hr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Pfaff čet 21 svi 2015 - 22:59

Odličan tekst

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Gost čet 21 svi 2015 - 23:30

Zato san ga i metnul mrgreen

*****
thomcro je napisao/la:... Nekolicina rabijatnih mlađahnih momaka razvalila je zadnja vrata i vozač je ugasio autobus.

“Razbili ste mi autobus i ne vozim nigdje!”, povikao je.
...
Ovaj del me podseća na jednog šoleta al nesmen reć na keg kul

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by NP-549 sub 23 svi 2015 - 12:23

za 1.lipnja je u planu uvođenje linije 35A Slatina-Pobri-Zatka-Veprinac bez usputnih zaustavljanja u Mihotićima, Frančićima, Bregima i Anđelima. Proračun cijene za preostalih 7 mjeseci je predan Gradu Opatiji i čeka se njihova odluka da li se kreće s tim ili ne. Neznam na koju foru oni misle organizirt to da bus ne staje u Bregima. Na papiru je jedno, al na terenu nešto sasvim drugo. Kako ćeš ostavit ljude na stanici a znaš da nemaju alternative. Ili kako ćeš malo dijete 2. ili 3. osnovne pustit da ide do Zatke zato jer ti nesmiješ stat na Mihotićima.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kiki273 pon 22 lip 2015 - 0:39

640 na svom terenu,
Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 11403464_10206542306933409_2943571526572843039_n

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by gaspa čet 16 srp 2015 - 14:56

Vidi, na displeju piše Zagorje

A sad nešto sasvim drugo. Busevi u prirodi ili civilizaciji. Ovoga smo ispratili iz Mošćeničke Drage spram juga. Dok se on mota oko rotora...
Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Lin32-1_zpseizlrneu

...valjalo je potrčati drugom stranom i uloviti ga prije nego se zaputio uzbrdo (na ovom primjerku piše Zagore)
Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Lin32-2_zpstpnk3x7n

Pretrčati i stići ga, ha? Pa nisam ja Lleon - to bi valjda samo on mogao. Inače, možemo proučavati i zanimljivu konstrukciju rotora (bit će da su ga projektirali oni znameniti diplomandi zagrebačkog prometnog faksa). Kao glavni smjer ispada onaj za Mošćenice, dok onaj za Pulu, zbog razdvojenih trakova, djeluje nekako jadno. I uvijek se nađe turista i turista koji se čude i zapitkuju kud dalje. Zato su osvanuli i natpisi na podu (horizontalni putokaz)

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by NP-549 čet 16 srp 2015 - 19:21

Pravopisna griješka naziva mjesta iz 1995. je ispravljena 2013. kad se ponovno uvodila linija za Mošćeničku Dragu odnonso do Zagora. Pošto sad ima drugu numeraciju, nije bilo potrebe ispravljati one nazive koji se više ne koriste.

Doduše, uvijek me zanimalo što oni stavljaju na displej u povratku ? Po mojim uputama koje imaju u vozačkom računalu i na malom kartončiću trebalo bi pisati 32 RIJEKA. Bit će najvjerovatnije da ne stavljaju ništa, odnosno uvijek stoji isti natpis u oba smjera
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by DD čet 16 srp 2015 - 21:52

A ja sam u praksi posvjedočil da postoje Zagore i odmah iza njih Zagorje...sad tko je tu lud...
DD
DD

Broj postova : 234
Lokacija : RIJEKA
Registration date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by NP-549 čet 16 srp 2015 - 21:59

Zagorje je Plominsko, ali Troley je uvijek vozio samo do ovih privh ZAGORA, i okretao se jednu stanicu ranije nego sad, na onom proširenju s lijeve strane gledano prema Brestovi. Vozilo se do početka 90-ih i za Plominsko Zagorje, ali samo 1 polazak ujutro direktno za 3. maj, i popodne natrag. Ako se ne varam bretao je u 4:30 iz Plominskog Zagorja, a u 14:30 iz 3.maja
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by gaspa pet 17 srp 2015 - 14:27

NP-549 je napisao/la:Doduše, uvijek me zanimalo što oni stavljaju na displej u povratku ?  Po mojim uputama koje imaju u vozačkom računalu i na malom kartončiću trebalo bi pisati  32 RIJEKA.

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com/t143p945-linije-32-rijeka-opatija-lovran-m-draga-i-32a-m-draga-mosaenice-zagore#67678

Slušaju oni, slušaju...

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kiki273 sri 26 kol 2015 - 14:27

"Umjetnost" na 678
Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 11889477_10207011149134171_7052236839411529810_n

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by buShip fun sri 26 kol 2015 - 17:09

Jedini lijek za ovakve stvari represija i udaranje po novčaniku.

buShip fun

Broj postova : 291
Lokacija : Rijeka
Registration date : 12.04.2012

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kico101 sri 26 kol 2015 - 21:39

Udaranje po novčaniku ne pomaže kada je netko udaren u glavu, jer za ovo nemam pametnijeg komentara.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Gost sri 26 kol 2015 - 22:26

kico101 je napisao/la:... za ovo nemam pametnijeg komentara.
Slažem se!

Ali možda je bolje i ovo nego one tupave reklame koje idu preko prozorá ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Pfaff sri 26 kol 2015 - 22:53

thomcro je napisao/la:
Ali možda je bolje i ovo nego one tupave reklame koje idu preko prozorá ...
I koliko vidim u zadnje vrijeme, uglavnom su za kockarnice... smiling devil

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Gost sri 26 kol 2015 - 23:22

Pa to još jedino kulko-tulko donosi nekakvu dobit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kiki273 pet 16 lis 2015 - 11:07

Prvi put nakon 1980. god. i gbr. 391 lin.35 dobila novi bus, 815
Ujutro ima ispomoć lin.32 Opatija - Rijeka, a subotom navečer vozi 32a

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by kiki273 uto 3 stu 2015 - 13:22

Kad nema displeja......
Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Disp_1

.......Tabela
Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Disp_2

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore - Page 43 Empty Re: Linije 32 Rijeka - Opatija - Lovran - M.Draga i 32A M.Draga - Mošćenice - Zagore

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 43 / 44. Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.