Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stara vozila

+23
file
Damir
ICE-3M
5ar
max
buShip fun
zele
kobler
KAPO
LLeon
mannas
ikar
Pfaff
kriticar
Thommo
Edo Tijan
Jean
kico101
gaspa
Narcis
Tomek
novi_shef
NP-549
27 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 14 / 23. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kiki273 sub 15 ruj 2012 - 11:50

Definitivno je, nema još PEL-a.

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kico101 sub 15 ruj 2012 - 13:27

I jo nešto; niti jedan prozor sa desne strane nije bio na otvaranje, a svi sa lijeve strane ( osim možda zadnjeg ) su bili na otvaranje. Da li je ono kod vozača mašinica za samonaplatu?
Btw, ča je onaj poklopac od rashlade loše fiksiran ili ga neki ni dobro zatvoril. Često sam ih viđao s otvorenim poklopcima.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by NP-549 sub 15 ruj 2012 - 13:49

Škatula za samonaplatu je bil često najlončić koga je šofer stavil. Inkas je potle predal va oštariji
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kiki273 sub 15 ruj 2012 - 14:07

NP-549 je napisao/la:Škatula za samonaplatu je bil često najlončić koga je šofer stavil. Inkas je potle predal va oštariji
Pitaj Geđu kako je (su) češljem vadili papirnate!

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Jean sub 15 ruj 2012 - 21:39

kico101 je napisao/la:Izvrsna fotografija. Osim prve fotke cjelovitog 531, vide se mnoge zanimljivosti koje mlađi naraštaji nisu vidjeli, poput prvih "modernih" plastičnih tabela za označavanje stajališta, plavih pravokutnika s oznakom ULAZ sa pokaznom kartom, gotovo pa raritetna tabela " 5 Piramida-N.Naselje" ( linija je relativno kratko postojala ), tabele na prvom desnom prozoru...
Gledam malo onu tabelu i čini mi se da su označene linije 1 ( Trsat ), 2 ( Pećine ), 5 ( Lenjinovo šet. ), 6 ( Donja Vežica ), 7 ( Gornja Vežica ), 7 ( R. Petrovića ) i 8 ( Vojak ).

Svega se ovoga još uvijek živo sjećam. Sjećam se i tabele linije na zadnjem desnom staklu prije stražnjih vrata, a sjećam se i kada su u gradske Sanose nadodali onaj "displej" na stražnjem staklu...

Nego, glede natpisa na stajališnoj tabli, meni se čini da su linije 1-TRSAT, 2-PEĆINE, 6-DONJA VEŽICA, 7-GORNJA VEŽICA, 7A-RATKA PETROVIĆA, 8-VOJAK. E sad, je li ono ispod još dodana petica - to baš ne razaznajem najbolje.

U svakom slučaju, fotka je nastala dok još nije postojala linija 3, ali to je jasno i po starim tablicama na busu. Čini mi se da nazirem mašinicu za one stare karte (kad se u kutiju ubacivao ili žeton ili smotuljak novca, pa se pomicanjem ručice na mašini dobivala karta otisnuta na ading traci), a iznad nje priprema za PEL.

A vidi rešetkastih nosača vanjskih retrovizora! Kasnije su zamijenjeni onim jednostavnim (savijena štanga).

______________________________________
Stara vozila - Page 14 D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by NP-549 sub 15 ruj 2012 - 23:16

Rešetkasti su preživjeli jedino na 543 i 548
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by ICE-3M ned 16 ruj 2012 - 11:53

Meni je za oko zapeo natpis na tabli Piramida. Jel to ona Piramida ispod gimnazije na Sušaku? Ako je, to znači da je to prije bilo okretište? To bi mi objasnilo zakaj je stajalište linije 8 (ako ta linija još uvijek tamo vozi, dugo nisam bio na Rijeki) nasred tog trga, a ne na Bulevaru, kao i stajalište u smjeru centra, a to mi je uvijek bilo čudno.
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Jean ned 16 ruj 2012 - 16:17

Piramida jest ispod sušačke gimnazije, ali na ovu stranu prema moru kad se spustiš po stepenicama i pređeš prugu. Na Piramidi ne postoji klasično autobusno okretište, nego je petica neko vrijeme kružila preko Brajdice i na poznatom klizavom zavoju na Piramidi se uključivala na Strossmayerovu natrag prema Fiumari.

Osmica nema veze sa Piramidom. Ona vozi po Bulevardu do Pariza i tamo skreće prema Vojaku i Kampusu. Pritom staje na Trgu braće Mažuranić (to je taj u blizini Sušačke gimnazije), ulazeći na trg vjerojatno zato da ne stvara gužvu na cesti jer je to stajalište na kojem se ukrcava i iskrcava pojačan broj putnika.

Vidim ja da je krajnje vrijeme da ponovno dođeš u Rijeku, da osvježiš poznavanje lokalnog putničkog prijevoza! yes

______________________________________
Stara vozila - Page 14 D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Pfaff ned 16 ruj 2012 - 21:08

Jean je napisao/la:ulazeći na trg vjerojatno zato da ne stvara gužvu na cesti jer je to stajalište na kojem se ukrcava i iskrcava pojačan broj putnika.
Ne znam da li su u zadnje vrijeme nešto raskrčili na Gimnazijskom trgu, ali bojim se da će svaki bus koji uđe tamo unutra ostati zaglavljen dok se ne raspadne od starosti... grinko
Oni svi uredno stoje na zavoju

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Stara vozila - Page 14 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by ikar ned 16 ruj 2012 - 21:12

Ulaze tu i tamo... Ovaj tjedan u popodnevnoj smjeni 688 je svaki put ulazio. I nijednom se nije zaglavio!
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by gaspa ned 16 ruj 2012 - 22:48

Jean je napisao/la:U svakom slučaju, fotka je nastala dok još nije postojala linija 3
Što ti je generacijski jaz. A ja bih rekao: fotka je nastala kad više nije postojala linija 3. I obojica smo u pravu.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kico101 ned 16 ruj 2012 - 22:59

Tako je. Linija 3 Donja Vežica-Mlaka-Turnić više nije postojala, a linija 3 Šet. A.K.Miošića-Grpci još nije postojala. respekt

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by ICE-3M pon 17 ruj 2012 - 10:07

Jean je napisao/la:Vidim ja da je krajnje vrijeme da ponovno dođeš u Rijeku, da osvježiš poznavanje lokalnog putničkog prijevoza! yes
Pa i je yes Zadnji put sam bio 2008. i prošao sam Trgom brače Mažuranić (za koji sam mislio da je Piramida) i na autobusnoj je stanici bio "parking", tako da bus nije mogao tamo stati. Fakat sam mamlaz, prošao sam tim trgom i pokraj Piramide milijun puta i onda lupim takvu glopost razočaranje Nikaj, definitivno moram do Rijeke da me po zadnji puta sputi Žutka na Rijeku, iako kakve sam sreče bude me vukla
brundavka razočaranje
ICE-3M
ICE-3M

Broj postova : 857
Age : 40
Lokacija : Zagreb - München
Registration date : 18.10.2011

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Gost pon 17 ruj 2012 - 14:53

ICE-3M je napisao/la:... iako kakve sam sreče bude me vukla brundavka ...
Ovisi kojim vlakom budeš dolazio i koji dan, ako budeš dolazio u tjednu ujutro onda ćeš definitivno osjetiti ... drndanje busa od Moravica do Rijeke a vikendom imaš šanse da dođeš žutkom, doduše fifty-fifty. Povratak popodne ... hm ... možda možda ali prije računaj na smrdlivku nego na Stara vozila - Page 14 3554403351. Trenutno što Stara vozila - Page 14 3554403351 vuče je putnički ujutro što ide od Šapjana do Plasa (dalje ide bus) i vraća iste vagone u Rijeku u 13.00 (u pravilu kasni, ponekad čak i do 45 minuta).

Sorry za nisi_on_topic ... mrgreen

Što se tiče fotografije 5-ice na Fiumari, svojedobno kad su radili kolektor onda je bilo ukinuto stajalište kod starog Kraša, posljedično tome i korekcija uz Mrtvi kanal i zadnja stanica je pomaknuta tu gdje je snimljena fotografija, korekcija je bila uz Rječinu (tamo gdje je danas 1A ...) a prvo stajalište za Škurinje je bilo na Fiumari. Bus je kružio okolo po istočnom ali nije stajao kod sušačkog nebodera, nego kako sam i napisao, gdje stoje svi busevi na Fiumari. Nemogu 100% tvrditi ali tako je bilo nekoliko mjeseci. Gotovo sigurno o tome potoji pisani trag u kojem starom Novom listu (a sigurno ima i koja fotografija jer je to bio priličan zahvat i bilo je dosta problema sa prometom kroz centar dok su izvodili te radove, pogotovo u špici)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by NP-549 pon 17 ruj 2012 - 17:36

Kolektor je bio (i još je) toliko velik da možeš autobusom proć kroz njega. Ribarska (neznam kako se tad zvala, vjerovatno nešto tipa Heroj Kosta Stamenković) je kompletno cijela bila prekopana i po širi i po dužini. Mislim da slika nije iz tog vremena jer u tom slučaju bus nebi mogao doć na spomenutu stanicu. Tada se preskakala stanica Fiumara (smjer istok) i od Kazališta se išlo ravno na Piramidu. Pošto su tada prigradski 9-10-25-26-27-29 vozili iz Ribarske, bili su privremeno prebačeni na Lenjinovo šetalište. Godina će bit negdje oko 1983./84. jer su Hreljin tada vozili 285 i 286, a sjećam se njih tamo koda je bilo jučer. Mislim čak da i postoji neka slika na forumu (by Zele) sa spomenutim Mečkama na Šet.A.K.Miošića


EDIT
Stara vozila - Page 14 F1060023
Photo by ZELE.
Kukuljanski 299 na Š.A.K.M. Nasljedio ga 482, pa 639, pa sad 686. Pošto još nema TAM-čine 482 znači da je godina prije 1985.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Gost pon 17 ruj 2012 - 17:56

NP-549 je napisao/la:Kolektor je bio (i još je) toliko velik da možeš autobusom proć kroz njega.
Da da, rupa velika za poludit yes
NP-549 je napisao/la:... Tada se preskakala stanica Fiumara (smjer istok) i od Kazališta se išlo ravno na Piramidu. ...
To je bilo u prvoj fazi au drugoj, kad su radili oko TBJ i po Scarpnoj onda je ukinuto stajalište kod Kraša i 5-ica je išla do Fiumare (zadnja stanica i prazna do Rječina na korekciju i onda po polaznom vremenu oko istočnog opet do Fiumare ali sa druge strane na prvu stanicu. Koje je to godine bilo nemogu se sjetiti Embarassed jer sam onda imao neke druge stvari po pameti Stara vozila - Page 14 1561410528

Na koncu konca, Koblerone bi to sigurno morao znati jer on vodi dušebrižničku službu lud od smijeha o gradu

****
Tu iz Ribarske nije polazio samo Hreljinsko/Kukuljanski nego i za Pašac, Bakar, Kraljevicu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by NP-549 pon 17 ruj 2012 - 18:24

NP-549 je napisao/la: 9-10-25-26-27-29

to nisu samo Hreljinsko/Kukuljanski, a Pašac je polazio sa Školjića
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Gost pon 17 ruj 2012 - 19:02

Točno točno, sorry

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kico101 pon 17 ruj 2012 - 21:07

Ribarska+Wenzelova=Titogradska ( tada je to bila jedna ulica ).
5-ca je jedno vrijeme itekako stajala na stajalištu u Strossmayerovoj ( osobno vidio ). Nije to bilo dugo, ali dovoljno da se primijeti.

OT ( za mlađe )
Strossmayerova=Proleterskih brigada
Fiumara=43. istarske divizije
Jelačićev Trg=Beogradski Trg
Scarpina+Adamićeva+Trpimirova=Rade Končara
Krešimirova=Borisa Kidriča
Zvonimirova+Liburnijska=Bulevar Marxa i Engelsa
Istarska=Bratstva i jedinstva
Riva=Obala JRM
Šet.A.K.Miošića=Lenjinovo šetalište
Zametska=Istarska
Pomerio=Žrtava Fašizma
Vukovarska=Narodnog Ustanka
Ciottina=Đure Đakovića
Osječka=Đure Strugara
Tizianova=Svetozara Markovića
Baštijanova= Milutinovićeva
Sveti Križ=Skojevska
Ružićeva= Braće Šupak
Laginjina=Maksima Gorkog
Ignacia Henckea=Dositeja Obradovića
Riva Boduli=Tršćanska obala
Demetrova=Vlade Bagata
Cambierieva=Dimitrija Tucovića
Baračeva=Industrijska



Zadnja promjena: kico101; pon 17 ruj 2012 - 21:18; ukupno mijenjano 1 put.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Jean pon 17 ruj 2012 - 21:08

NP-549 je napisao/la:Kolektor je bio (i još je) toliko velik da možeš autobusom proć kroz njega. Ribarska (neznam kako se tad zvala, vjerovatno nešto tipa Heroj Kosta Stamenković) je kompletno cijela bila prekopana i po širi i po dužini. Mislim da slika nije iz tog vremena jer u tom slučaju bus nebi mogao doć na spomenutu stanicu. Tada se preskakala stanica Fiumara (smjer istok) i od Kazališta se išlo ravno na Piramidu. Pošto su tada prigradski 9-10-25-26-27-29 vozili iz Ribarske, bili su privremeno prebačeni na Lenjinovo šetalište. Godina će bit negdje oko 1983./84. jer su Hreljin tada vozili 285 i 286, a sjećam se njih tamo koda je bilo jučer. Mislim čak da i postoji neka slika na forumu (by Zele) sa spomenutim Mečkama na Šet.A.K.Miošića


EDIT
https://2img.net/r/ihimizer/img43/786/f1060023.jpg
Photo by ZELE.
Kukuljanski 299 na Š.A.K.M. Nasljedio ga 482, pa 639, pa sad 686. Pošto još nema TAM-čine 482 znači da je godina prije 1985.

Ova slika nije na Š.A.K.M., nego upravo u današnjoj Ribarskoj.

U vrijeme ugradnje kolektora linije koje sa zapada imaju korekciju voznog reda na Šetalištu Andrije Kačića Miošića privremeno su korekciju vršile u Cindrićevoj, skroz u lijevoj traci (neposredno prije i poslije ulaza na parking na Delti).

______________________________________
Stara vozila - Page 14 D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Gost pon 17 ruj 2012 - 22:20

kico101 je napisao/la:... OT ( za mlađe )
...
Pomerio=Žrtava Fašizma
...
Kad smo već zatrli u OT ( kul ), ovaj dio je malo kompliciraniji, prvotni naziv ulice je bio Žrtava Fašizma ali od Pomorskog faxa pa do Fiumare ali i danas se dio ulice zove tako ali od Guvera pa do Fiumare. Od Pomorskog do Guvera je Pomerio. A između ta toponima ugurao se još i Muzejski trg kul

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by NP-549 uto 18 ruj 2012 - 6:36

Nikad mi nije bio jasan ključ po kojem se dodjeljuju imena ulica u smislu kad je sve jedna ulica, bez obzira na raskršće, npr Šetalište A.K.Miošića, a kad se prekida pa je nakon raskršća druga ulica (Scarpina,Adamićeva,Trpimirova)
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2430
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Pfaff uto 18 ruj 2012 - 7:37

NP-549 je napisao/la:Nikad mi nije bio jasan ključ po kojem se dodjeljuju imena ulica u smislu kad je sve jedna ulica, bez obzira na raskršće, npr Šetalište A.K.Miošića, a kad se prekida pa je nakon raskršća druga ulica (Scarpina,Adamićeva,Trpimirova)
Kad ima više povjesno zaslužnih nego ulica. Mislim da je AKM ili kako stari Sušačani vele: Kej, jednostavno ista ulica jer logika Rječine to određuje (iako Budimpešta svjedoči drugačijem), a osim toga sve do njenog kraja (osim ranije posve beznačajne Cindrićeve koja je postala značajna tek gradnjom istočnog izlaza) nema nikakve značajne ulice koja bi ju sjekla pa da se opravda promjena imena.
Određivanje nazivlja ulica je čisto politička stvar i u pravilu nema veze s logikom. Najgore od svega mi je riječki slučaj kad su "stara" iako ne najstarija imena ulica dodijelili novim lokacijama pa je nastala totalna zbrka. O Krešimirima i Mutimirima da ne pričam...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Stara vozila - Page 14 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kico101 uto 18 ruj 2012 - 18:09

dida je napisao/la:
kico101 je napisao/la:... OT ( za mlađe )
...
Pomerio=Žrtava Fašizma
...
Kad smo već zatrli u OT ( kul ), ovaj dio je malo kompliciraniji, prvotni naziv ulice je bio Žrtava Fašizma ali od Pomorskog faxa pa do Fiumare ali i danas se dio ulice zove tako ali od Guvera pa do Fiumare. Od Pomorskog do Guvera je Pomerio. A između ta toponima ugurao se još i Muzejski trg kul
Imaš praf. Trebao sam reći Pomerio+Žrtava Fašizma= ex. Žrtava Fašizma.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by kiki273 sri 26 ruj 2012 - 14:11

Slavica
Stara vozila - Page 14 267467_360125327408906_1370977690_n
Izvor: facebook

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Stara vozila - Page 14 Empty Re: Stara vozila

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 23. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.