Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libertas Dubrovnik

+7
Thommo
Jean
Damir
medo
Narcis
NP-549
Pfaff
11 posters
Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Libertas Dubrovnik Empty Libertas Dubrovnik

Postaj by Pfaff pet 6 vel 2015 - 12:45

Danas sam na net.hr vidio slike Libertasovog busa kojeg vade iz neke grabe?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Libertas Dubrovnik Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11088
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 6 vel 2015 - 15:20

Pisano je o tome 02.i 03.veljace kad je to bilo aktuelno.
Pogledaj drugi i cetvrti post na prethodnoj strani.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Pfaff pet 6 vel 2015 - 15:49

Aaaa! Znači, ovi kasnidu

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Libertas Dubrovnik Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11088
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 6 vel 2015 - 17:41

Da kasnidu. Zamisli, a neki portali saznaju i o tome pisu kad se vrata na autobusu Libertasa pokvare, a sad im treba skoro dvadeset cetiri sata da prvi portal objavi vijest o nezgodi. Iako se vijest na nasem forumu pojavila cak pet sati nakon dogadjaja bili smo prvi na internetu. Kao da su dusebriznici pokusali to sakriti. Pokusat cu istraziti jer bas oni koji su pisali o vratima ovu vijest su preskocili. Sad me zaintrigiralo.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by medo sub 7 vel 2015 - 15:02

Pa zna se tko je pisao o vratima na isuzu, to jest zna se da su sindikalisti ekstremno desne orijentacije pisali ektremno desnom portalu, a budući da je ovaj bus koji je sletio vozio izvjesni P.K koji je član tog istog sindikata (koji više liči na centralni komitet) onda nije bilo potrebe da dežurni dušebrižnici to dojave dotičnom portalu koji je čista kopija onom dnevno hr/ba/rs iako je pri ovoj nezgodi bilo i ozljeđenih, dok kod vrata koja su zakazala na isuzu-u nije ozljeđen nitko.
Ako već voziš autobus i vidiš led na cesti, a nemaš zimske gume i opremu onda staneš i čekaš, a ne ideš na led, a P.K je izgleda mislio da je mojsije pa će se led razmaknut pred njim .

To je samo još jedan dokaz da su pametnjakovići i filozofi zaostali u boljševičkom sistemu , a sebe predstavljaju kao jedinu svijetlu točku ( da ako ćemo pod tim smatrat ležanje pod odrinom, krađu goriva ulja, i radova na privatnim automobilima u noćnim smjenama a o tome nitko od sindikalista neće riječi jedne reć).
Kad bi  pošao pisati o svim članovima tog sindikata i kriminalnim radnjama u libertasu bojim se da bi izazvao rat, to se dogodilo na onom drugom (orgy) forumu pa zato o tome ovdje neću ni pisat.

Dobrom dijelu ovih lobija (župskih i konavoskih) bi trebalo sve te štete lijepo i masno naplatit, a ne ih pustit da i dalje provode samovolju, eno onom kolegi forumašu sa drugog (orgy) foruma koji je mislio da vozi amfibiju pa je SU220 gbr 19 protjerao kroz jezero i uništio mu motor, pa nedugo nakon toga u remizi razbio dva autobusa i nakon toga izjavio da mu je pao tlak (siguran sam da mu pao IQ a ne tlak) su sad opet dopustili da vozi SU220 gbr18, umjesto da ga lijepo maknu sa linija uz upozorenje pred otkaz.


Zadnja promjena: medo; sub 7 vel 2015 - 15:23; ukupno mijenjano 1 put.
medo
medo

Broj postova : 60
Lokacija : Tunguzija
Registration date : 03.05.2010

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 sub 7 vel 2015 - 15:23

Mi smo u Rijeci lijepo počeli s promjenama pred 5 godina kad je došla nova uprava. Uhljebi su maknuti s radnih mjesta, vozačke smjene ujednačene, počelo se malo slušat i malog radnika, ali sve je to trajalo tek, godinu/dvije. Sad su došli drugi uhljebi, još gori od onih prije, ljudima se dijele otkazi, prijeti im se..... Sve u svemu kratkotrajna promjena na bolje jer na kraju dovela u gore stanje. Sve su nekakve paranoje i urote na djelu. Svi ruju i kopaju protiv firme, mi smo svi luđaci mi ćemo sve uništit..... A baš smo lijepo bili krenuli. Nije nitko pitao ni nove autobuse, ni povišice, čisto smo bili zadovoljni da nas se malo uvažava. Sve što je lijepo kratko traje
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2425
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by medo sub 7 vel 2015 - 15:30

Ma ovdje je to nemoguće provesti, bilo kakve promjene, čim se hoće nešto mjenjat odmah se diže radničko vijeće, sindikati ovo ono.....autobusi se zadužuju po vezama a ne po potrebama, stare autobuse koji su tri put bolji od ovih novih rijetki hoće vozit... ono... ima i likova koji ne koriste niti karticu, otvoreno kaže da neće i boli ih briga, dok sa druge strane imamo normalne ljude koji rade svoj posao i šute, čisti primjer su mehaničari (iako i među njima ima par uljeba) koji rade u vanjskim radionicama i po najgorim uvjetima, autobusi su većinom odlično održavani. Naše uljebe se teško može maknut, mislim može, ali sindikat bi napravio rat odmah. Dok recimo sindikat vozača (mislim još uvijek) uopće nije u funkciji.
medo
medo

Broj postova : 60
Lokacija : Tunguzija
Registration date : 03.05.2010

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 7 vel 2015 - 16:15

Pa i mislio sam da se radi o necem takvom. Sad je jasno zasto je vise paznje odredjenih portala privukao kvar vrata nego ova nezgoda srecom s lakse povrijedjenim. Ono sa vratima je trebalo da se opravda velika kolicina nebuloza koje su izrecene na nevidjeno o lsuzu citibusevima. Trebalo je javnosti pokazati da ne valjaju.
A ja sam cuo u vezi ove nezgode od covjeka koji je tuda prosao nedugo iza da su na cesti bile velike kolicine grada, a ne klasicnog leda koji je tesko uociv.
Stvarno nisam imao pojma da je situacija u Libertasu toliko grozna, iako sam jednom na televiziji vidio onog njihovog predvodnika kako neubicajeno reagira razgovarajuci s gradonacelnikom  i  direktorom. I cudio se tko bira takvog covjeka za svog predstavnika.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by NP-549 sub 7 vel 2015 - 16:16

Nije bitno kako se sindikat zove, nego tko ga vodi i da predstavlja sve svoje članove. I vozači su zaslužili da ih se kvalitetno predstavlja, i mehaničari da im se osiguraju bolji uvjeti rada, kao i svi ostali. Ne znači da onda treba bit 10 sindikata koji će gurat samo svoje interese. Naši neradnici su maknuti (nemoš im dat otkaz) tako što su premješteni na drugo radno mjesto koje je jednako plaćeno (isti koeficijent ali bez dodataka), ali nemaju više apsolutno nikakvu moć, dodjeljenja im je sićušna kancelarijica i nemaju računalo. To im je naravno ispod časti pa su se većina sami pokupili ća.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2425
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 7 vel 2015 - 16:49

Danas sam u voznji vidio jedan isuzu s narancastom reklamom, dakle ili 64 ili 65, ali bio sam daleko i nisam vidio ni koji je gbr. nii na kojoj liniji vozi. Po mjestu na kom sam ga vidio mogao je biti ili na liniji 2 ili na liniji 9.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 7 vel 2015 - 17:23

Nisam znao da sam prethodnim postom dao tisuciti (1000.)odgovor u ovoj temi. Ipak je ovo tema na forumu s najvise odgovora. Nadam se da smo bili zanimljivi ostalom clanstvu foruma.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Narcis sub 7 vel 2015 - 18:51

Pa nakupi se s godinama. kul

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Libertas Dubrovnik Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Libertas Dubrovnik 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by medo ned 8 vel 2015 - 0:56

Pa kad si ti kritičaru ostao jedini koji pišeš bar ovdje o libertasu, na onom drugom forumu ne piše više nitko, svi koji su se trudili i imali znanja su nažalost nestali.
medo
medo

Broj postova : 60
Lokacija : Tunguzija
Registration date : 03.05.2010

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Damir ned 8 vel 2015 - 9:09

kriticar je napisao/la:Nisam znao da sam prethodnim postom dao tisuciti (1000.)odgovor u ovoj temi. Ipak je ovo tema na forumu s najvise odgovora. Nadam se da smo bili zanimljivi ostalom clanstvu foruma.

Samo ti deri dalje,naravno da te čitamo!
Nisam zaluđen BUS-evima,ali fora mi je pročitati pogotovo o Libertasovim.
U jednom od njih sam se vozio prije rata,čini mi se da je bio MAN thinking
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Gost ned 8 vel 2015 - 9:29

Damir je napisao/la:... U jednom od njih sam se vozio prije rata ...
Kulko let si imel mrgreen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Jean ned 8 vel 2015 - 12:23

Upravo kao što Damir kaže: super je imati info iz prve ruke o stanju u dubrovačkom prijevozu. Hvala Kritičaru, Medi, MAN SU220, Staypu (valjda nisam koga zaboravio). Da je barem na forumu netko sa takvim informacijama iz Zadra, Splita...

I ja sam se onomad (sa Kikijem i Narcisom) provozao dubrovačkim MAN-ovima (k'o da je bilo pred par mjeseci, a prošlo je već punih pet godina odonda).

Libertas Dubrovnik PC050174


Zadnja promjena: Jean; ned 8 vel 2015 - 12:33; ukupno mijenjano 1 put.

______________________________________
Libertas Dubrovnik D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar ned 8 vel 2015 - 12:24

Danas ne voze 150, 155, 157, 158(139), 34 zbog toga sto vozni redovi na koje su rasporedjeni ne voze nedjeljom.
Na liniji 9 vozi gbr.65. Jesu li to citibusevi poceli masovno da se kvare? Kad ih mijenjaju ko na tekucoj vrpci. Steta sto je bio gap u prozvodnji Manova lions city M kracih od deset metara u vrijeme kad su prvi citibusevi uzimani. Jer ja bi u tom segmentu radje vidio Mana, pa makar i Portugalske karoserije nego bilo sto drugo. Neki pricaju da su Manovi skuplji, ali koliko je to tocno. Kad hoces nesto kvalitetno sve je skuplje, nego nekvalitetno.
Zar ne bi na liniji 17 bio odlican jedan A66 dug 8,6m umjesto onog forda gbr.130 koji vise stoji nego vozi? Mogao bi tada voziti preko Komolca umjesto Dupca. A na liniji 2A jedan A35 dug 9.1 ili 9.57 m, potpuno niskopodni autobus?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar ned 8 vel 2015 - 12:35

Damir je napisao/la:
Samo ti deri dalje,naravno da te čitamo!
Nisam zaluđen BUS-evima,ali fora mi je pročitati pogotovo o Libertasovim.
U jednom od njih sam se vozio prije rata,čini mi se da je bio MAN thinking
Hvala, a u nicem drugom se i nisi mogao voziti jer Libertas od 1970. nabavlja samo Manove za gradske linije. Od tada je u Libertas stiglo 63 prije rata i 62 poslije rata novih Manova.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Damir ned 8 vel 2015 - 12:39

thomcro je napisao/la:
Damir je napisao/la:... U jednom od njih sam se vozio prije rata ...
Kulko let si imel mrgreen

Oko 15-16... icon_whoknows
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Gost ned 8 vel 2015 - 13:06

Pitam samo pitam samo ... mrgreen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by medo ned 8 vel 2015 - 13:27

Kritičaru, da nemaš ti slučajno gdje kakvu sliku onog jednog graf&stifta, gbr 72 što je jedno vrijeme iza rata vozio na liniji 9? Mislim da je to jedini bus koji je vozio gradske linije a da nije bio man (mislim praktički je bio man samo drugi karoserist) ne računam sadašnje vrijeme i isuzue.
medo
medo

Broj postova : 60
Lokacija : Tunguzija
Registration date : 03.05.2010

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar ned 8 vel 2015 - 15:49

Pregledat cu arhivu. Vjerovatno ima. Dogovorimo se na PP. A vozio je i gbr.71 na gradskoj liniji tada. Zupa jos nije bila samostalna opcina, vec je pripadala Gradu. Pa i gbr.70 koji je vozio za Plat.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by medo ned 8 vel 2015 - 17:15

Da, s tim da je 71 bio isti kao 72, to jest imao je gradske siceve, vozio na liniji 23, ali ne dugo, negdje je imao neki sudar a naslijedio ga 195. 72 ih je sve nadživio, bar se meni čini da je on bio zadnji graf koji je uopće vozio u libertasu, a 71 je bio prvi otpisani. Jesam li u pravu?
medo
medo

Broj postova : 60
Lokacija : Tunguzija
Registration date : 03.05.2010

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar ned 8 vel 2015 - 19:36

medo je napisao/la:Da, s tim da je 71 bio isti kao 72, to jest imao je gradske siceve, vozio na liniji 23, ali ne dugo, negdje je imao neki sudar a naslijedio ga 195. 72 ih je sve nadživio, bar se meni čini da je on bio zadnji graf koji je uopće vozio u libertasu, a 71 je bio prvi otpisani. Jesam li u pravu?
71 nije imao sudar, ne znam odakle ti to. Jednostavno je bio gnjil. A motor tezak otraga. Isto tako i 74.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 9 vel 2015 - 20:36

Nisam sigaran, ali cini mi se da sam vidio gbr.26 na liniji 27.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5923
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.