Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tabele linija

+13
Jean
LLeon
Narcis
kiki273
ZlayoZg
ikar
Trol_Rijeka
kico101
novi_shef
mannas
NP-549
Pfaff
gaspa
17 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 2 / 11. Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by kico101 pet 21 kol 2009 - 13:55

Tema je zanimljiva, ali bih zamolio da se naslov teme promjeni u , recimo, "neobične tabele/linije", jer bih tada lakše uklopio jednu posebnu linijsku organizaciju, kao za posjeta Pape 08.06.2003. Iz svega bih izdvojio liniju 1 do Opatije. Mislim da bi to moglo funkcionirati.

Vozni red »Autotroleja«

Sve linije »Autotroleja« prometovat će u nedjelju, 8. lipnja, skraćeno do privremenih terminala na Trgu kralja Tomislava (Željeznički kolodvor), do raskrižja Tizianove i Osječke (Cirkolo), do Volčićevog trga na Kozali, te do Donje Orehovice i Piramide. Sve linije će prometovati po nedjeljnom voznom redu s pojačanjima. Do Trga kralja Tomislava (Željeznički kolodvor) prometovat će linija broj 1 koja će kretati iz Opatije (Slatina). Prvi polazak je u 5 sati, a do 9.30 će polaziti svakih 15 minuta. Linija 1a prometovat će iz Marčeljeve Drage do željezničkog kolodvora od pet sati svake 22 minute. Linija 2 će prometovati od Srdoča do Željezničkog kolodvora, počevši od 5.15 sati svakih 15 minuta. Linija 6 će s Krnjeva krenuti u 5.10 sati, a autobusi će polaziti svakih 10 minuta. Linija 7 kreće iz Hosti do Željezničkog kolodvora u 5.10 sati pa onda svakih 10 minuta. Linija 5 će prometovati od Drenove do raskrižja Osječke i Tizianove (Circolo). Prvi polazak je u 5 sati, a onda će autobusi kretati svakih osam minuta. Linija 5a prometuje od Tibljaša do Circola u 5. 30, 6.10, 6.50, 7. 30 i 8.10 sati. Linija 4 prometuje od Drenove do Volčićevog trga od 5 sati svakih 17 minuta. S istočne strane linija 1 prometuje od Trsata do Piramide, kreće od 5 sati pa onda svakih 10 minuta, linija 2 će prometovati na liniji Piramida-Kumičićeva-Drage Gervaisa-Janka Polića Kamova-Piramida od pet sati pa svakih devet minuta. Linije 6 i 7 prometuju trasom Piramida-Kumičićeva-Kvaternikova-Brdo sv. Ane-Gornja Vežica-Brdo-Donja Vežica (market)-Kvaternikova-Piramida od 5 sati svakih osam minuta. Linija 7a će se kretati od Piramide do Svetog Križa i obratno od 5 sati svakih 13 minuta. Privremena okretišta na željezničkom kolodvoru, Volčićevom trgu, Circolu i Piramidi vrijede i za sve prigradske linije.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by NP-549 pet 21 kol 2009 - 17:37

Pa već sam ja predložio tu izmjenu naziva teme.

O funkcioniranju JGP-a u vrijeme dolaska Pape znam nažalost vrlo vrlo malo, a ono malo što sam uspio saznat je prilično zanimljivo. Naime, par dana prije Pape imao sam smrtni slučaj u obitelji, iznenada, iz čista mira mi umrla majka u 49. godini tako da neko vrijeme nisam znao ni pratio baš ništa a kamoli buseve.

Uspio sam nać neke stare tablice u busevima i znam da je recimo 633 vozio Rijeka-Kukuljanovo-Hreljin non-stop cijeli dan bez 5 minuta pauze 10 krugova (440 km). 632 je vozio ujutro 1 krug i onda je pisalo u tablici NA RASPOLAGANJU, a s Orehovice na Grobnik su vozili Ivica Petrović (699) sa 518 i Tone Klić (650) sa 624.
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Trol_Rijeka sub 22 kol 2009 - 1:30

Kad smo kod najstarijih tabela bez brojeva, osim spomenutih postojale su i:
KRNJEVO
ŽELJ.STANICA
TITOV TRG
I.ZAJCA
PODMURVICE
STRUGARA (to su zapravo Škurinje, naime Osječka ulica zvala se Đure Strugara)
Trol_Rijeka
Trol_Rijeka

Broj postova : 282
Age : 61
Lokacija : Rijeka
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa sub 22 kol 2009 - 14:16

Trol_Rijeka je napisao/la:Kad smo kod najstarijih tabela bez brojeva, osim spomenutih postojale su i: ... STRUGARA
Samo STRUGARA ili je ispred bilo UL.? Jer na kasnijim je pisalo 5 UL.I.ZAJCA-UL.STRUGARA.

Ako smo apsolvirali one bez brojeva linija (a zapravo sam čekao samo Trolovu intervenciju) možemo nastaviti s gradskim linijama. Pretpostavljam da su prve ploče s brojevima bile iste kao ove bez. Da li je broj bio crveni a odredište crno, npr. 1 PEĆINE ?

Što se inačice excela tiče, oni koji imaju 2003. godište dobit će odgovarajući fajl, ali postoji mogućnost da se u konvertiranju nešto od mogućnosti koje ima 2007. izgubi.

Mijenjanje naslova teme nadilazi moja znanja i/ili ovlaštenja; pokušah i ne uspjeh. Znači da se u priču treba uključiti admin. A možda bi valjalo otvoriti ... ma, što ja tu pišem, pa zadatak moderatora je da povlači forumaše za prste (kojima pišu, umjesto za jezik kojim govore). Dakle, otvorena je tema Autotrolej linije (kićo, premjesti svoj ovdašnji post tamo).

U ovoj temi nastavimo samo s tabelama.

Da li je bila neka posebna na liniji 35 dok se uređivao početak ceste u Ičićima, a bus je iz Opatije preko Veprinca vozio do Brda?

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Trol_Rijeka sub 22 kol 2009 - 15:20

Ovo sa Đurom Strugarom je dobro pitanje.
Na nekim tabelama na autobusu i na oznakama stanica (i to treba obraditi) pisalo je samo "Strugara", kao da je riječ o nekoj pilani gdje se struže. Na nekima je pisalo i Ul.Strugara.
Autotrolejova nedosljednost u nomenklaturi uvijek je bila čudna. Negdje je terminus označavan ulicom, a negdje kvartom.
Trol_Rijeka
Trol_Rijeka

Broj postova : 282
Age : 61
Lokacija : Rijeka
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa ned 23 kol 2009 - 0:56

Pa, kad smo već spominjali i industriju, bila je i dvoredna 2A ZAMET RASKRŠĆE RIO. Vidio i dvorednu VIKTOR LENAC MARTINŠĆICA.

Iz jedne druge priče je 32 OPATIJA-LOVRAN MOŠ.DRAGA. Ili 11 RIJEKA-DRENOVA BENAŠI. A dok se sedmice nisu razgoropadile i pustile svoje krake današnjim smjerom bila je i 20 RIJEKA-PODMURVICE PEHLIN. Ona druga, 20 RIJEKA-PEHLIN MARINIĆI je možda poznatija.

Za Halubje su isto svašta pisali, pa je, među ostalim, viđena i 21 RIJEKA-VIŠKOVO KOSI

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Trol_Rijeka ned 23 kol 2009 - 2:09

Prisjećam se, 80-tih je postojala jedna radnička linija. Nije imala broj, ali je na tabli pisalo:
Kantrida-Turnić-Škurinje. Pa vi sad mislite da sam lud. Smile
Očito je razvozila radnike 3.maja. Znao sam je viđati u Čandekovoj oko 3-4 poslije podne.
Post spada i u temu o linijama.
Trol_Rijeka
Trol_Rijeka

Broj postova : 282
Age : 61
Lokacija : Rijeka
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by NP-549 ned 23 kol 2009 - 11:30

Trol_Rijeka je napisao/la:Prisjećam se, 80-tih je postojala jedna radnička linija. Nije imala broj, ali je na tabli pisalo:
Kantrida-Turnić-Škurinje. Pa vi sad mislite da sam lud. Smile
Očito je razvozila radnike 3.maja. Znao sam je viđati u Čandekovoj oko 3-4 poslije podne.
Post spada i u temu o linijama.

Te tabele su koristili 3.MAJ, Brodomaterijal, Končar i još neki. S jede strane su bile kako si opisao (popodne za doma), a s druge strane je bilo ime firme i to se koristilo ujutro za na posao. Sad mi padaju na pamet samo ove, ali bilo ih je masu, potražit ću:

Saršoni - Mladenići - Viškovo a s druge strane "3.MAJ"
Kukuljanovo - Lokva "BENČIĆ"
Breza - Lipa - Rupa - Novokračine "BRODOMATERIJAL"
Torpedo - Viškovo "TORPEDO"
Vežica-Škurinje "INA" - Ina je imala najviše polazaka i samim time i tabela (7 buseva)
..........
ne mogu se sad sjetit još tih "prolaznih stajališta" ali od "čudnijih" firmi bile su: Jugolinija (407), Ribomaterijal (426), Bimont (430), Industrooprema (425), DIP KLANA (370)
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by NP-549 ned 23 kol 2009 - 11:34

gaspa je napisao/la:
20[/color][/b] RIJEKA-PODMURVICE [color=red][b]PEHLIN.

Osim ove, sjećam se da sam vidio 346 sa tabelom 20 RIJEKA-RUJEVICA PEHLIN, a zanimljivo je da je ta tabela postojala do pred nekih dvije/tri godine i to u 567 prije nego je otišao u ARZ kao pojačanje poda u koji je bila zavidana stolica između 3. i 4. vratiju
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa ned 23 kol 2009 - 14:31

One (ili onakve) TORPEDO sjećam se i ja iz jednog mošćeničkog Ohrida sredinom šezdesetih (bila je zadnja s unutrašnje strane pa ne znam što je bilo s druge strane).
Sjećam se (ali je se zapravo ne sjećam) "linije" Marčeljeva Draga - INA Urinj i mislim da je to tako i pisalo, u dva reda ali nisam siguran, iako sam TAm-ov 260A116L s tom tablom vidio prije kojih 5 ili više godina.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Trol_Rijeka ned 23 kol 2009 - 15:00

Malo je OT ali je na tragu. "Viktor Lenac" imao je i vlastiti radnički autobus. Bio je kockast kao "Alfa Mille", ali je bio neke druge marke. Imao je neku potpuno drugačiju, ali upadljivu svijetlo-plavu boju. Tijekom radnog vremena Lenca bio bi parkiran na prvom lijevom zavoju poslije Pećina gdje se i nalazilo nešto nalik ugibalištu. Sada je tamo gradilište tunela.
Trol_Rijeka
Trol_Rijeka

Broj postova : 282
Age : 61
Lokacija : Rijeka
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by ikar ned 23 kol 2009 - 15:15

gaspa je napisao/la:One (ili onakve) TORPEDO sjećam se i ja iz jednog mošćeničkog Ohrida sredinom šezdesetih (bila je zadnja s unutrašnje strane pa ne znam što je bilo s druge strane).
Sjećam se (ali je se zapravo ne sjećam) "linije" Marčeljeva Draga - INA Urinj i mislim da je to tako i pisalo, u dva reda ali nisam siguran, iako sam TAm-ov 260A116L s tom tablom vidio prije kojih 5 ili više godina.

INA-u je Trolej prestao vozit negdje 2001. Bile su linije Marčeljeva Draga-INA, Drenova-Vežica-INA, Belići-INA te Krnjevo-INA. Busevi su išli do različitih Ininih lokaliteta (Bakar, Šoići, Urinj). Bila je i večernja linija oko 22h sa Delte do INE i nazad te jedna prekidna smjena koja je imala lokal (vožnje unutar pogona).
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by novi_shef ned 23 kol 2009 - 15:20

Trol_Rijeka je napisao/la:Malo je OT ali je na tragu. "Viktor Lenac" imao je i vlastiti radnički autobus. Bio je kockast kao "Alfa Mille", ali je bio neke druge marke. Imao je neku potpuno drugačiju, ali upadljivu svijetlo-plavu boju. Tijekom radnog vremena Lenca bio bi parkiran na prvom lijevom zavoju poslije Pećina gdje se i nalazilo nešto nalik ugibalištu. Sada je tamo gradilište tunela.

To je bio svjetloplavi TAM AS3500 karoseriran u Autokaroseriji Novi Sad (danas Neobus).

novi_shef
Moderator
Moderator

Broj postova : 1216
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Pfaff pon 24 kol 2009 - 6:58

Trol_Rijeka je napisao/la:Malo je OT ali je na tragu. "Viktor Lenac" imao je i vlastiti radnički autobus. Bio je kockast kao "Alfa Mille", ali je bio neke druge marke. Imao je neku potpuno drugačiju, ali upadljivu svijetlo-plavu boju. Tijekom radnog vremena Lenca bio bi parkiran na prvom lijevom zavoju poslije Pećina gdje se i nalazilo nešto nalik ugibalištu. Sada je tamo gradilište tunela.
Nije "Lenac" jedini koji je imao svoj bus. Imala ih je i "Luka", a mislim i INA (tada jos, mislim, kao "RNR Boris Kidric"). Negdje krajem 50-ih je donesena politicka odluka da se sva vozna sredstva prevedu u vlasnistvo "Troleja" pa je to bilo najsarenije razdoblje u povijesti naseg voljenog prijevoznika...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Tabele linija - Page 2 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by NP-549 pon 24 kol 2009 - 18:54

Meni definitivno najgluplja ikad viđena tabela u povijesti Autotroleja je izgledala ovako:

Tabele linija - Page 2 27543845

Boje su bile kako su i prikazane, jedino su brojke bile malo veće. Neopisivo mi je žao da ju nisam uspio popalit. Jedno 4 godine je redovno "vozila" u 15:20 na 606 i niko se nje sjetio da bi trebalo neku malo bolju napravit. Što je ustvari pjesnik htio reć ovom tabelom !?
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by ZlayoZg uto 25 kol 2009 - 16:40

Samo mala obavijest.Na zahtjev gaspe,promjenjen je naziv teme iz "Glupe tabele" u "Tabele linija".

ZlayoZg, Admin
ZlayoZg
ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3064
Age : 40
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa sri 26 kol 2009 - 8:43

Reče ZlayoZg: Na moj zahtjev - jer sam mu se ja osobno obratio, a zapravo sam prenio glas naroda (no dobro, i sam se slažem s tim glasom naroda),

A sad još jedna zabilježena poluindustrijska: 11 Rijeka-Vinas DRENOVA.

Našao sam i svoj šalabahter, blizu sam pronalaska i odgovarajućih fontova za tabele i za koji (tje)dan počinjemo s kritičkim osvrtom i nadopunjavanjem.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa sri 26 kol 2009 - 18:47

PANIKA (srećom, ona stvaralačka mrgreen - ne mora se ZlayoZg brinuti da sam opet nešto uprskao)

Šalabahter je tu, fontovi su tu, upisivanje je počelo, ali - što sam to našao na jednom komadiću rastera istrgnutog iz bloka, formata 7x5 cm)?

Pa piše: 34a Rukavac-Matulji RIJEKA

Pa onda: 37a Rijeka-Matulji POBRI-OPATIJA

I još: 37a Rijeka-Pobri OPATIJA

Zna li tko išta o tome? Pretpostavljam da se radilo o jednokratnim jednosmjernim vožnjama radnim danom (jutarnje direktne radničke vožnje iz Veprinca i Rukavca za Rijeku morale su se nekako i vratiti do Opatije kako bi školarce poslije prvog turnusa opet razvozili obroncima Učke). Sve se moglo događati 1980, 1981, 1983 - 1990.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by novi_shef sri 26 kol 2009 - 19:44

Mislim da nisu nosili oznaku a uz broj linije. Čini mi se da je bila jedna ili dvije vožnje dnevno, sjećam se da su to vozili 440 i 462.

novi_shef
Moderator
Moderator

Broj postova : 1216
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa čet 27 kol 2009 - 9:00

Zanimljivi su pristupi predstavljanju redova vožnje raznih prijevoznika. Autotrolej je nekad davno (1969, 1970.) imao navedene u redu vožnje i paralelne buseve, tako da se dalo isčitati da u, recimo, 14:30 na lin. 20 jedan bus ide do Marčelja a drugi do Klane (proizvoljan izbor vremena i odredišta). Onda se to sve više sažimalo pa više nije bilo razvidno koliko ide buseva i gdje su ev. presjedanja. Recimo, otkako su ukinuli konduktere, ljeti 32 iz Brseča ili Mošćenica u pravilu nije stizao vezu u Lovranu po redu vožnje (jer je gubio vrijeme bar 5 min u M.Dragi na prodavanje karata) već ga je promašio 5 min pa se daljnjih 10-15 min čekalo. Time je objavljeni vozni red postao mrtvo slovo na papiru, da ne kažemo: lakrdija, a jao si ga onom koji se u njega pouzdao i čiji plan nije trpio 20-minutno kašnjenje u Rijeku.

Linije tipa ovih gore bile su prikazane pod linijom 22 kao vožnje od Rijeke do Matulja. Nigdje nije bila prikazana cijela ruta. Dobro, vjerojatno su se trolejovci pitali i zašto bi takvu rutu prikazali jer se nitko neće voziti u Opatiju preko Matulja (osim nekih zanesenjaka/budala kao ja, pa onda kondukteri zbunjeno vrte glavom komentirajući kako sam popušio i trebao ići drugom linijom koja je i kraća i brža i jeftinija - sličan primjer: iz Crikvenice preko Bribira u Novi).

Zašto sve ovo pišem? Jer su me tabele uvijek jako zanimale i uvijek sam se na stanicama navirivao kroz vrata unutra da vidim što još ima s druge strane, na podu, pod stolicom, na nosaču ručne prtljage i sl., zapisivao, pazeći na boju, veličinu i raspored slova. Kao klinac sam od kocaka radio autobus (bez krova, naravno), sa stolicama, a na prednjem kraju je uvijek morala biti ploča linije. Na stolicama su bili i drveni ljudi (itd. itd. - to je več druga priča). Zato vjerujem da je ono što sam zabilježio stvarno i viđeno.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Trol_Rijeka čet 27 kol 2009 - 17:52

70-tih je Autotrolej imao red vožnje u kojem je svaka linija bila posebno navedena, dakle linije nisu bile sažete po grupama, odnosno pravcima kao danas. Današnji, sažimajući vozni red obesmišljava numeraciju linija koja je i tako u prigradu misteriozno nedosljedna.
Koliko se sjećam neki polasci linija za zapad: Matulji, Jurdani, Mune itd. bili su s Kantride, a ne s Jelačića.
Tema voznog reda neodvojiva je od tabela.
Trol_Rijeka
Trol_Rijeka

Broj postova : 282
Age : 61
Lokacija : Rijeka
Registration date : 08.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by NP-549 čet 27 kol 2009 - 22:40

Jedini bočni natpis sa 3 mjesta u jednom redu
Tabele linija - Page 2 006o
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Gost pet 28 kol 2009 - 6:21

Nemojte zaboravit da je postojala i posebna linija za termoelektranu. Znao sam viđati bus na Škurinju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Gost uto 8 ruj 2009 - 12:15

mrgreen
Tabele linija - Page 2 P9080158

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by gaspa ned 24 sij 2010 - 23:23

Kad je već NP-549 počeo prozivat' o nikad dovršenim temama...

Tabele linija doživjele su kraj nulte faze što će reći da je dovršena podloga za iskazivanje vašeg poznavanja ove problematike.

(Ne)sretnici od kojih očekujem priloge u popunjavanju dobit će link na tabele, pa da ih vidom smiling devil

Kad oni kažu svoje i time udarimo glanc, rezultati će biti objavljeni pučanstvu.

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Tabele linija - Page 2 Empty Re: Tabele linija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 11. Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.