Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seniori na sjeveru Hrvatske

+12
american.star
Ante-vž
kiki273
Barney
portos
ivog
Stanley
gaspa
Silver
sali
Narcis
Pfaff
16 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff pet 11 vel 2011 - 11:59

Uređaji su u rekonstrukciji/oporavku pa im se dobro vide čreva (iako ja i dalje ništa ne kužim)

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin186

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin187

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin188

A za kraj smo imali i demonstraciju rada. Nevjerovatno kako to nakon tolikih godina još uvijek radi kao švicarski sat.

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Th_IshodisteVarazdin189

Naš putovoditelj

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin182

Pogled na radionicu željezničkih vozila

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin184

A evo i Jenbacha. Nisam točno shvatio, ali izgleda da on popodne honorarno radi u RŽV (?)Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 VidBudale

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin185

Iz nevezanog prijateljskog razgovora shvatili smo da se Antiši polako primiče crni petak (s druge strane, zašto bi njemu bilo bolje nego nama ostalima?)

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin192

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff pet 11 vel 2011 - 12:02

Antiša nas je obećao odvesti do Varaždina pa smo se opet posložili u njegov C3 (Kako u Citroen C3 posložiti četiri velika railfana? Jednostavno – dva naprijed i dva otraga!)

Putem smo zastali na stajalištu Dunjkovec na pruzi Čakovec – Macinec koju ovoga sleda nisam stigao obići (veli Stanley da na tom ficleku od pruge nije ni on bio pa, sljedstveno tome, imam vjerovatno i ubuduće osigurano društvo za čakovečki kraj)

PS: Spomen-pločica je malo pogrešna, al' nema veze. Ionako više nije nitko živ tko bi se točno sjećao Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 RollEyes

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin193

Vinta

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin194

Opet... Pa rekao sam da je tu SAMNOM! Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Mrgreen

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin195

Prvomajska spomen-ploča. Baš lijepo

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin196

Od Rijeke do Pećina, od Pećina do Rijeke... Treći put!

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin197

Dugo već nisam u putopisima imao nikakvih životinja. Ovi breki u Dunjkovcu su mi svojim javnim nastupom omogućili da nadoknadim propušteno

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Th_IshodisteVarazdin199

Primjer lokalne arhitekture

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin200

Dunjkovec. Since 1259. Pa-pa

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin198

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff pet 11 vel 2011 - 12:10

U Varaždinu smo se oprostili od Antiše, presložili u Pfaffmobil koji je strpljivo čekao i nakon prilično iscrpljujuće noćne vožnje po railfanovskoj magistrali (Varaždin – Budinščina – Bedekovčina – Zabok), našli smo se na mjestu mojih ranijih ovogodišnjih zločina – u biblioteci Fulir na kolodvoru Zabok.
Odbor za doček sastojao se od Portosa i Zeusa. Lijepo je kad dečki ovako potegnu iz toplog doma sresti se s prijateljima.

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin201

Čujemo da se susjedi zdravstveno stanje bitno popravilo Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Roll

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin203

Nas dvojica

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin204

Zeus sa natpisnom pločom svog omiljenog (danas pokojnog) vlaka

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin205

Ja sam od Zeusa na poklon dobio sliku zagorskog cuga. Zasad, dok ne nađem odgovarajući okvir, dobila je počasno mjesto na kredenci u dnevnom boravku vikendice. Hvala

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin206

Kasnije nam se pridružio i Danijel Likar pa smo na terasi napravili jednu milenijsku. Ne znam točno tko je platio cugu, ali sam duboko zahvalan

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin208

Opraštam se od mojih suputnika. Stanleya...

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin202

... i Ivoga te odlazim sam u mrklu noć.

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin207

Nakon neinteresantne i mirne vožnje polupustom autocestom prema jugozapadu, Pfaffmobil se napokon dokopao svoje garaže, a i ja sam ubrzo krenuo njegovim stopama (samo kat više)

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin209

Hvala svima koji su se družili samnom na ovom lijepom jednodnevnom izletu (eng.: Day-trip), a posebno hvala svim djelatnicima -a koji su me/nas susretljivo trpili.

I sve slikano u istom danu...

Za kraj (kako je i red), mali zemljovid:

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 IshodisteVarazdin210

Toliko od mene
Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 DebeliBizon

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by gaspa pet 11 vel 2011 - 13:11

Ovo je opasan dvojac. Kako su to sve besprijekorno uglazbili, uključivo jatake... ne bih se čudio da jednom dignu i uspješnu revoluciju. A sve bez puno prethodnih riječi.

I kako su lijepo prikazali dvije manje atraktivne pruge. I kako su otkrili detalje... Zadovoljan, zadovoljan!

Glede Cerja - tamo su 2: Cerje Tužno (na pruzi) i Cerje Nebojse (nije na pruzi); iako istog dijela imena, pripadaju dvjema različitim općinama. A vi bi sad i pričicu zašto je jedno žalosno a drugo hrabro?

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Narcis pet 11 vel 2011 - 13:26

Dobro je da te oni breki f Dunjkovcu nisu popapali....
Tko bi nam onda slikopis postao. mrgreen

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff pet 11 vel 2011 - 13:26

gaspa je napisao/la:A vi bi sad i pričicu zašto je jedno žalosno a drugo hrabro?
Nogekako! lud od smijeha

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by gaspa pet 11 vel 2011 - 13:36

Hm... pa nije ovo moj post, da se sad ja tu raspisujem.

Dakle, dragi čitatelji, niženavedene retke smatrajte kao Pfaffov doprinos temi i rezultat njegovog istraživačkog rada (jer treba znati postaviti pitanje i inicirati raspravu)

Da ne duljim - riječ je o razdoblju turskih upada u ovaj dio Hrvatske. Tako su jednom prilikom napali i Cerje (današnja oba naselja bila su jedno selo). I - pogađate - osvojili su i zatlačili pola sela (koje je dobilo naziv Cerje Tužno), a dio sela se uspio obraniti (dobivši naziv Cerje Nebojse).

Samo koji li je genijalac među njima kasnije povukao administrativnu granicu?!

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3491
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Stanley pet 11 vel 2011 - 17:17

gaspa je napisao/la:Glede Cerja - tamo su 2: Cerje Tužno (na pruzi) i Cerje Nebojse (nije na pruzi)
S tim Cerjima i Tužnima, a vezano uz Pfaffovu dvojbu oko naziva kolodvora, stvar je malo kompliciranija jer postoji i selo Tužno.
Kad se pogleda na kartu (Google Ivanec) vidi se selo Cerje Tužno uz prugu, cca 3 km zapadno Cerje Nebojse, a cca 3 km istočno selo Tužno.
E, sad, čije ime nosi kolodvor? Bilo bi logično sela Cerje Tužno, gdje se i nalazi, no kako je umetnuta crtica ja to tumačim: oba Cerja + Tužno.
Nije od svemirskog značaja, ali kad je već spomenuto… Bitno je da pričica nije tužna.
Nego, da ja završim svoj dio. S obzirom da je Pfaff tako lijepo (p)oslikao sve što je trebalo, od mene tek mrvica.

Čakovec, manevarski sastav u vožnji:

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 P2080135

ŽCPR Dunjkovec, nova oprema čeka puštanje u pogon:

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 P2080157

Ponosni vlasnik trofeja sa zagorskih pruga:

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 P2080160

I to bi bilo sve iz ovih putešestvija. Hvala maestru Pfaffu na ugodnom društvu i sigurnoj vožnji, a ostalima na druženju.
Što se mene tiče, odvalio sam još dvije pruge na kojima prije nisam bio. Ostalo je malo pruga u Hrvatskoj kojima se nisam vozio: Čakovec - Macinec, Osijek - Beli Manastir, Vinkovci - Gunja i Vinkovci - Županja. Prugu Lupoglav - Raša ne računam jer tamo odavno nema putničkog prometa. Sve ostale pruge moj leđni nastavak je konzumirao, uključivo i neke pokojne ili polu-upokojene (Sisak - Karlovac, Unska pruga…).
Stanley
Stanley

Broj postova : 530
Age : 74
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff pet 11 vel 2011 - 17:39

Stanley je napisao/la:Što se mene tiče, odvalio sam još dvije pruge na kojima prije nisam bio. Ostalo je malo pruga u Hrvatskoj kojima se nisam vozio: Čakovec - Macinec, Osijek - Beli Manastir, Vinkovci - Gunja i Vinkovci - Županja. Prugu Lupoglav - Raša ne računam jer tamo odavno nema putničkog prometa. Sve ostale pruge moj leđni nastavak je konzumirao, uključivo i neke pokojne ili polu-upokojene (Sisak - Karlovac, Unska pruga…).
Iz čega proizlazi zaključak da moraš paziti na zdravlje i još dugo poživjeti jer nam još nisi sve ispričao kul

Još čekamo nadopune iz Krap'ne, jel tako?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Stanley pet 11 vel 2011 - 18:00

Pfaff je napisao/la:Još čekamo nadopune iz Krap'ne, jel tako?
Ne znam koliko je mladi homo crapiniensis slikao. Lokalno govoreći: valjda bu nekaj z toga.
Stanley
Stanley

Broj postova : 530
Age : 74
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Ante-vž pet 11 vel 2011 - 18:41

Maestralno putopisanje! Hvala! Smile

Par manjih ispravki.

Ciglana u Cerju Tužnom nije ex. Iako dok veliš keks tu ne naprave sto tisuća tona cigle ipak neš rade kroz godinu. Industrijski kolosijek se nekoliko puta tjedno koristi za otpremu 4-5 Rgs ili Kgs vagona s paletama ciglinof.

Dionica Varaždin-Lepoglava je čist ok za lokalna putovanja. "Industrijski kolosijek" proteže se na dionici Golubovec-Lepoglava, a ne Golubovec-Ivanec. Pa nek zna nacija!

I da - i na ovom fourumu imam isti nick - to ide našeg dragog i štovanog poštara. yes

Bok!

Ante
Ante-vž
Ante-vž

Broj postova : 28
Age : 47
Lokacija : Varaždin
Registration date : 23.06.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff pet 11 vel 2011 - 18:53

Hvala za nadopunu/ispravak. Eto, čovjek uči dok je živ!

BTW, Zvjezdica se isto zna logirati amo?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Gost pet 11 vel 2011 - 21:05

Ante-vž je napisao/la:... i na ovom fourumu imam isti nick - to ide našeg dragog i štovanog poštara. yes

Bok!

Ante
Naj se ljutit na seniore seniore, znaš i sam kak je šnjimi mrgreen , mi koji smo samo seniori na 4ume znamo kulke je ko na 4umu lud od smijeha kul (istina-i-bog i ni te baš preveč na Vlakovima, je je, znam, reč češ da imaš preveč dela na zelj... pa ne stigneš sve obijti smiling devil )

Sorry, ma moral san ti to napisat kul

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by american.star pet 11 vel 2011 - 22:17

Pfaff je napisao/la:BTW, Zvjezdica se isto zna logirati amo?

Je, Zvjezdica se prvo morala registrirati, ali evo me. I to moram dodati da sam konačno negdi mogla koristiti svoju oficijelnu e-mail adresu koja nije odmah smatrana ko spam, kak je to slučaj na zeljeznice.net gdi sam bila prisiljena otvoriti neku glupu adresu koju više ni ne znam...

No, bilo kak bilo, evo me. Smile

Fala lepa Pfaff na ovom krasnom putopisu, valjda pretpostavljaš koje su mi slike najdraže... Embarassed he, he. Znaš, da sam bila doma, čak bi i na štakama išla s vama! Već bi vi pazili na mene, jelda? Smile Inače, danas sam bila kod doktora koji bude me operiral, i osim kaj je zgodni je rekel i da morem prestati sad koristiti štake i dal mi je termin 16.03. za operaciju, pa onda lepo mislite svi na mene! Wink

A ste vidli kak Ante ima lepi prsluk? mrgreen


Lepi pozdrav!

Američka zvijezda

american.star

Broj postova : 4
Lokacija : Stgt/Vž
Registration date : 11.02.2011

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Gost pet 11 vel 2011 - 22:30

Zvjezdica, vidim da je Pfaffomir počel ić mojim stopama i dovlačit nove članove ( kul neka, neka, trebaju nam novi kul ). Nadam se da operacija nije nešto grdo (mada je svaka operacija zlo yes , što god rezali/pukali vun tela)!

Na ovaj način, dobro nam došla!


Zadnja promjena: thomcro; pet 11 vel 2011 - 22:57; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Gost pet 11 vel 2011 - 22:55

Stanley je napisao/la:... Ne znam koliko je mladi homo crapiniensis slikao. Lokalno govoreći: valjda bu nekaj z toga.
Malo ga prišarafite pa bu nešt z njega zišlo vun

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Jean pet 11 vel 2011 - 23:09

Seniori, Bog vas poživio! Pfaff pomalo zaokružuje snimanje svojeg "švedskog akcijskog" filma (filmovi sa ekšna, iz upravljačnice šveda - da ne bi netko, ne daj Bože, nešto krivo pomislio!) i to uspjeva jako dobro izrežirati - malo štrike, malo željezničara i jako puno dobrog društva (...i žlicu Vegete). Očito, dobitna kombinacija!

Dodatni gušt čitanju putopisa daje ovo vremenski usklađeno nadopunjavanje činjenicama i fotografijom. Lijepo vas je i vidjeti ovako okupirane "dobrim štivom" i raspravom koju takvo štivo potiče.

Anegdota iz mojeg poslovanja, vezana za mjesto Tužno: prije kojih pola godine trgovački putnik sa sjevera Hrvatske telefonom mi je čitao narudžbu za nekog kupca koji ima više dućančića po selima varaždinske okolice. Na kraju narudžbe veli mi "to je tužno!". Ja ga počeo tješiti kako nije sve tako crno, da narudžba uopće nije loša (čovjek radi za proviziju, pa ako su narudžbe slabe, slaba će biti i plaća), da je recesija i sve nešto... On mi odgovara da vidi i sam da je narudžba dobra...
Pa reko' "šta je onda tužno"?
-PA TUŽNO SE ZOVE SELO GDJE TREBA ISPORUČITI ROBU!!!

Prijateljima koje neko vrijeme nisam sretao, a koji se slikom, pisanom riječju ili asocijacijom javljaju u ovom putopisu (Stanley, Ivog, Ante-vž, Zeus, Portos, Zvjezdica) veliki pozdrav! Zvjezdici uz taj pozdrav i srdačna dobrodošlica! A sad, kad su PG snage već detaljno obradile pruge krajnjeg sjevera Hrvatske, očekujemo sjevernjake ispod (dvostruke) istosmjerne žice. Nešto ste se ljetos bili gadno prijetili, a sve je još uvijek u statusu čekanja...

______________________________________
Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 D18bcddd
Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.
Jean
Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2140
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Ante-vž sub 12 vel 2011 - 0:28

thomcro je napisao/la:
Ante-vž je napisao/la:... i na ovom fourumu imam isti nick - to ide našeg dragog i štovanog poštara. yes

Bok!

Ante
Naj se ljutit na seniore seniore, znaš i sam kak je šnjimi mrgreen , mi koji smo samo seniori na 4ume znamo kulke je ko na 4umu lud od smijeha kul (istina-i-bog i ni te baš preveč na Vlakovima, je je, znam, reč češ da imaš preveč dela na zelj... pa ne stigneš sve obijti smiling devil )

Sorry, ma moral san ti to napisat kul

Ne ljutim se, naravno.

Nažalost ni na zelj... nisam previše, ovdje jako malo. Možda se promijeni, dajte mi šansu! Very Happy

Bok!

Ante
Ante-vž
Ante-vž

Broj postova : 28
Age : 47
Lokacija : Varaždin
Registration date : 23.06.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Ante-vž sub 12 vel 2011 - 0:30

Jean je napisao/la:...
Prijateljima koje neko vrijeme nisam sretao, a koji se slikom, pisanom riječju ili asocijacijom javljaju u ovom putopisu (Stanley, Ivog, Ante-vž, Zeus, Portos, Zvjezdica) veliki pozdrav! Zvjezdici uz taj pozdrav i srdačna dobrodošlica! A sad, kad su PG snage već detaljno obradile pruge krajnjeg sjevera Hrvatske, očekujemo sjevernjake ispod (dvostruke) istosmjerne žice. Nešto ste se ljetos bili gadno prijetili, a sve je još uvijek u statusu čekanja...

Ma, bil bi red da se pojavim opet malo na jugozapadu! Smile

Bok!

Ante
Ante-vž
Ante-vž

Broj postova : 28
Age : 47
Lokacija : Varaždin
Registration date : 23.06.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff sub 12 vel 2011 - 15:32

Ante-vž je napisao/la:Ma, bil bi red da se pojavim opet malo na jugozapadu! Smile
Evo, imam prijedlog: Kad Zvjezdica obavi to što mora, lijepo ju dovedi (tamo negdje kad malo zatopli) k nama u Primorje. Tebi ćemo uvaliti LL-a za partnera pa dok se vi dva verete po sačekušama, mi malo tromiji ćemo tetošti rekonvalescenticu. Može?

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Zeus sub 12 vel 2011 - 15:39

Glavnim akterima ovog putopisa mogu samo čestitati na izvrsno odrađenom vrludanju po prugama sjeverne Hrvatske.

Bravo majstori. super2


Jean je napisao/la:Prijateljima koje neko vrijeme nisam sretao, a koji se slikom, pisanom riječju ili asocijacijom javljaju u ovom putopisu (Stanley, Ivog, Ante-vž, Zeus, Portos, Zvjezdica) veliki pozdrav! Zvjezdici uz taj pozdrav i srdačna dobrodošlica! A sad, kad su PG snage već detaljno obradile pruge krajnjeg sjevera Hrvatske, očekujemo sjevernjake ispod (dvostruke) istosmjerne žice. Nešto ste se ljetos bili gadno prijetili, a sve je još uvijek u statusu čekanja...

Hvala na pozdravu. Svakako imam u vidu posjetiti vaš kraj, ali uvijek me nešto spriječi. Nadam se da ćemo se vidjeti u skorije vrijeme.

Zeus
Zeus

Broj postova : 2
Lokacija : Veliko Trgovišće
Registration date : 11.06.2009

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by american.star sub 12 vel 2011 - 16:24

Pfaff je napisao/la:
Ante-vž je napisao/la:Ma, bil bi red da se pojavim opet malo na jugozapadu! Smile
Evo, imam prijedlog: Kad Zvjezdica obavi to što mora, lijepo ju dovedi (tamo negdje kad malo zatopli) k nama u Primorje. Tebi ćemo uvaliti LL-a za partnera pa dok se vi dva verete po sačekušama, mi malo tromiji ćemo tetošti rekonvalescenticu. Može?

MOŽE!!!! Smile Vjeruj mi Pfaff, da mi pri pomisli na druženje s Tobom zaigra srčeko! Wink

Ma, super ideja! Smile

american.star

Broj postova : 4
Lokacija : Stgt/Vž
Registration date : 11.02.2011

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by american.star sub 12 vel 2011 - 17:41

Jean je napisao/la:Zvjezdici uz taj pozdrav i srdačna dobrodošlica!

Hvala tebi a i svima na dobrodošlici!!! Smile

american.star

Broj postova : 4
Lokacija : Stgt/Vž
Registration date : 11.02.2011

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Pfaff sub 12 vel 2011 - 18:30

Zeus je napisao/la:Svakako imam u vidu posjetiti vaš kraj, ali uvijek me nešto spriječi. Nadam se da ćemo se vidjeti u skorije vrijeme.
Smislit ćemo Ti neki cjevovod...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11163
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by LLeon sub 12 vel 2011 - 21:42

Pfaff je napisao/la:Tebi ćemo uvaliti LL-a za partnera pa dok se vi dva verete po sačekušama, mi malo tromiji ćemo tetošti rekonvalescenticu. Može?
Ma jel? Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 A040 Ja nek se pentram po brdima dok ti tetošiš Zvjezdicu. Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 K070

hehe Ma naravno, za akciju uvijek. smijesno Nadam se da ću uskoro upoznat naše sjeverne prijatelje negdje uz štreku, a je li u žicama 3kV, 25kV ili unplugged- manje bitno.

Malo kasnim sa komentarom: Seniori (i juniori koji su nepravedno zapostavljeni u naslovu) bravo za eksn . Vrhunska ideja, još bolja realizacija i prezentacija. super2
LLeon
LLeon

Broj postova : 2470
Age : 45
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Seniori na sjeveru Hrvatske - Page 3 Empty Re: Seniori na sjeveru Hrvatske

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.