Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libertas Dubrovnik

+7
Thommo
Jean
Damir
medo
Narcis
NP-549
Pfaff
11 posters
Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 20 sij 2016 - 12:43

Stigli su. Sa ceste se jedino vide Visigi. Pogled na turkize i citibuse priječe turkizi gbr.87 i 88 koji su uz ogradu.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 20 sij 2016 - 13:06

Gdje se može naći istaknut raspored vožnje linija 8(rerutirane) i 8A. Ja ga nigdje uz rute nisam vidio. Čak linija 8 vozi čitavo vrijeme sa displejem 8 Viktorija iako ne prilazi Viktoriji ni blizu.
Je li netko plaćen u Libertasu da brine o informiranju putnika?
Navodno policija ne dozvoljava prometovanje gradskih autobusa koji se popenju s Ploča na vidikovac na način da skrenu na semaforiziranom raskršću lijevo. Produžuju do kružnog toka u industrijskoj zoni opčine Župa odakle se istim putem vračaju natrag. U redu, prometne trake su tako nacrtane iako je moglo i drugačije. Istovremeno se godinama tolerira polukružno okretanje turističkih autobusa u sred raskrsnice na Dupcu.
Ali zašto su onda kod kafića Fortuna vozne trake nacrtane tako da autobus ne može normalno prometovati kroz jednu. A tu je policija dala dozvolu za prometovanje autobusa. Većina gradskih i prigradskih linija prometuje tuda. A problem se može jednostavno riješiti adekvatnom horizontalnom signalizacijom.
Ali zašto za istu stvar različiti kriteriji i maltretiranje ljudi(putnika), vozača i sredstava koji se bez velike potrebe voze petnaestak minuta duže.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 22 sij 2016 - 8:59

Kako su stigli novi ISUZU evo mali osvrt iz mog kuta na njih.
Novi citibusi nemaju ugrađene displeje. Zacrnjenja na gornjem dijelu prednjeg stakla ukazuju da bi displeji mogli biti slični ili čak isti kao na Manovima. Nadam se da će biti tako jer ovi "trčeći" su se kvarili. Mislim da je i sad na gbr.65 pokvaren jer pali sam oznaku broja linije, ali ne i pravac kretanja. Može li netko provjeriti jesu li došli sa Isuzu ili Cummins motorima? U novijim prospektima za citibus navode se samo ovi drugi, pa se nadam da jesu. A oni stari tri godine imaju Isuzu motor.
Novi Visigi djeluju mi sasvim OK. Samo kako će ih u Libertasu koristiti?
Koje linije bi mogli voziti autobusi izgleda trećeg razreda? Pošto se radi o novom tipu vozila u floti sa ocjenama bi pričekao.
Turkizi ko turkizi, jeftini i kratki midiji kojima dužina ne dozvoljava motor otraga što ih hendikepira da budu solidni klasični autobusi. Ipak ovi novi su kao vozila norme EURO VI sa više elektronike, pa i to treba tek da se pokaže u eksploataciji.
U Libertasu rade posao, neki već i četrnaestu godinu, kvare se, ali mislim da je najveći problem dužina popravka. Jeli razlog tome dugo čekanje dijelova ili loši mehaničari ne znam. Isto tako čini mi se puno bolje funkcioniraju oni koje vozi uglavnom jedan vozač, nego oni gdje u toku dana vozi više vozača. A i vozači na tim linijama ih čini mi se baš i ne paze. Istina ovi sa jednim vozačem prelaze puno manje(voze uglavnom škole) nego ovi linijski( linije 16A, 23A i 31) koji su često u kvaru.
Sada nestrpljivo čekamo nove MANove i prve nove prigradske potpuno niskopodne u Hrvatskoj. Nadam se da ćemo i njih vrlo brzo vidjeti u remizi i nadam na liniji za Cavtat gdje bi zamijenili islužene milijunaše(šteta što ih ne dolazi barem četiri).

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 23 sij 2016 - 11:16

Jesu li poznati garažni za novopridošle Isuzu midibuseve. Dva visiga koji su jedini vidljivi sa ulice još nemaju nalijepljen gbr.
Pretpostavljam da će citibusi dobiti gbr.68 i 69.
Koje brojeve bi mogli dobiti visigi? Možda nešto x1 i x2. Da li 81 i 82 koje su nedavno oslobodili? Ili neke druge? Slobodni su 1 i 2, te 11 i 12, zatim 41 i 42, 51 i 52, ali ne vjerujem da će koristiti ova dva zadnja para. Prije će te brojeve zauzeti novi MANovi.
Za turkize vjerujem da će nastaviti niz i sudeći po reg. dobiti 128 i 129.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 23 sij 2016 - 11:40

Manovi 150-159 ovih dana navršavaju sedam godina u Libertasu, a 31-36 će isto tako ovih dana navršiti tri godine. Godine se kupe, ali zato kroz koji dan stiže osam novih. Uz šest nabavljenih još 2007 to će činiti brojčano respektabilnu flotu od 30 niskopodnih gradskih autobusa. U ovom momentu više nego dovoljno za Dubrovnik i mrežu gradskog prometa.
Ipak da nešto odlučujem u Libertasu do sezone bi nabavio još šest kao zamjenu za te nabavljene 2007, jer njihovo najbolje vrijeme je prošlo i više nisu toliko pouzdani kao noviji. Ne treba zaboraviti i činjenicu da je u njima motor D0836 čija manja zapremina uzrokuje veće naprezanje za postignuće određene snage potrebne za savladavanje Dubrovačkih uspona nego je to slučaj sa novijim autobusima koji imaju motor veće zapremine D2066.
Sad da li će se Libertasu isplatiti zadržati te najstarije niskopodne za pojedine prigradske linije ili nabaviti i nove prigradske ne znam. Dosta zavisi i od politike, nažalost. Ali mislim da bi se kod starih mogli očekivati pojačani troškovi zbog eventualnih zamjena vitalnih sklopova kao što su motor i mjenjač. Oni su otprilike stigli po vremenu eksploatacije i po prijeđenim kilometrima u tu fazu.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 27 sij 2016 - 16:11

Sa gbr.150 i 151 skinute reklame.
Gbr.86 se lijepi i zaštićuje za ponovno bojanje. Zašto? Ne vjerujem da će ga obnavljati jer ipak ima 13 godina, a i mogu bez njega. Možda ga kome doniraju ili prodaju. Ti stari mogu voziti jedino na linijama 16A i 23A, a ima ih šest od koji četiri ne voze duže vrijeme.
Gbr.102 je prebačen u Radeljević. Popravljen? Mjesecima je bio na poljani.
Počeli su lijepiti brojeve na nove buseve. Tako je jedan turkiz dobio gbr.128.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 sri 27 sij 2016 - 20:14

kriticar je napisao/la: Gbr.86 se lijepi i zaštićuje za ponovno bojanje. Zašto? Ne vjerujem da će ga obnavljati jer ipak ima 13 godina, a i mogu bez njega. Možda ga kome doniraju ili prodaju.
Obojali ga u plavo slično kao 2 i 3, znači da bi im se trebo priključit na Lastovo.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 sij 2016 - 7:56

Da moraju napraviti mjesta za nove autobuse. Zna li se koji MANovi odlaze?
Pored dva MAN lion's regio koji su u Zagreb stigli krajem prošlog tjedna, Jučer su stigli i 5 Lion's City. Još tri stižu kao i dva LIon's City Ü stižu uskoro.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 sij 2016 - 12:33

Zna li se kad će novi busevi u promet. Možda se čeka nekakva svečana primopredaja? Ili dolazak MANova pa da svi krenu zajedno. Sad će biti dovoljno klimatiziranih buseva da ljeti nigdje ne vozi ne klimatizirani. Barem se nadam.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 sij 2016 - 13:56

Danas je ISUZU gbr.127 bio u garaži. On inače radi prijevoz učenika za školu Janjina na Pelješcu.
Kad smo već kod Pelješca vidio sam Autotransov Tourino gbr.1332 zadnjih dana na liniji Orebić - Dubrovnik - Orebić. Vremena polazaka se podudaraju sa nekadašnjom Libertasovom linijom za Orebić koja i sada prometuje ali skraćeno, samo do zapadne granice općine Ston. Autobusi voze 70Km istom relacijom i polaze istovremeno. Kako je Autotrans dobio dozvolu bez poštivanja zaštićenog vremena? U županiji koja dozvole izdaje je na vlasti HDZ.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar čet 28 sij 2016 - 14:15

Fino što Libertas unificira flotu jer 95% vitalnih djelova sada će biti isto i kod gradskih i prigradskih MANova. Za vozače to je praktično isti autobus, jedino putnici osjete razliku. To pojednostavnjuje održavanje i pruža veću fleksibilnost kod korištenja autobusa.
Isto tako turistički Dubrovnik svrstava u grad mobilnosti, jer je osobama sa poteškoćama u kretanju omogućeno lakše korištenje i prigradskih linija.
I nije velika razlika između standardnog prigadskog busa za čiju nabavu i sedam godina leasinga treba izdvojiti 1.552.934,10 kuna po komadu i potpuno niskopodnog prigradskog za koga za iste uvjete treba izdvojiti 1.748.024,44 kuna. Jer vrlo skoro po regulativama EU svi novonabavljeni autobusi morat će imati mogućnost ukrcaja osobe u kolicima. Kod niskopodnih i LE buseva je to lako izvedivo bez dodatnog troška, ali će sigurno poskupiti buseve standardne visine poda. Koliko, sad je pitanje? Neki proizvođaći već imaju u ponudi tako prilagođene buseve.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 29 sij 2016 - 13:30

Visigi dobili gbr.171 i 172. Nisam to očekivao. Nekad su to bili dva sanosa.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pet 29 sij 2016 - 16:54

Na liniji 3 jučer voze dva citibusa gbr.63 i 64. Stvarno je bilo vrijeme da ih zaposle. Danas sam vidio samo 64.
Sada im vozi samo 13 niskopodnih MANova, a za koji dan će ih imati 30 + 2. Ali zato vozi sedam citibusa

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 ned 31 sij 2016 - 17:55

Skroz sam zaboravio da danas župske maškare idu na stradun no srećom čuo sam ih na magistrali i izdaleka vidio četiri SU220 u koloni a sudeći po izgledu i zvuku vozili su 18,21,27 i 28.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar pon 8 vel 2016 - 15:23

I dalje na liniji 3 voze dva citibusa, ali zato danas na liniji 9 je MAN gbr.137.
Još jedan stari turkiz je poplavio. Mislim da se radi o gbr.87. Opet tramakavanja na poljani.
Na mjestu uz ogradu gdje je bio 87, sada je gbr.88, a ispred njega gbr.83. Gbr.85 i 89 se izmjenjuju na liniji 23A. Danas opet na liniji 16A vozi MAN gbr.101. Na liniji 16 viđen gbr.103
Do 88 i 83 su dva nova citibusa, a do njih dva nova turkiza. Visigi su okomito na cestu ispred 83. Gbr.76 ostao bez tablica. Je li to odjavljen?
Novi MANovi si izgleda svi u Zagrebu iako je moj izvjestitelj uz dva regija izbrojio samo devet City-ja. Možda je deseti bio u radionici. Znači očekuje se uskoro opet tramakavanje po poljani da bi se napravilo mjesta za još dvanaest novih autobusa.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 uto 9 vel 2016 - 16:47

kriticar je napisao/la:I dalje na liniji 3 voze dva citibusa, ali zato danas na liniji 9 je MAN gbr.137.
Jeli može solo MAN zamjeniti citibusa na 2A ? Mislim da sam već postavljo to pitanje ali se ne sjećam odgovora. Baš danas gledam na 137 na displayu stoji "9 OPĆA BOLNICA" dok na novim citiyima je uprogramirano samo "9 BOLNICA". Isti slučaj sa linijom 7, na starim citiyima "7 KANTAFIG" a na novim "7 KOLODVOR". Kod linije 1B na starim piše "1B N.MOKOŠICA" a na novim "1B NOVA MOKOŠICA" dok u rasporedu linije 1A i 1B imaju isti naziv "PILE-MOKOŠICA". Nikako da usklade te sitnice.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 9 vel 2016 - 20:27

Može teoretski. Ulice su dovoljno široke. Ali kako nitko ne ometa nepropisno parkirana vozila često na liniji 2A ne može proći ni citibus, već mora čekati da komodni obave kupovinu. Zato nije praktično MAN stavljati na tu liniju.
A natpise na starim cityjima ne bi komentirao. To je netko kompletno loše programirao isto kao i na classicima. Ipak tramvaj je vozio šezdeset godina do Kolodvora, a i autobus godinama iza iako Kolodvor nije bio više na tom mjestu. Danas ponovo jest. A i bolnica se zvala opća, a danas je županijska. Kad je linija tek bila uvedena pisalo je Nova bolnica. Što se tiče Mokošice 1A vozi do Mokošice, a 1B ni ne prilazi Mokošici već vozi do Nove Mokošice, prema tome ne valja u rasporedu.
A ne spominješ da autobus koji prometuje s Pila do Kolodvora te preko Ilijine Glavice i Lapad Stanice natrag na Pile nosi oznaku 8 Viktorija. Onaj tko je to tako odredio stvarno misli da su tu putnici zbog Libertasa, a ne Libertas zbog putnika.
A na gradskom autobusu obavezno je da piše ili relacija sa početnom i završnom stanicom ili krajnje odredište. Znali to odgovorni u Libertasu? Ili ne zna ili ga nije briga.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 uto 9 vel 2016 - 21:57

Već si spominjao to s linijom 8 pa nema potrebe da ponavljam. Oni ni za vrijeme normalnog prometovanja nemogu napraviti kako treba a kamoli da će dok traju radovi.
Jednostavno ne očekujem previše od njih i svjestan sam da nećemo nikad imati savršen javni prijevoz ali smatram da bi ga trebali dovesti do neke normalne razine. Trenutno je stanje takvo da se samo obnavlja vozni park i to većinom gradski a sve ostalo je zanemareno(nova garaža,trase linija,vozni red,ugibališta,okretišta...itd) i nije ni čudo da imamo pun grad auta a prazne autobuse.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 16 vel 2016 - 8:56

Što je sa citibusima? Jučer, ali i nekoliko dana prije i na 8A i na 9 su vozili Lion's City.
I na liniji 3 su lion's City, sad ne znam je li voze po planu ili mijenjaju citibuse.
Zato sam na liniji 1A vidio SL222 gbr.75

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar uto 16 vel 2016 - 16:09

Što su danas u Libertasu bili vrijedni.
Poljana opustjela. Visigi premješteni paralelno uz ogradu nakon što su izmaknuti 83 i 88. Okomito na ogradu parkirani citibusi i turkizi(novi)
Negdje su odveli 88, a 83 je ispod strehe. Napokon je pomaknut i gbr.120. Ne znam gdje je, čak mi se čini da nije više na poljani. Gbr.88 nije ni u remizi ni u Radeljeviću. I gbr.4, 5, 72 i 76 nisu ni u remizi ni u Radeljeviću. Čini mi se ni 102.
Na poljani su uz nove ISUZU i MAN kamion ostali 98, 104 i 154 na dizalicama i gbr.73 pored dizalica.
Dolaze li to novi MANovi večeras?

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by MAN SU220 uto 16 vel 2016 - 16:22

Prije da ih mjenjaju. Uvijek jedan vozi u tri za josipovac, to im je kao testni polazak prije nego ga vrate na liniju. A često zbog manjka turquoisea. Kud će oni zimi s toliko niskopodnih? Ako na liniju 3 stave ISUZU onda će biti velikog viška MANova. Sve mi se čini da će morat izmišljat neke nove linije za njih. Nevjerujem da će s lion's City u Prigrad. A para mi se da još nisu odlučili kojih će se buseva riješiti, 34 autobusa u zadnje dvije nabavke a samo 5 ih otišlo.
MAN SU220
MAN SU220

Broj postova : 905
Lokacija : DUBROVNIK
Registration date : 28.03.2013

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Damir sri 17 vel 2016 - 15:24

Nove MAN-čine (12 kom) za Libertas ispred predstavništva u ZG super2

Libertas Dubrovnik - Page 29 12717314_1092911617400434_7578508858482051247_n
Damir
Damir

Broj postova : 3323
Lokacija : Rijeka
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 17 vel 2016 - 16:05

Krenuli su danas i večeras se očekuju u Dubrovniku. Valjda će svi stići.
Prošle dvije  isporuke nisu stizale kompletne u Dubrovnik. 2013. od šest MANova A21 stiglo ih je samo četiri. Dva su stala usput i stigla naknadno, a nedavno od šest Isuzu u putu se pokvario jedan Turkiz i stigao sa zakašnjenjem.
Napokon stižu, a ova nabava se odvija već više od godinu dana. Ali zbog politike autobusi kasne. U Libertasu su se nadali da će ih imati za sezonu 2015. Ali morali su progurati sezonu bez njih.
Nadam se da će slijedeća isporuka biti skoro, a na vrijeme za sezonu 2016. jer Libertasu novi busevi trebaju, ako ne žele da u sezoni voze stari ne kondicionirani autobusi.
Ali kako su izbori tek slijedeće godine mislim da se nadam bez pokrića.
Inače na slici iz AH vide se krajnje lijevo dva A20, a ostali City su osam A21. Svi autobusi su sa D2066 euro6 motorom. U City sa 320Ks, a dva regia sa 360Ks.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sri 17 vel 2016 - 18:18


kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by kriticar sub 20 vel 2016 - 15:24

http://www.zupcica.hr/index.php/crna1/4746-otudili-libertasov-autobus-na-mljekari-te-ga-qzaustaviliq-na-cempresima-uz-put-u-zagrudi-foto

Citat iz članka:
Prema neslužbenim informacijama, za sada nepoznata osoba noćas je otuđila Libertasov autobus marke Isuzu, koji nekoliko dana zbog neispravnosti bio parkiran pored puta na Mljekari.

Kako doznajemo od djelatnika Libertasa koji su izvlačili autobus zaustavljen na čempresima pored puta u Zagrudi, neispravni autobus otuđen rano jutros oko tri sata, te je "provozan" uskim Putem za Pretaču, pa iza nove škole prema Bjelicama gdje je "ostavio" zadnja vrata, te dalje kroz Mandaljenu i putem uz Gajine i natrag do Zagrude, gdje je zaustavljen na čempresima pored puta.

- Policijski službenici rade na pronalasku nepoznatog počinitelja koji je tijekom noći na području Župe dubrovačke otuđio pokvareni autobus JP Libertas, te s istim sletio van kolnika na području Mandaljene. Na autobusu je počinjena materijalna šteta, a prema našim saznanjima nije bilo ozlijeđenih osoba - rekla je Andrijana Biskup iz službe za odnose s javnošću Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.

kriticar
Moderator
Moderator

Broj postova : 5998
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Libertas Dubrovnik - Page 29 Empty Re: Libertas Dubrovnik

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Ova tema je zaključana: ne moľeą uređivati postove niti odgovarati.
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.