Vlakovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reorganizacija linija

+11
Thommo
mannas
LLeon
Narcis
NP-549
kico101
ikar
gaspa
Pfaff
Trol_Rijeka
kiki273
15 posters
Započni novu temu   Odgovori na temu

Stranica 3 / 14. Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Narcis sub sij 09, 2010 1:01 pm

mannas je napisao/la:Gdje su stanice da se ne zeznem u ponedjeljak ujutro ! Rolling Eyes
Zašto uvijek ja moram biti taj prvi mačić kojeg bacaju u vodu ??? icon_whoknows hm
Ćeš nam opisat prvi radni dan u novoj shemi linija, iskustva putnika naravno zna se kojih... grinko

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Reorganizacija linija - Page 3 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Reorganizacija linija - Page 3 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kiki273 sub sij 09, 2010 1:03 pm

Narcis je napisao/la:
mannas je napisao/la:Gdje su stanice da se ne zeznem u ponedjeljak ujutro ! Rolling Eyes
Zašto uvijek ja moram biti taj prvi mačić kojeg bacaju u vodu ??? icon_whoknows hm
Ćeš nam opisat prvi radni dan u novoj shemi linija, iskustva putnika naravno zna se kojih... grinko
nono nono nono nono nono nono grinko mrgreen kul


Na wikipediji sam napisao nove linije kako idu, nisam valjda neš zahebal?
http://hr.wikipedia.org/wiki/Autotrolej

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kico101 sub sij 09, 2010 1:54 pm

Moreš izmjenit ono za 101 ( dnevna linije 1A. aš 1A više ne gre s Trsata ), a čini mi se da je izbrisana i 33. Oni ki greju z Opatije preko Voloskog do Matulja će bit 34-

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by ikar sub sij 09, 2010 2:02 pm

Službeni naziv ti je Jelačićev Trg. Na par mjesta je pokoje slovo pogubljeno...

Nego, nisam samo ja valjda primjetio nelogičnost da linija 1B nema nikakvih dodirnih točaka sa "matičnim" linijama 1/1a. Nebi li bilo logičnije da su je promjenili u 2B?
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kiki273 sub sij 09, 2010 2:16 pm

Linija 33 ostale su neke vožnje subotom; 6,10 Matulji - Volosko -Opatija (639) i Opatija 16,30 - Matulji 17,05,
Nedjeljom u 8,00 i 18,30 iz Opatije za Matulji i nazad.


Zadnja promjena: kiki273; sub sij 09, 2010 3:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kico101 ned sij 10, 2010 1:29 am

Liniju 33 su zbrisali u naslovu na službenoj web stranici, pa sam mislio da je otišla by-by. Embarassed

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by ikar ned sij 10, 2010 11:01 am

Baš me zanima kako su majstori zamislil da se ovo vozi:

Radnim danom iz tablice:
OPATIJA 15.10
MATULJI DISKONT 15.30
KASTAV-SPINČIĆI 15.40
MATULJI DISKONT 15.50
OPATIJA ...

A Subotom:
OPATIJA 16.30
MATULJI DISKONT 17.05
OPATIJA ...

Dakle, pitanje je kako ove vožnje voziti? mrgreen
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Thommo ned sij 10, 2010 12:37 pm

U subotu max. speed 7.6 km/h!!!! lud od smijeha
Thommo
Thommo

Broj postova : 2345
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by ikar ned sij 10, 2010 12:49 pm

Thommo je napisao/la:U subotu max. speed 7.6 km/h!!!! lud od smijeha

Caka je u tome šta je ovo Radnim danom linija 37, a Subotom linija 33... E sad je pitanje kako će vozači to znat kad je identičan zapis u VR-u kul
ikar
ikar
Moderator
Moderator

Broj postova : 1128
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by NP-549 ned sij 10, 2010 2:55 pm

A osim toga Diskont je na cesti od raskršća prema Kastvu ili želj. stanici, a čisto sumnjam da će se tamo ić okrenut
NP-549
NP-549
Moderator
Moderator

Broj postova : 2429
Lokacija : Hreljin
Registration date : 15.03.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Vožnja autobusima Autotroleja po novom režimu

Postaj by kiki273 pon sij 11, 2010 8:55 am

Putnicima se savjetuje da dobro obrate pažnju na broj odnosno smjer linije s obzirom na to da su uvedene neke nove, dio starih je brisan dok su neke izmijenile rutu prometovanja


RIJEKA – Korisnici gradskih linija javnog gradskog prijevoza od danas moraju biti posebno oprezni i bilo bi dobro da pažnju usmjere na brojeve linije i odredišta na koja autobusi voze jer bi se u suprotnom lako moglo dogoditi da umjesto primjerice na Pećinama završe na Zametu. Naime, danas je na snagu stupio novi režim prometovanja Autotrolejovih gradskih linija koji podrazumijeva reorganizaciju linija, odnosno uvođenje novih linija, brisanje dijela starih linija kao i izmjenu ruta prometovanja. Uglavnom, legendarna »jedinica« više ne povezuje Bivio i Trsat, nego ide od zapadnog dijela grada preko centra do Pećina, dok linija 1a po novom vozi od Marčeljeve drage preko centra do Šetališta A. K. Miošića. U promet se uvodi linija 1B koja prometuje na relaciji Strmica – Trsat – Martina Kontuša – Pećine (Tower centar) – Podvežica– Sv. Ana – Drage Šćitara – Trsat – Strmica , odnosno povezuje do sada autobusno nepovezane dijelove grada – Trsat s Vežicom i Pećinama. Linija 2, odnosno popularna »dvojka« od danas spaja Trsat s centrom, te Zamet sa Srdočima. Linija 3A vozi od ulice Ivana Zavidića preko Zameta do Bezjaka, što podrazumijeva ukidanje linije 17, a uvodi se nova linija 3A koja ima vezu s gradskim linijama 2 i 3 prema centru grada. Također, na ovaj je način udovoljeno zahtjevima za boljim povezivanjem sa Zametom kojem stanovništvo Gornjeg Zameta tradicionalno gravitira, odnosno gdje se nalaze škola, crkva, ambulanta i tržnica. Također, nova sportska dvorana na Zametu postaje bolje povezana autobusnim linijama. Linija 4A prometuje od od Pulca preko Brašćina do Rastočina, odnosno postojeća linija 4 produžena je do Rastočina, a linija 5A prometuje na relaciji Tibljaši – Škurinje (crkva), odnosno riječ je o skraćenoj današnjoj liniji 5A na način da prometuje od Tibljaša okreće se na kružnom toku i vraća se na Tibljaše. Promjene je doživjela i linija 7A koja vozi od Sv. Križa preko Žrtava fašizma do Hosti i to sjevernim koridorom, čime će ovaj prometni pravac biti znatno aktualiziran, dok linija 13, od Delte do Grohova, radnim danom prometuje na trasi Delta – Grohovo, a subotom, nedjeljom i blagdanom na trasi Delta – Grohovo – Lopača. Uvodena je i nova linija 13A koja spaja Gornju Vežicu s Lopačom i to preko Kačjaka, Orehovice, Pašca i Grohova do Lopače.
U Autotroleju ističu kako reorganizacija linija donosi i pokrivenost gradskog područja i tamo gdje to dosad nije bio slučaj, kao što je veza Trsata i Tower centra, Gornjeg i Donjeg Zameta, Lopače s Gornjom Vežicom, a vikendom i Deltom te naselja Rastočine s Pulcem, čime će stanari »Š-eva« konačno dobiti »svoju« gradsku liniju organiziranu minibusom. Ukupan broj gradskih linija ostaje 18 kao i prije, iako se uvode četiri nove linije, šest je postojećih linija izmijenjeno, dok je osam linija zadržalo dosadašnje rute. Treba naglasiti i kako će prva dva mjeseca ovakav sustav reorganizacije biti probni, odnosno pratit će se situacija na terenu, te će se zaprimati prijedlozi i primjedbe građana. Nakon toga moguće je da neke linije opet dožive manje korekcije.

Kristina DANILOVIĆ PRIJIĆ

Izvor: Novi list
http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=28592859286328592863285A2858285928582863287A287128632863285C285E2861285D285F285E28632863286328592863T

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kiki273 pon sij 11, 2010 8:57 am

Najavljeno je da će na liniji 1a prometovati solo autobusi, međutim danas, prvog dana voze harmnike (sve redom stare Avtomontaže; 418, 566...), na 2a također je harmonika (436) što znači da nema dosto solo autobusa. Što će se desiti kad rikne 10 harmonika?

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.
kiki273
kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5590
Age : 49
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

https://vlakovi-ri-hr.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Gost pon sij 11, 2010 9:14 am

kiki273 je napisao/la:... Što će se desiti kad rikne 10 harmonika?
Tahi mrgreen ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by gaspa pon sij 11, 2010 10:55 am

kiki273 je napisao/la:Najavljeno je da će na liniji 1a prometovati solo autobusi, međutim danas, prvog dana voze harmnike (sve redom stare Avtomontaže; 418, 566...), na 2a također je harmonika (436) što znači da nema dosto solo autobusa.
Ili su se možda htjeli osigurati od blamaže prvog dana, pa su, zlu ne trebalo, stavili vozila dostatnog kapaciteta?

kiki273 je napisao/la:Što će se desiti kad rikne 10 harmonika?
Dirigent će staviti trube.

Ne bit pesimističan, pa nije valjda %tak kvarenja tako velik ?!

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kico101 pon sij 11, 2010 11:07 am

Neobično je to da monotrali moraju mijenjat solo i to čak na 4 vr ( 3x1A i 1X2A ), jer ih je to ukupno 40 u vršnim satima, a prije reorganizacije je bilo max 41. Solo bi trebalo 19. SU240 i Conecta je ukupno 23 ( ne računamo one 589,590,600,601,603 ). Dakle, osim što su 4 uobičajena gradska solo u kvaru, izgleda da se ne može računati niti na 5 spomenutih SU, a ni na 412,467 ( usput, što je s njim? ), 468 ili 470, što bi značilo da je u prigradu vrlo gusto.
Gospodo u Autotroleju, napravite konačno nešto što je logično-uparite 1/1A ( obje linije do Pećina ) sa 8 monotrala ( 4+4 ), kojih je uostalom i danas na te dvije linije i dobit ćete usklađen vozni red. Zar je to tako teško?

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Gost pon sij 11, 2010 11:54 am

kico101 je napisao/la:...
Gospodo u Autotroleju, ...
Uzalud ti vapaj, slabo ili nikako će te oni ovdje čut no no !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Narcis pon sij 11, 2010 12:46 pm

Nadam se da će se kolege vozači danas očitovati, kako im je prošao prvi radni dan na novoj shemi linija. Rolling Eyes

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Reorganizacija linija - Page 3 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Reorganizacija linija - Page 3 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Pfaff pon sij 11, 2010 1:23 pm

Narcis je napisao/la:Nadam se da će se kolege vozači danas očitovati, kako im je prošao prvi radni dan na novoj shemi linija. Rolling Eyes
Njih boli džonatan, oni ne čekaju na +1C bus koji nikad više neće doć...

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Reorganizacija linija - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Narcis pon sij 11, 2010 1:30 pm

A što kažu putnici... tru truuu

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Reorganizacija linija - Page 3 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Reorganizacija linija - Page 3 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Gost pon sij 11, 2010 1:42 pm

Narcis je napisao/la:A što kažu putnici... tru truuu
Pa meni se u biti ništa nije promjenilo. 5-ica je ostala na istoj trasi k'o i prije, 6-ica isto. Jedino što supruga mora malo više pazit jer je ona do sad koristila 2-ju a od danas 1-cu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Pfaff pon sij 11, 2010 1:49 pm

Narcis je napisao/la:A što kažu putnici... tru truuu
Ko njih šta pita?
Nekoć sam imao 17-cu. Fini ugodni i brzi bus iz grada i u grad. Sad umjesto njega imam neko čudo koje vozi na zapadni Zamet i baš ni na jednom mjestu nema bliskog susreta s nekom drugom linijom...
Mogu s njim do Le Monda na kavu i kod Fadile po ćevape. Za drugo nije grinko

Sve se nešto pitam neće li slijedeći potez Autotroleja & gradske vlasti biti humano preseljenje stanovništva da bi se gustoća naseljavanja prilagodila planu gradskih linija

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.


Reorganizacija linija - Page 3 Buhoslav
Pfaff
Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 11154
Age : 75
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by gaspa pon sij 11, 2010 7:14 pm

Pfaff je napisao/la:[Nekoć sam imao 17-cu. Fini ugodni i brzi bus iz grada i u grad. Sad umjesto njega imam neko čudo koje vozi na zapadni Zamet i baš ni na jednom mjestu nema bliskog susreta s nekom drugom linijom...
Planer linija će se uvredi. A tako je lijepo spojio enklavu Zamet s kraja na kraj tj. odozgo do dole. I što biste vi još u vanjski svijet?

______________________________________
Ako ne znaš kamo ideš, stići ćeš tamo kamo nisi želio
gaspa
gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 3485
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kico101 pon sij 11, 2010 8:05 pm

Inače, moji utisci dobiveni obilaskom grada od 12 do 17 su pomalo, za mene , neočekivani. naime, sva stajališta u centru bila su pretrpana ljudima. na prvi pogled čovjek bi rekao-putnici se ponovo vraćaju korištenju javnog gradskog prijevoza. Zapravo, radi se o prvom radnom danu škola u novoj kalendarskoj godini. A sada po linijama-da se razumijemo, ovo su moji subjektivni utisci:
Linija 1 - iako sam očekivao stare palentare tipa 423,436 itd, iznenadilo me današnje punjenje sa dosta Citara i to klimatiziranih. Što se popunjenosti tiče, ono što sam vidio je sasvim solidna popunjenost na obje strane, a poneki su bili i krcati.
Linija 1A- očekivao solo, a ono mahom monotrali. Neki dobro popunjeni, a oni koji se šlepaju za jedinicom-poluprazni. Ovo šlepanje 1/1A me jako podsjeća na sindrom bivših 2/3A. Jedan problem je ispravljen, a odmah se generira drugi. Moj savjet je produženje 1A na Pećine i uspostavljanje naizmjeničnog sustava 1/1A sa 3+3 monotrala ( sada 5+3 ). Jednostavnom matematikom dolazimo do uštede od 2 vozila, bez veće štete na voznomm redu.
Linija 1B-danas sa 109-prosječna popunjenost 2 do 3 putnika. No, dajmo joj vremena da se ljudi priviknu na tu, za naše prilike, vrlo neobičnu liniju. Mislim da će s vremenom Cicimici ( kako bi rekao jedan naš cijenjeni forumaš ) biti i pretijesan.Btw, u Radničkoj su iscrtane i žute BUS oznake na kolniku.
Linija 2 - uglavnom ih viđah u paru jedna za drugom ili čak 3 u 5 minuta. U pravilu prvi 110% pun, ostali dobro popunjeni. Korekcije vr neophodne.
Linija 2A - sa mješovitom zglobno-solo postavom danas iznenađujuče solidno popunjena. Očito je postava zglobnog na liniju rezultat nedostatka solo autobusa i to neće biti pravilo.
Linija 3 - vidio nekoliko prekrcanih 3-ki, što me poprilično iznenadilo ( 585 na kolodvoru-ljudi vise na vratima )
Linija 3A- u šali sam negdje spomenuo Conecta na 3A, a ono danas -655. Osobno sam vidio ( oko 14,00 ) na okretištu I.Zavidića jedan za drugim 663 na 2A i 655 na 3A. Pitanje za kolegu Berlinga-kada je zadnji puta vidio 2 autobusa istovremeno na spomenutom okretištu? Ja, davno, kada je 2-ka zbog radova u I.Ćikovića Belog vozila na Zap.Zamet.
Linija 4-ništa novo u odnosu na inače.
Linija 4A-vidio 110 između Volčićevog Trga i Rastočina-putnika 0. Napomenuo bih da na Rastočinama, osim završnog stajališta postoji još jedno na završetku ulice Petra Kobeka, a koje nije označeno na shemi.
Linija 5-kao i obično
Linija 5A-nisam očekivao 584, već minibus. Naravno, unutra par putnika-kao i uvijek.
Linija 5B-bez promjene
Linija 6-bez promjene
Linije 7/7A-bez previše filozofiranja, može se reći, najveći promašaj ( uz 3A ) nove reorganizacije. Dok 7-ce sa monotralima pucaju od prekrcanosti ( vidio 614 u Teslinoj krcat kao za Velu Gospu prema Trsatu ), 7A po gornjem koridoru voze 10-ak putnika. Viđen masovni iskrcaj kod građevinskog faksa.
Linija 8-bez promjene.
Linija 13-ne vidjeh danas. Ne znam što vozi.
Linija 13A-113 viđen na Kačjaku. Unutra 3-je djece ( možda se voze iz gušta, a ne potrebe ).
Sve u svemu, mislim da si je ovime Autotrolej samo dodatno zakomplicirao život, a uštede nisu baš izvjesne.

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Narcis pon sij 11, 2010 8:21 pm

Lijepa opservacija kico, tek je prvi dan i već su uočeni nedostaci, što li će tek biti... Rolling Eyes

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
Reorganizacija linija - Page 3 Pbucket  Pula-Zagreb sa A380  Reorganizacija linija - Page 3 888110
Narcis
Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6447
Age : 49
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by kico101 pon sij 11, 2010 8:34 pm

Narcis je napisao/la:Lijepa opservacija kico, tek je prvi dan i već su uočeni nedostaci, što li će tek biti... Rolling Eyes
A čuj, možda se i priviknemo. mrgreen
A što nam drugo preostaje. Nasreću, nisam direktno ovisan o javnom prijevozu, ali bih volio biti. Nažalost, s ovakvom organizacijom linija, putnika će biti sve manje i manje i manje.....

______________________________________
Komadina: Oćemo prugu ( otp'o )
Linić: Nećemo prugu ( raste i cvate )
Jurčić/Vasilić: A kol'ko promila? ( izgubljeni, ima nas jooš )
Otvaranje pruge:_________________ ( popuni liniju )
kico101
kico101
Moderator
Moderator

Broj postova : 2204
Age : 54
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Reorganizacija linija - Page 3 Empty Re: Reorganizacija linija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 14. Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

Započni novu temu   Odgovori na temu
 
Permissions in this forum:
Moľeą odgovarati na postove.